Автор Тема: Творча iнтелiгенцiя - проти В. Зеленського - будьте пильнi та голосуйте серцем  (Прочитано 455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
На Цензорi знайшов цiкавий та акутальний - як до Виборiв  Преза - матерiал - творча громада поедналася в думках, що проект I. В. Коломойскього "Слуга Народу- Зеленський"... може таки нашкодити Украiнi та сплутати карти в передвиборчiй агонii багатьох претендентiв на головну табуретку.
Взагалi-то кожен мае право сам вирiшувати, за кого йому вiддавати свiй голос, але, наголошуеться в спiльнiй Заявi, варто добре знати, хто такий Коломойський та яким чiном вiн штовхае балаганого шута на През. посаду.
Хто завгодно, але не Зеленьский - волае творча громада.
https://censor.net.ua/news/3114496/my_predosteregaem_ot_prihoda_k_vlasti_slugi_oligarha_zelenskogo_zayavlenie_27_predstaviteleyi_intelligentsii
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Про мальчiка Зе лише хворi не знають - довго смiялися над ним та його "програмою".
Аж ось... мальчiк Зе знову вийшов на арену Цирку та почав волати, що його слухають поганi дядьки.
Навiть пiдслуховуючiй пристрiй - на даху - знайшли...
Виникае питання - кому Зе потребiн та що того секретнего воно мовить в смарфтон чи скайп, щоб його ще потайки слухали?...
Дешевi провокацii... це повний пiсець...
А може... Зе... хоче пiдкинути спецам роботи - якщо всiх слухають, чого мене обходять стороною?...
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/policiya-znayshla-proslushku-pid-ofisom-zelenskogo-v-kiyevi-50009083.html
Люди, будьте пильнi - якщо мальчiка Зе вже слухають, завтра до вас можуть вiрватися та всi родиннi чвари записувати.
 :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А тут виявляєть наш підер президентських перегонів встиг і у кліпі Антітіла знятися


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
А тут виявляєть наш підер президентських перегонів встиг і у кліпі Антітіла знятися

Померла ще одна група калогрупа

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А тут виявляєть наш підер президентських перегонів встиг і у кліпі Антітіла знятися
Жрать больно хочется...
 :smilie7:

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Я перепрошую, але що за дурна порада "голосуйте серцем!"???
Голосувати треба головою! Бажано перед цим трохи подумати.
Якби я голосував серцем, то серед трьох лідерів перегонів - неодмінно обрав би Зєлю.
Бо найменш огидний з цієї трійці.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я перепрошую, але що за дурна порада "голосуйте серцем!"???
Голосувати треба головою! Бажано перед цим трохи подумати.
Якби я голосував серцем, то серед трьох лідерів перегонів - неодмінно обрав би Зєлю.
Бо найменш огидний з цієї трійці.
Нема питань.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Я перепрошую, але що за дурна порада "голосуйте серцем!"???
Голосувати треба головою! Бажано перед цим трохи подумати.
Якби я голосував серцем, то серед трьох лідерів перегонів - неодмінно обрав би Зєлю.
Бо найменш огидний з цієї трійці.

Кому і кобила нєвєста  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча