Автор Тема: Жители Крыма вы достал своей близорукостью  (Прочитано 5571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
ніякої торгівлі

це наша земля, яка тимчасово окупована ворогом.

Біженців приймати, допомагати всім, що можна.
Я навіть згоден на введення податку на допомогу громадянам України, що виїхали з тимчасово окупованих територій, чи на відміну соціального внеску на рік при прийнятті таких людей на роботу (при умові, що гроші йдуть людям), але Крим ізолювати. Там живуть окупанти і громадяни держави агрессора.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
1) НА ФУП-і відкрито реєстрацію. Якщо дуже хочеться поговорити з Профілактиком - шлях відкритий.
2) Персональні гілки заборонені правилами форуму.
3) Приватних повідомлень ніхто не забороняв, якщо хочете почати дискусію тут - надішліть йому повідомлення.
4) Відкривати гілку з текстом що хтось вас заколупав на іншому форумі, як мінімум смішно і невиховано. Він з вами там не спілкувався і дозволу на висловлювання своїх думок у вас брати не зобовязаний. Не подобається - не читайте ФУП.

Та не все так сумно насправді.
Персональні гілки з розборками заборонені якщо їх більше одної.
Що до того що заколупав на іншому форумі, то в даному разі так само не йдеться про зрозборки. Це не той випадок.
Що до того що реестрация відкрита, і можна написати самому це так.
Але якщо хтось передасть щось від на ФУП, згадавши що про це поросили на СУПі, це добре, бо це додаткова рекалама нашого форума.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча


Я наїзда не бачу. Гілка про кримоінфантилві і донбасоінфантилів. ТС просто використав пост конкретного ніка, як приклад,  щоб було від чого відштовхнутися

Саме так і є.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
ха, мене пустили на ФУП

боюсь тільки, що не надовго, забанять

але я в основному буду жити тут, там дуже важка атмосфера і багато тупої вати

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525


Я наїзда не бачу. Гілка про кримоінфантилві і донбасоінфантилів. ТС просто використав пост конкретного ніка, як приклад,  щоб було від чого відштовхнутися

Саме так і є.
Я зараз відкрию гілку Аскольд - довбойоб, бо мені не подобається якась ваша думка. І буду там її обговорювати. Скільки часу пройде, як її знесуть?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для PamTam

не тупіть

хоч одну цитату, де я образив особисто Профілактика, будь-ласка.

а гілку під назвою "Аскольд ти не правий" чи "Аскольд, відкрий очі та подивись на реалії" я б почитав

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
для PamTam

не тупіть

хоч одну цитату, де я образив особисто Профілактика, будь-ласка.

а гілку під назвою "Аскольд ти не правий" чи "Аскольд, відкрий очі та подивись на реалії" я б почитав

назва гілки недопустима. В минулому Дрейк у таких випадках давала 30 хв на перейменування, після чого перейменовувала гілку сама, а ТС попадав в баню. Аскольд певно більш ліберальний, бо, бачте, гілка лише одна.

Зрештою, я бачу вас пустили на ФУП, тож цю дискусію немає сенсу продовжувати.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
для PamTam

1. відкрита, але не для всіх.
2. гілка не персональна, я не обговорюю особистість пана Profilaktik, а висловлюю свою точку зору на його погляди.
3. до чого тут особисті повідомлення, я хочу зрозуміти чи підтримуюють мою точку зору на жителів криму, відвідувачі СУПу.
4. Зі мною і ВФЯ, і хуйло і т.д. не спілкувались, але свою точку зору я висловював і буду висловювати. Вже одного факту, що людина відкриває гілку на інтернет форумі достатньо для дискусії з ним.
Ви протирічете  самі собі, він не зобов*язаний, а я зобов*язаний?
В чому невихованість, не зрозумів.
1. ви пробували?
Ну я пробовал. Как пришло вчера письмо
Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа.

так на этом и с концами.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
для PamTam

1. відкрита, але не для всіх.
2. гілка не персональна, я не обговорюю особистість пана Profilaktik, а висловлюю свою точку зору на його погляди.
3. до чого тут особисті повідомлення, я хочу зрозуміти чи підтримуюють мою точку зору на жителів криму, відвідувачі СУПу.
4. Зі мною і ВФЯ, і хуйло і т.д. не спілкувались, але свою точку зору я висловював і буду висловювати. Вже одного факту, що людина відкриває гілку на інтернет форумі достатньо для дискусії з ним.
Ви протирічете  самі собі, він не зобов*язаний, а я зобов*язаний?
В чому невихованість, не зрозумів.
1. ви пробували?
Ну я пробовал. Как пришло вчера письмо
Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа.

так на этом и с концами.
придет и второе.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Ну я пробовал. Как пришло вчера письмо
Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа.

так на этом и с концами.

А там цікава дозвільна система - я пробувала зареєструватись з двох адрес - з одної під тутешнім ніком (він подібний до того, що був колись на фупі), з другої - під іншим. Дозвіл прийшов тільки на другий нік  :smilie8:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ну я пробовал. Как пришло вчера письмо
Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа.

так на этом и с концами.

А там цікава дозвільна система - я пробувала зареєструватись з двох адрес - з одної під тутешнім ніком (він подібний до того, що був колись на фупі), з другої - під іншим. Дозвіл прийшов тільки на другий нік  :smilie8:
з одного компа? вони, здається, ще айпі дивляться і клонів відсіюють, хоча може тільки збиралися так робити.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для PamTam

не розповідайте байки

з одного компа, під одним ніком, пробував раз 10 коли відкривали реєстрацію
перших листів маю десь 8-9

пустили тільки  сьогодні
чому не знаю


Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
з одного компа? вони, здається, ще айпі дивляться і клонів відсіюють, хоча може тільки збиралися так робити.

Ні - раз з робочого, раз з домашнього.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
все ж Україна заселена безхребетними!
було питання по федералізації і що - не дамо, там наше!
хуйло вирішив питання - посилають нах всіх скопом!
може запропонували нормальні умови для переселення?
ні, всі винні!
скільки Україна вже покинула своїх людей на захоплених територіях?
тисячі? десятку тисяч? сотні тисяч?
нє, нам мир потрібен і вибори, а ті хай самі паряться!

так от, ситуацію і у Криму, і на сході створили з мовчазної згоди центру і в обмін на фальшиву лояльність!
центральна влада не боролася за цих людей, а лише декларувала єдність та унітарність!

слабаки!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #44 : Вересня 27, 2014, 12:11:31 12:11 »
для MakYury

а де ви були 27-28 лютого?

я сподіваюсь у Сімферополі різали російських вояків.

ми всі безхребетні, а ви Рембо і Термінатор?
класна позиція.

спробую пояснит.

Держава - це ми. Чи мали ми ресурси боротись за Крим? Так мали. Чи хотіли цього жителі Криму? Частина ні, а більшості було пофіг.
Татари вийшли, але при перших активних діях здулись,  а де були інші.

Перемога Майдану - це в першу чергу перемога киян. Так був Львів і Тернопіль, і вся Україна, але якщо б кияни не підтримали масово Майдан, він би програв.
І в критичну ніч з 19го на 20 лютого вистояли, перш за все кияни.

Якщо б у Сімферополі 27-28 стояв свій Майдан і 66% відсотків жителів міста його активно підтримали, то 1-2 березня там був би і Львів, і Тернопіль, і вся Україна, але жителям Криму було пофіг.

Якщо б перед воротами Бельбеку стояли намети і барикади проукраїнських сил з жителів Криму і 66% це підтримали, то обісрався б хуйло по повній, але їм було пофіг.

Те ж саме з Донецьком та Луганськом, коли під українські танки лізли бабульки за 200 грн, де були "наші" люди? Коли захоплювали УМВС в Маріуполі, де були "наші" люди?

Дивіться уважно на Одесу і Миколаїв, там були наші люди, а жителям Криму та лугандону було пофіг, а ще гріла думка про халяву, спочатку 200 грн, а потім російські пенсії і зарплати при українських цінах і т.д.

Звичайний ідіотизм, тому кожен платить за свої дії, чи бездіяльність. Кожне місто і кожен населенний пункт сам вибрав свою долю.

Слава і шана, жителям Одеси, Миколаєва, Херсону, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя і т.д., вони громадяни, а не електорат, вони зробили вибір і відстояли його.

Сподіваюсь до жителів Криму дійде, що їх доля, в їх руках.
Повірте, що 50-100 тисяч на Майдані в Сімферополі це дуже серйозно, але вони повинні дозріти, до думки, що хочуть самі керувати своїм життям, а не чекати манни небесної з кремля чи з києва

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #45 : Вересня 27, 2014, 12:16:13 12:16 »
зі: нє, я просто фігєю, що новина про те, що україна перекрила кордон на крим для руху товарів пройшла так сіро і буденно і ніким не помічена, дюди ви чьо?  :smilie10:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #46 : Вересня 27, 2014, 12:21:41 12:21 »
для Вукер

а я балдію, від нашого уряду і влади в цілому
провести таку операцію, перекрити кордон з рашкою і Кримом, а особливо і верещати немає про що, все чітко і законно.
так прописати норми, що до тупої вати ще не дійшло, що сталось, а головне немає методички, як реагувати

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #47 : Вересня 27, 2014, 12:22:17 12:22 »
адміну дякую за перейменування гілки, в принципі згоден з формулюванням.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #48 : Вересня 27, 2014, 12:24:31 12:24 »
для Вукер

а я балдію, від нашого уряду і влади в цілому
провести таку операцію, перекрити кордон з рашкою і Кримом, а особливо і верещати немає про що, все чітко і законно.
так прописати норми, що до тупої вати ще не дійшло, що сталось, а головне немає методички, як реагувати
:smiley24:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #49 : Вересня 27, 2014, 12:40:50 12:40 »
Так, профі він все намагається сидіти одною жопю на двох стільцях. Типа українець але і типа з Росією у нього сварки нема.

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #50 : Вересня 27, 2014, 12:53:26 12:53 »
Те ж саме з Донецьком та Луганськом, коли під українські танки лізли бабульки за 200 грн, де були "наші" люди?
И когда это в Донецке (да и в Луганске не припомню) кто то под танки бросался? Не было тут танков - не доехали к сожалению для нас. 

Цитувати
Кожне місто і кожен населенний пункт сам вибрав свою долю.
Не всегда это работает:
Славянск выбрал ДНР покруче многих других населенных пунктов (и уж явно намного круче Донецка). Но его освободили - теперь это Украина.
Новоазовск - сепаров вроде там вообще не было, никто их не выбирал. Но сейчас - ДНР.

А в общем действительно - основные проблемы были от неорганизованности патриотов и пассивности большей части населения.

P.S. хотя Киев тоже конкретно налажал весной - то ли от непрофессионализма, то ли реально сил вообще не было.

« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 12:55:03 12:55 від kolyan68 »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча


Я наїзда не бачу. Гілка про кримоінфантилві і донбасоінфантилів. ТС просто використав пост конкретного ніка, як приклад,  щоб було від чого відштовхнутися

Саме так і є.



Я зараз відкрию гілку Аскольд - довбойоб, бо мені не подобається якась ваша думка. І буду там її обговорювати. Скільки часу пройде, як її знесуть?

Якщо використаєте саме слово "долбойоб" або якісь інші образи, причому без різниці в чий адрес, то і гілку знесуть і ризикуєте попасти в бан.
А якщо це буде гілка по ділу, хоча і персональна, то нічого поганого вам не буде.
Хоче не виключено що гілка опиниться в адмінфорумі чи смітнику, це вже від конкретних обставин залежить.
В правилах все нормально розписано.
Образи і мат в адрес іших форумчан заборонені, персональні гілки, в кількості більше ніж одна, так само.
« Останнє редагування: Вересня 27, 2014, 01:00:31 13:00 від Askold »

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #52 : Вересня 27, 2014, 01:01:44 13:01 »
для MakYury

а де ви були 27-28 лютого?

я сподіваюсь у Сімферополі різали російських вояків.

ми всі безхребетні, а ви Рембо і Термінатор?
класна позиція.

спробую пояснит.

Держава - це ми. Чи мали ми ресурси боротись за Крим? Так мали. Чи хотіли цього жителі Криму? Частина ні, а більшості було пофіг.
Татари вийшли, але при перших активних діях здулись,  а де були інші.

Перемога Майдану - це в першу чергу перемога киян. Так був Львів і Тернопіль, і вся Україна, але якщо б кияни не підтримали масово Майдан, він би програв.
І в критичну ніч з 19го на 20 лютого вистояли, перш за все кияни.

Якщо б у Сімферополі 27-28 стояв свій Майдан і 66% відсотків жителів міста його активно підтримали, то 1-2 березня там був би і Львів, і Тернопіль, і вся Україна, але жителям Криму було пофіг.

Якщо б перед воротами Бельбеку стояли намети і барикади проукраїнських сил з жителів Криму і 66% це підтримали, то обісрався б хуйло по повній, але їм було пофіг.

Те ж саме з Донецьком та Луганськом, коли під українські танки лізли бабульки за 200 грн, де були "наші" люди? Коли захоплювали УМВС в Маріуполі, де були "наші" люди?

Дивіться уважно на Одесу і Миколаїв, там були наші люди, а жителям Криму та лугандону було пофіг, а ще гріла думка про халяву, спочатку 200 грн, а потім російські пенсії і зарплати при українських цінах і т.д.

Звичайний ідіотизм, тому кожен платить за свої дії, чи бездіяльність. Кожне місто і кожен населенний пункт сам вибрав свою долю.

Слава і шана, жителям Одеси, Миколаєва, Херсону, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя і т.д., вони громадяни, а не електорат, вони зробили вибір і відстояли його.

Сподіваюсь до жителів Криму дійде, що їх доля, в їх руках.
Повірте, що 50-100 тисяч на Майдані в Сімферополі це дуже серйозно, але вони повинні дозріти, до думки, що хочуть самі керувати своїм життям, а не чекати манни небесної з кремля чи з києва

Американці знімають "врятувати рядового Райана" заради того, щоб продемонструвати повагу до кожного!

а ми цілком могли б зняти "врятувати 100? 1000? 100000? а вони ще й газ споживають? нє - нафіг!" бо країна ще й досі використовує споживацьку філософію по відношенню до своїх громадян, яка не так вже й далеко відійшла від стальнського "нема людини - нема проблеми!"

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #53 : Вересня 27, 2014, 01:02:25 13:02 »
для kolyan68

було, було на жд колійках

діє завжди.
думаю, дойде і до Донецька, і Луганська, і Криму

а у Новоазовську був ТБО?

Відсидітись не вийде, пора б зрозуміти.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #54 : Вересня 27, 2014, 01:04:41 13:04 »
для MakYury

аналогія не коректна

рядовий Раян не сидить в хаті і не чекає, що його врятують.

повторюю, я готовий допомагати всім, хто активно бореться.

вивозьте родини і вперед, це ваша земля і ваші міста, приймемо нагодуємо, обігріємо.
допоможемо зброєю і т.д., але почніть самі, а якщо Вам добре, чого б це ми лізли, зимуйте

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #55 : Вересня 27, 2014, 01:06:56 13:06 »
для MakYury

ви самі написали, про громадян. Ми будемо боротись за кожного, але, ми чітко розуміємо різницю, між особою з паспортом і громадянином

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #56 : Вересня 27, 2014, 01:12:45 13:12 »
а у Новоазовську був ТБО?
На 12 тысяч человек жителей действенную самооборону не организуешь. 
Хотя с Новоазовском я ошибся, признаю - в апреле оказывается флаг ДНР там поднимали, и что то про референдум вещали. Скорее всего это все оставалось чисто фиктивным - как и во многих районах области, но сепары там таки были.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #57 : Вересня 27, 2014, 01:14:02 13:14 »
для MakYury

аналогія не коректна

рядовий Раян не сидить в хаті і не чекає, що його врятують.

повторюю, я готовий допомагати всім, хто активно бореться.

вивозьте родини і вперед, це ваша земля і ваші міста, приймемо нагодуємо, обігріємо.
допоможемо зброєю і т.д., але почніть самі, а якщо Вам добре, чого б це ми лізли, зимуйте

аналогія КОРЕКТНА, бо армія була призивна і країна одночасно і розпоряджається і бореться за життя кожного...
між іншим, тоді загинуло значно більше людей, ніж було врятовано...

так ось, що наша країна запропонувала окрім бла-бла-бла про єдність?
програми переселення?
контракти для роботи?
прямий захист?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #58 : Вересня 27, 2014, 01:17:00 13:17 »
для MakYury

ви самі написали, про громадян. Ми будемо боротись за кожного, але, ми чітко розуміємо різницю, між особою з паспортом і громадянином

розкажіть мені про різницю?
бо мені здавалося, що громадяни мають рівні права та обов'язки...
принаймні, від податків отих неправильної громадян Україна відмовлялися?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Жители Крыма вы достал своей близорукостью
« Reply #59 : Вересня 27, 2014, 01:24:26 13:24 »
для kolyan68

12 000 жителів - це 2-3 тисячі чоловіків у віці від 17 до 65. При бажанні місцевого населення, ще як організуєш.