Автор Тема: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!  (Прочитано 4327 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #30 : Вересня 25, 2014, 10:50:10 22:50 »
Між іншим - досить пристойна англійська, північноамериканська версія (не британська). Як для не проживаючого в мовному середовищі, то просто чудова.
Вимова ставиться за два дні без "середовища" якщо є бажання.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #31 : Вересня 25, 2014, 10:53:13 22:53 »
Між іншим - досить пристойна англійська, північноамериканська версія (не британська). Як для не проживаючого в мовному середовищі, то просто чудова.
Вимова ставиться за два дні без "середовища" якщо є бажання.


Неправда. Це все казки. Це я заявляю як проживаючий в англомовному середовищі майже два десятки років.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #32 : Вересня 25, 2014, 10:56:19 22:56 »
Удивляюсь почему Яценюк до сих пор живой и что-то патякает. За его сдачу майдана он должен был давно висеть на фонаре на Крещатике. Может кто-то забыл, как он тянул нас на выборы Януковича. Сразу скажу что есть люди. которые помнят и спросят.

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #33 : Вересня 25, 2014, 10:59:08 22:59 »
Між іншим - досить пристойна англійська, північноамериканська версія (не британська). Як для не проживаючого в мовному середовищі, то просто чудова.
Вимова ставиться за два дні без "середовища" якщо є бажання.
Неправда. Це все казки. Це я заявляю як проживаючий в англомовному середовищі майже два десятки років.
Це правда, це я вам заяляю, я той, що прожив в "середовищі" 2 роки, і може імітувати три різні акценти. А "типу CNN" в мене виходило ще в школі

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #34 : Вересня 25, 2014, 11:10:54 23:10 »
Я згоден с Cortex'ом: "Заходу глибоко насрати і вони раді здихатися україни під будь-яким приводом". А мені так само на ваші висновки про моє мислення. Точіть далі.
ну что ж вы так! я еще и щелбан вам поставить не успел, а вы уже обоср.лись ))))

в связи с этим позволю себе немного переделать всем известный анекдот про акул:

Крокодил-папа: О, сына, смотри, вон турист купается! Если проголодался, то подплыви к нему неспешно, сделай пару кругов вокруг и приступай к трапезе.
Крокодил-сын: Не, папа, лень... Я его лучше сразу схаваю.
Крокодил-папа: Ну, пожалуйста, если хочешь кушать его с какашками...

 :smilie5:
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Astronaut

  • Гість
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #35 : Вересня 25, 2014, 11:13:53 23:13 »
Я згоден с Cortex'ом: "Заходу глибоко насрати і вони раді здихатися україни під будь-яким приводом". А мені так само на ваші висновки про моє мислення. Точіть далі.
ну что ж вы так! я еще и щелбан вам поставить не успел, а вы уже обоср.лись ))))
в связи с этим позволю себе немного переделать всем известный
В связи с этим кацапе  :smiley14:

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #36 : Вересня 25, 2014, 11:23:39 23:23 »
Між іншим - досить пристойна англійська, північноамериканська версія (не британська). Як для не проживаючого в мовному середовищі, то просто чудова.
Вимова ставиться за два дні без "середовища" якщо є бажання.


Неправда. Це все казки. Це я заявляю як проживаючий в англомовному середовищі майже два десятки років.

Я не знаю англійської мови , після 18 років її вивчення  і мені тяжко  розуміти носіїв  мови - так як вони говорять швидко не відділяючи одне слово від іншого 
А Яценюка  слухав і розумів  досить  нормально -  і думав що його англійська не дуже - мені було дивно коли ви заявили   що він  правильно  все вимовляв .....  Ввважав що правильна вимова  це коли гундосити  собі під ніс :)

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #37 : Вересня 25, 2014, 11:35:35 23:35 »
 
А Яценюка  слухав і розумів  досить  нормально -  і думав що його англійська не дуже - мені було дивно коли ви заявили   що він  правильно  все вимовляв .....  Ввважав що правильна вимова  це коли гундосити  собі під ніс :)

Не перймайтесь ХЗ  чим . Якщо Ви зрозуміли про що говорив Сєня , значить з англійською і у Вас і у нього  повний ОК . зрозуміло , що це американська версія, але меньше з тим . Сєня не " звучить " як чурка і це головне . А от Порох звучить , нажаль .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #38 : Вересня 26, 2014, 12:10:12 00:10 »
Мочить рашу за агресію, за зруйнування міжнародих договорів, заявляє про тем що раша має бути челном не ради безпеки, а ради “небезпеки“. Каже що завдяки раші збито Боїнг. Каже що не може бути мирних переговорів із російським дулом біля голови. Крим був, є, і буде частиною України. Прямо каже Пане Путін ви можете виграти битву проти військ, але ви ніколи не виграєте битву проти нації, об“єднаної української нації. Хай поможе нам Бог!

Ляшко?  :smilie10:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сєня!!! Виступ в ООН! Дико плюсую!!!
« Reply #39 : Вересня 26, 2014, 06:06:23 06:06 »
ООН - це трибуна - ні більше ні меньше