Автор Тема: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе  (Прочитано 13016 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #30 : Жовтня 03, 2014, 11:23:03 11:23 »
На ФУПі не пишу. І більшість прихильників Ляшка і Юлі там проплачені боти. Немає жодного сенсу їх переконувати.
А от на СУПі є непроплачені прихильники БПП. Їх потрібно навертати на шлях істинний.

Так який істиний, голосовати за Яценюка? Та неможна ж, його Давтян фінансував.

Чи Давтян погано лише коли він йде по списку Порошенка, а коли фінансує НФ то це добре, га, куме?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #31 : Жовтня 03, 2014, 11:24:17 11:24 »
Ігор зі Львова, ради интереса. Вы вшей только у Пороха ищите? Остальные святые? Или за остальных не уплочено?

У них зараз найбільший рейтинг. Мені це дуже не подобається. Ну і прихильників Ляшка чи Юльки на СУПі немає.
Про них не цікаво писати.

 :lol: :lol: :lol: ппц детская непосредственность. А на ФУПе не хотите против Ляшка или Юли поагитировать. там толпы поклонников этих клоунов.

На ФУПі не пишу. І більшість прихильників Ляшка і Юлі там проплачені боти. Немає жодного сенсу їх переконувати.
А от на СУПі є непроплачені прихильники БПП. Їх потрібно навертати на шлях істинний.

Не тратьте, куме, сили :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #32 : Жовтня 03, 2014, 11:28:30 11:28 »
Не знаю шо знает википедия, но я знаю шо Давтян финансировал Народный Фронт Яценюка. Ку?  :fn:
я тебе могу рассказывать про Давтяна бесконечно.
то, что он финансировал НФ Яценюка - ничего не значит.
потому что это такой чувак, который не хранит яйца в одной корзине.
например, через своего сына он финансировал местный харьковский штаб "Партии Регионов" - отстегивал в общак.
и его сын в 2010 году стал депутатом горсовета от рыгов
http://www.city.kharkov.ua/ru/gorodskaya-vlast/gorodskoj-sovet/deputatyi/davtyan-dmitrij-aleksandrovich.html

а еще его сын был женат на младшей дочке еще одного местного мудилы - Виктора Остапчука, народного депутата от "Партии регионов" (сегодня вышел из фракции).
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #33 : Жовтня 03, 2014, 11:33:53 11:33 »
и вообще, я еще могу рассказать отдельную историю про "финансирование" Давтяном "Фронта змин".

по сути харьковский "Фронт змин" не финансировался. он был на самоокупаемости. деньги на мероприятия не выделялись. члены и координаторы вкладывали свое собственное бабло. более того, им втюхивали какой товар для ведение собственного "бизнеса", что-то вроде пирамиды, сетевого маркетинга и т.д. то есть людей, подписавшихся в "фронт змин" реально обманывали иллюзией помощи в "бизнесе", типа давали возможность заработать, но при этом разводили, чтобы они вкладывали свои деньги в политическую деятельность "фронта змин". типа "мы ж вам помогаем заработать денег, помогите партии". это я говорю конкретно про харьковский "Фронт змин", который якобы финансировался Давтяном.

Давтян финансировал только "Партию регионов"
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2014, 11:40:16 11:40 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #34 : Жовтня 03, 2014, 11:36:32 11:36 »
Ще раз напишу моє бачення ситуації по партійних списках на даний момент, ігноруючі маргінальні, очевидно непрохідні партії.

1. На жаль жодної нормальної партії поки у нас немає . Це сумна реальність. Тому маємо виходити з того що є.
2. КПУ і всяке постригівське гімно (Опозиційний Блок і Сильна Україна). Тут навіть не можна думати щоб за них голосувати. Якщо такі думки часто з'являються - слід звернутися до лікаря.
3. Батьківщина,  РП Ляшка, БПП - за ці партії голосувати не можна.
4. НФ і ПС - за ці партії голосувати не варто. Хіба що Ви категорично не сприймаєте партії з наступного пункту і щоб не голосувати за партії з попереднього.
5. Свобода, Самопоміч,  Громадянська Позиція - ДемАльянс. При відсутності кращих варіантів, я обираю між цими варіантами і закликаю їх підтримати, як найменше зло в наших реаліях.

Ну якось так. Чекаю обгрунтованої критики.

Чупс

  • Гість
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #35 : Жовтня 03, 2014, 11:39:31 11:39 »
и вообще, я еще могу рассказать отдельную историю про "финансирование" Давтяном "Фронта змин".

по сути харьковский "Фронт змин" не финансировался. он был на самоокупаемости. деньги на мероприятия не выделялись. члены и координаторы вкладывали свое собственное бабло. более того, им втюхивали какой товар для ведение собственного "бизнеса", что-то вроде пирамиды, сетевого маркетинга и т.д.

Давтян финансировал только "Партию регионов"

Я был на встрече с Яценюком в то время, она сказал - представником НФ у Харкові є Давтян как-там-его.
А шо Давтяну значит быть представником, понятно - давать бабло шоб лоббировали его интересы.

Так что Игорёк со Львова обосрался насчёт своих фаворитов.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #36 : Жовтня 03, 2014, 11:42:58 11:42 »
На цих виборах голосувати серцем не буду

Є Президент за якого я давав свій голос, він потребує підтримки у Раді.
Тому мій вибір очевидний.


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #37 : Жовтня 03, 2014, 11:46:42 11:46 »
и вообще, я еще могу рассказать отдельную историю про "финансирование" Давтяном "Фронта змин".

по сути харьковский "Фронт змин" не финансировался. он был на самоокупаемости. деньги на мероприятия не выделялись. члены и координаторы вкладывали свое собственное бабло. более того, им втюхивали какой товар для ведение собственного "бизнеса", что-то вроде пирамиды, сетевого маркетинга и т.д.

Давтян финансировал только "Партию регионов"

Я был на встрече с Яценюком в то время, она сказал - представником НФ у Харкові є Давтян как-там-его.
А шо Давтяну значит быть представником, понятно - давать бабло шоб лоббировали его интересы.

Так что Игорёк со Львова обосрался насчёт своих фаворитов.
Давтян человек вне политики. это что-то вроде Фельдмана.
он поддерживает лишь тех, в ком видит перспективу.
сегодня он поддерживает рыгов, завтра "Батькивщину", послезавтра "Фронт змин", но при этом ВСЕ ВРЕМЯ он финансировал "Партию регионов", которые ВСЕГДА имели силу в нашем регионе.

если ты мне не веришь, то хотя бы взгляни на тот факт, что его сын пошел на выборы в горсовет не от "Фронта змин", а от "Партии регионов". ну так, для общего развития, скажу, что его сын - папинькин сыночек. который даже перднуть не может без разрешения папочки. папочка даже женил его на дочери своего давнего друга из 90-х - Остапчука, старой комсомольской крысе, которая все время лежала под рыгами.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #38 : Жовтня 03, 2014, 11:47:35 11:47 »
На цих виборах голосувати серцем не буду

Є Президент за якого я давав свій голос, він потребує підтримки у Раді.
Тому мій вибір очевидний.

А Вас влаштовують ті депутати, що йдуть від БПП?
Чи Ви готові зняти з себе всю відповідальність і перекласти її на Пороха в надії, що він знає краще і робить все лише в інтересах України?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #39 : Жовтня 03, 2014, 11:51:29 11:51 »
ну и еще могу сказать, что дочка Давтяна Карина ебется даже в туалете студенческих кабаков, например в "Жили-были" :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

  • Гість
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #40 : Жовтня 03, 2014, 11:55:48 11:55 »
ну и еще могу сказать, что дочка Давтяна Карина ебется даже в туалете студенческих кабаков, например в "Жили-были" :gigi:

Я б проголосовал. Красивая, сучка.

Но насчёт жили-были пистёшь  :smilie2:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #41 : Жовтня 03, 2014, 12:00:18 12:00 »
На цих виборах голосувати серцем не буду

Є Президент за якого я давав свій голос, він потребує підтримки у Раді.
Тому мій вибір очевидний.

А Вас влаштовують ті депутати, що йдуть від БПП?
Чи Ви готові зняти з себе всю відповідальність і перекласти її на Пороха в надії, що він знає краще і робить все лише в інтересах України?


Порох несе відповідальність за своїх людей яких він веде в Раду .Я несу відповідальність за Пороха...тому що голосував за нього.
Десь так.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #42 : Жовтня 03, 2014, 12:11:47 12:11 »
ну и еще могу сказать, что дочка Давтяна Карина ебется даже в туалете студенческих кабаков, например в "Жили-были" :gigi:

Я б проголосовал. Красивая, сучка.

Но насчёт жили-были пистёшь  :smilie2:
в начале 2000-х. не пистежь. у нее тогда был первый в Харькове SLK желтого цвета
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #43 : Жовтня 03, 2014, 12:25:28 12:25 »
Ой, а як ми могли таке пропустити

 :super: :super: :super:Блок Порошенка веде в Раду колишнього коханця сестри Льовочкіна  :super: :super: :super:

По 200-му округу в Черкаській області до Верховної Ради за підтримки Блоку Петра Порошенка балотується Віталій Чудновський – позафракційний депутат, член "Батьківщини".
Відповідна інформація вказана на сайті ЦВК.
Чудновський відомий, зокрема, своїм колишнім романом з сестрою опального екс-глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна Юлією.
Пік стосунків коханців був зафіксований журналістами у 2011 році, коли Чудновський з іншими членами "Батьківщини" боровся за права Юлії Тимошенко, щодо якої розгоралося переслідування з боку влади, а брат Льовочкіної очолював канцелярію Януковича.
Показово, що під час оголошення мажоритарних списків БПП на з’їзді партії Юрій Луценко взагалі не назвав кандидата по 200 округу.
Останнього разу Чудновський був обраний до Ради по 90 округу в Київській області.
Наразі конкурентом Чудновського по 200 округу буде скандальний "тендерний король" Антон Яценко.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/30/7039333/

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #44 : Жовтня 03, 2014, 12:27:07 12:27 »
Ой, а як ми могли таке пропустити

 :super: :super: :super:Блок Порошенка веде в Раду колишнього коханця сестри Льовочкіна  :super: :super: :super:

По 200-му округу в Черкаській області до Верховної Ради за підтримки Блоку Петра Порошенка балотується Віталій Чудновський – позафракційний депутат, член "Батьківщини".
Відповідна інформація вказана на сайті ЦВК.
Чудновський відомий, зокрема, своїм колишнім романом з сестрою опального екс-глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна Юлією.
Пік стосунків коханців був зафіксований журналістами у 2011 році, коли Чудновський з іншими членами "Батьківщини" боровся за права Юлії Тимошенко, щодо якої розгоралося переслідування з боку влади, а брат Льовочкіної очолював канцелярію Януковича.
Показово, що під час оголошення мажоритарних списків БПП на з’їзді партії Юрій Луценко взагалі не назвав кандидата по 200 округу.
Останнього разу Чудновський був обраний до Ради по 90 округу в Київській області.
Наразі конкурентом Чудновського по 200 округу буде скандальний "тендерний король" Антон Яценко.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/30/7039333/
це той Чудновський, що два місяці в Айдарі воював?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #45 : Жовтня 03, 2014, 12:27:34 12:27 »
Интересно б узнать про них.
ничего ты о них не узнаешь.
это люди - табула-раса, чистые листы бумаги

Вот одного нашёл - http://www.sq.com.ua/rus/news/politika/01.10.2014/rodzinskij_zayavil_chto_stolknulsya_s_chernym_piarom_na_vyborah/
Ну, как нашёл, почти ничего.

Рожа бля  :bg



И дальше - http://www.city.kharkov.ua/ru/gorodskaya-vlast/gorodskoj-sovet/deputatyi/rodzinskij-anatolij-anatolevich.html

И дальее - http://politrada.com/dossier/persone/id/2757

Этому вроде зачёт. Если Добкин обвинял Авакова в покушении, то наверняка покушался Гепа, а значит чел нормальный.
слушай, там очень мутная история. ОЧЕНЬ.
чувак всю жизнь занимался какими-то аферами и покрывал чужие грехи мошенничества, в т.ч. и с землей.
возможно, покушение ему устроил и Гепа, на которого он работал большую часть карьеры, а потом решил от него уйти.
похоже, что это наиболее вероятный вариант. тогда в 2011-м у Гепы с командой Януковича были очевидные терки и несросты.
ибо сразу после покушения на него, через месяц буквально прямо из больничной палаты его забрали в Киев в 2011 году на повышение.

Депутат Харьковского городского совета и юрист Анатолий Родзинский переходит на работу в Министерство юстиции.
На государственную службу Родзинский назначен 15 августа, рассказала «МедиаПорту» помощник депутата Татьяна Острогляд.

Теперь его должность звучит так: заместитель начальника управления — начальник отдела сопровождения процедур банкротства и информационно-аналитической работы управления по вопросам банкротства Департамента нотариата, банкротства и функционирования центрального удостоверяющего органа Министерства юстиции Украины. Фамилию Родзинского уже вписали в структуру Департамента на сайте Минюста.

http://www.mediaport.ua/news/official/78205/anatoliy_rodzinskiy_pereezjaet_v_kiev

то есть скорее всего, эта бутылка с коктейлем молотова, брошенная в машину, была просто неким прощальным напутствием от Гепы и предупреждением, чтобы он не сильно много рассказывал в Киеве и вообще забыл о всех делах, которые делал для Гепы.
« Останнє редагування: Жовтня 03, 2014, 12:32:22 12:32 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #46 : Жовтня 03, 2014, 12:33:26 12:33 »
це той Чудновський, що два місяці в Айдарі воював?

Про два місяці не знаю. В інтернеті є лише повідомлення БПП ешника Чепиноги від 16 вересня, що Чудновський пішов в Айдар.
Тут думаю все зрозуміло.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #47 : Жовтня 03, 2014, 12:36:26 12:36 »
це той Чудновський, що два місяці в Айдарі воював?

Про два місяці не знаю. В інтернеті є лише повідомлення БПП ешника Чепиноги від 16 вересня, що Чудновський пішов в Айдар.
Тут думаю все зрозуміло.

аа, ну раз вам все зрозуміло... Раз Чудновський забув засвітити факт свого перебування в Айдарі у інших політичних партіях,  окрім своєї, не виставив фоток з 20 у ФБ, тоді так, ясно що його там ніколи і не було.  :smiley23:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #48 : Жовтня 03, 2014, 12:43:42 12:43 »
це той Чудновський, що два місяці в Айдарі воював?

Про два місяці не знаю. В інтернеті є лише повідомлення БПП ешника Чепиноги від 16 вересня, що Чудновський пішов в Айдар.
Тут думаю все зрозуміло.

аа, ну раз вам все зрозуміло... Раз Чудновський забув засвітити факт свого перебування в Айдарі у інших політичних партіях,  окрім своєї, не виставив фоток з 20 у ФБ, тоді так, ясно що його там ніколи і не було.  :smiley23:

Факт залишається фактом. Єдиним джерелом інформації про це є допис Чепиноги в інтернеті напередодні виборів. Кожен може сам вирішити в що і коли вірити. Я не звик довіряти нашим політикам. Сам не знаю чому.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #49 : Жовтня 03, 2014, 12:45:19 12:45 »
це той Чудновський, що два місяці в Айдарі воював?

Про два місяці не знаю. В інтернеті є лише повідомлення БПП ешника Чепиноги від 16 вересня, що Чудновський пішов в Айдар.
Тут думаю все зрозуміло.

аа, ну раз вам все зрозуміло... Раз Чудновський забув засвітити факт свого перебування в Айдарі у інших політичних партіях,  окрім своєї, не виставив фоток з 20 у ФБ, тоді так, ясно що його там ніколи і не було.  :smiley23:

Факт залишається фактом. Єдиним джерелом інформації про це є допис Чепиноги в інтернеті напередодні виборів. Кожен може сам вирішити в що і коли вірити. Я не звик довіряти нашим політикам. Сам не знаю чому.
взагалі то, про це ще й Луценко писав, але йому ви теж не вірите. Напишіть до Насті Станко, нехай вона підтвердить чи спростує. Або можете за означенням вважати усіх брехунами.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #50 : Жовтня 03, 2014, 12:54:22 12:54 »
вообще по Харькову просматривается какая-то дичь от БПП.

вот скажите мне, кто сможет противостоять таким монстрам как Хомутыннык, Фельдман, Писаренко, Святаш, Мысык, Бережная, Шенцев, Добкин, Остапчук.

реально противостоять этим монстрам ПР от БПП может только Немилостивый, Давтян и Родзинский, которых тоже назвать нормальными сложно, но как минимум они имеют шансы победить рыгов и не дать им пройти в ВР от своих округов.

все остальные округа сдаются рыгам, экс-рыгам и прочим пидарасам. при чем реальным монстрам-пидарасам.

то есть вангую прохождение в ВР всего трех более-менее нормальных человек, которые не дадут пройти рыгам по трем округам.

а вот рыги дадут 7-9 депутатов. при чем одиозных.

хотя снова таки, вангую, что после выборов уже в самой ВР во фракцию БПП должно перейти минимум двое петухов - это Фельдман и Мысык.
Welcome to the Dark Side of the Force

Чупс

  • Гість
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #51 : Жовтня 03, 2014, 12:56:58 12:56 »
Ігор зі Львова насправді виконує дуже важливу справу. Він показує нам страшне обличчя юлькізму і переконливо доводить, що голосувати треба виключно за пропрезидентьску політ. силу.

Раз юльки так скаженіють, значить Президент у нас той що треба  :smiley24:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #52 : Жовтня 03, 2014, 01:03:04 13:03 »
Ігор зі Львова насправді виконує дуже важливу справу. Він показує нам страшне обличчя юлькізму і переконливо доводить, що голосувати треба виключно за пропрезидентьску політ. силу.

Раз юльки так скаженіють, значить Президент у нас той що треба  :smiley24:

Оригінальний критерій ефективності Президента. Тільки юльки будуть скаженіти коли президентом буде будь-хто окрім ...
ну зрозуміло окрім кого. Чи означає це, що всі інші будуть хорошими президентами?

Чупс

  • Гість
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #53 : Жовтня 03, 2014, 01:13:48 13:13 »
Оригінальний критерій ефективності Президента. Тільки юльки будуть скаженіти коли президентом буде будь-хто окрім ...
ну зрозуміло окрім кого. Чи означає це, що всі інші будуть хорошими президентами?

Так, критерій досить правильний, бо юльки, як затяті вороги Україні, є яскравим індикатором.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #54 : Жовтня 03, 2014, 01:15:40 13:15 »
Вот смотрю я на всю эту хуйню... Ребята, а может давайте все за Правый Сектор голоснем? Я за Пороха уже боюсь: чувак жестко говорит одно и тут же делает прямо противоположное. Это что-то психическое?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #55 : Жовтня 03, 2014, 01:17:05 13:17 »
Ігор зі Львова насправді виконує дуже важливу справу. Він показує нам страшне обличчя юлькізму і переконливо доводить, що голосувати треба виключно за пропрезидентьску політ. силу.

Раз юльки так скаженіють, значить Президент у нас той що треба  :smiley24:

Чупс, ты внимательно читал все, что писал Ігор зі Львова в этой ветке?
Перечитай, пожалуйста, еще раз:

Ще раз напишу моє бачення ситуації по партійних списках на даний момент, ігноруючі маргінальні, очевидно непрохідні партії.

1. На жаль жодної нормальної партії поки у нас немає . Це сумна реальність. Тому маємо виходити з того що є.
2. КПУ і всяке постригівське гімно (Опозиційний Блок і Сильна Україна). Тут навіть не можна думати щоб за них голосувати. Якщо такі думки часто з'являються - слід звернутися до лікаря.
3. Батьківщина,  РП Ляшка, БПП - за ці партії голосувати не можна.
4. НФ і ПС - за ці партії голосувати не варто. Хіба що Ви категорично не сприймаєте партії з наступного пункту і щоб не голосувати за партії з попереднього.
5. Свобода, Самопоміч,  Громадянська Позиція - ДемАльянс. При відсутності кращих варіантів, я обираю між цими варіантами і закликаю їх підтримати, як найменше зло в наших реаліях.

Ну якось так. Чекаю обгрунтованої критики.

P.S. Фанатизм в поиске юлькизма психологически подобен юлькизму :)

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #56 : Жовтня 03, 2014, 01:19:59 13:19 »
Фанатизм в поиске юлькизма психологически подобен юлькизму :)

 :smiley24: Прошу админа сделать баннер из этого тектса и повесить вверху  :smiley16:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #57 : Жовтня 03, 2014, 01:41:10 13:41 »
Ігор зі Львова насправді виконує дуже важливу справу. Він показує нам страшне обличчя юлькізму і переконливо доводить, що голосувати треба виключно за пропрезидентьску політ. силу.

Раз юльки так скаженіють, значить Президент у нас той що треба  :smiley24:

 :lol: :lol: :lol: :lol:

Ігор зі Львова насправді виконує дуже важливу справу. Він показує нам страшне обличчя юлькізму і переконливо доводить, що голосувати треба виключно за пропрезидентьску політ. силу.

Раз юльки так скаженіють, значить Президент у нас той що треба  :smiley24:

Чупс, ты внимательно читал все, что писал Ігор зі Львова в этой ветке?
Перечитай, пожалуйста, еще раз:

Ще раз напишу моє бачення ситуації по партійних списках на даний момент, ігноруючі маргінальні, очевидно непрохідні партії.

1. На жаль жодної нормальної партії поки у нас немає . Це сумна реальність. Тому маємо виходити з того що є.
2. КПУ і всяке постригівське гімно (Опозиційний Блок і Сильна Україна). Тут навіть не можна думати щоб за них голосувати. Якщо такі думки часто з'являються - слід звернутися до лікаря.
3. Батьківщина,  РП Ляшка, БПП - за ці партії голосувати не можна.
4. НФ і ПС - за ці партії голосувати не варто. Хіба що Ви категорично не сприймаєте партії з наступного пункту і щоб не голосувати за партії з попереднього.
5. Свобода, Самопоміч,  Громадянська Позиція - ДемАльянс. При відсутності кращих варіантів, я обираю між цими варіантами і закликаю їх підтримати, як найменше зло в наших реаліях.

Ну якось так. Чекаю обгрунтованої критики.

P.S. Фанатизм в поиске юлькизма психологически подобен юлькизму :)

навіщо читати, безапеляційно ярлики набагато простіше вішати  :laugh:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #58 : Жовтня 03, 2014, 02:00:38 14:00 »
На цих виборах голосувати серцем не буду

Є Президент за якого я давав свій голос, він потребує підтримки у Раді.
Тому мій вибір очевидний.

коротко і влучно

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Кандидат от БПП по округу #136 в Одессе
« Reply #59 : Жовтня 03, 2014, 02:21:27 14:21 »
П’ять мажоритарних кандидатів від Блоку Петра Порошенка, імена яких не були озвучені на з’їзді, але з’явилися на сайті ЦВК, зареєстровані законно.

Про це "Українській правді" заявив один з лідерів партії Юрій Луценко, який на з’їзді зачитував імена кандидатів.

За його словами, за законом кандидати повинні бути затверджені з’їздом, але їхні імена зачитувати вголос необов’язково.

:fp2 :fp2 :fp2

"Я консультувався з юристами. І ще раз хочу підкреслити – законом не передбачено зачитування", – сказав він.