Автор Тема: Ющенко: Дипломатія сама по собі не вирішить військовий конфлікт  (Прочитано 6659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46499
  • Never give in!
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Ющенко тут ні до чого, то все Юлька, продала нас Кремлю за шмотки від Луї Вітон.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
як завжди ПРОСТО і ЗРОЗУМІЛО

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Повністю згоден з паном Ковальчуком. Юрієм.
В жодній мірі не принижую заслуг Президента Ющенка та всього численного позитиву, що мав місце за часів його правління та, в певній мірі, проявляється до сьогоднішнього дня, вважаю, що Ющенко таки мусить їти туди, куди йому вказав пан Ковальчук у своєму пості.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ющенко завжди вмів гарно і що суттєво правильно описувати події і рецепти.
Шкода що так і не навчився втілювати свою балаканину в життя.

По темі: Ющенко-геній, ну або принаймні Капітан Очевидність.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
У Ющенка для реалізації планів не було більшості в РАДі, як у Хуйла та Овоча і постійно одна чмошниця сувала палки в колеса...

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Ющенко - це сподівання українського народу на такого собі "месію", який прийде і все за нас зробить. Тому і розчарування 2004 -  прогнозоване. Ніхто за нас нашу роботу не зробить, все самі, все самі.
Мабуть, коли нація ще молода, вона шукає собі особистість, на яку перекладає свої інфантильні очікування: "татуся" національного маштабу, який все вирішить, захистить, подбає.
А от революція гідності, то вже труд дорослих, сформованих особистостей, що самі здатні приймати рішення, відповідати за них і тверезо дивляться на керманичів.
Так що з подорослішанням вас!

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ющенко мудак, і цим все сказано.

імхо так просрати все - потрібно мати неабиякий талант. свої підшкурні інтереси перетворились для держави на десять років невизначеності. і в результаті загибеллю людей під час Революції Гідності...

Так що б там не казало прищаве чмо, які б правильні речі не говорив зараз - імхо, мудак він і в Африці мудак...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?


Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ющенко - це сподівання українського народу на такого собі "месію", який прийде і все за нас зробить. Тому і розчарування 2004 -  прогнозоване. Ніхто за нас нашу роботу не зробить, все самі, все самі.
Мабуть, коли нація ще молода, вона шукає собі особистість, на яку перекладає свої інфантильні очікування: "татуся" національного маштабу, який все вирішить, захистить, подбає.
А от революція гідності, то вже труд дорослих, сформованих особистостей, що самі здатні приймати рішення, відповідати за них і тверезо дивляться на керманичів.
Так що з подорослішанням вас!

Великий +1

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?

На батальйон 'Прикапаття'.  :weep:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
до ющенкодрочерів - можете мінусувати карму скільки влізе. прищавий мудак Українське #недохуйло
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
У Ющенка для реалізації планів не було більшості в РАДі, як у Хуйла та Овоча і постійно одна чмошниця сувала палки в колеса...

А вона йому і не потрібна була, бо планів не було.
Втім, це не в тему.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
А на кого пан покладав чи покладає надію ?
Хто врятує націю ?

Ніхто.
Лише скопом і самі.
Не буде чарівника, який розгоне бісів та поставить на посади чиновників янголів.
Не буде!
Не чекайте!
 

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
А на кого пан покладав чи покладає надію ?
Хто врятує націю ?

Ніхто.
Лише скопом і самі.
Не буде чарівника, який розгоне бісів та поставить на посади чиновників янголів.
Не буде!
Не чекайте!
Вам: +, Ви - зріла особистість, по більше б нам таких, які б без істерик робили свою справу, а не чекали з моря погоди.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...
:lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?

На батальйон 'Прикапаття'.  :weep:
я вижу тебе от "прикарпатья" прям пукан разрывает :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?

На батальйон 'Прикапаття'.  :weep:
я вижу тебе от "прикарпатья" прям пукан разрывает :lol:

Героям слава ! :weep:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?

На батальйон 'Прикапаття'.  :weep:
я вижу тебе от "прикарпатья" прям пукан разрывает :lol:

Героям слава ! :weep:
чувак, ты палишься. сними хотя бы буденовку :fp2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Товарисч, а может и Вам лично пойти туда же?
Ведь это Вы  привели к власти товарисча ВАЮ.
Может и Вами стоит сидеть и не пиздеть, как лицу, которое настолько ошибается в людях?


А на кого пан покладав чи покладає надію ?

Хто врятує націю ?

На батальйон 'Прикапаття'.  :weep:
я вижу тебе от "прикарпатья" прям пукан разрывает :lol:

Героям слава ! :weep:
чувак, ты палишься. сними хотя бы буденовку :fp2

Ти не переживай, ті дезертири на камеру кожні три хвилини так кричали.   :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
,,...До здобутків Президента Віктора Ющенка ми можемо віднести

1) забезпечення проведення парламентських виборів 2006 року у наближені до демократичних стандартів,

2) забезпечення свободи слова та діяльності ЗМІ,

 3) значна зовнішньополітична активність і рух у напрямку до членства України в ЄС.

 4) До заслуг Президента ми можемо певною мірою зарахувати і те, що у багатьох випадках він знижував рівень напруги в суспільстві, що штучно створювалася опозиційними силами і могла суттєво дестабілізувати ситуацію в країні.

Люди! Хто цей ,,повстанець'' який тулить Ющенко до Путіна ? 

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html

А тепер по темі. Добре, що екс-президент дав таке інтерв'ю австрійському виданню і піддав критиці Австрію за відстуність підтримки УКраїни. Це ще один бал в рахунок загальних зусиль українців на міжнародній арені. На мій погляд, Ющенкові варто було б розвернути активну роботу в цьому напрямку. На Заході його ще пам'ятають та, на відміну від українців, більш адекватно сприймають. Проривів він не зробить, але добре додасть загального фону
... і хай Росія згине як держава

Чупс

  • Гість
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Мати карт-бланш та косату на додачу - це не мати нічого.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html

А тепер по темі. Добре, що екс-президент дав таке інтерв'ю австрійському виданню і піддав критиці Австрію за відстуність підтримки УКраїни. Це ще один бал в рахунок загальних зусиль українців на міжнародній арені. На мій погляд, Ющенкові варто було б розвернути активну роботу в цьому напрямку. На Заході його ще пам'ятають та, на відміну від українців, більш адекватно сприймають. Проривів він не зробить, але добре додасть загального фону
:bu
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Ющенко іде на хуй, мати картбланш і проїбати? хай тепер сидить і не пиздить чмо довбонуте це я як учасник подій 2004 року кажу...

Ты туда идёшь гораздо раньше, так как или мозга нет понимать, что сделал Ющенко для Украины, или просто гавкаешь тут за бабло.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
,,...До здобутків Президента Віктора Ющенка ми можемо віднести

1) забезпечення проведення парламентських виборів 2006 року у наближені до демократичних стандартів,

2) забезпечення свободи слова та діяльності ЗМІ,

 3) значна зовнішньополітична активність і рух у напрямку до членства України в ЄС.

 4) До заслуг Президента ми можемо певною мірою зарахувати і те, що у багатьох випадках він знижував рівень напруги в суспільстві, що штучно створювалася опозиційними силами і могла суттєво дестабілізувати ситуацію в країні.

Люди! Хто цей ,,повстанець'' який тулить Ющенко до Хуйла ?

по перше я написав, що прищавий мудак недохуйло... до хуйла йому ще срать і срать, по друге моя особиста думка, то моя особиста думка і нав'язувати мені чужу не варто. ну і по третє, багато хто має особисто мене знати по фупу, дд, ну і гондурасу.

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
хєрассє тут ющенкодрочерів... замінусовали карму як тобі ганю треба. ну і пох, значить зачепив за живе )))))))))))))))))
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн