Автор Тема: Юля собирается в Москву. Зачем?  (Прочитано 14115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #60 : Жовтня 04, 2014, 08:42:10 20:42 »
Ну по-перше зустрічався він до виборів це раз.

По-друге, я більше з вами дискутувати не буду, бо я Тимошенко ніяк не обзивав, а ви починаєте Порошенко
обзивати гидотой, мразотою і т.д. Цим самим ви поливаєте помиями більшу частину громадян України, що голосували
за Порошенка.

Принагідно хочу зауважити, що саме юльки є якоюсь біснуватою сектою. Вони не можуть
втримати себе в руках і 5 хвилин дискусії, щоб не обізвати когось, або не облити гамном.

На фупі є такий дибіл - Ельф, то він просто нормально писати не може, одне лайно. Ваш друг ?

Як каже одна моя знайома "Я б тим ротом не їла, що таку гидоту постійно випльовує".
Форумчан я не ображаю, не чіпляю їм ярликів і не записую в секти на свій розсуд,
бо політичні симпатіїї то особиста справа кожного,
і всі ми маємо на це повне право.
А от політика-мерзотника чому не можна назвати мерзотником?  :ai
Ваша Юля - хуйловська хвойда, яка заради хвилинної політичної вигоди готова продати Україну кому завгодно. Її суть - це абсолютна, непереборна жадоба влади, навіть не грошей, і для цього вона здатна на що завгодно. Вона - брехливе стерво і популістка вищого класу. Це для початку. Продовжувати?

Навіть не починайте тут таких дискусій, тут вам ловити нічого.
« Останнє редагування: Жовтня 04, 2014, 08:43:52 20:43 від PamTam »

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #61 : Жовтня 04, 2014, 09:03:34 21:03 »
Ну по-перше зустрічався він до виборів це раз.

По-друге, я більше з вами дискутувати не буду, бо я Тимошенко ніяк не обзивав, а ви починаєте Порошенко
обзивати гидотой, мразотою і т.д. Цим самим ви поливаєте помиями більшу частину громадян України, що голосували
за Порошенка.

Принагідно хочу зауважити, що саме юльки є якоюсь біснуватою сектою. Вони не можуть
втримати себе в руках і 5 хвилин дискусії, щоб не обізвати когось, або не облити гамном.

На фупі є такий дибіл - Ельф, то він просто нормально писати не може, одне лайно. Ваш друг ?

Як каже одна моя знайома "Я б тим ротом не їла, що таку гидоту постійно випльовує".
Форумчан я не ображаю, не чіпляю їм ярликів і не записую в секти на свій розсуд,
бо політичні симпатіїї то особиста справа кожного,
і всі ми маємо на це повне право.
А от політика-мерзотника чому не можна назвати мерзотником?  :ai
Ваша Юля - хуйловська хвойда, яка заради хвилинної політичної вигоди готова продати Україну кому завгодно. Її суть - це абсолютна, непереборна жадоба влади, навіть не грошей, і для цього вона здатна на що завгодно. Вона - брехливе стерво і популістка вищого класу. Це для початку. Продовжувати?

Навіть не починайте тут таких дискусій, тут вам ловити нічого.
Стандартний набір янучарських штампів без жодного фактажу..
Навіщо Ви ці їхні брехливі мантри досі тягаєте по форумі?
Янучара вже давно втік з країни..
Чи Педро нічим від янучари не відрізняється?
І Юля як небезпечний для мерзоти конкурент ще досі супер-актуальна?
Кадри рєшают всьо

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #62 : Жовтня 04, 2014, 09:09:46 21:09 »
Ну по-перше зустрічався він до виборів це раз.

По-друге, я більше з вами дискутувати не буду, бо я Тимошенко ніяк не обзивав, а ви починаєте Порошенко
обзивати гидотой, мразотою і т.д. Цим самим ви поливаєте помиями більшу частину громадян України, що голосували
за Порошенка.

Принагідно хочу зауважити, що саме юльки є якоюсь біснуватою сектою. Вони не можуть
втримати себе в руках і 5 хвилин дискусії, щоб не обізвати когось, або не облити гамном.

На фупі є такий дибіл - Ельф, то він просто нормально писати не може, одне лайно. Ваш друг ?

Як каже одна моя знайома "Я б тим ротом не їла, що таку гидоту постійно випльовує".
Форумчан я не ображаю, не чіпляю їм ярликів і не записую в секти на свій розсуд,
бо політичні симпатіїї то особиста справа кожного,
і всі ми маємо на це повне право.
А от політика-мерзотника чому не можна назвати мерзотником?  :ai
Ваша Юля - хуйловська хвойда, яка заради хвилинної політичної вигоди готова продати Україну кому завгодно. Її суть - це абсолютна, непереборна жадоба влади, навіть не грошей, і для цього вона здатна на що завгодно. Вона - брехливе стерво і популістка вищого класу. Це для початку. Продовжувати?

Навіть не починайте тут таких дискусій, тут вам ловити нічого.
Стандартний набір янучарських штампів без жодного фактажу..
Навіщо Ви ці їхні брехливі мантри досі тягаєте по форумі?
Янучара вже давно втік з країни..
Чи Педро нічим від янучари не відрізняється?
І Юля як небезпечний для мерзоти конкурент ще досі супер-актуальна?
можна подумати ваша аргументація щодо Порошенка чимось краща. Я вам просто демонструю, як ваші аргументи виглядають для учасників цього форума. Тому ще раз повторюю, ви даремно витрачаєте ваш час і зусилля. Тут ви не знайдете ані однодумців, ані слухачів, нічого.

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #63 : Жовтня 04, 2014, 09:15:47 21:15 »
Поставити поряд Юльку, яка ні сім'ї нормальної немає, ні бізнесу, ні освіти, ні мови нормально жодної не знає,
і Порошенка, з його родиною, освітою, бізнесом та інтелектом.

Та і красти Юлька не може, а Педро в уряді янучари пройшов майстер-клас :smiley24:

Моя мася!  :bpk:
Неужели Вонь не украла, а  насосала / накачала 1, 8 миллиарда евро* ?
* данные Forbes  март 2014 г
На жаль я не в курсі про кого Ви пишете, я такої людини не знаю

даю маячок - изолгавшаяся циничная дрянь, подруга Паши Лазаренко, Медведчука и хуйла.
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #64 : Жовтня 04, 2014, 11:19:44 23:19 »
можна подумати ваша аргументація щодо Порошенка чимось краща.
Та невже тут є непритомні, яким потрібно нагадувати що Педро
працював в уряді янучари?
Юля в той час сиділа за гратами
по сфабрикованим янучарською шоблою брехливим звинуваченням.

Тому дійсно порівнювати Юлю і Педро неможливо,
і навіть діти розуміють що Педро мерзота,
а Юля політично репресована ні в чому невинна жертва.

Я вам просто демонструю, як ваші аргументи виглядають для учасників цього форума.
Так Ви якраз і не навели жодних аргументів..

Тому ще раз повторюю, ви даремно витрачаєте ваш час і зусилля.
Та які там зусилля!
Маю час і натхнення висловити свою точку зору,
як і будь-хто інший тут.

Тут ви не знайдете ані однодумців, ані слухачів, нічого.
Справді крім мене тут нема жодного прихильника Тимошенко?
І чому ж вони тут не прижилися?
Кадри рєшают всьо

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #65 : Жовтня 04, 2014, 11:22:32 23:22 »

даю маячок - изолгавшаяся циничная дрянь, подруга Паши Лазаренко, Медведчука и хуйла.
Відчувається що та про кого Ви пишете дуже Вас образила..
Ненависть Ви навіть не намагаєтесь приховати.
Якщо маєте бажання, то коротко опишіть в чому справа,
дуже цікаво.. ну і назвіть про кого саме мова.
Кадри рєшают всьо

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #66 : Жовтня 04, 2014, 11:25:51 23:25 »
Та безпрограшний піар-хід. Тут або Савченко відпускають і Юля буде спасителькою, або Юлю заарештують, через тиждень випустять і весь цей час всі будуть тільки про це говорити. Рейтинг виростає полюбе. Да... В чому в чому а в вмінні піаритись їй не відмовиш. Капець яка "ловка". :smilie5:
Юлька саме так і розмірковує, але це вже давно нафталін. Вона ніяк не второпає, убога. :smilie7:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #67 : Жовтня 04, 2014, 11:29:02 23:29 »
Та безпрограшний піар-хід. Тут або Савченко відпускають і Юля буде спасителькою, або Юлю заарештують, через тиждень випустять і весь цей час всі будуть тільки про це говорити. Рейтинг виростає полюбе. Да... В чому в чому а в вмінні піаритись їй не відмовиш. Капець яка "ловка". :smilie5:
Юлька саме так і розмірковує, але це вже давно нафталін. Вона ніяк не второпає, убога. :smilie7:
є ще два варіанти. Суд перенесуть, і Юлька даремно прокатається до кацапів. Або суд пройде як завжди, і на Юльку ніхто уваги не зверне. Тут питання в тому, наскільки хуйло зацікавлений в тому, щоб її піарити.

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #68 : Жовтня 04, 2014, 11:29:11 23:29 »
Юляха стала активно ,,путаться под ногами'' у Пороха...
Навпаки, це Педро завжди був у Юлі під ногами,
то його рівень і піднятись він не здатен в принципі.
Завіса :fp

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #69 : Жовтня 04, 2014, 11:30:01 23:30 »
Юляха стала активно ,,путаться под ногами'' у Пороха...
Навпаки, це Педро завжди був у Юлі під ногами,
то його рівень і піднятись він не здатен в принципі.
Завіса :fp
или идиотизм, или толстый троллинг. Скучно в любом случае.

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #70 : Жовтня 04, 2014, 11:30:24 23:30 »
Та безпрограшний піар-хід. Тут або Савченко відпускають і Юля буде спасителькою, або Юлю заарештують, через тиждень випустять і весь цей час всі будуть тільки про це говорити. Рейтинг виростає полюбе. Да... В чому в чому а в вмінні піаритись їй не відмовиш. Капець яка "ловка". :smilie5:
Юлька саме так і розмірковує, але це вже давно нафталін. Вона ніяк не второпає, убога. :smilie7:
є ще два варіанти. Суд перенесуть, і Юлька даремно прокатається до кацапів. Або суд пройде як завжди, і на Юльку ніхто уваги не зверне. Тут питання в тому, наскільки хуйло зацікавлений в тому, щоб її піарити.
Та Хуйло може й зацікавлений, але як це змінить ситуацію тут? Вона ж нікому не потрібна.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #71 : Жовтня 04, 2014, 11:32:59 23:32 »
Та безпрограшний піар-хід. Тут або Савченко відпускають і Юля буде спасителькою, або Юлю заарештують, через тиждень випустять і весь цей час всі будуть тільки про це говорити. Рейтинг виростає полюбе. Да... В чому в чому а в вмінні піаритись їй не відмовиш. Капець яка "ловка". :smilie5:
Юлька саме так і розмірковує, але це вже давно нафталін. Вона ніяк не второпає, убога. :smilie7:
є ще два варіанти. Суд перенесуть, і Юлька даремно прокатається до кацапів. Або суд пройде як завжди, і на Юльку ніхто уваги не зверне. Тут питання в тому, наскільки хуйло зацікавлений в тому, щоб її піарити.
Та Хуйло може й зацікавлений, але як це змінить ситуацію тут? Вона ж нікому не потрібна.
та чого ж, піар зайвий не зашкодить, в новини попаде, в раду певно пройде. Буде укладати кАоліцію. Гівномети вже наладовані. Дежавю.

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #72 : Жовтня 04, 2014, 11:34:45 23:34 »
Господа форумчане шо делать? Кадру оставлять или отправить её в баньку до выборов. Пусть приготовится к торжественному закидыванию бюллетеня в урну. :)
Блин, отвечал на последние комментарии, потом почитал остальное: оказалось Кадре совсем плохо. В карантин!  :smilie5:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #73 : Жовтня 04, 2014, 11:34:49 23:34 »
Это самое тупое, что она могла сделать в плане пиара. Но как говориться, Бог в помощь. Что-то у неё последнее время мысли и планы одни лучше других.

"Мои мысли, мои с Какуны " (с)  :gigi:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #74 : Жовтня 04, 2014, 11:36:45 23:36 »

є ще два варіанти. Суд перенесуть, і Юлька даремно прокатається до кацапів. Або суд пройде як завжди, і на Юльку ніхто уваги не зверне. Тут питання в тому, наскільки хуйло зацікавлений в тому, щоб її піарити.

А третий вариант не рассматриваете? О том что у Косатой с Хуйлом уже давно все договорено по Савченко.  Это подтвердиться если Юля вернется в Киев с Савченко ИМХО.  И если такое случится (дай Бог конечно, но исключительно ради Савченко), то рейтинг Косатой никак не поднимется т.к. изначально вся эта комбинация была шита белыми нитками. О ней догадались даже бабули в сельском магазине. Услышала как они сегодня это обсуждали и плевались в сторону "косатой аХФеристки"
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #75 : Жовтня 04, 2014, 11:37:28 23:37 »
та чого ж, піар зайвий не зашкодить, в новини попаде, в раду певно пройде. Буде укладати кАоліцію. Гівномети вже наладовані. Дежавю
Ні, вже трошки інакше, и це очевидно, нормальних людей вона дратує. Тільки залізо-бетонні бабці ще палають праведним гнівом за цю дєвочку  :gigi:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #76 : Жовтня 04, 2014, 11:40:27 23:40 »

є ще два варіанти. Суд перенесуть, і Юлька даремно прокатається до кацапів. Або суд пройде як завжди, і на Юльку ніхто уваги не зверне. Тут питання в тому, наскільки хуйло зацікавлений в тому, щоб її піарити.

А третий вариант не рассматриваете? О том что у Косатой с Хуйлом уже давно все договорено по Савченко.  Это подтвердиться если Юля вернется в Киев с Савченко ИМХО.  И если такое случится (дай Бог конечно, но исключительно ради Савченко), то рейтинг Косатой никак не поднимется т.к. изначально вся эта комбинация была шита белыми нитками. О ней догадались даже бабули в сельском магазине. Услышала как они сегодня это обсуждали и плевались в сторону "косатой аХФеристки"
это был первый вариант, Волс предложил.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #77 : Жовтня 04, 2014, 11:46:12 23:46 »
Как Юляха помешала в своё время Ющу додавить россию и ЕС в газовых переговорах  ...так и сейчас  влезет и помешает освободить Надежду Савченко. 


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #78 : Жовтня 04, 2014, 11:48:43 23:48 »
Как Юляха помешала в своё время Ющу додавить россию и ЕС в газовых переговорах  ...так и сейчас  влезет и помешает освободить Надежду Савченко.

Не думаю. Ей это практически жизненно необходимо. Думаю все-таки там все давно договорено и Надежду отпустят.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #79 : Жовтня 04, 2014, 11:50:05 23:50 »
Как Юляха помешала в своё время Ющу додавить россию и ЕС в газовых переговорах  ...так и сейчас  влезет и помешает освободить Надежду Савченко.

Не думаю. Ей это практически жизненно необходимо. Думаю все-таки там все давно договорено и Надежду отпустят.
я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..

Astronaut

  • Гість
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #80 : Жовтня 04, 2014, 11:51:37 23:51 »
Как Юляха помешала в своё время Ющу додавить россию и ЕС в газовых переговорах  ...так и сейчас  влезет и помешает освободить Надежду Савченко.

Не думаю. Ей это практически жизненно необходимо. Думаю все-таки там все давно договорено и Надежду отпустят.
я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..
:smilie5:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #81 : Жовтня 04, 2014, 11:52:21 23:52 »

я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..

та пусть рассказывает что хочет лишь бы рассказывала уже дома.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #82 : Жовтня 04, 2014, 11:55:48 23:55 »

я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..

та пусть рассказывает что хочет лишь бы рассказывала уже дома.

та понятно, отпустили бы. Только зачем ей такое позорище?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #83 : Жовтня 05, 2014, 12:04:23 00:04 »

я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..

та пусть рассказывает что хочет лишь бы рассказывала уже дома.

та понятно, отпустили бы. Только зачем ей такое позорище?

Ну не в тюрьме же гнить в конце концов.  Надежду я в этой ситуации как раз понять могу. А вот циничную косатую шалашевку удавила бы собственными руками, появись у меня такая возможность.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #84 : Жовтня 05, 2014, 12:14:31 00:14 »
Юля дійсно намагалсь прибрати з газової труби кровосісю-Фірташа,
який грабував країну нєпадєцкі.
Звичайно що йому не подобалась Юліна діяльність в цій сфері.
Але особисто Ваше несприйняття логіки Тимошенко
виглядає м"яко кажучи дивно :ai
Я тебе сейчас один умный вещь скажу, только ты не обижайся (с)
Я не знаю, что там Юля ХОТЕЛА, и самое главное какой там Фирташ - кровосися, НО!

В результате ее ХОТЕЛОК, был подписан охуите..но "выгодный" для Украины контракт с ценой по 450!
Я не знаю, сколько имел с газа Фирташ, но УКРАИНЕ, даже с интересами Фирташа, газ обходился значительно дешевле.
Это ж б..ь какой надо быть талантливой Воной, чтобы подписать ровно то, что было озвучено за 2 недели до того как, в хотелках Путина. Как он там сказал прилюдно по телевизору? Не хотят хохлы покупать газ по 286, будут покупать по 450? И что? И не уступил ни единого доллара.

Так что хорошего тогда сделала ЮВТ именно для Украины? Европа-хуепа давила, которой надо было газ? Типо не было у Воны другого выхода? ВЫХОД есть всегда - не подписывала бы ни хера, пусть ЕВРОПА бы с Путиным чего-то там и подписывала. Подписать УБИЙСТВЕННУЮ для экономики Украины цену, руководствуясь то ли страхом, то ли выгодой... да пошла Вона  :Ganba:
« Останнє редагування: Жовтня 05, 2014, 12:16:38 00:16 від Александр 1-й »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #85 : Жовтня 05, 2014, 12:20:03 00:20 »

не мечите бисер... Это бесполезно.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #86 : Жовтня 05, 2014, 03:15:02 03:15 »
Господа форумчане шо делать? Кадру оставлять или отправить её в баньку до выборов. Пусть приготовится к торжественному закидыванию бюллетеня в урну. :)

Ох не раджу давати слабину щодо ВОНАнистів... особливо тих що на ставці...

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #87 : Жовтня 05, 2014, 09:50:29 09:50 »
Не хотят хохлы покупать газ по 286, будут покупать по 450? И что? И не уступил ни единого доллара.
Логіка пуйла тут зрозуміла, адже він з Тимошенко домовився
 про ціну 235, але без фірташа, що неприйнятно для паскуди-ющенка,
який відразу відізвав підписантів.
Не знаю звідки тут юлефоби висмоктали Юліну вину...

Так что хорошего тогда сделала ЮВТ именно для Украины? Европа-хуепа давила, которой надо было газ? Типо не было у Воны другого выхода? ВЫХОД есть всегда - не подписывала бы ни хера, пусть ЕВРОПА бы с Путиным чего-то там и подписывала. Подписать УБИЙСТВЕННУЮ для экономики Украины цену, руководствуясь то ли страхом, то ли выгодой... да пошла Вона  :Ganba:
Там не все так просто,
адже і я не розуміла навіщо Юля погодилась на таку ціну,
нехай би Європа тиснула на пуйла скільки завгодно,
але ж в цей період газотранспортна система працювала у реверсі,
щоб не замерзла Україна,
а такий режим щосекунди загрожував
страшенною техногенною катастрофою,
і Юля була змушена вибирати із двох неприйнятних варіантів...
Кадри рєшают всьо

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #88 : Жовтня 05, 2014, 09:59:18 09:59 »
Цитувати
Там не все так просто,
адже і я не розуміла навіщо Юля погодилась на таку ціну,
нехай би Європа тиснула на пуйла скільки завгодно,
але ж в цей період газотранспортна система працювала у реверсі,
щоб не замерзла Україна,
а такий режим щосекунди загрожував
страшенною техногенною катастрофою,
і Юля була змушена вибирати із двох неприйнятних варіантів...
Та ціна там далеко не все. Там такі умови по недобору, затримці оплати і.т.д., що інакше ніж зашморгом на шиї України це назвати важко. І нарешті, чому треба було підписувати аж на 10 років, а не на рік-два, теж не пояснити тиском.
Але вам то  все одно не доведеш. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Юля собирается в Москву. Зачем?
« Reply #89 : Жовтня 05, 2014, 10:02:45 10:02 »

я себе представляю, как у Шустера Савченко рассказывает, что ее отпустили благодаря вмешательству Юльки..

та пусть рассказывает что хочет лишь бы рассказывала уже дома.

та понятно, отпустили бы. Только зачем ей такое позорище?
Дивна ситуація..
Сама Надія є прихильницею Тимошенко,
тобто за форумними критеріями вона справжня юльчиха,
яких тут люто ненавидять,
але чомусь у випадку з Надею ця ненависть
старанно приховується, натомість
демонструється надзвичайна лояльність і симпатія до №1
в списку "Батьківщини".
В чому справа? :ai
Кадри рєшают всьо