Автор Тема: Дуже раджу подивитися як ведуть себе "герої які втекли з передової"  (Прочитано 4914 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та при чому тут що вони вміють, чи ні. Які 1000 км границі ? У нас що в МО суцільні довбойоби ? Ясно було, що Хуйло не полізе в Полтаві чи в Білорусі. В Лугандоні були критичні участки границі і якщо їх хотіли закрити хлопаками, які вміють стріляти з АК-74 і РПГ і які сидять в БДРМ-2, то Хуйло ще мало захопив. Видно таки подумав, що хохли брати.

Дуріло, кордон ми давно не контролюємо. Кацапи градами розчистили собі все, що захотіли. Забув про "котли"? І наші прикордонники в разі чого відступали. І відступити - це не втекти додому. БРДМ-2 бачить на відстані 3 км. Цього достатньо, щоб тримати оборону.
А наші стрілки у бригадах ЗСУ не з тими самими АК-74 та РПГ воюють? Розкажи мені про озброєння хлопців з 25 бригади ВДВ.
в районе Новоазовска, откуда они съебались, граница была наша. так что не пизди.

кроме того, РПГ у них не было. так что не пизди дважды
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Та при чому тут що вони вміють, чи ні. Які 1000 км границі ? У нас що в МО суцільні довбойоби ? Ясно було, що Хуйло не полізе в Полтаві чи в Білорусі. В Лугандоні були критичні участки границі і якщо їх хотіли закрити хлопаками, які вміють стріляти з АК-74 і РПГ і які сидять в БДРМ-2, то Хуйло ще мало захопив. Видно таки подумав, що хохли брати.

Дуріло, кордон ми давно не контролюємо. Кацапи градами розчистили собі все, що захотіли. Забув про "котли"? І наші прикордонники в разі чого відступали. І відступити - це не втекти додому. БРДМ-2 бачить на відстані 3 км. Цього достатньо, щоб тримати оборону.
А наші стрілки у бригадах ЗСУ не з тими самими АК-74 та РПГ воюють? Розкажи мені про озброєння хлопців з 25 бригади ВДВ.

Сам ти дуріло. Хочеш пообзиватися, я тебе ще не так назву.

Ще раз кажу, будете багато пиздіти, розхуярять вас в дим в тому МО, і народ тільки подякує.

Пиздуни сцикливі. 1000 км границі вони захищають. Гроші ви пиздите, і більше нічого.

Якщо хуйло захоче, то в любій точці пройде, якщо ви границю БДРМами будете  закривати, стратеги хуєві.


PS. На рахунок границі тобі Дарт правильно написав. Всі батальони якраз з границі і відходили.
Тільки неясно, якого хуя вони там робили, якщо вони територіальні батальони.

« Останнє редагування: Вересня 28, 2014, 12:34:05 00:34 від OlegSky »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

а) у них не было РПГ

б) их моральный дух был подорван отсутствием их командира на передовой.
их командир ковырялся в жопе пальцами в штабе в Марике. хули он там сидел? он главная шишка?

в) их моральный дух был подорван воровством их выплат, которым занимался помощник их командира, сидя вообще в Виннице.

накуй надо сидеть в окопе и кидаться под танки, исходить на фарш, когда твой командир сидит бухает с блядями в тылу, а его помощник покупает на деньги бойцов себе БМВ в Виннице?

пусть еще спасибо скажут, что они не устроили вооруженный бунт и не перестреляли никого.

именно потому, я уверен, на них до сих пор не завели УД. потому что у самих рыло в пушку.

Вата, що ти несеш? Кацапські війська стояли на кордоні і чекали команду. Яка розвідка? Їм там заїхати в Україну - 10-15 хвилин ходу.
І знову пиздаболиш

http://vinbazar.com/news/nshe/9-batalionu-teritorialnoyi-oboroni-vinnitsya-dovedetsya-protistoyati-60-rosiiskim-tankam

"З боку Росії зайшло 50 танків, а в нас 7 РПГ. Усе, більше нічого в нас проти танків немає. Є іще "Мухи" та АКМ 62-го року випуску", - каже інший військовий.

Тобто, у них були РПГ-7 та РПГ-18 Муха.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Сам ти дуріло. Хочеш пообзиватися, я тебе ще не так назву.

Ще раз кажу, будете багато пиздіти, розхуярять вас в дим в тому МО, і народ тільки подякує.

Пиздуни сцикливі. 1000 км границі вони захищають. Гроші ви пиздите, і більше нічого.

Якщо хуйло захоче, то в любій точці пройде, якщо ви границю БДРМами будете  закривати, стратеги хуєві.


PS. На рахунок границі тобі Дарт правильно написав. Всі батальони якраз з границі і відходили.
Тільки неясно, якого хуя вони там робили, якщо вони територіальні батальони.

Вони усі військові і усі батальйони є військовими частинами. Куди їм дали команду, то там і мають воювати. І нічим вони не гірші за звичайних солдат. Більше того, вони ж "добровольці і герої" чи не так?
Я не про усіх кажу. Більшість хлопців залишилося і воює. Я кажу про зрадників, які втекли з поля бою.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Вата, що ти несеш? Кацапські війська стояли на кордоні і чекали команду. Яка розвідка? Їм там заїхати в Україну - 10-15 хвилин ходу.
разведка должна знать, в каком именно месте будет прорыв.

нахуя тогда целое управление при министерстве с куевой тучей долбоебов?

какого куя они получают из бюджета мои деньги? штаны протирать?

Цитувати
І знову пиздаболиш

http://vinbazar.com/news/nshe/9-batalionu-teritorialnoyi-oboroni-vinnitsya-dovedetsya-protistoyati-60-rosiiskim-tankam

"З боку Росії зайшло 50 танків, а в нас 7 РПГ. Усе, більше нічого в нас проти танків немає. Є іще "Мухи" та АКМ 62-го року випуску", - каже інший військовий.

Тобто, у них були РПГ-7 та РПГ-18 Муха.
ахуеть. семь РПГ на целый батальон :weep:

ну а "мухи" тоже опускаем. ты сам должен прекрасно знать возможности "мухи" супротив Т-72. даже без ДЗ танку по большому счету похуй.

если ты канеш кадровый офицер запаса.

и ваще, если охвицер запаса. расскажи нам тут про эффективность борьбы с танками с помощью РПГ в чистом поле :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

Сам ти дуріло. Хочеш пообзиватися, я тебе ще не так назву.

Ще раз кажу, будете багато пиздіти, розхуярять вас в дим в тому МО, і народ тільки подякує.

Пиздуни сцикливі. 1000 км границі вони захищають. Гроші ви пиздите, і більше нічого.

Якщо хуйло захоче, то в любій точці пройде, якщо ви границю БДРМами будете  закривати, стратеги хуєві.


PS. На рахунок границі тобі Дарт правильно написав. Всі батальони якраз з границі і відходили.
Тільки неясно, якого хуя вони там робили, якщо вони територіальні батальони.

Вони усі військові і усі батальйони є військовими частинами. Куди їм дали команду, то там і мають воювати. І нічим вони не гірші за звичайних солдат. Більше того, вони ж "добровольці і герої" чи не так?
Я не про усіх кажу. Більшість хлопців залишилося і воює. Я кажу про зрадників, які втекли з поля бою.
а где в этот момент были "не добровольцы"? почему их не было в Новоазовске и в Марике?

а ну-ка, напрягись и ответь  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
прикрыли южную границу с наибольшей вероятностью прорыва какими-то добровольцами из добробатов и тербатов. никуя даже техники не дали (танков блядь! - тебе Квант спецом уточняю) и оружия противотанкового. еще и каких-то в командование мудаков поставили в тербат, который бухал где-то в штабе, а его помощник на выплаты бойцов БМВ себе в Виннице покупал.

и еще бля удивляются, почему они покинули фронт. почему их моральный дух такой низкий оказался.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Та заіпали вже воду в ступі товкти.  :smiley23:

Ясно, як білий день, що в даному випадку і 'бойци' і 'камандіри' виявились однаковим шлаком.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
А у нас що багато військ, щоб перекрити більше 1000 км границі?
зачем 1000 км?

есть разведка, которая должна иметь разведднанные о вероятном прорыве на том или ином участке.

почему разведка МО пальцем в жопе ковырялась?

Цитувати
Вони не мали права відступити до найближчого населеного пункту і зайняти там лінію оборони?
Вони, що партизани? Їх же нормально підготували. Я це точно знаю. Вони навіть "злагоджені". Усі вміють стріляти як з АК-74, з кулеметів і РПГ. Що ще треба з піхотного батальйону?
а) у них не было РПГ

б) их моральный дух был подорван отсутствием их командира на передовой.
их командир ковырялся в жопе пальцами в штабе в Марике. хули он там сидел? он главная шишка?

в) их моральный дух был подорван воровством их выплат, которым занимался помощник их командира, сидя вообще в Виннице.

накуй надо сидеть в окопе и кидаться под танки, исходить на фарш, когда твой командир сидит бухает с блядями в тылу, а его помощник покупает на деньги бойцов себе БМВ в Виннице?

пусть еще спасибо скажут, что они не устроили вооруженный бунт и не перестреляли никого.

именно потому, я уверен, на них до сих пор не завели УД. потому что у самих рыло в пушку.
PЗ такими думками  незуй добровольцем іти.Бо доброволець це в великій мірі СМЕРТНИК.Бо САМ згоджується і ти в бій.Не дивлячись зто там командир і яка зброя.Пафосно- триста спартанців і були ДОБРОВОЛЬЦЯМИ Спарти,які попрощелися з сім"ями бо знали принесуть їх НА ЩИТІ.Наші ж добровольці по сут навіть не знають,що то значить БУТИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ.Діти "танчиків і інших нінтендо".........Про бардак в армії,негодних офіцерів і генералів,злодіїв і зрадників ми прекрасно знаємо і розуміємо.проощення їм нема.Але не треба робити з НАШИХ добровольців-дизертирів своїх українських "300 спартанців".нажаль ні вони і захищаючі їх не розуміють,зто то ДОБРОВОЛЕЦЬ по СУТІ.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Ви воєнні, той захищайте державу. Якого хєра мене має голова боліти за те що нема кому державу захищати ?

Я свої податки плачу справно, а ви їх пизите в МО і волонтери мусять бабло збирати.

Що це за блядські інціативи зі збиранням грошей смсками ?

ДЕ БАБЛО СУКИ, ДЕ ТЕХНІКА ЯКУ ВИ СПИЗДИЛИ, ГА ?

Можно такое же говорить и про Минздрав. Вы врачи, вот и лечите, я налоги плачу и т.д. Только результата от этого не будет.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Дарт а в чому охуєнний смисл морального захисту чуваків які втікли аж додому ? Ти за них так жопу рвеш, що аж пронікаєшся твоєй болью...

Стадо тікає, оголює спину тим що ще тримаються, і їх там мочать ще в більшій кількості ніж тих хто потікали... а добровольчі то батальйони чи відмобілізовані в ЗСУ чи строковики чи контрактнічкі які замість призову який були відмінили підписали контракт щоб дома біля мамки в формі походити - різниці немає.

Якщо по військовому, то треба нажаль відступати аж до Вінниці, викидати нахуй отой бухий, тупий, ледачий непотріб як відмобілізований так і кадровий чи контрактний, збирати всіх адекватних і давати останній бій, як програли повна капітуляція з усими витікаючими, адже алкашами війни не виграються
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Бля, якщо ви думаєте, що ми виграємо війну спираючись на голий героїзм, то можете вже воду зливати, і навіть не починати.

Дезертирів - судіть, і нєхер пиздіти по форумах.


Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Дарт а в чому охуєнний смисл морального захисту чуваків які втікли аж додому ? Ти за них так жопу рвеш, що аж пронікаєшся твоєй болью...

Стадо тікає, оголює спину тим що ще тримаються, і їх там мочать ще в більшій кількості ніж тих хто потікали... а добровольчі то батальйони чи відмобілізовані в ЗСУ чи строковики чи контрактнічкі які замість призову який були відмінили підписали контракт щоб дома біля мамки в формі походити - різниці немає.

Якщо по військовому, то треба нажаль відступати аж до Вінниці, викидати нахуй отой бухий, тупий, ледачий непотріб як відмобілізований так і кадровий чи контрактний, збирати всіх адекватних і давати останній бій, як програли повна капітуляція з усими витікаючими, адже алкашами війни не виграються
Очевидно же, що Дарт - кацапобот, який псевдопатріотичною риторикою прикривається. Третій Майдан готує своїми висерами.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Здесь тоже предупреждаю. За оскорбление собеседника упеку в бан на три дня
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Бля, якщо ви думаєте, що ми виграємо війну спираючись на голий героїзм, то можете вже воду зливати, і навіть не починати.

Дезертирів - судіть, і нєхер пиздіти по форумах.

На жаль це охуєнно масове явище, протидію якого потрібно вложити в голову кожній територіальній громаді, кожній дружині свого чоловіка, та кожній матері, осуд повинен бути громадським а не 2 роки умовно і всьо похєр, у нормальних вояків розрив шаблону - ти тут вмираєш - ну тіпа мертвий герой, а якщо втік хулє "Слава Україні" - і ти живий гєрой, якого хтось блять там прєдал і злив...

Не можемо воювати, бо немає ким, то нєхуй і дригати ногами а особливо прикриватися полумяними гаслами, капітуляція та й крапка тільки генофонд погіршуємо бо кращі люди гинуть а уєбні розмножаються

P.S. побачив попередження маленькими червоними літерами, не знаю чи мені, я нікого нє оскорбляю, і навіть не матюкаюсь, я так разговаріваю...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Бля, якщо ви думаєте, що ми виграємо війну спираючись на голий героїзм, то можете вже воду зливати, і навіть не починати.

Дезертирів - судіть, і нєхер пиздіти по форумах.

На жаль це охуєнно масове явище, протидію якого потрібно вложити в голову кожній територіальній громаді, кожній дружині свого чоловіка, та кожній матері, осуд повинен бути громадським а не 2 роки умовно і всьо похєр, у нормальних вояків розрив шаблону - ти тут вмираєш - ну тіпа мертвий герой, а якщо втік хулє "Слава Україні" - і ти живий гєрой, якого хтось блять там прєдал і злив...

Не можемо воювати, бо немає ким, то нєхуй і дригати ногами а особливо прикриватися полумяними гаслами, капітуляція та й крапка тільки генофонд погіршуємо бо кращі люди гинуть а уєбні розмножаються

P.S. побачив попередження маленькими червоними літерами, не знаю чи мені, я нікого нє оскорбляю, і навіть не матюкаюсь, я так разговаріваю...

Зрозуміло. Треба то треба. Але коли ми в одному місці боремся з дезертиством, а в іншому чиновники з МО гроші
крадуть і зброю не дають, хоча вона на складах є, то в нас нічого з тої боротьби не вийде.

Я розумію, ви вважаєте,що обсирання дезертирів це благо, бо піднімає моральний дух військ, але саме це осбирання
може стати приводом до виступів типу майдану, як це вже раз під МО зробив Семенченко.

Люди думають по іншому ніж ви. Вони збирають гроші по селах на амуніцію, а потім включають телевізор
і бачать генералів, які розказують, що в нас армія забезпечена чи про те що ми продаємо зброю за кордон.

А пацанам купили броники, які не годяться.

Минобороны купило некачественных бронежилетов на 71 миллион
http://www.segodnya.ua/politics/pnews/minoborony-kupilo-nekachestvennyh-bronezhiletov-na-71-million-543093.html

І вони розуміють, щось в консерваторії не так, а їх хочуть зробити крайніми.

Бо збирали всім народом гроші, назбирали 155 мільонів, а якісь козли 71 мільон віддали за хуйню, а не броніки.

І за це звільнили, аж двох заступників Гелетея.

Можете уявити, що ці люди думають ?

Ось що підриває бойовий дух. Треба усунути причину, а не боротися з наслідками. Бо від цих обсирань менше
дезертирів не стане, а тільки народ ще більше обізлиться.

« Останнє редагування: Вересня 28, 2014, 09:30:50 09:30 від OlegSky »

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Очевидно, что в ветке имеет место бессмысленная дисскусия "ботов различной ориентации".

Принципиально надо различать такие составляющие.

1. Часть военных, призванная по обязательному призыву. Чтобы они реально воевали, нужно что

- хоть какая то идеологическая прокладка
- реально жестокое наказание за неисполнение ЛЮБОГО практически исполнимого приказа.  А уж за дезертирство вообще молчу.
- полнота формального призыва. Т.е. если мы призываем от 20 до 25 лет, то мы обязаны призвать всех, а не 35 000 выборочно. Допустим, кроме инвалидов и у кого трое детей. Простой четкий критерий.

2. Кадровый офицерский состав - с ним как бы в теории проще всего. К сожалению, эту часть превратили в нахлебников собеса по раздаче жилья и льгот.

- но это люди, которые стали военными сознательно - т.е. готовились убивать и умирать сами в качестве основного занятия в жизни. Для них "долг перед Родиной" - это не идеологема, а реальный долг, который надо выплачивать участием в БД - за полученную зарплату и все остальное. И многие офицеры как раз это понимают.

3. Система МВД - к сожалению, она у нас раздута. В идеале, из них никого нельзя подпускать к фронту. Если их часть хочет воевать - лучше всего чтобы эти люди были уволены из МВД и зачислены в ВСУ, и служили в армии. Тогда смогут помочь.

4. Служащие по контракту. Проблем с ними две - система не устоялась и платят мало. В целом, эта категория в идеале должна заменить обычный призыв. В смысле ответственности - да, все нормально, недостаток в праве разорвать контракт и уволится, намного проще чем офицерскому составу. С другой стороны и командование понимает, что будет с их стороны творится херня, контрактников можно лишится.

5. Просто добровольцы. Они молодцы, но с ними сами видим, какие бывают проблемы.

Есть такие, которые никуда и никак не оформляются - но тогда особо и требовать ничего не могут (в плане дать им оружие и  т.д.) - многие покупают все сами, что могут.

Главный недостаток таких добровольцев с точки зрения затянувшейся войны, например - они могут буквально в любую минуту дня и ночи уехать домой совершенно спокойно. Многие так и делают - например, лето воевали, будучи в отпуске, и теперь просто не хотят работу терять.

Вторая проблема - многие, подписывая контракты и включаясь в структуру МВД или ВСУ - переходят фактически в категории 4 или 3.

Но при этом не понимают, что они контрактники, и продолжают считать себя добровольцами.

Хотя права уйти со службы до окончания контракта или официального разрыва его - у них уже нет.

Хотя там полная правовая каша. Можно допустить, что люди не удержали позицию, отошли без приказа и все такое, это война.

Но бежать до Запорожья, Житомира или Карпат... При этом валить ответственность на кого угодно, кроме себя. Ну это ни в какие ворота не лезет.

   
Contra Spem Spero

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Бля, якщо ви думаєте, що ми виграємо війну спираючись на голий героїзм, то можете вже воду зливати, і навіть не починати.

Дезертирів - судіть, і нєхер пиздіти по форумах.

На жаль це охуєнно масове явище, протидію якого потрібно вложити в голову кожній територіальній громаді, кожній дружині свого чоловіка, та кожній матері, осуд повинен бути громадським а не 2 роки умовно і всьо похєр, у нормальних вояків розрив шаблону - ти тут вмираєш - ну тіпа мертвий герой, а якщо втік хулє "Слава Україні" - і ти живий гєрой, якого хтось блять там прєдал і злив...

Не можемо воювати, бо немає ким, то нєхуй і дригати ногами а особливо прикриватися полумяними гаслами, капітуляція та й крапка тільки генофонд погіршуємо бо кращі люди гинуть а уєбні розмножаються

P.S. побачив попередження маленькими червоними літерами, не знаю чи мені, я нікого нє оскорбляю, і навіть не матюкаюсь, я так разговаріваю...
Під кожним словом підпишусь.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Очевидно, что в ветке имеет место бессмысленная дисскусия "ботов различной ориентации".

Принципиально надо различать такие составляющие.

1. Часть военных, призванная по обязательному призыву. Чтобы они реально воевали, нужно что

- хоть какая то идеологическая прокладка
- реально жестокое наказание за неисполнение ЛЮБОГО практически исполнимого приказа.  А уж за дезертирство вообще молчу.
- полнота формального призыва. Т.е. если мы призываем от 20 до 25 лет, то мы обязаны призвать всех, а не 35 000 выборочно. Допустим, кроме инвалидов и у кого трое детей. Простой четкий критерий.

2. Кадровый офицерский состав - с ним как бы в теории проще всего. К сожалению, эту часть превратили в нахлебников собеса по раздаче жилья и льгот.

- но это люди, которые стали военными сознательно - т.е. готовились убивать и умирать сами в качестве основного занятия в жизни. Для них "долг перед Родиной" - это не идеологема, а реальный долг, который надо выплачивать участием в БД - за полученную зарплату и все остальное. И многие офицеры как раз это понимают.

3. Система МВД - к сожалению, она у нас раздута. В идеале, из них никого нельзя подпускать к фронту. Если их часть хочет воевать - лучше всего чтобы эти люди были уволены из МВД и зачислены в ВСУ, и служили в армии. Тогда смогут помочь.

4. Служащие по контракту. Проблем с ними две - система не устоялась и платят мало. В целом, эта категория в идеале должна заменить обычный призыв. В смысле ответственности - да, все нормально, недостаток в праве разорвать контракт и уволится, намного проще чем офицерскому составу. С другой стороны и командование понимает, что будет с их стороны творится херня, контрактников можно лишится.

5. Просто добровольцы. Они молодцы, но с ними сами видим, какие бывают проблемы.

Есть такие, которые никуда и никак не оформляются - но тогда особо и требовать ничего не могут (в плане дать им оружие и  т.д.) - многие покупают все сами, что могут.

Главный недостаток таких добровольцев с точки зрения затянувшейся войны, например - они могут буквально в любую минуту дня и ночи уехать домой совершенно спокойно. Многие так и делают - например, лето воевали, будучи в отпуске, и теперь просто не хотят работу терять.

Вторая проблема - многие, подписывая контракты и включаясь в структуру МВД или ВСУ - переходят фактически в категории 4 или 3.

Но при этом не понимают, что они контрактники, и продолжают считать себя добровольцами.

Хотя права уйти со службы до окончания контракта или официального разрыва его - у них уже нет.

Хотя там полная правовая каша. Можно допустить, что люди не удержали позицию, отошли без приказа и все такое, это война.

Но бежать до Запорожья, Житомира или Карпат... При этом валить ответственность на кого угодно, кроме себя. Ну это ни в какие ворота не лезет.

Найгіршими вважаю два моменти:
1. З дезертирів ліплять героїв, тобто приклад для наслідування. Займаються цим найбільше юльки та свободівці. Я не можу уявити інших мотивів такої поведінки, крім відробляння грошей від кремлівських хазяїв.
2. Дезертири нагліють, вимагають пільг та погрожують українській державі, як оце сьогодні робили Дарт Вейдер та ОлегСкай на форумі. При цьому їм надається трибуна в засобах масової інформації (в газетах та на телебаченні).

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Краткость сєстра таланта, а многословіє навєрноє брат... :smiley25:

1. Вже через тиждень бойового злагодження повністю видно хто лідер, хто якісний робочий гвинт з легованої сталі, хто потребує загартування, а хто просто якесь розїдаюче все залізне феєричне гімно, яке терміново треба ізолювати, а насправді просто вигнати з позором чи позбавленням громадянства на 5 років.

2.В контактному бою наші українці в більшості випадків отримують перемогу, от просто так виходить і все, це буває рідко, там дійсно стає в пригоді бронік та шолом.

3.Основні втрати від РСЗВ, артилерії, мінометів, жирнокаліберної зброї тіла розлітаються нахуй разом з броніками, якщо вже дуже далеко гепнуло то так ледачий осколок таки зупинить пластина похєр якого там класу.

4. Відсутність якісних комунікацій, слабка маневренність через замордовану за час незалежності техніку, низька виконавча дисципліна дуже підіграють п.3 і броніки тут вже майже не роблять погоди, а посилання нахуй партизанами і т.д. безпосередніх командирів від командира взводу включно не дає змоги наприклад оперативно ремонтувати чи просто знімати з ДХ законсервовану техніку, яку ж звісно тоді навіть пригнати в райони дислокації тих чи інших підрозділів добровольчих чи нє не має можливості.

5.А от генералів всіх, що наплодилися за часів незалежності то таки да всіх би на пенсію, адекватних полковників які загартувалися в АТО вже вистачить на всі збройні сили.
Генерали що є просто не можуть в силу вікових змін перебудувати роботу головного мозку...
Проте проблєми генералітету до рядового бійця мають досить опосередковане відношення адже там свита з 100500 чоловік по напрямкам діяльності і генерал мабуть тільки затверджує те, що клєрки підготовили адже сам вже ніхуя не розуміє крім пожрать, посрать... доповісти що "в мене все нармальна бо я генєрал"...і в цьому проблема.
Генерал повинен доповідати коли є проблема мінімально в ній розбиратися, забезпечувати її вирішення, а він боїться що відлучать від корита бо не може "навєсті порядок", а порядок як колись так і зараз наводиться згружанням проблеми на менші погони, і коли то доходить до командира частини якому нічого не дали, з рекомендацією роби як хочеш, він передає то по підрозділам з такою ж формуліровкою, в ітогє знизу забивається хуй, на гору доповідається що зробили, окопались, підготували, передали "але частково", до гєнєрала який ніхуя не розуміє прийде доповідь що проблєму рєшілі успєшно, гєнєрал даволєн прєзідєнт у захваті, котли, війну нахуй програємо, у всіх круглі очі - "а как єто ?"

А волонтерська робота то більш глобальна діяльність консолідуюча суспільство, проте в тих маштабах що зараз відбуваються вже далеко не вирішальна...

Думати треба про знищення алкашів знизу, генералів зверху, і про ТОСОЛ чи антифріз бо winter is coming...

Доречі дилєма, в зоні про такі речі можна поговорити з одиницями та і то не в такому форматі, а на форумі такі простині все одно ніхто не читає, от плять і залишаєшся з своїми думками на одинці.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397


Доречі дилєма, в зоні про такі речі можна поговорити з одиницями та і то не в такому форматі, а на форумі такі простині все одно ніхто не читає, от плять і залишаєшся з своїми думками на одинці.
Дуже навіть читаємо, цікаво та пізнавально.
Я й СергіяСВ аналітику почитав. Дізнався, що статус добровольця дає законне право в будь-який момент піти з фронту  :smilie10:. Це справді так?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Очевидно же, що Дарт - кацапобот, який псевдопатріотичною риторикою прикривається. Третій Майдан готує своїми висерами.

ахуєть!
квант відкриває гілку за гілкою з явним намаганням облити гівном добровольців (усіх без винятку), а Дарт, що їх намагається захистити, виявляється кацапобот.
логіка на межі фантастики, блядь.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Очевидно же, що Дарт - кацапобот, який псевдопатріотичною риторикою прикривається. Третій Майдан готує своїми висерами.

ахуєть!
квант відкриває гілку за гілкою з явним намаганням облити гівном добровольців (усіх без винятку), а Дарт, що їх намагається захистити, виявляється кацапобот.
логіка на межі фантастики, блядь.
Ніхто добровольців брудом не обливає, просто ваша бригада намагається демагогічно підмінити поняття ДЕЗЕРТИР на ДОБРОВОЛЕЦЬ. Шо є образою для честі добровольців.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ніхто добровольців брудом не обливає, просто ваша бригада намагається демагогічно підмінити поняття ДЕЗЕРТИР на ДОБРОВОЛЕЦЬ. Шо є образою для честі добровольців.
как раз этим занимается Квант.

потому что на данном видео нет дезертиров.

на данном видео есть солдатский бунт.

а солдатский бунт всегда на 100% вина командиров и офицеров.

и все, кто называет данный случай с 9-м батальоном территориальной обороны дезертирством - лжецы и пропагандоны Кремля.

потому что ни на одного из этих 75 солдат не открыто уголовное производство по статье дезертирство.

и хватит тут пропагандировать кремлевскую ватную ложь!
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Очевидно же, що Дарт - кацапобот, який псевдопатріотичною риторикою прикривається. Третій Майдан готує своїми висерами.
третий майдан готовят те, кто у власти в министерстве обороны - своим бездействием, воровством бюджетных денег, тупорылым и бездарным командованием, скотским отношением к солдатам.

если случится третий майдан, именно они будут виноваты. а также те, кто их держит на этих должностях.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Сейчас уже могу выдохнуть и как-то отстраненно читать сводки боев. Младший брат уже в Днепре. Доброволец. ДУК ПС.
Последние четыре недели место дислокации - Международный аэропорт г.Донецк. Ярош не подвел - обещал ротацию, и она произошла. Должны были сменить еще 22.09, но случился самый сильный штурм. Как написал брат в СМС : "Надо немного задержаться."
По вооружению. Автомат не новый. Все время мечтал о своем подствольнике. Нема. Есть ПТУРСы, но человека умевшего ими пользоваться забрали на другой участок, где он нужнее. Обходились "Мухами". Все время в подвалах.
Более подробно не знаю, так как общались редкими СМС. Приедет - расскажет.

Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
тАваріщ Квант, ви чому не на фронті - з калашем проти танку? Га?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
тАваріщ Квант, ви чому не на фронті - з калашем проти танку? Га?
ибо не гоже белому академическому офицерскому мясу на убой идти подставляться под пули.

не для того учился и звездочки зарабатывал, чтобы погибать за каких-то холопов. ну за народ в смысле.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Очевидно же, що Дарт - кацапобот, який псевдопатріотичною риторикою прикривається. Третій Майдан готує своїми висерами.

ахуєть!
квант відкриває гілку за гілкою з явним намаганням облити гівном добровольців (усіх без винятку), а Дарт, що їх намагається захистити, виявляється кацапобот.
логіка на межі фантастики, блядь.

сматрітє в наших кінотєатрах - художній фільм "ахуєть - 2"
Я прийшов до військомату і сказав, я плять доброволець, мені вручили повістку і направили в військову частину як звичайного відмобілізованого, як власне і має бути.
Хіба що перший час концентрація ниючого шлаку була така висока що десь визнавати що ти прийшов до цієї категорії добровольно було б ознакою ідіотизму.

Не бачу наїзду Кванта на мене ні в общєм ні в частності, хіба що створив би гілку для військових про проблеми військових, піджакам та обдолбаним бульбуляторщикам від Бога, після онлайн заруби, там би краще не коментувати...


Дуже навіть читаємо, цікаво та пізнавально.
Я й СергіяСВ аналітику почитав. Дізнався, що статус добровольця дає законне право в будь-який момент піти з фронту  :smilie10:. Це справді так?


Сергій написав про реального безвозмездного добровольця тобто  чоловіка який не служить ні в системі МВС ні в нацгвардії ні в ЗСУ, тобто була от стаття про дядька який на велосипеді приїхав в зону, там хтось дав форму і трофейний калаш, і дідо мочить... цей  звісно що може кинути ружо в широкий Айдар і піти додому в будь-який момент.

Але теорєтічєскі він же за межами правового поля і чому він стріляє по людям досить неоднозначне питання, тому держава намагається всіх таких фахівців у те правове поле загнати, тобто направити або

в регулярні військові частини ЗСУ - гребуть всіх хто попав під руку як добровольців що самі прийшли так і просто осіб чоловічої статі в основному з сільської місцевості, бо гарадскіє більш інтелектуально підковані, та косять болєє ізощрьонно. ЗСУ як відомо захищають державу від зовнішньої агресії, а поскільки її агресії зовнішньої в нас немає то ЗСУ у нас чіста на расслабоні і далі їдять налоги Дарта Вейдера там і інших законослухняних громадян.

в батальйони територіальної оборони в системі ЗСУ( Айдар там хто тут ще Одеса, Миколаїв Рівнен і т.д. деякі вже потікали) - туди попадають як добровольці що прийшли самі до військомату, так і люди що викликані по повісткам,  озброєння дає ЗСУ одьожку та амуніцію тіпа обласні громади... по ідеі підсилюють ЗСУ на своїй території, але виконуть накази з Генерального штабу, тобто можуть відбути на підсилення в будь-який регіон і чекати зовнішньої агресії

іменні територіальні  батальйони системи МВС (Донбас, Дніпро, Львів і т.д.)- типу люди звонять на гарячу лінію МВС і з них збирають підрозділи, там усє добровольці за винятком керівного складу мабуть. Виконують шалені місії в звільнених національною гвардією містах з забезпечення громадського порядку, тобто патрулюють вулиці слідкують за дотриманням адміністративного та інколи кримінального кодексу, звісно що по задумці про важке озброєння чи про штурм якихось міст цими підрозділами мова не йшла, хіба що перевести їх в національну гвардію.

підрозділи свіжесформованої Національної гвардії - х.з. там на якій основі зліпили але якраз вона і повинна по закону боротися з сепаратизмом відвойовувати міста і села, мати важке озброєння літаки та космічні челленджери

Так як і говорив Квант, після потрапляння плять в будь-яку силову структуру, доброволець вже не доброволець, він просто або рядовий Хуєпльотов, номер обслуги; або рядовий міліції Охлократов, вожатий службових собак.

Йому надається право їбашити ворогів в бою, вмерти за Батьківщину, купатися в променях слави героїв, а також отримувати за це гроші на випивку або на кульчики дружині.
Також всі до сліз проінструктовані по статтям ККУ щодо дезертирства, непокори, невиконання наказу, втрати зброї і т.д., і вже факт потрапляння у структуру добровольно чи примусово нікого не їбе і не шевелить.

Реальні добровольчі озброєні формування це хіба що Правий Сектор де за дезертирство Дімітрій Ярош відсікає хуя (тобто там дисципліна в наявності, і швидке залягання на дно бойового крила у випадку закінчення бойових дій можливе) або армія новоросії, ДНР, ЛНР, козакі данскіє та інші групи які діють поза межами будь якого законодавства і можуть бути як продержавними ПС так і антидержавними ДНР, ЛНР от вони якраз і можуть "бєрі шинєль іді домой" а інші чекають або наказу про демобілізацію, або в тюрму, або в могилу, або закінчення дії контракту (в МВС мабуть).

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Я прийшов до військомату і сказав, я плять доброволець, мені вручили повістку і направили в військову частину як звичайного відмобілізованого, як власне і має бути.
Хіба що перший час концентрація ниючого шлаку була така висока що десь визнавати що ти прийшов до цієї категорії добровольно було б ознакою ідіотизму.
хе-хе

мужик, а ты явно не в курсах, как формируются добровольческие батальоны или батальоны территориальной обороны.

как минимум наш тер.батальон в Харькове формируется не через военкомат, а через органы местного самоуправления, которым тоже формально подчиняется. и чтобы попасть в него, нужно как ни странно пройти медкомиссию в своем военкомате, а потом с результатами идти записываться в тербат в совсем другом месте.

прикинь, как запутано и интересно, правда?

а угадай почему. а потому что тербаты имеют шаткую правовую основу. за них никто не хочет брать на себя ответственность. они формально подчиняется как окружным военкомам, так и органам местного самоуправления. и даже не понятно являются ли военнослужащими. прикинь, да?

потому что с одной стороны они зачислены в резерв в военкомате, а с другой стороны ему полностью не подчиняются и решение о смене их места постоянной дислокации (а это де-юре область, в которой они сформированы) должны быть подтверждены органами местного самоуправления, а эти органы (ОДА и облсовет) конечно же не будут брать на себя такую ответственность, поскольку потом раненые или покалеченные или семьи убитых будут делать им предъявы-гражданские иски через суды о компенсациях. и т.д. и т.п. тут просто шлейф проблем и несогласованности нормативных документов. тут даже не понятно, кто отвечает за эти тербаты и кто имеет право их куда-то отправлять :laugh:

и как в такой ситуации по-твоему прикажешь воевать и что ты будешь требовать от них? какого подчинения? где та четкая грань между дезертиром и солдатом, требующего легитимизации их статуса и законности приказов, которыми их бросают под огонь?
« Останнє редагування: Вересня 28, 2014, 01:07:39 13:07 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force