Автор Тема: Шуфричу в Одессе приготовили персональный мусорный бак и сделали массаж лица  (Прочитано 8709 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.

Сотрясение чего?
Это у ШТО мозга нет, у нюси нет совести. Хотя м.б. уже и мозга   :idea:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.

Сотрясение чего?
Это у ШТО мозга нет, у нюси нет совести. Хотя м.б. уже и мозга   :idea:

отлично сказано :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

ну не скажите, "мозг" у него всегда был, он хитрый и изворотливый

Хитрый, не значит умный.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.

Сотрясение чего?
Медики подскажите: сотрясение мозга И черепно-мозговая травма это не тавтология? СМ и есть ЧМТ. Какая ЕЩЁ, дополнительно к СМ, там травма?
Ник зарезервирован

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

ну не скажите, "мозг" у него всегда был, он хитрый и изворотливый

Хитрый, не значит умный.

а я не говорила, что он умный, я утверждаю, что мозг у него был, на хитрости и безбедную жизнь его вполне хватало

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.

Теж так думаю.
Українці терплять дуже довго, але потім вже зупиняються, тільки коли всю нечисть знищать.
Владі потрібно швидко відреагувати відкриттям кримінальних справ проти одіозних фігур.
А то буде гаряче...і не дай Бог, не відкривати справи проти одеситів, які сьогодні люстрували нюсю...може загорітись в країні...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

ну не скажите, "мозг" у него всегда был, он хитрый и изворотливый

Хитрый, не значит умный.

а я не говорила, что он умный, я утверждаю, что мозг у него был, на хитрости и безбедную жизнь его вполне хватало

Так и у Царева на это хватало.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
В комментах на Ютьюбе козломордых так плющит, что просто жуть. Одно радует...это до нового года.... :lol:  :moskali:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.
Думаю, тепер Єфремов, Колєсніков, Бандарєнка та інші зовсім позникають. Бо там масажем іпла не обмежиться.  :am

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Жалко було б, якщо б його вбили.... А так - чомусь не жалко. Він весь час сам шукав цього. Може мазохіст, - хто зна... Мерзота - вона непізнана людьми, тому іноді й пробивається...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.
Думаю, тепер Єфремов, Колєсніков, Бандарєнка та інші зовсім позникають. Бо там масажем іпла не обмежиться.  :am

Бондаренчихе надо, кроме всего, вспомнить, как она в составе парламентской делегации ходила на тогда еще не сгоревший Дом Профсоюзов в качестве парламентария ВР....склонилась над ухом тяжело раненого майдановца и шепнула: что бы ты сдох, тварь.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.


А зачем власти что-то делать если она может просто вовремя отвернуться :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

ну не скажите, "мозг" у него всегда был, он хитрый и изворотливый

Хитрый, не значит умный.

а я не говорила, что он умный, я утверждаю, что мозг у него был, на хитрости и безбедную жизнь его вполне хватало

Так и у Царева на это хватало.
у ШТО хватало только когда без шторма жил, как только чуток ветер поднялся - он одним из первых получил
хотя оба гады, в сад их, на удобрения

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Дрейк "если бардак остановить нельзя то надо его возглавить" якщо це не зробить влада то зроблять люди і спитають уже  владу чому вона цього не зробила. І спитають крепко.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Сегодня на прессухе в Масквабаде Цареву сказали, что в Одессе побили Шуфрича. Вы не поверите, он сказал - ШТО?
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Кстати, это все действительно - НЕДОРАБОТКА ВЛАСТИ. Надо срочно менять судебную систему, что бы не было таких мордобоев. И Шуфрич, и остальные тогда бы с абсолютно целым лицом гуляли бы по камерному дворику лет двадцать, без права досрочного освобождения. А в реале лет 6,  до открытой формы туберкулеза и гаплык. И законно. И справедливо. И без синяков. Чинно. Благородно. А то синяки, сотрясения...эфиры у Шустера...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Сегодня на прессухе в Масквабаде Цареву сказали, что в Одессе побили Шуфрича. Вы не поверите, он сказал - ШТО?

Волынская резня.  (с) :laugh:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Последствия драки в Одессе - у Шуфрича сотрясение мозга и закрытая черепно-мозговая травма.
Сотрясение чего?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Початок "коліївщини" на марші якщо влада не зробить нічого по цих гавноїдах типу нюсі (посадить, саме посадить а не дасть утекти) тоді після того як їх повісять на стовпах питання будуть і до влади. Відлік пішов уже на дні.


А зачем власти что-то делать если она может просто вовремя отвернуться :)

Если власть просто отвернется, то она будет следующая. Власть должна поддержать свой народ и возглавить процесс. Иначе что это за власть и нах она нужна?

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Блін, люди, треба підтримати ПС на виборах до ВР... Такі пацани повинні бути при владі... Куди там бойовому п... ляшку.
А влада реально винна, що не карає негідників... спочатку смітник, потім бійки, а потім просто відстрелюватимуть і все... невже не доходить?! Чи вони на спад народної активності, як в 2004, чекають. Так після війни на сході у людей навпаки всі бар'єри подолані.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Тут помянули царьова, а мені пригадалось, як 18 лютого на Майдані, коли вже  шини та палатки горіли біля Галі, тоді ще  "голос Майдану", а сьогодні міністр культури України Євген Нищук, зі сцени вигукував, що є інформація про те, що у  готелі Україна в одному з номерів сидять царьов з шуфрічем  та керують діями "беркуту" і снайперів. Чув власними вухами. Цікаво, чи перевіряється ця інформація генпрокуратурою, СБУ, комісією з розслідування подій 18-21 лютого?
ІМХОА шуфричу вломили мало! :Sho_za:
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 04:33:30 16:33 від Ocean »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
"Синело море за бульваром,
С каштанов падали плоды,
В Одессе Нестору давали
Незабываемой ....... :smiley24:

яка я стала кровожерлива та цинічна - треба було за ногу на ліхтар цю скотину
Quo Vadis

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Хорошая новость, даже ОТЛИЧНАЯ!

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Бондаренчихе надо, кроме всего, вспомнить, как она в составе парламентской делегации ходила на тогда еще не сгоревший Дом Профсоюзов в качестве парламентария ВР....склонилась над ухом тяжело раненого майдановца и шепнула: что бы ты сдох, тварь.

Тут тепер справа волонтерів знайти того хлопця і оберігати його . Коли Бондаренчихє на голову поставить чобіт боєць батальону " Азов " і витягне ніж , думаю це буде мистецьким ходом , нахилитись до неї і сказати " пам'ятаєш мене ? І хто здохне зараз і хто тепер тварь ? " Думаю хлопчина справиться .
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 04:35:57 16:35 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
"Синело море за бульваром,
С каштанов падали плоды,
В Одессе Нестору давали
Незабываемой ....... :smiley24:

 :laugh:
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
"Синело море за бульваром,
С каштанов падали плоды,
В Одессе Нестору давали
Незабываемой ....... :smiley24:

яка я стала кровожерлива та цинічна - треба було за ногу на ліхтар цю скотину

Шикарно!  :smiley24: В карму.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Если власть просто отвернется, то она будет следующая. Власть должна поддержать свой народ и возглавить процесс. Иначе что это за власть и нах она нужна?

Ребят, вы нереальные идеалисты.
Как вы себе это представляете? Какие по закону предъявы можно выставить нюсе, ленке и тому же красномордому ефремову?
Статьи в Криминальном кодексе за сучизм и долбоебизм нет и не было никогда.
Так что не ждите уголовных дел против них.
Столб -- это их судьба, но тут государство не помощник. 


Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
"Синело море за бульваром,
С каштанов падали плоды,
В Одессе Нестору давали
Незабываемой ....... :smiley24:

яка я стала кровожерлива та цинічна - треба було за ногу на ліхтар цю скотину
София + в карму!
Вы правы - надо было не бить, а небольно удавить
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память