Автор Тема: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!  (Прочитано 4328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« : Вересня 25, 2014, 03:37:45 15:37 »
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #1 : Вересня 25, 2014, 03:39:21 15:39 »
розкажіть в двох словах для обділених титрубкою
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #2 : Вересня 25, 2014, 03:47:07 15:47 »
Мочить рашу за агресію, за зруйнування міжнародих договорів, заявляє про тем що раша має бути челном не ради безпеки, а ради “небезпеки“. Каже що завдяки раші збито Боїнг. Каже що не може бути мирних переговорів із російським дулом біля голови. Крим був, є, і буде частиною України. Прямо каже Пане Путін ви можете виграти битву проти військ, але ви ніколи не виграєте битву проти нації, об“єднаної української нації. Хай поможе нам Бог!
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #3 : Вересня 25, 2014, 03:50:30 15:50 »
Мочить рашу за агресію, за зруйнування міжнародих договорів, заявляє про тем що раша має бути челном не ради безпеки, а ради “небезпеки“. Каже що завдяки раші збито Боїнг. Каже що не може бути мирних переговорів із російським дулом біля голови. Крим був, є, і буде частиною України. Прямо каже Пане Путін ви можете виграти битву проти військ, але ви ніколи не виграєте битву проти нації, об“єднаної української нації. Хай поможе нам Бог!

 :smiley24:. Дякую
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #4 : Вересня 25, 2014, 05:53:42 17:53 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #5 : Вересня 25, 2014, 06:34:43 18:34 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".
Угу, вийти а трибуну ООН і мочити ООН разом з ЄС - "вєрх" дипломатії по-українськи... :smilie9:

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #6 : Вересня 25, 2014, 06:42:01 18:42 »
видать по этому и отправил порох сеню...а не себя....

порох видать не может -жёстко сейчас критиковать...хуло и хуйлостан....вот и отправил сеню...
сеня сказал всё так...типа от себя..но....с такой замазкой..шо типа хуйло на пороха не злился.

Чупс

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #7 : Вересня 25, 2014, 06:43:09 18:43 »
я також плюсую, але що, нема перекладу?

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #8 : Вересня 25, 2014, 06:44:48 18:44 »
Агент Госдепа,хочет убить Петю! :Ganba:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #9 : Вересня 25, 2014, 06:59:44 18:59 »
я також плюсую, але що, нема перекладу?
Та який переклад ???  я з своїма 18 роками навчання англійської (3 роки в садіку 10 років школа 5 інститут)і то розумію що він там говорить 
до речі українська мова досить близька до англійської   :)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #10 : Вересня 25, 2014, 07:06:03 19:06 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".
Угу, вийти а трибуну ООН і мочити ООН разом з ЄС - "вєрх" дипломатії по-українськи... :smilie9:
Божевілля - це коли людина повторює одні й ті ж дії, надіючись на інший результат.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #11 : Вересня 25, 2014, 07:17:57 19:17 »
В даному разі Сєня жосско проїхався по хуйлостану і в кінці по хуйлу пна трибуні цілої Асамблеї. “І ето правільно.“
Не міг же він сказати - бля, Обама, та скіки можна соплі жувать!  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #12 : Вересня 25, 2014, 07:25:39 19:25 »
не слухав але підтримую

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #13 : Вересня 25, 2014, 08:07:32 20:07 »
Они сегодня с Порохом разыграли сценку про "злого" и "доброго" полицейского украинца? ))

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #14 : Вересня 25, 2014, 09:17:43 21:17 »
Сєня кросавчєг . Його англійська реально краща ніж у Пороха .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #15 : Вересня 25, 2014, 09:32:06 21:32 »
Сєня кросавчєг . Його англійська реально краща ніж у Пороха .
Приблизно така сама, просто в пороха тембр голосу інший.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #16 : Вересня 25, 2014, 09:51:04 21:51 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".
Угу, вийти а трибуну ООН і мочити ООН разом з ЄС - "вєрх" дипломатії по-українськи... :smilie9:
Божевілля - це коли людина повторює одні й ті ж дії, надіючись на інший результат.

навіть хуйло з його божевільним розумом, баблом, реальними важелями впливу і ядерною кнопкою не дозволяє собі у відкриту визнавати, що він воює і йому на всіх начхати. а для України в її переддефолтному положенні і з напіврозваленою армією обкласти матюками Захід - це саме те, що треба.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #17 : Вересня 25, 2014, 10:00:22 22:00 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".
Угу, вийти а трибуну ООН і мочити ООН разом з ЄС - "вєрх" дипломатії по-українськи... :smilie9:
Божевілля - це коли людина повторює одні й ті ж дії, надіючись на інший результат.
навіть хуйло з його божевільним розумом, баблом, реальними важелями впливу і ядерною кнопкою не дозволяє собі у відкриту визнавати, що він воює і йому на всіх начхати. а для України в її переддефолтному положенні і з напіврозваленою армією обкласти матюками Захід - це саме те, що треба.
"Матюків" навіть в лапках там не було, якщо послухати.

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #18 : Вересня 25, 2014, 10:03:56 22:03 »

Я вас розчарую: плюсувати нічому. ООН ничого не вирішує. Сєня нічого нового не сказав. Інтерв'ю Грібаускайте мені сподобалося більше. А від повчального тону, наче він виступає в верховній раді, взагалі нудить. Ну виступив, ну і що?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #19 : Вересня 25, 2014, 10:05:20 22:05 »

"Матюків" навіть в лапках там не було, якщо послухати.

я відповідав Кортексу на його пропозицію "мочити західних лідерів"
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #20 : Вересня 25, 2014, 10:07:50 22:07 »
Сєня кросавчєг . Його англійська реально краща ніж у Пороха .
Могла б бути краще: "our aim, our target"  :fp3 Ну то таке ... аби толк був, але ж воно до лампочки те ООН.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #21 : Вересня 25, 2014, 10:08:58 22:08 »

Приблизно така сама, просто в пороха тембр голосу інший.

Та ладно . " Кураж оф юкреніан піпел "  це просто жопа в категорії " пронунсіейшн "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #22 : Вересня 25, 2014, 10:14:05 22:14 »
Цитувати
Я вас розчарую: плюсувати нічому. ООН ничого не вирішує. Сєня нічого нового не сказав. Інтерв'ю Грібаускайте мені сподобалося більше. А від повчального тону, наче він виступає в верховній раді, взагалі нудить. Ну виступив, ну і що?
Так чи інакше, але виступати треба. Вода камінь точить. Всі ці міжнародні організації дуже інертні. Але всі країни тим не менше там сидять і дивляться на сильних світу і від реакції великих країн планують і свою поведінку. Дипломатія...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #23 : Вересня 25, 2014, 10:14:13 22:14 »
Черговий плак-плак в лігу націй ООН. Він би мав не росію мочити, а західних лідерів. Бо з росією і так все ясно, а їх би трохи протверезило, якби наступного для західна преса вийшла із заголовками "Ядерне роззброєння це самогубство" і "Західні лідери слабкі і розгублені".
Угу, вийти а трибуну ООН і мочити ООН разом з ЄС - "вєрх" дипломатії по-українськи... :smilie9:
Божевілля - це коли людина повторює одні й ті ж дії, надіючись на інший результат.

навіть хуйло з його божевільним розумом, баблом, реальними важелями впливу і ядерною кнопкою не дозволяє собі у відкриту визнавати, що він воює і йому на всіх начхати. а для України в її переддефолтному положенні і з напіврозваленою армією обкласти матюками Захід - це саме те, що треба.
Заходу глибоко насрати і вони раді здихатися україни під будь-яким приводом. Вони роблять якісь тєлодвіженія тільки коли піднімається буча в медіа, що б'є по їх рейтингу. Це ж фарс - україна в сотий раз виступає перед заходом, ті слухають, кивають, кажуть "ага, ок, діпконсьорн" і йдуть жувати фуа-гру в буфеті. Отримала україна зброю? Х*я з два.
Про рашку: хуйлу і не треба нічого визнавати. Він собі потихеньку повзе вперед. Реверс газу в нього під контролем. А україна як дибіл качає газ від агрессора до пофігістичного заходу. Те саме по мінських договорах. Якщо опочленці стріляють і наступають то все нормально, захід каже про те що перемир'я працює. А що захід скаже якщо ми підемо в атаку? Самі здогадаєтесь?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #24 : Вересня 25, 2014, 10:20:36 22:20 »

Могла б бути краще: "our aim, our target"  :fp3 Ну то таке ... аби толк був, але ж воно до лампочки те ООН.

Ну це він , типо , заграє , з точки зору тактики  і стратегії .  :gigi:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #25 : Вересня 25, 2014, 10:40:02 22:40 »
Я вас розчарую: плюсувати нічому. ООН ничого не вирішує. Сєня нічого нового не сказав. Інтерв'ю Грібаускайте мені сподобалося більше. А від повчального тону, наче він виступає в верховній раді, взагалі нудить. Ну виступив, ну і що?
я бы сказал, что у вас, Astronaut, абсолютно российское мышление. В стиле "собака лает - ветер уносит".
так вот, подобное мышление ошибочно.

"Вода камень точит" - вот верное мышление
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #26 : Вересня 25, 2014, 10:46:20 22:46 »
Нормально выступил, больше на публику, а не для ООН. Само ООН действительно уже ничего не решающая декоративная организация, толку от их заседаний для Украины не больше, чем от заседаний какого-нибудь кружка юных филателистов.

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #27 : Вересня 25, 2014, 10:46:26 22:46 »
Я вас розчарую: плюсувати нічому. ООН ничого не вирішує. Сєня нічого нового не сказав. Інтерв'ю Грібаускайте мені сподобалося більше. А від повчального тону, наче він виступає в верховній раді, взагалі нудить. Ну виступив, ну і що?
я бы сказал, что у вас, Astronaut, абсолютно российское мышление. В стиле "собака лает - ветер уносит".
так вот, подобное мышление ошибочно. "Вода камень точит" - вот верное мышление
Я згоден с Cortex'ом: "Заходу глибоко насрати і вони раді здихатися україни під будь-яким приводом". А мені так само на ваші висновки про моє мислення. Точіть далі.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #28 : Вересня 25, 2014, 10:47:31 22:47 »
розкажіть в двох словах для обділених титрубкою


Жорстко пройшовся по порушенні Будапештського меморандуму, але... лише по московії.

Московити анексували частину України і хотять вести переговори з дулом біля нашої скороні.

Ми хочемо миру і відкриті для миру, будь-яким способами. Але ми віримо не словам а діям. Дії ж московії не відповідають словам.

З московистської ракетної установки збито Боїнг. Що збили московити прямо не сказав.

Ми єдина нація і вся земля, лугандонія і Крим (Крим підчеркується особливо) були, є і будуть українськими.

Звернувся особисто до ввх - и можете перемогти нашу армію, але ніколи не переможете нашу націю.

Закінчив - бережи нас Боже.


Це коротенько.

Між іншим - досить пристойна англійська, північноамериканська версія (не британська). Як для не проживаючого в мовному середовищі, то просто чудова.

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #29 : Вересня 25, 2014, 10:47:58 22:47 »

Могла б бути краще: "our aim, our target"  :fp3 Ну то таке ... аби толк був, але ж воно до лампочки те ООН.

Ну це він , типо , заграє , з точки зору тактики  і стратегії .  :gigi:
Ще б "куля в лоб" переклав — було б зовсім няшно.