Автор Тема: Шуфрич угрожает. Будет бороться с нечистью и фашизмом  (Прочитано 703 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
думаю, со вторым заклеенным глазом он смотрелся бы эффектнее  :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Янукович йому вже “постєліл в пріхожей“... :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
мене от вже замучили сумніви. нюся контрацептив, мудак чи просто дятел? якщо в нього є мізки, то має знати що ця байка про фашистів запущена кацапськими спецурами по Україні не прижилася... більше того, коли тебе терорист називає фашистом, то це як похвала і визнання, а не докір...

чи перед цим нюсі дуже дофіга заплатили, і тепер він мусить те бабло відпрацювати... ну і варіант, про крепко затиснуті фаберже в тиски ...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
думаю, со вторым заклеенным глазом он смотрелся бы эффектнее  :smiley24:
Он же ещё не старый, у него ещё всё спереди.
Ник зарезервирован

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
мене от вже замучили сумніви. нюся контрацептив, мудак чи просто дятел? якщо в нього є мізки, то має знати що ця байка про фашистів запущена кацапськими спецурами по Україні не прижилася... більше того, коли тебе терорист називає фашистом, то це як похвала і визнання, а не докір...

чи перед цим нюсі дуже дофіга заплатили, і тепер він мусить те бабло відпрацювати... ну і варіант, про крепко затиснуті фаберже в тиски ...
нет. он просто уверен, что ничего не изменилось. ну и в принципе у него есть для этого веские основания
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
мене от вже замучили сумніви. нюся контрацептив, мудак чи просто дятел? якщо в нього є мізки, то має знати що ця байка про фашистів запущена кацапськими спецурами по Україні не прижилася... більше того, коли тебе терорист називає фашистом, то це як похвала і визнання, а не докір...

чи перед цим нюсі дуже дофіга заплатили, і тепер він мусить те бабло відпрацювати... ну і варіант, про крепко затиснуті фаберже в тиски ...
нет. он просто уверен, что ничего не изменилось. ну и в принципе у него есть для этого веские основания
???

а те що він впевнений що нічого не змінилось, то прапор йому в сраку і електричку на зустріч... морду йому підрихтують ще не раз... і це будуть тільки квіточки.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а те що він впевнений що нічого не змінилось, то прапор йому в сраку і електричку на зустріч... морду йому підрихтують ще не раз... і це будуть тільки квіточки.
пока ему или какой-нибудь Бондаренке не отрежут голову, он будет уверен в том, что ничего не изменилось.

вот когда начнут отрезать или хотя бы отстреливать им головы - другое дело. они сразу поймут, что ситуация в стране качественно изменилась, и начнут прятаться или выезжать за границу.

лично я сторонник именно такой люстрации - с отрезанием голов.

у нас в Харькове, например, пару-тройку лет назад отрезали головы одному судье и всем членам его семьи. после этого судьи стали хотя бы уголовные дела перечитывать перед вынесением приговоров  :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
чекаємо у Тернополі

дамо можливість поборотись, заклеїмо і друге око
а може натягнемо на ......

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Люстраторам на замітку , брати з собою балаклави, бо :


За побиття народного депутата, регіонала Нестора Шуфрича в Одесі міліція розшукує 14 осіб. Їх особи встановлено.

Про це в п'ятницю на брифінгу в Києві повідомив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передає Інтерфакс-Україна.

"Ідентифіковано 14 осіб. Наразі проводяться слідчі дії. Поки що нікого не затримано", - сказав Шкіряк.

Він наголосив, що, по відношенню до тих людей, особистість яких встановлена, як причетних до інциденту, проводяться розшукові заходи.

"Проходять слідчі дії з розшуку ідентифікованих осіб", - додав Шкіряк.

Як повідомлялося, 30 вересня Нестора Шуфрича побили біля будівлі Одеської облради.

Шуфричу було завдано тілесних ушкоджень.

Міліція порушила кримінальне провадження за фактом бійки за ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам ретельно розібратися в інциденті за участю Шуфрича і звернувся до політиків із закликом "не брати участі в сценаріях, які працюють на дестабілізацію ситуації в Україні

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Этот "сокол" одноглазый решил пойти на кремль бороться с фашизмом?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Люстраторам на замітку , брати з собою балаклави, бо :


За побиття народного депутата, регіонала Нестора Шуфрича в Одесі міліція розшукує 14 осіб. Їх особи встановлено.
опять как год назад? :fp2

Welcome to the Dark Side of the Force