Автор Тема: Мудра політика США дає свої плоди не тільки в Африці  (Прочитано 146 раз)

Комашки і 3 Гостей дивляться цю тему.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6174
Тепер в нас кхєтайська хрінька публічно пропонує Штатам або хрестика зняти, або труси вдягти
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/kitay-pid-chas-vizitu-entoni-blinkena-zayaviv-shcho-ssha-mayut-vibrati-mizh-spivpraceyu-ta-konfrontaciyeyu-50413209.html
Цитувати
У четвер, 25 квітня, держсекретар США Ентоні Блінкен у рамках свого візиту до Китаю зустрівся з впливовим лідером Комуністичної партії Шанхаю Чень Цзіньїном, який сказав йому, що «США мають зробити вибір між співпрацею або конфронтацією».
Дивно, чого це він так роздухарився? США ніби як завжди жорстко питання рєбром поставили:
Цитувати
За даними видання, у своїй промові перед зустріччю за зачиненими дверима з Ченом Цзіньїном Блінкен не згадав про Україну, сказавши лише, що США та Китай «зобов’язані … відповідально підходити до управління відносинами між нашими двома країнами».
Можливо, це було занадто агресивно, практично на рівні ескалаційов. Наступного разу треба взагалі з білим прапором приїхати, всяка авторитарна шелупонь це поважає, й це дужо мудра політика.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6174
Цитувати
As the Chinese accumulate more and more gold, they’re dumping U.S. Treasuries.

That raises an important question: who is going to keep funding the federal government’s borrowing spree?

China offloaded another $22.7 billion in U.S. Treasuries in February, according to the latest data from the Federal Reserve. That dropped its total holdings to $775 billion.

China still ranks as the second-largest foreign holder of U.S. debt, but the U.K. could soon overtake China and slide into the second position if the current trend continues.

Japan ranks as the biggest foreign U.S. creditor with $1.17 trillion in Treasuries. The U.K. comes in third with $700.8 billion in U.S. Treasuries.

China has been divesting itself of U.S. debt for several years. The country’s Treasury holdings have fallen to their current level from around $1.1 trillion in 2021. Chinese investment in U.S. debt hit a 14-year low in October.
Цитувати
Оскільки китайці накопичують все більше золота, вони скидають казначейські зобов’язання США.

Це викликає важливе питання: хто збирається продовжувати фінансувати бурхливі запозичення федерального уряду?

Згідно з останніми даними Федерального резерву, у лютому Китай перерахував ще 22,7 мільярда доларів у казначейські зобов’язання США. Це скоротило його загальні активи до 775 мільярдів доларів.

Китай все ще займає друге місце за розміром іноземного боргу США, але Сполучене Королівство незабаром може обігнати Китай і скотитися на друге місце, якщо нинішня тенденція збережеться.

Японія є найбільшим іноземним кредитором США з 1,17 трлн доларів казначейських зобов’язань. Великобританія посідає третє місце з 700,8 мільярдами доларів казначейських зобов’язань США.

Китай уже кілька років позбавляється боргу США. Авуари казначейства країни впали до поточного рівня з приблизно 1,1 трильйона доларів у 2021 році. Китайські інвестиції в борг США досягли 14-річного мінімуму в жовтні.
https://www.fxstreet.com/analysis/china-is-dumping-us-treasuries-and-buying-gold-202404212302

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
От жалько Гопіка нема!
Він би тебе підтримав!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6174
От жалько Гопіка нема!
Він би тебе підтримав!
Ну а поки його нема, будемо насолоджуватися вашою підтримкою того факту, що Блінкєнд про тую Украйону й згадати не насмілився  :smiley15: й, судячи з наступної новини, не прогадав - бо а як тут прогадаєш?  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ну так, Блімкин не такий, Остін взагалі маячню несе, Макрон поганка, Шольц жліб, іспанці Петріот зажилили, Петер Павел дуже повільно шаволиться, європейці гади, ...
Але мешкаємо ми чомусь в Норвегії і п'ємо Havrestout.

Маладец, пиріжок твій! До пива! popcorn2
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6174
Ну так, Блімкин не такий, Остін взагалі маячню несе, Макрон поганка, Шольц жліб, іспанці Петріот зажилили, Петер Павел дуже повільно шаволиться, європейці гади, ...
Але мешкаємо ми чомусь в Норвегії і п'ємо Havrestout.

Маладец, пиріжок твій! До пива! popcorn2
Ну, ви наприклад любите читати нехудожку, й не любите Зеленського тому що він дебіл, а єрмачка тому що він рускій. Чому ж ви мешкаєте в Запоріжжі? Гм... (довгі роздуми) а!  :idea: Може, це чотири непов'язані між собою речі?  :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19079
От взяти наприклад сьогоднішню історію з бєлканським гебістом, котрий погрожує ударом по шпиталях. Якби воно знало, що йому за це прилетить в гузно атакамс, воно б цього не робило. Але ж воно впевнене, що не прилетить...Бо "війна із застосуванням західної зброї повинна тільки йти не території України".

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ну, ви наприклад любите читати нехудожку, й не любите Зеленського тому що він дебіл, а єрмачка тому що він рускій. Чому ж ви мешкаєте в Запоріжжі? Гм... (довгі роздуми) а!  :idea: Може, це чотири непов'язані між собою речі?  :gigi:

- Ви єврей?
- Я руский!
- А я американський!

(діалог Зоріна з Кіссінджером)

Це я про їрмачка.

А в Запоріжжі я мешкаю тому, що тут народився.
А ще я вважаю Україну, найкращою країною у світі.

(це все безвідносно до вашої малої батьківщини).

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6174
- Ви єврей?
- Я руский!
- А я американський!

(діалог Зоріна з Кіссінджером)

Це я про їрмачка.

А в Запоріжжі я мешкаю тому, що тут народився.
А ще я вважаю Україну, найкращою країною у світі.

(це все безвідносно до вашої малої батьківщини).
Ну, я в Норвегії мешкаю тому, що тут заробляю, й тому що вона ближча до найкращої країни у світі аніж інші країни, де я можу заробляти. Так а звʼязок з інтелектуальним рівнем шольців де? :)