Автор Тема: Ющенко: Дипломатія сама по собі не вирішить військовий конфлікт  (Прочитано 6662 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
як забув ? на мою думку тобі порох приплачує ? ))

а, точно плін! добре, зла не тримаю, лише скажи де каса  :smiley14:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
хєрассє тут ющенкодрочерів... замінусовали карму як тобі ганю треба. ну і пох, значить зачепив за живе )))))))))))))))))

Просто рівень дописувачів форума, на порядок вище того самого ФУПа та і більшості інших.
Тому фееричних дурнів та бригадників тут просто не сприймають, а самих придуркуватих і взагалі повиганяли нафіг, що би не опускати рівень дискуссії на їх рівень.

то мені вже можна йти?  :smilie5:

хоча мене можна назвати дурнем то таке, але бригадником, та ну нах  :smilie7:

Я не називав вас дурнем ніразу.
Хоча поняття юльок і дурень дуже близькі, хоча і не синоніми.
Дурість це ж не відсутність розуму, це такий розум.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Панове вам нагадати як це прищаве чмо разом з карманним стельмахом у 2008 начудило з долларом і гривнею? До цих пір відригується. Так при ньому було нормально вести бізнес до 2008, але є одне але Жуля смертельно поранила малий і середній бізнес а пасічник баксом зробив контрольний.


 :bj
Прям ностальгія проснулась за цією фееричною штабною риторикою.  :ba :take_example:
До нас завітав саравжній натуральний йольк, прям красавец коллекційний екземпляр! :tease:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
,,...До здобутків Президента Віктора Ющенка ми можемо віднести

1) забезпечення проведення парламентських виборів 2006 року у наближені до демократичних стандартів,

2) забезпечення свободи слова та діяльності ЗМІ,

 3) значна зовнішньополітична активність і рух у напрямку до членства України в ЄС.

 4) До заслуг Президента ми можемо певною мірою зарахувати і те, що у багатьох випадках він знижував рівень напруги в суспільстві, що штучно створювалася опозиційними силами і могла суттєво дестабілізувати ситуацію в країні.

Люди! Хто цей ,,повстанець'' який тулить Ющенко до Хуйла ?

Дешевий юльок.
А вже дурень чи зрадник це питання не таке і суттеве насправді, бо дуже часто дурень буває гіршим від зрадника.

не суди всіх по собі. ок?

Та що там судити, що я юльків  :tease: :take_example: ніколи не бачив.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
аскольд, в тебе якісь фобії


Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
для мене що мудак ющенко, що юля сука одного поля ягоди. один одного варті. чесно, каюсь... мав до неї певні симпатії. остаточно послав нах після декларації, яку вона подала на крайніх президентських виборах. перший нах був після коляски на сцені майдану.
ІМХО.

і що, з такими поглядами на Юльку можна було бути модером в Дурдомі? У мене повий когнітивний дисонанс.  :gigi:

модер, особа не заангажована. і дивиться за порядком. якщо модер починає влазити у розборки, особливо у політичні - то буває те, що буває. правда, аскольд?

Ну це явно не ваш випадок.
А що до того що юльки кричать що вони не юльки то це було ще тоді коли ваша юлька жива була.
Тим більше юлькашня зрікаєья її зараз коли треба тікати з тонущого корабля і шукати собі нові теплі нори в нових штабах.
На і не штабні фанатики, мусять шукати собі нових кумірів на зміну стухлої вже Вагіньї.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
аскольд, в тебе якісь фобії

Сто раз я вам юлькам на ФУПі пояснював, що ніяких юлефобів не існує.
Існують нормальні люди, і хворі на юлькізм та інші ментальні та психічні розлади.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Панове вам нагадати як це прищаве чмо разом з карманним стельмахом у 2008 начудило з долларом і гривнею? До цих пір відригується. Так при ньому було нормально вести бізнес до 2008, але є одне але Жуля смертельно поранила малий і середній бізнес а пасічник баксом зробив контрольний.


 :bj
Прям ностальгія проснулась за цією фееричною штабною риторикою.  :ba :take_example:
До нас завітав саравжній натуральний йольк, прям красавец коллекційний екземпляр! :tease:

Повставший із зада.  :love: :laugh:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
аскольд. ти дурень, чи просто прикидаєшся :) ?

імхо, але  таке відчуття, що в тобі якась рабська психологія і тобі весь час потрібен господар.

пс. цитую себе



для мене що мудак ющенко, що юля сука одного поля ягоди. один одного варті. чесно, каюсь... мав до неї певні симпатії. остаточно послав нах після декларації, яку вона подала на крайніх президентських виборах. перший нах був після коляски на сцені майдану.

ІМХО.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
ну тут ухитрились назвати прихильників ПС юльками за те що вони критикують пороха і вигнати з форуму )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
ну тут ухитрились назвати прихильників ПС юльками за те що вони критикують пороха і вигнати з форуму )))

Ну не выгнали же?

Прекрасно пишешь и тут и на ФУПе СУП отлично обсираешь...Чего у ж там...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Народ, між іншим зверніть увагу, як буквально пара юльків, спромоголась засрати цю гілку, зробивши любу дисскусію неможливою.
І рецепт насткільки старий настільки і ефетивний.
Трохи троллінгу, трохи тупого флуду,  саме головне обговорення особи а не фактів.
Фатки та аргументи успішно замінються лайкою та образами, і гілка топиться в лайні.
Стандартні штабні методики.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Каких "могикан"?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
ну тут ухитрились назвати прихильників ПС юльками за те що вони критикують пороха і вигнати з форуму )))

Про кого йде мова?
І чому думаєте що то були не юльки які вчасно перемалювались, і тепер косять під националістів і патріотів?
Хоча зрештою юльки всю дорогу косили під патріотів.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
аскольд. ти дурень, чи просто прикидаєшся :) ?

імхо, але  таке відчуття, що в тобі якась рабська психологія і тобі весь час потрібен господар.

пс. цитую себе



для мене що мудак ющенко, що юля сука одного поля ягоди. один одного варті. чесно, каюсь... мав до неї певні симпатії. остаточно послав нах після декларації, яку вона подала на крайніх президентських виборах. перший нах був після коляски на сцені майдану.

ІМХО.

Модер на ДД, тобто в заповіднику гоблінів, і раптом не юльок?
Ви що маєте нас тут всіх за дурнів?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Модер на ДД, тобто в заповіднику гоблінів, і раптом не юльок?
Ви що маєте нас тут всіх за дурнів?\\

так він же написав що виправився зовсім недавно

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Єгорій ніразу не був юльком.
До чого тут взагалі Єгорій?
Я цілком допускаю що декого також були подібні мотиви.
Але вичищення бригади Ю та бригади сРУ, тут зовсім нідочого.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Напишу ще раз ви дістали називати мене юльком!!!
Тепер далі вумні мої ви бля поцікавтесь спочатку у поляків як вони зустріли кризи 2008 року тоді будете свистітити про генія юща.
Генадій умань я був про тебе кращої думки.
Якщо не вистачає власного розуму поцікавтесь у дрібних і середніх підприємців і підприємств що з ними зробили ющ і косата.
і останнє аскольд мій підпис добре видно? ні? подивись ще раз.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
О, мінусують знатно.  :weep:

Впізнаю бюторасів.  :laugh:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Єгорій ніразу не був юльком.
До чого тут взагалі Єгорій?
Я цілком допускаю що декого також були подібні мотиви.
Але вичищення бригади Ю та бригади сРУ, тут зовсім нідочого.

так ви під Юльками всіх хто критикував пороха з форуму видавили - ту я маю ПС наприклад

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
\\Модер на ДД, тобто в заповіднику гоблінів, і раптом не юльок?
Ви що маєте нас тут всіх за дурнів?\\

так він же написав що виправився зовсім недавно

Повірте це дуже тривалий процес.
Тим більше що чувак не міг прозріти так довго, і тупо не бачив очевидних речей 10 років підряд.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
ну тут ухитрились назвати прихильників ПС юльками за те що вони критикують пороха і вигнати з форуму )))

Про кого йде мова?
І чому думаєте що то були не юльки які вчасно перемалювались, і тепер косять під националістів і патріотів?
Хоча зрештою юльки всю дорогу косили під патріотів.

Ну, мене неодноразово називали... :shuffle:
При тому, зуб даю, я не юльок, а прихильник ПС. :upa

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я у свободі з 2007 року юльком ніколи не був і не є, а те що у мене думки інакші від вашої "лінії партії" - юльком мене не робить. Перестаньте ділити на біле і чорне є ще напів тони колір в кінці кінців
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Звичайна логіка опонента який крім відповіді ти сам гавно нічого сказати не може. Я навів факти - у відповідь ти кондовий юльок і чмо. Так що про розумові здібності опонентів думайте самі.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Єгорій ніразу не був юльком.
До чого тут взагалі Єгорій?
Я цілком допускаю що декого також були подібні мотиви.
Але вичищення бригади Ю та бригади сРУ, тут зовсім нідочого.

так ви під Юльками всіх хто критикував пороха з форуму видавили - ту я маю ПС наприклад

При всій повазі до самого Пороха, та його попередніх заслуг, я на нього не працюю, і по великому рахунку мені на нього пох.
Я ж не юльок що би мати собі кумірів, та фанатіти від політиків чи співаків.
Наразі я бачу що чувак на своєму місці, і є оптимальним вибором з можливих на даний момент.
Буде робити фігню буду так само критикувати його дії.
Але не плутайте критику, з поливанням лайном та інформаційним кіллерством.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Звичайна логіка опонента який крім відповіді ти сам гавно нічого сказати не може. Я навів факти - у відповідь ти кондовий юльок і чмо. Так що про розумові здібності опонентів думайте самі.

ні критика то добре - не розумію навіщо обзивати людину ще у гидотний спосіб

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
знатно вагіністам рве пукани
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
ну тут ухитрились назвати прихильників ПС юльками за те що вони критикують пороха і вигнати з форуму )))

Про кого йде мова?
І чому думаєте що то були не юльки які вчасно перемалювались, і тепер косять під националістів і патріотів?
Хоча зрештою юльки всю дорогу косили під патріотів.

Ну, мене неодноразово називали... :shuffle:
При тому, зуб даю, я не юльок, а прихильник ПС. :upa

І за Йулю не голосувати ніразу, ні-ні! ніколи і нізащо!?  :no2:
Чи таки після перетворення юльки на політичний труп, треба ж кудась йти?
Бо дуже багато юльків зараз в пошуку та роздумах.
А ще багато таких як Лірник наприклад, який будучи кондовим махровим юльком всю дорогу кричав що він Свободовець.
Повірте перебування в секті накладає свій вдбиток дуже надовго.
Стороннім людям ще довго буде видно що з людиною щось не так.
Зате після розкодування та прочищення мізків, людина як правило дуже мало що памятає з того що було під час її штучного божевілля і перебування в секті.
Те саме між іншим стосується і "поробів" після злиття воску і відробленя поробів, людина тупо не пам'ятає себе в тому стані. Деталі стираються і в пам'яті залишаються лише основні події.
Коли розповідаєш, людина прсото не ввіртиь в те що це вона так діяла.
Це дещо подібно до того як сильно п'яний не памятає всіх деталей минулої п'янки.
Ну і на повне одужання птрібен час, і сліди минулого впливу деякий час ще залишаються.
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2014, 04:35:51 16:35 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Звичайна логіка опонента який крім відповіді ти сам гавно нічого сказати не може. Я навів факти - у відповідь ти кондовий юльок і чмо. Так що про розумові здібності опонентів думайте самі.

ні критика то добре - не розумію навіщо обзивати людину ще у гидотний спосіб

Трохи технології, навіть якщо люди які пишуть подібне не розуміють цього, а просто сідують шаблону.
А трохи що вони такі от є. Бо інакше би як стали юльками?