Автор Тема: Ющенко: Дипломатія сама по собі не вирішить військовий конфлікт  (Прочитано 6660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
так я останній з могікан ))) перший Єгорій пішов - а потім тільки назви гілок кожен день "пока пока"

Єгорій ніразу не був юльком.
До чого тут взагалі Єгорій?
Я цілком допускаю що декого також були подібні мотиви.
Але вичищення бригади Ю та бригади сРУ, тут зовсім нідочого.

так ви під Юльками всіх хто критикував пороха з форуму видавили - ту я маю ПС наприклад

Та ладно вам.
Всепропальщіків дійсно банили, але зараз це не актуально.
А юльків як самі бачите тут повно, так що казати що тут когось притісняють через політичні погляди, так само не виходить. (ну крім вати звичайно, ворогам України тут не місце).
Якщо вже юльків тут повно, то тим біьше всім іншим тут нічого не загрожує.
На що юльків всю дорогу не любив, але за погляди ніколи не банив, лише за ну явне вже порушення правил.
А те що юльки просто фееричні хами це медичний факт.
Не дивно що багато хто з них попадав в баню.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Панове вам нагадати як це прищаве чмо разом з карманним стельмахом у 2008 начудило з долларом і гривнею? До цих пір відригується. Так при ньому було нормально вести бізнес до 2008, але є одне але Жуля смертельно поранила малий і середній бізнес а пасічник баксом зробив контрольний.


 :bj
Прям ностальгія проснулась за цією фееричною штабною риторикою.  :ba :take_example:
До нас завітав саравжній натуральний йольк, прям красавец коллекційний екземпляр! :tease:
Аскольд це ви справжній натуральний Юльок. Риторика, потреба в хазяїні і т. д.


Fcrjkm
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!


Ну, мене неодноразово називали... :shuffle:
При тому, зуб даю, я не юльок, а прихильник ПС. :upa

І за Йулю не голосувати ніразу, ні-ні! ніколи і нізащо!?  :no2:
Чи таки після перетворення юльки на політичний труп, треба ж кудась йти?
Бо дуже багато юльків зараз в пошуку та роздумах.
А ще багато таких як Лірник наприклад, який будучи кондовим махровим юльком всю дорогу кричав що він Свободовець.
Повірте перебування в секті накладає свій вдбиток дуже надовго.
Стороннім людям ще довго буде видно що з людиною щось не так.
Зате після розкодування та прочищення мізків, людина як правило дуже мало що памятає з того що було під час її штучного божевілля і перебування в секті.
Те саме між іншим стосується і "поробів" після злиття воску і відробленя поробів, людина тупо не пам'ятає себе в тому стані. Деталі стираються і в пам'яті залишаються лише основні події.
Коли розповідаєш, людина прсото не ввіртиь в те що це вона так діяла.
Це дещо подібно до того як сильно п'яний не памятає всіх деталей минулої п'янки.
Ну і на повне одужання птрібен час, і сліди минулого впливу деякий час ще залишаються.
Що то було?!. :smilie10:
Я особисто ніколи не голосувала за юльку. У 2004 - Ющенко, у 2010 - 1 тур Тягнибок, 2 тур - противсіх, у 2014 - Ярош.
Але не можливо говорити з людиною, яка не хоче чути опонента... :smilie2:
Тому, ваша воля...але цікаво, звідки ви так багато знаєте про секти, самі часом не були в одній із них?.. :shuffle:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Уважаемые форумчане, предлагаю обсуждать тему, а не друг друга.
Спасибо за понимание
 :smiley15:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Шавлія так воно і є якщо людина в секті то і інших вона бачить теж у секті.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Уважаемые форумчане, предлагаю обсуждать тему, а не друг друга.
Спасибо за понимание
 :smiley15:

 :smiley15:

п.с. останній мій допис у гілці.
п.с.2 аскольд, в тебе явно якісь проблеми. імхо. по ідеї модер мав би цей срач придушити, ти його вивів на інший рівень.
п.с.3. з приводу чого я юща вважаю мудаком - можете створити нову гілку, без срача обговоримо.


амінь
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Напишу ще раз ви дістали називати мене юльком!!!
Тепер далі вумні мої ви бля поцікавтесь спочатку у поляків як вони зустріли кризи 2008 року тоді будете свистітити про генія юща.
Генадій умань я був про тебе кращої думки.
Якщо не вистачає власного розуму поцікавтесь у дрібних і середніх підприємців і підприємств що з ними зробили ющ і косата.
і останнє аскольд мій підпис добре видно? ні? подивись ще раз.

Цікаво послухати, що зробив Ющ з дрібним бізнесом. Ану просвіти нас.

І про Польщу теж можна детальніше.  :smilie7:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
аскольд. ти дурень, чи просто прикидаєшся :) ?

імхо, але  таке відчуття, що в тобі якась рабська психологія і тобі весь час потрібен господар.

пс. цитую себе



для мене що мудак ющенко, що юля сука одного поля ягоди. один одного варті. чесно, каюсь... мав до неї певні симпатії. остаточно послав нах після декларації, яку вона подала на крайніх президентських виборах. перший нах був після коляски на сцені майдану.

ІМХО.

Модер на ДД, тобто в заповіднику гоблінів, і раптом не юльок?
Ви що маєте нас тут всіх за дурнів?
В моїй пам"яті Повстанець залишився як один найшаленіших модераторів Дурдому. Олдбой в порівнянні з ним був взірцем толерантності, мало не ющенківцем. Типово то виглядало так: коли на варті юлькізму стояв Повстанець - голови схизматиків летіли направо та наліво, в тому числі на довічні бани. Потім іноді форумчани подавали апеляцію й інші модери-юльки відміняли рішення Повстанця...
Якщо не помиляюсь, то Повстанець був видною фігурою ще й на Гондурасі (якщо хто не в курсі, то найрадикальніші юльки відкололись від Дурдому та створили свій елітарний форум, там в статуті було записано, що юлькам на форумі можна все, тобто ображати й матюкати опонентів, переходити на особистості, ображати сім"ї та дітей не юльків). Але на цьому форумі я не реєструвався, так що можливо й помиляюсь.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
хєрассє тут ющенкодрочерів... замінусовали карму як тобі ганю треба. ну і пох, значить зачепив за живе )))))))))))))))))
Логічно. Тримайся.
Кадри рєшают всьо

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html
я смотрю 5 страниц. Никого не удивило, что стартопик на русском?
Вы че - дебилы?!!  :an

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html
я смотрю 5 страниц. Никого не удивило, что стартопик на русском?
Вы че - дебилы?!!  :an
ашотакое? У Гордона все на русском. В данном случае в переводе с немецкого.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336


для мене що мудак ющенко, що юля сука одного поля ягоди. один одного варті. чесно, каюсь... мав до неї певні симпатії. остаточно послав нах після декларації, яку вона подала на крайніх президентських виборах. перший нах був після коляски на сцені майдану.

ІМХО.
Неприємна метаморфоза, але чомусь я не здивована...
Кадри рєшают всьо

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ющенко: Евросоюз не един, потому что Путин с каждой страной договаривается отдельно

Переговоры не могут быть эффективными, пока Украина не получит военной помощи и не защитит свои границы, считает бывший президент Украины Виктор Ющенко.

Дипломатия сама по себе не решит военный конфликт на Донбассе, уверен бывший президент Украины Виктор Ющенко. Об этом он заявил в интервью австрийскому журналу Profil.

Ющенко призвал Запад оказать Украине военную помощь, ведь для успешных переговоров необходимо сначала остановить вторжение с востока. По его мнению, главная цель президента РФ Владимира Путина – "вернуть России статус сверхдержавы, а Украина – лишь маленький пазл в его имперских планах".

Политик заявил, что разочарован в Австрии и нескольких соседних странах из-за отсутствия поддержки санкций с их стороны. Он считает, что позиция Евросоюза должна быть "динамичной, решительной и не такой противоречивой". По мнению Ющенко, все страны ЕС не могут занять одну позицию, потому что Путин ведет переговоры с каждой из них отдельно, предлагая скидки на газ и нефть.

http://gordonua.com/news/politics/YUshchenko-Evrosoyuz-ne-edin-potomu-chto-Putin-s-kazhdoy-stranoy-dogovarivaetsya-otdelno-44921.html
я смотрю 5 страниц. Никого не удивило, что стартопик на русском?
Вы че - дебилы?!!  :an
ашотакое? У Гордона все на русском. В данном случае в переводе с немецкого.

Та не вопрос. дрочите как хочете.  вон с севера вся страна дррчит, и ашотакое?