Автор Тема: Жители Крыма вы достал своей близорукостью  (Прочитано 5570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Цитата з ФУПу
"Вы сейчас совершаете фундаментальную ошибку.
Вы уверены, что большинство крымчан поддерживают РФ и хотели того, что произошло.
Тем самым Вы подтверждаете позицию Кремля.
На самом деле не очень значительная часть крымчан активно в этом участвовала.
И первоочередная задача Украины - доказать, что Россия обманула саму себя, нарисовав фиктивные результаты и построив на них всю дальнейшую нелепую структуру."

Від мене і моїх побратимів хочу сказати.

Ми впевнені, що більшість жителів Криму недалекі ідіоти, без батьківщини, совісті, почуття власної гідності і здорового глузду.
Система цінностей у яких базується на бажанні ситно їсти, добре спати і розводити лохів з материка на гроші.
За цю систему цінностей вони готові підставити попу будь-кому.

А ідіотизм треба лікувати, голодом, холодом і кулею.

Маючи автономію 23 роки з офігенними повноваженями, 23 роки вибирати комуністів і ПР, дати розікрасти землю, виноградники і т.д.
Терпіти бандитів при владі і обсирати країну, яка годувала, скрипіти на відпочиваючих з Львова за українську мову, хоча ці люди привозили гроші.

Обсирати людей, що мерзли та вмирали на Майдані, в тому числі і за їх права і свободи.
 
Проситися в країну де рівень громадських свобод в задниці і навіть не розуміти, що мітинги, які можна провести в Україні потім будуть неможливі.

Не проаналізувати прості речі по електроенергії, газу і воді.

Шановні кримчани, в більшості своїй, ви ідіоти без батьківщини, совісті і почуття власної гідності.
Мені Вас не шкода. Ви самі вибрали свою долю.

Хай слугують Вам прикладом курсанти Нахімівці, які співали гімн України і поїхали в Одесу. Дивіться на них - це громадяни України, це мужики, з почуттям обов*язку і власної гідності і їм я буду допомагит всіма силами.
Я хочу щоб вони були майбутнім Української армії, а ви ідіть в рашку.

Я за те, що побудувати стіну на кордоні з Кримом, відрізати газ, світло і воду. Заборонити поставки продуктів.

Живіть, як зможете. Успіхів.
« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 11:47:36 11:47 від Дрейк »

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Полностью согласен. Добавлюсь про "там наши люди". Это вопрос философский - наши это люди, или не наши. Если наши - велкам в Украину. Либо - раися тебя устраивает в нынешней конфигурации, тогда какой же ты "наш"? Лично я, при аналогичных раскладах, в РОССИЙСКОМ Харькове жить точно не собираюсь и не буду, нечего мне в нем (российском) делать.

Цитувати
Я за те, що побудувати стіну на кордоні з Кримом, відрізати газ, світло і воду. Заборонити поставки продуктів.
Вот тут я не согласен. Не надо доходить до крайностей. Обычная торговля товарами только гражданского назначения, жратвой, и.т.д., как с обычным забугорьем и по мировым ценам. Возможно со спецпошлиной на украинскую армию. Просто все "отрезать" - это назло врагу отморозить себе уши. Зачем?
« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 09:07:53 09:07 від Александр 1-й »

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Цитувати
Маючи автономію 23 роки з офігенними повноваженями, 23 роки вибирати комуністів і ПР, дати розікрасти землю, виноградники і т.д.

+1
разница с ближайшей Херсонщиной просто поразительна и показательна

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
прохання до зареєстрованих на ФУПі

закиньте це повідомлення в гілку
Re: Вата плачеться, що ми перекрили перешийок
пану Profilaktik

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр 1-й

наших там немає.
 
наш приїхав у Тернопіль з вагітною дружиною і дитиною 3-х років, без родичів і грошей. Без знання української мови.
Малий ходить в садочок в одну групу з моїм.
Йому ми допомагаємо, він наш,
дитину влаштували в садочок, знайшли роботу і житло, дружину поставили на облік в медзаклад, оформили прописку, зібрали гроші, одежу і все для дитини.

Він не просив, він просив тільки роботу.
Він - громадянин України, а в Криму залишились - далі читайте початковий текст.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
В цілому згоден. А ще, в момент, коли підняли бучу, могли цим скористатися, і залишившись формально в складі України "виторгувати" собі найширші повноваження, як автономії. При цьому залишились би легітимною територією і могли розвивати співпрацю з рашкою, якщо вже цього так хотілось. Хоч і до цього їм ніхто не забороняв. Ідіоти. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
для Александр 1-й

наших там немає.
 
наш приїхав у Тернопіль з вагітною дружиною і дитиною 3-х років, без родичів і грошей. Без знання української мови.
Малий ходить в садочок в одну групу з моїм.
Йому ми допомагаємо, він наш,
дитину влаштували в садочок, знайшли роботу і житло, дружину поставили на облік в медзаклад, оформили прописку, зібрали гроші, одежу і все для дитини.

Він не просив, він просив тільки роботу.
Він - громадянин України, а в Криму залишились - далі читайте початковий текст.
А зачем вы МНЕ это пишите? Повнимательнее почитайте пожалуйста, что я собственно вам ответил. Процитирую себя еще раз: Полностью согласен. Добавлюсь про "там наши люди". Это вопрос философский - наши это люди, или не наши. Если наши - велкам в Украину. Либо - раися тебя устраивает в нынешней конфигурации, тогда какой же ты "наш"? Лично я, при аналогичных раскладах, в РОССИЙСКОМ Харькове жить точно не собираюсь и не буду, нечего мне в нем (российском) делать. и зачем вы мне что-то доказываете, как будто я с вами спорю?  :Prapor2:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр 1-й

вас зрадив сусід можливо далекий родич,
ви жили поряд, разом святкували, разом працювали, бувало сперечались, але ходили в гості, разом вчили дітей і тут сусід Вас зрадив.

обзиває ваших дітей, тішиться тим, що на вас пішли війною, мало того допомагає тим, хто стріляє в Вас і Ваших дітей.

чи будете ви йому давати (продавати) картоплю в неурожайний рік? чи  за звичкою поділитися вирізкою від забитої хрюші? чи яблучок занесете?

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
В цілому згоден. А ще, в момент, коли підняли бучу, могли цим скористатися, і залишившись формально в складі України "виторгувати" собі найширші повноваження, як автономії. При цьому залишились би легітимною територією і могли розвивати співпрацю з рашкою, якщо вже цього так хотілось. Хоч і до цього їм ніхто не забороняв. Ідіоти.
Тут думаю "рассейские спонсоры" им этого уже не позволили. Хотя возможно, когда начинали бузить - именно это было целью. Аналогично домбабве с лугандой - ПРдоны которые затевали эту бучу, тоже не думали что получится, так как получилось. Они хотели оставить Долбас за собой и дальше доить Украину, быдло глядя на "успешный Крымнаш" хотело "рассейской кАлбасы и пенсий с зарплатами", ну а получилось - как получилось. :moskali:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр 1-й

аргументую необхідність стіни

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
для Александр 1-й

вас зрадив сусід можливо далекий родич,
ви жили поряд, разом святкували, разом працювали, бувало сперечались, але ходили в гості, разом вчили дітей і тут сусід Вас зрадив.

обзиває ваших дітей, тішиться тим, що на вас пішли війною, мало того допомагає тим, хто стріляє в Вас і Ваших дітей.

чи будете ви йому давати (продавати) картоплю в неурожайний рік? чи  за звичкою поділитися вирізкою від забитої хрюші? чи яблучок занесете?
Вы слишком упрощаете. Соседнее государство - это не сосед по даче.

Расскажу я вам одну историю про "Восток - дело тонкое". Эмират Дубаи до сих пор не имеет подписанного мирного договора с Израилем, фактически продолжая находится с ним в состоянии войны. Там нет израильского консульства, ОДНАКО - есть израильское торговое представительство. Аналогично в Израиле есть торговое представительство ОАЭ.
Более того, фактически находясь в состоянии войны с Израилем, у эмирата Дубаи более 40% торгового оборота крутится именно с этим самым Израилем. Вот так вот.

Так что не надо переносить свои разборки с соседом-ханыгой на межгосударственные отношения. Там все гораздо сложнее.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр 1-й

Крим - це не інша держава, це тимчасово окупована територія України.
Тому я не спрощую.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
повторюсь

прохання до зареєстрованих на ФУПі

закиньте це повідомлення в гілку
Re: Вата плачеться, що ми перекрили перешийок
пану Profilaktik

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
В цілому згоден. А ще, в момент, коли підняли бучу, могли цим скористатися, і залишившись формально в складі України "виторгувати" собі найширші повноваження, як автономії. При цьому залишились би легітимною територією і могли розвивати співпрацю з рашкою, якщо вже цього так хотілось. Хоч і до цього їм ніхто не забороняв. Ідіоти.
Тут думаю "рассейские спонсоры" им этого уже не позволили. Хотя возможно, когда начинали бузить - именно это было целью. Аналогично домбабве с лугандой - ПРдоны которые затевали эту бучу, тоже не думали что получится, так как получилось. Они хотели оставить Долбас за собой и дальше доить Украину, быдло глядя на "успешный Крымнаш" хотело "рассейской кАлбасы и пенсий с зарплатами", ну а получилось - как получилось. :moskali:
Плюс Константинов і його гоп-компанія скористались ситуацією, щоб кинути українські банки на кредити, які його будівельна компанія нахапалась. Мінімум на мільярд. От хто виграв. А лохи повелися...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
1) НА ФУП-і відкрито реєстрацію. Якщо дуже хочеться поговорити з Профілактиком - шлях відкритий.
2) Персональні гілки заборонені правилами форуму.
3) Приватних повідомлень ніхто не забороняв, якщо хочете почати дискусію тут - надішліть йому повідомлення.
4) Відкривати гілку з текстом що хтось вас заколупав на іншому форумі, як мінімум смішно і невиховано. Він з вами там не спілкувався і дозволу на висловлювання своїх думок у вас брати не зобовязаний. Не подобається - не читайте ФУП.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Vols

не думаю, що в банків можна так просто забрати гроші

там капає пеня і т.д., а банк почикає, чи продасть заборгованість російському з знижкою.

вони своє виб*ють

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Инфантилизм крымчан, как инфантилизм донбасян и россиян - хорошо не может закончится

Ну и квинтэссенция  этого инфантилизма:
Цитувати
На самом деле не очень значительная часть крымчан активно в этом участвовала.

Это же элементарно.

Единственное, что нужно для триумфа зла, это чтобы хорошие люди ничего не делали.
Эдмунд Бёрк

Т.е. "не очень активное участием в этом (зле)", бездействие и не могло иметь другого результата

Дети с комунистическим бредом в голове... Потомучто только ребенок может так думать: ой, а что случилось то, я же ничего не делал.

Цитувати
И первоочередная задача Украины - доказать, что Россия обманула саму себя, нарисовав фиктивные результаты и построив на них всю дальнейшую нелепую структуру."
Украина ничего никому не должна доказывать. Потомучто дебилам не докажешь. Нам своє робить. Или делаете с нами или идут нахуй. Дебильная россия в первую очередь.
« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 09:52:08 09:52 від ВУКЕР »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
1) НА ФУП-і відкрито реєстрацію. Якщо дуже хочеться поговорити з Профілактиком - шлях відкритий.
2) Персональні гілки заборонені правилами форуму.
3) Приватних повідомлень ніхто не забороняв, якщо хочете почати дискусію тут - надішліть йому повідомлення.
4) Відкривати гілку з текстом що хтось вас заколупав на іншому форумі, як мінімум смішно і невиховано. Він з вами там не спілкувався і дозволу на висловлювання своїх думок у вас брати не зобовязаний. Не подобається - не читайте ФУП.

Не в Про справа. Справа в інфантилах, читай: дебілах. На дворі війна а вони досі про щось марять. Самі такі марення цих інфантилів і призвели до криму, донбасу і можуть призвести ще хрєн знає до чого...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для PamTam

1. відкрита, але не для всіх.
2. гілка не персональна, я не обговорюю особистість пана Profilaktik, а висловлюю свою точку зору на його погляди.
3. до чого тут особисті повідомлення, я хочу зрозуміти чи підтримуюють мою точку зору на жителів криму, відвідувачі СУПу.
4. Зі мною і ВФЯ, і хуйло і т.д. не спілкувались, але свою точку зору я висловював і буду висловювати. Вже одного факту, що людина відкриває гілку на інтернет форумі достатньо для дискусії з ним.
Ви протирічете  самі собі, він не зобов*язаний, а я зобов*язаний?
В чому невихованість, не зрозумів.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
1) НА ФУП-і відкрито реєстрацію. Якщо дуже хочеться поговорити з Профілактиком - шлях відкритий.
2) Персональні гілки заборонені правилами форуму.
3) Приватних повідомлень ніхто не забороняв, якщо хочете почати дискусію тут - надішліть йому повідомлення.
4) Відкривати гілку з текстом що хтось вас заколупав на іншому форумі, як мінімум смішно і невиховано. Він з вами там не спілкувався і дозволу на висловлювання своїх думок у вас брати не зобовязаний. Не подобається - не читайте ФУП.

Не в Про справа. Справа в інфантилах, читай: дебілах. На дворі війна а вони досі про щось марять. Самі такі марення цих інфантилів і призвели до криму, донбасу і можуть призвести ще хрєн знає до чого...
Абсолютно з вами погоджуюся, та й з ТС, по-суті, теж. Але гілка тут не про інфантилів, а явний наїзд на конкретну людину.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Вообще-то торговать с Крымом можно... но только потом не нужно удивляться, если крымчане будут считать нас дерьмом. :smilie9:
« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 09:57:40 09:57 від Куркуль »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
1) НА ФУП-і відкрито реєстрацію. Якщо дуже хочеться поговорити з Профілактиком - шлях відкритий.
2) Персональні гілки заборонені правилами форуму.
3) Приватних повідомлень ніхто не забороняв, якщо хочете почати дискусію тут - надішліть йому повідомлення.
4) Відкривати гілку з текстом що хтось вас заколупав на іншому форумі, як мінімум смішно і невиховано. Він з вами там не спілкувався і дозволу на висловлювання своїх думок у вас брати не зобовязаний. Не подобається - не читайте ФУП.

Не в Про справа. Справа в інфантилах, читай: дебілах. На дворі війна а вони досі про щось марять. Самі такі марення цих інфантилів і призвели до криму, донбасу і можуть призвести ще хрєн знає до чого...
Абсолютно з вами погоджуюся, та й з ТС, по-суті, теж. Але гілка тут не про інфантилів, а явний наїзд на конкретну людину.

Я наїзда не бачу. Гілка про кримоінфантилві і донбасоінфантилів. ТС просто використав пост конкретного ніка, як приклад,  щоб було від чого відштовхнутися

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вообще-то торговать с Крымом можно... ео только потом не нужно удивляться, если крымчане будут считать нас дерьмом. :smilie9:

Та пусть считают. Платят пошлины за ввоз и вывоз (недавно приняли, ага :smilie3:). Короче платят в два раза больше. И считают как угодна. За право считать себя умнее всех, а остальных дураками - всегда надо конкретно доплатить  :laugh: Ну и пусть платят, раз оне умные  :lol:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
Я за те, що побудувати стіну на кордоні з Кримом, відрізати газ, світло і воду. Заборонити поставки продуктів.
Вже заборонили доречі.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
для PamTam

1. відкрита, але не для всіх.
2. гілка не персональна, я не обговорюю особистість пана Profilaktik, а висловлюю свою точку зору на його погляди.
3. до чого тут особисті повідомлення, я хочу зрозуміти чи підтримуюють мою точку зору на жителів криму, відвідувачі СУПу.
4. Зі мною і ВФЯ, і хуйло і т.д. не спілкувались, але свою точку зору я висловював і буду висловювати. Вже одного факту, що людина відкриває гілку на інтернет форумі достатньо для дискусії з ним.
Ви протирічете  самі собі, він не зобов*язаний, а я зобов*язаний?
В чому невихованість, не зрозумів.
1. ви пробували?
2. Гілки з такими назвами - недопустимі. Прямо заборонено правилами форуму. Модери мали б змусити вас її перейменувати.
3. Ну то й називайте гілку відповідно, якщо йдеться про абстрактних жителів криму.
4. ВФЯ і хуйло - публічні особи, політики, що передбачає обговорення їх вчинків у суспільстві. Профілактик - приватна особа. Гілку він відкрив на ІНШОМУ форумі. На вас особисто не наїжджав. Хочете з ним подискутувати - прошу туди (див. п.1).

Невихованість - у хамстві.

Вашу думку про інфантилів поділяю.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ну, по назві гілки... хз може і так..

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для PamTam

1 колись навіть писав в пісочниці. зараз не пускають, а реєструватись під лівим ніком не хочу і не буду. на дурдомі я живу під тим же ніком.
2. в даному контексті я використовую слово Profilaktik, як означення певного світогляду, чи певної точки зору.
Якщо він образився, я зміню назву гілки і попрошу вибачення.
3.вже написав, я дискутую не з Profilaktik особисто, а з його поглядами, до чого запрошую всіх.
4. ми з Вами теж публічні в межах інтернету, а тим більше одного форуму (він тут живе).
Дозволяю всім використовувати мій нік у назвах гілок, де буде дискусія не по моїй особистості, а по моїй позиції

хамства не бачу,  я образив Profilaktik, прошу вибачення
хай напише, я зміню назву гілки

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
та нема там образ... не видумуйте

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Вообще-то торговать с Крымом можно... но только потом не нужно удивляться, если крымчане будут считать нас дерьмом.
Це від торгівлі не залежить. Ті хто так вважає і далі будуть вважати.  Будемо торгувати - "от укри, без торгівлі з нами не можуть", не будемо - "от сволочі укри, хочуть нас голодом заморити!". А ті, хто "вмєняємиє" і так не вважають.   
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Цитувати
Вообще-то торговать с Крымом можно... но только потом не нужно удивляться, если крымчане будут считать нас дерьмом.
Це від торгівлі не залежить. Ті хто так вважає і далі будуть вважати.  Будемо торгувати - "от укри, без торгівлі з нами не можуть", не будемо - "от сволочі укри, хочуть нас голодом заморити!".
Второй вариант мне нравится больше