Автор Тема: Иду вот по вокзальному переходу, и думаю, все врут что война с РФ, и Крым отжали  (Прочитано 5218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?

А ви якими військами командуєте. Або що ремонтуєте конкретно?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Не могу понять, какой смысл сейчас ездить в указанных направлениях... в качестве разведчика, что ли?
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427


Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!

Я вірю що після виборів у парламенті утвориться пропрезидентська коаліція. І вірю, що це дасть поштовх реформам.
А от наприклад Ізраїль має конфлікт з Палестіною. У Ізраїль оголошений військовій стан?

Astronaut

  • Гість
Не могу понять, какой смысл сейчас ездить в указанных направлениях... в качестве разведчика, что ли?
Багато хто по роботі їздить - ви не повірите. Наче б нічого не сталося.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.


Надо перегруппироваться домобилизоваться и починить технику. Один хрен пока все это будем делать то наступать не сможем.. то почему б не использовать это время не просто так а для мирного типо плана... помоему абсолютно нормальный ход.

А вам чем не нравится?

И армию готовим и очки перед западом зарабатываем и типо нескучно время проводим.. что вам не нравится?


ресурс в голові, Дурню
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

А навіщо? Це врятувало б життя солдат під Іловайськом? Це зупинило б Росію перед вторгненням. Гадаю ні.
А от такі необхідні перевибори в Раду мабуть не сталися. І реформи відклалися б надалі.

Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!
Саме так! Категорично підтримую!  :smiley24:

Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:

Astronaut

  • Гість


Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!

Я вірю що після виборів у парламенті утвориться пропрезидентська коаліція. І вірю, що це дасть поштовх реформам.
А от наприклад Ізраїль має конфлікт з Палестіною. У Ізраїль оголошений військовій стан?
Кацапи кажуть: "молодо - зєлєно"
 :fp

Astronaut

  • Гість
Хтось мені пояснить, чому не можна було вже дідько знає коли оголосити військовий стан тільки в зоні АТО? Балачки про МВФ, який тоді не дав би грошей - це для лохів, та й втратили ми через зв'язані руки набагато більше.

А навіщо? Це врятувало б життя солдат під Іловайськом? Це зупинило б Росію перед вторгненням. Гадаю ні.
А от такі необхідні перевибори в Раду мабуть не сталися. І реформи відклалися б надалі.

Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!
Саме так! Категорично підтримую!  :smiley24:

Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Угу, мирний план.


У нас есть ресурс атаковать?
Нету.


Надо перегруппироваться домобилизоваться и починить технику. Один хрен пока все это будем делать то наступать не сможем.. то почему б не использовать это время не просто так а для мирного типо плана... помоему абсолютно нормальный ход.

А вам чем не нравится?

И армию готовим и очки перед западом зарабатываем и типо нескучно время проводим.. что вам не нравится?


ресурс в голові, Дурню
Для багатьох це "космос" :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Угу, хороший вопрос.
Я еще могу понять Москву, у нас с Россией нет официально войны
Могу понять Крым, тут спокойная ситуация
Но поезда в зону боевых действий - Лугандон, это выше моего понимания

А я розумію - Україна не хоче відокремлювати Лугандон колючим дротом і використовує перемир'я і будь що наприклад поїзди щоб залишити цю територію у складі України. Крім того цім поїздом луганчане мають можливість повернутися додому (адже більшість з нас незадоволена що вони понаєхали у Київ)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
А чому б Заходу не скасувати санкціі і не послати наше таке послідовне керівництво якомога далі? (думка навіяна таблом на вокзалі)  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427


Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:

Ви про що? Хтось не подобається не обирайте. Чи у вас є сумніви у легітимності майбутніх виборів або масштабних фальсифікаціях?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780


Вы лично плакать горькими слезами будете после этих выборов, как весь народ...

НАХРЕН ОНИ НУЖНЫ В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ - ЭТО ПРОФАНАЦИЯ  !!!!

Я вірю що після виборів у парламенті утвориться пропрезидентська коаліція.
І я цього очікую (на жаль).

Цитувати
І вірю, що це дасть поштовх реформам.
А це з якого дива? Просто тому, що през має під собою ВР? Так і при Янику була така коаліція, і що, реформи йшли семимильними кроками?

Чи тому, що реформи необхідні країні і записані в паперах щодо асоціації? Це не перешкоджає владі імітувати, саботувати, тягти кота за хвоста, а при новому керівництві ЄС не дуже й наполягатиме. Все залежить від особистості, а Петя не та особистість  :smilie2:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427


 І вірю, що це дасть поштовх реформам.

А це з якого дива?

я оптиміст :shuffle:

а ще можна помріяти про це

Президент сподівається на скасування депутатської недоторканності новим складом Парламенту


Президент України Петро Порошенко виступає за скасування депутатської недоторканності і сподівається, що новообрана Верховна Рада ухвалить відповідне рішення.

«Я мрію, щоб однією з перших ініціатив Парламенту було скасування хоча б для наступної Верховної Ради депутатського імунітету. Думаю, що ми переконаємось, що будуємо вільну демократичну державу», - сказав Президент під час спілкування з представниками ЗМІ у Львові.

На думку Президента, депутатський імунітет не повинен перешкоджати розслідуванню справ, і після його скасування люди не йтимуть у Парламент лише для того, щоб отримати захист.

Глава держави висловив сподівання, що, поки таке рішення не прийняте, новообраний склад Верховної Ради у випадку доведення вини тих чи інших депутатів повинен «звільняти від імунітету будь-кого, незалежно від того, до якої політичної сили він належить».

«Я планую і мрію побудувати таку державу, щоб розкриття будь-яких злочинів не залежало від доручення прокуратурі з боку Президента. І якщо є злочин, депутатський імунітет не має нікого рятувати чи захищати», - підкреслив Президент.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238


Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:

Ви про що? Хтось не подобається не обирайте. Чи у вас є сумніви у легітимності майбутніх виборів або масштабних фальсифікаціях?

Про стогін "вибори не на часі".

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Помнится с 1.01.2015 паРашка хотела сделать въезд/выезд из страны исключительно по загранпаспортам. Если это действительно так, то количество потенциальных пассажиров поезда Киев-Севастополь резко сократится.
Лично я тоже не в восторге от того что УЗ гоняет поезда в #крымаш, но на данном этапе это еще может объясняться возможностью выехать тем, кто поздно понял что лучше перебраться жить на материк.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780


 І вірю, що це дасть поштовх реформам.

А це з якого дива?

я оптиміст :shuffle:

а ще можна помріяти про це

Президент сподівається на скасування депутатської недоторканності новим складом Парламенту


Президент України Петро Порошенко виступає за скасування депутатської недоторканності і сподівається, що новообрана Верховна Рада ухвалить відповідне рішення.

«Я мрію, щоб однією з перших ініціатив Парламенту було скасування хоча б для наступної Верховної Ради депутатського імунітету. Думаю, що ми переконаємось, що будуємо вільну демократичну державу», - сказав Президент під час спілкування з представниками ЗМІ у Львові.

На думку Президента, депутатський імунітет не повинен перешкоджати розслідуванню справ, і після його скасування люди не йтимуть у Парламент лише для того, щоб отримати захист.

Глава держави висловив сподівання, що, поки таке рішення не прийняте, новообраний склад Верховної Ради у випадку доведення вини тих чи інших депутатів повинен «звільняти від імунітету будь-кого, незалежно від того, до якої політичної сили він належить».

«Я планую і мрію побудувати таку державу, щоб розкриття будь-яких злочинів не залежало від доручення прокуратурі з боку Президента. І якщо є злочин, депутатський імунітет не має нікого рятувати чи захищати», - підкреслив Президент.

Народ таке підтримає  :smiley24: Приємно уявити, коли зажравшихся олігархів тягнуть в кутузку, нєвзірая на мільярди.

Правда, в реальності буде інакше. Пацани, що купили місця в Юлька чи Ляшка, після проходження осознають, що цілість їх дупи залежить тільки від преза, і Педро зможе керувати парламентом легеньким порухом брови.

Тому радіти чи ні з такої новації - це справа кожного.

Astronaut

  • Гість
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:
Точно своїми словами? Тоді так:  :smiley14:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:
Точно своїми словами? Тоді так:  :smiley14:

Ну тобто не читав, а пиздиш, як тіпа вумний.   :fuck:

Astronaut

  • Гість
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:
Точно своїми словами? Тоді так:  :smiley14:

Ну тобто не читав, а пиздиш, як тіпа вумний.   :fuck:
Читав. Тому і пропонував тобі почитати. "Невдобно якось", еге ж?  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:
Точно своїми словами? Тоді так:  :smiley14:

Ну тобто не читав, а пиздиш, як тіпа вумний.   :fuck:
Читав. Тому і пропонував тобі почитати. "Невдобно якось", еге ж?  :smilie7:

Ніхуя там немає проти юлькашні.

Astronaut

  • Гість
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

Розкажи своїми словами, що там проти юлькашні захуярено.  :smilie7:
Точно своїми словами? Тоді так:  :smiley14:

Ну тобто не читав, а пиздиш, як тіпа вумний.   :fuck:
Читав. Тому і пропонував тобі почитати. "Невдобно якось", еге ж?  :smilie7:

Ніхуя там немає проти юлькашні.
А мова не про юлькашню.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А мова не про юлькашню.

"протри оченята, там у тєбя гной скопився"(с)

Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

 :smilie7:

Astronaut

  • Гість
А мова не про юлькашню.

"протри оченята, там у тєбя гной скопився"(с)

Дайош консервацію риготні та юлькашні у Раді форева! З недоторканістю та іншими капілеями та, блять, пропілеями! :super:
Жоржович, не вийобуйся. Почитай краще тонкощі закону про люстрацію  :smilie7:

 :smilie7:
Саме так я писав про всіх. Повторюю, не вийобуйся. Ти більше не самий кращий. Твої цитати з Леся - ознака твоєї особистої нікчемності. Дівок у клюбі будеш так знімати ;)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А мова не про юлькашню.

Саме так я писав про всіх.

Щось ти завихляв задньою частиною: то "мова не про юлькашню", то раптом "про всіх".   :smilie5: А конкретики у твоєму "юридичному аналізі" як не було, так і нема.

"Пиздять, що ти пророк – пророчествуй, що знаєш,
Або уйобуй, щось одне iз двух."(с)

Astronaut

  • Гість
А мова не про юлькашню.

Саме так я писав про всіх.

Щось ти завихляв задньою частиною: то "мова не про юлькашню", то раптом "про всіх".   :smilie5: А конкретики у твоєму "юридичному аналізі" як не було, так і нема.

"Пиздять, що ти пророк – пророчествуй, що знаєш,
Або уйобуй, щось одне iз двух."(с)
До справи це не відноситься. Я підтримую автора теми. А ти щось незрозуміле тут пиздиш, прикриваючись цитатами. "Шо не ясно?"

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
До справи це не відноситься. Я підтримую автора теми. А ти щось незрозуміле тут пиздиш, прикриваючись цитатами. "Шо не ясно?"

Я пиздю абсолютно зрозуміле: без перевиборів Рада не очиститься від всілякої хуєти, котра там вже сидить, і закон про люстрацію ніхуя цю проблему не вирішує. "Шо не ясно?"(с)

А ось ви з автором тільки стогнете про "вибори не на часі", а коли дійшло до конкретики у вас навіть цитат немає на підтримку тези.  :smiley14:

Astronaut

  • Гість
До справи це не відноситься. Я підтримую автора теми. А ти щось незрозуміле тут пиздиш, прикриваючись цитатами. "Шо не ясно?"

Я пиздю абсолютно зрозуміле: без перевиборів Рада не очиститься від всілякої хуєти, котра там вже сидить, і закон про люстрацію ніхуя цю проблему не вирішує. "Шо не ясно?"(с)

А ось ви з автором тільки стогнете про "вибори не на часі", а коли дійшло до конкретики у вас навіть цитат немає на підтримку тези.  :smiley14:
Таки не на часі. Тим більше прийдуть переважно ті ж самі, подобається це комусь чи ні.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
А ось ви з автором тільки стогнете про "вибори не на часі", а коли дійшло до конкретики у вас навіть цитат немає на підтримку тези.  :smiley14:
Таки не на часі. Тим більше прийдуть переважно ті ж самі

На якому "аналізі" базується ця глибока думка? Навіть опити громадської думки, які б вони не були хуйові, цього не показують. Більшості з "тих самих" не світить рівно ніхуя.