Автор Тема: В ООН пропонують перейти на 4-денний робочий тиждень  (Прочитано 881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Експерти Міжнародної організації праці запевняють, що чотириденний робочий тиждень кращий, ніж п'ятиденний, та пропонують перейти на такий режим праці, повідомляє прес-служба ООН.
Експерти наводять аргументи своєї позиції: по-перше, чотириденний робочий тиждень дозволить покращити здоров'я населення, "оскільки багато захворювань у сучасному світі викликані перепрацюванням, постійним перебуванням в офісі та стресом".
"По-друге, короткий тиждень дозволить створити більше робочих місць, - кажуть також в МОТ. - По-третє, різні дослідження показують, що люди більш продуктивні, коли працюють менше".
Крім того, кажуть експерти, за деякими даними, люди, які працюють лише чотири дні на тиждень почуваються щасливішими.
Зрештою, підсумовують в Міжнародній організації праці, відмова від одного робочого дня з п'яти позитивно вплине на навколишнє середовище - адже поїздок на роботу та з неї щотижня буде на кілька мільярдів менше.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2014/10/141003_sa_un_four_days_working_week.shtml


вот так вот
когда-то пятидневный день был в диковинку
наши внуки, наверное, три дня будут работать, а 4 - слушать джаз, курить марихуану и ухаживать за женщинами (с)

Astronaut

  • Гість
вот так вот
когда-то пятидневный день был в диковинку
наши внуки, наверное, три дня будут работать, а 4 - слушать джаз, курить марихуану и ухаживать за женщинами (с)
Це не брітанскіє учониє часом?  :gigi: дай бог щоб наші внуки воду пили не з пакетиків, при таких розкладах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Я не проти - 9-годинний робочий день. Чотириденний тиждень!
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
В ООН більше ніяких проблем не існує? От трутні ледащі.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Если не ошибаюсь в Франции это уже пробовали, но не из за счастия рабочих а из за рабочих мест, но если получилось или если еще продолжают не знаю.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
В моїй компанії велика частину персоналу ВЖЕ працює 4/10.  Розглядають переведення всіх.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Взагалі дивно якось. Продуктивність праці збільшилась на порядки, а робочий час не зменьшився. Таке враження що консьюмерізм нав"язують саме тому щоб не зменьшувати робочий час, тіпа шоб не розслаблялись.
Дякувати богу що я насолоджуюсь своєю роботую, і тому мені пох. Але тим не меньше якби мені віддали 8 год на тиждень то інші 32 години стали б набагато продуктивнішими.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Взагалі дивно якось. Продуктивність праці збільшилась на порядки, а робочий час не зменьшився. Таке враження що консьюмерізм нав"язують саме тому щоб не зменьшувати робочий час, тіпа шоб не розслаблялись.
Дякувати богу що я насолоджуюсь своєю роботую, і тому мені пох. Але тим не меньше якби мені віддали 8 год на тиждень то інші 32 години стали б набагато продуктивнішими.
Абсолютно погоджуюсь.
Крім того вивільннений час можна витратити на самоосвіту та саморозвиток, а не тільки на пиво та маріхуану.

Чупс

  • Гість
Крім того вивільннений час можна витратити на самоосвіту та саморозвиток, а не тільки на пиво та маріхуану.

Ще треба легалайз.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Дивно  як правило в мене   робочий  день  з 9 до 24
7 днів в тиждень  без  відпуску з 2001 року ...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
А що - у мене дитині дали розклад занять в університеті, чотириденка (не Україна)