Автор Тема: Що спільного між Ляшком, Тимошенко, Гриценко та ватою?  (Прочитано 2659 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Цікава тенденція, під час україно-російської війни Ляшко, Тимошенко та Гриценко працюють в унісон з ватою.
Вата в усіх телесюжетах про Донбас задає питання місцевим мешканцям що вони думають чи хочуть сказати Порошенку, формуючи у жителів Донбасу негативний образ "карателя". На сайтах типу "Антимайдан" куча карикатур на Порошенка, негативної інформації та роликів. Тобто вата формує як в Росії так і в окупованих нею українських територіях негативний образ Порошенка.
В той же час, наші місцеві "князьки" Ляшко, Тимошенко та Гриценко роблять те ж саме, що і вата, чим працюють на 5-ту колону.
Ніякого єднання, конструктиву, програм реформ. Нічого! Лише обсирання Голови українського народу.
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 10:06:29 10:06 від Kvant »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
А хто вгадає, що спільного між Квантом і Дімочкою Кісєльовим?

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Не плоди зверхускладнені теорії, якщо є простіше пояснення. Вони просто рвуться до корита, без задньої думки.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Можливо трохи гіпербалізовано, але по суті "в унісон з ватою" - вірно

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
не бачу у грцацуєва унісону з ватою
взагалі

по інших не скажу

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Не плоди зверхускладнені теорії, якщо є простіше пояснення. Вони просто рвуться до корита, без задньої думки.

Факт залишається фактом - "князьки" Ляшко, Тимошенко та Гриценко роблять рівно те ж саме, що і вата. І ніяких виправдань цьому я не бачу.
Я вже давно писав, що "два українця - три гетьмана" грає на руку ворогам. Ми уже із-за цього втратили Київську Русь, бо кожен князь був сам за себе; втратили УНР, бо Винниченки, Петлюри, Скоропадські та інші між собою воювали і можемо втратити Україну.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
не бачу у грцацуєва унісону з ватою
взагалі

по інших не скажу

Як не бачите. Подивіться запис будь якого недавнього ток-шоу. Гриценко тільки те і робить, що обсирає Президента.
Більше того, якщо такі "князьки" будуть в Раді, то вони ради політичного рейтингу будуть розкачувати країну з середини. Це нам потрібно?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Думаю треба негайно ввести закон про кримінальну відповідальність за наклеп на Президента. Наступна ВР де у БПП буде конституційна більшість думаю прийме це вкрай необхідне рішення.
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 10:15:14 10:15 від Ігор зі Львова »

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
не бачу у грцацуєва унісону з ватою
взагалі

по інших не скажу

Як не бачите. Подивіться запис будь якого недавнього ток-шоу. Гриценко тільки те і робить, що обсирає Президента.
Більше того, якщо такі "князьки" будуть в Раді, то вони ради політичного рейтингу будуть розкачувати країну з середини. Це нам потрібно?
не бачу грицацуєва як князька
у нього немає майна (наскільки я знаю) і думаю ніколи не буде (людини така я його знаю з 1997)

я тлбч не дивлюсь майже, нема часу і натхнення теж

проблема у тому, що він не дуже освічена і мудра, але дуже честолюбна людина
одне слово грицацуєв

імхо

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Як не бачите. Подивіться запис будь якого недавнього ток-шоу. Гриценко тільки те і робить, що обсирає Президента.
Більше того, якщо такі "князьки" будуть в Раді, то вони ради політичного рейтингу будуть розкачувати країну з середини. Це нам потрібно?

по-перше, не обсерає, а критикує.
по-друге, завжди по пунктах каже, як на його думку треба робити (тобто критика конструктивна).
по-третє, люди і без твоїх вказівок самі визначать, що їм треба, а що - ні.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Думаю треба негайно ввести закон про кримінальну відповідальність за наклеп на Президента. Наступна ВР де у БПП буде конституційна більшість думаю прийме це вкрай необхідне рішення.

Що Ви верзете? У тих же США після виборів Президента стає Головою усієї країни і ніяким цілеспрямованим обсиранням там і не думає хтось займатися, бо це шкодить іміджу США та негативно впливає на країну.
Критика можлива лише по реформам. У нас же критики реформ немає, пропозицій немає, а йде тупе обсирання. Точно так само, як роблять це кацапи. Ви теж згодні з кацапами, що Голову українського народу треба мочити?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
по-перше, не обсерає, а критикує.
по-друге, завжди по пунктах каже, як на його думку треба робити (тобто критика конструктивна).
по-третє, люди і без твоїх вказівок самі визначать, що їм треба, а що - ні.

Ну да. Нагадаю останні події, коли під час УНР була війна між Винниченком і Петлюрою проти Скоропадського. Одразу після цієї війни кацапи ввели свої війська. І українці "довоювалися між собою". І теж хтось вірив Винниченку, а хтось вірив Скоропадському. Між собою перекритикувалися, а потім і повоювали, а кацапи лише почекали потрібного моменту.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Думаю треба негайно ввести закон про кримінальну відповідальність за наклеп на Президента. Наступна ВР де у БПП буде конституційна більшість думаю прийме це вкрай необхідне рішення.

Що Ви верзете? У тих же США після виборів Президента стає Головою усієї країни і ніяким цілеспрямованим обсиранням там і не думає хтось займатися, бо це шкодить іміджу США та негативно впливає на країну.
Критика можлива лише по реформам. У нас же критики реформ немає, пропозицій немає, а йде тупе обсирання. Точно так само, як роблять це кацапи. Ви теж згодні з кацапами, що Голову українського народу треба мочити?

Ви мені дуже нагадуєте москальських путіноботів, які негайно з'являються всюди де хтось хоч слово погане скаже про їх божка.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Думаю треба негайно ввести закон про кримінальну відповідальність за наклеп на Президента. Наступна ВР де у БПП буде конституційна більшість думаю прийме це вкрай необхідне рішення.

Що Ви верзете? У тих же США після виборів Президента стає Головою усієї країни і ніяким цілеспрямованим обсиранням там і не думає хтось займатися, бо це шкодить іміджу США та негативно впливає на країну.
Критика можлива лише по реформам. У нас же критики реформ немає, пропозицій немає, а йде тупе обсирання. Точно так само, як роблять це кацапи. Ви теж згодні з кацапами, що Голову українського народу треба мочити?

Ви мені дуже нагадуєте москальських путіноботів, які негайно з'являються всюди де хтось хоч слово погане скаже про їх божка.

+1

через таких, як квант, я починаю сумніватися, чи варто голосувати за БПП на виборах.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
по-перше, не обсерає, а критикує.
по-друге, завжди по пунктах каже, як на його думку треба робити (тобто критика конструктивна).
по-третє, люди і без твоїх вказівок самі визначать, що їм треба, а що - ні.

Ну да. Нагадаю останні події, коли під час УНР була війна між Винниченком і Петлюрою проти Скоропадського. Одразу після цієї війни кацапи ввели свої війська. І українці "довоювалися між собою". І теж хтось вірив Винниченку, а хтось вірив Скоропадському. Між собою перекритикувалися, а потім і повоювали, а кацапи лише почекали потрібного моменту.
на жаль, здаєцця, це чиста правда

але тут завжди так - своє зло добре відоме, а чуже - хто знає? може краще?  :laugh:
от люди і ведуцця
це ж як про троянського коня
 стара історія і повторювана

ну викинуть з політики грицацуєва - ним тут же стане наливайченко, чи якийсь омельченко, це просто соціальна функція
а рпибрати цю функцію без зміни політичсного устрою країни не можна - це вже буде авторитаризм, політична монополія тощо
тому
пропонуйте щось більш прийнятне, імхо

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ви мені дуже нагадуєте москальських путіноботів, які негайно з'являються всюди де хтось хоч слово погане скаже про їх божка.

+1

через таких, як квант, я починаю сумніватися, чи варто голосувати за БПП на виборах.

Не сумнівайтеся. Не варто голосувати.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
що спільного між путіним і квантом?
1. І той і той спить і бачить щоб знищити ДБ.
2. І той і той зацікалені в існуючому положенні речей.
3. І той і той брехуни, що доведено неодноразово.
Прошу паньство приєднатись...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Ви мені дуже нагадуєте москальських путіноботів, які негайно з'являються всюди де хтось хоч слово погане скаже про їх божка.

+1

через таких, як квант, я починаю сумніватися, чи варто голосувати за БПП на виборах.

Не сумнівайтеся. Не варто голосувати.
як для мене - то це дилема - лещенко з наємом але в нагрузку з баксьором, іщенком, палатним і прочими геращенками...

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Ну да. Нагадаю останні події, коли під час УНР була війна між Винниченком і Петлюрою проти Скоропадського. Одразу після цієї війни кацапи ввели свої війська. І українці "довоювалися між собою". І теж хтось вірив Винниченку, а хтось вірив Скоропадському. Між собою перекритикувалися, а потім і повоювали, а кацапи лише почекали потрібного моменту.

ну так а ти чим увесь час займаєшся?
тільки те й робиш, що мочиш усіх, крім Президента.
треба намагатися знайти з опонентами спільну мову, а не навішувати на них ярлики. тоді так, як з УНР не вийде.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Свідомо і цілеспрямовано сере бублик.

Грицацуєв і Ляжко просто тупо рвуться до корита, а так як робити нічого не вміють і не хочуть, то теж в основному займаються гівнометанням.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
А хто вгадає, що спільного між Квантом і Дімочкою Кісєльовим?

безсоромна брехня побудована на висмоктаних з пальця твердженнях

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
більша частина українців бажають царя:
- значна частина хоче доброго російського царя
- не менша частина бажає українського царя
- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

Давайте не путать демократию с возможностью трындеть бездоказательно что угодно и где угодно.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
що спільного між путіним і квантом?
1. І той і той спить і бачить щоб знищити ДБ.
2. І той і той зацікалені в існуючому положенні речей.
3. І той і той брехуни, що доведено неодноразово.
Прошу паньство приєднатись...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча

- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

Давайте не путать демократию с возможностью трындеть бездоказательно что угодно и где угодно.

можливість триндіти це просто ознака вільного суспільства...
демократія означає владу народу, в т.ч і реальні механізми контролю та зміни влади, яких в нас нема і послідовника усіляких улюблених дуп бояться їх, як бажана...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
більша частина українців бажають царя:
- значна частина хоче доброго російського царя
- не менша частина бажає українського царя
- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

Ні! Українці владу не люблять. Вибрали Порошенка, а у нього поноважень, як у Ющенка в 2007-2010 рр., а винен у всьому Порошенко, наче у нього повноваження Януковича та підконтрольна Рада.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
коли президенти перестануть призначати кумів та родичів на посади, я потроху почну вірити в якусь обмеженість їх повноважень...
поки маємо безліміт...

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
більша частина українців бажають царя:
- значна частина хоче доброго російського царя
- не менша частина бажає українського царя
- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

ми не бажаємо царя.
ми просто бажаємо людину, яка нарешті проведе необхідні реформи і з якої можна буде за ці реформи спитати.
в принципі, я підтримую кванта в тому, що Пороху треба дати міцну підтримку в парламенті, щоб потім не було відмазок, як у Ющенка, що йому щось там не дали і чимось завадили. але я проти методів, якими квант намагається цю підтримку надбати. його постійне мочилово всіх - це юлькізм у чистому вигляді.
дякувати Богу, сам Порох не опускається до таких речей.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Свідомо і цілеспрямовано сере бублик.

Грицацуєв і Ляжко просто тупо рвуться до корита, а так як робити нічого не вміють і не хочуть, то теж в основному займаються гівнометанням.
Я не дуже добре слідкую за тим, що говорить Гриценко, а Ляшка практично зовсім ігнорую.
Проте впадає в око активність ботів на форумах по обсиранню преза. З будь-якої причини. От скажімо зараз Пороха мочать за призначення генпрокурором Яреми. Для мене очевидно, що якби кілька місяців тому не призначили Ярему, то зараз юлькоботи обсирали  би Порошенка з претензією: "А чому ти, падла, не призначив такого хорошого пацана?! Героя Майдану та вірного соратника Юлії Тимошенко!"

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
більша частина українців бажають царя:
- значна частина хоче доброго російського царя
- не менша частина бажає українського царя
- і дуже мало хто хоче справжньої демократії, при цьому такі люди розсіяні по всій країні і ні де не складають хоча б відчутного прошарку...

ми не бажаємо царя.
ми просто бажаємо людину, яка нарешті проведе необхідні реформи і з якої можна буде за ці реформи спитати.
в принципі, я підтримую кванта в тому, що Пороху треба дати міцну підтримку в парламенті, щоб потім не було відмазок, як у Ющенка, що йому щось там не дали і чимось завадили. але я проти методів, якими квант намагається цю підтримку надбати. його постійне мочилово всіх - це юлькізм у чистому вигляді.
дякувати Богу, сам Порох не опускається до таких речей.

невже не пам'ятаєте, наскільки міцною була підтримка у парламенті на початку 2005року?
повний картбланш!
і що?
не підтримка визначає вчинки!