Автор Тема: Що корисного зробив Петро Порошенко за чотири місяці президентства?  (Прочитано 28640 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Виходить все просто - скинули чужого поставили свого і нехай йде все як йшло.
Воно у будь-якому випадку як йшло йти далі не буде, бо вже інший курс у країни. Уже інша особа отримала право представляти народ на геополітичній арені.
Янукович від того курсу не відмовлявся, просто від по іншому його проводив
Точно, воно там знало що і як воно "проводило"? Йому сказали що воно "легітимне", от воно і бубоніло до останнього.  :smiley14:

ну щось же ж він там робив... зустрічався, переговори проводив, населенню про тимчасові труднощі розповідав, і майбутніми звершеннями надихав...
Ви б хоч смайл додали  :lol:

Чупс

  • Гість
Це такий тонкий тролінг типу? До Яреми зовсім немає запитань?  :smilie8:

Жодного. Я взагалі ним не цікавлюся, а для чого? Шо, Ярема поїде та вб'є путіна? У мене питання до ЦРУ - чого вони не ліквідують ту паскуду, а що якась ярема може зробити для країни?

Тому й цікавлюся, що ви маєте на увазі під нулем та одиницею.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Да в принципе Порошенко нормально выполняет функции президента.
Конечно, хотелось бы лучше, но идеальных вариантов не бывает.

На международной арене страну представляет хорошо.
Нацию консолидирует.
С другими ветвями власти конструктивно взаимодействует.
Движется в русле цивилизационного развития страны (Ассоциация с ЕС, обновление власти путем перевыборов).

Слабые моменты - кадровая политика (НБУ, МО, генпрокуратура), неважный список кандидатов в депутаты.


лавка запасних закоротка ....

знайдіть бажаючого на посаду відповідального за нашу "тріумфальнульну" економіку або "суперпотужну" армію і бути обісраним вдячними співгромадянами
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2014, 10:50:30 10:50 від finli »

Astronaut

  • Гість
Це такий тонкий тролінг типу? До Яреми зовсім немає запитань?  :smilie8:
Жодного. Я взагалі ним не цікавлюся, а для чого? Шо, Ярема поїде та вб'є путіна? У мене питання до ЦРУ - чого вони не ліквідують ту паскуду, а що якась ярема може зробити для країни? Тому й цікавлюся, що ви маєте на увазі під нулем та одиницею.
До чого тут Путін? До чого тут "ЦРУ вб'є"? Я давно не дивлюсь Голівудські фльми. В нас реальність набагато цікавіша. Я колись ставив авто на одній парковці з Яремою. І пам'ятаю як цей мент на мене дивився тоді. Погляд не змінився, тільки трохи ніяково перед камерами. І погляди його теж не змінились. Це якщо ви дивитесь Голівуд і не читаєте новини про Ярему.

Чупс

  • Гість
До чого тут Путін? До чого тут "ЦРУ вб'є"? Я давно не дивлюсь Голівудські фльми. В нас реальність набагато цікавіша. Я колись ставив авто на одній парковці з Яремою. І пам'ятаю як цей мент на мене дивився тоді. Погляд не змінився, тільки трохи ніяково перед камерами. І погляди його теж не змінились. Це якщо ви дивитесь Голівуд і не читаєте новини про Ярему.

Ви мені нагадуєте лікаря з анекдоту, який питав - а хворий перед смерю пітнів? Ну добре, дуже добре.

На тлі агресії ядерної держави проти Уркїни вас хвилює якась там комаха ярема. Що це за тупість???

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Ви б хоч смайл додали  :lol:

Ну звичайно це такий сумний жарт, тільки в кожному жарті - доля жарту...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Найбільше питань в мене до Пороха стосовно війни. Загалом видно вже, що мирний план не відбувся і не відбудеться. Відчувається, що потрібно готуватись до довгого протистояння. Буферна зона не створюється, і таким чином реальна зона війни наразі визначається далекобійністю РСЗО - гради, смерчі. Чому про це не каже Президент? Чи правда набагато страшніша, ніж я сказав?

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
На жаль, нічого з того, що б поміняло радикально систему.

" Адескій шум пахожий на работу " ..

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Да в принципе Порошенко нормально выполняет функции президента.
Конечно, хотелось бы лучше, но идеальных вариантов не бывает.

На международной арене страну представляет хорошо.
Нацию консолидирует.
С другими ветвями власти конструктивно взаимодействует.
Движется в русле цивилизационного развития страны (Ассоциация с ЕС, обновление власти путем перевыборов).

Слабые моменты - кадровая политика (НБУ, МО, генпрокуратура), неважный список кандидатов в депутаты.


лавка запасних закоротка ....

Да, так и есть. И это было бы проблемой любого президента. Потому что из существующих представителей государственной власти (чиновников, депутатов, судей, силовиков и т.д.) не замазаны и умеют нормально работать буквально единицы. Причем такие люди в системе не задерживаются.

Вопрос в том, что в такой момент из-за кадрового дефицита желательно подбирать людей прежде всего по профессиональному признаку, а не по принципу партийных квот. И второе - не тянуть с заменой тех, чье назначение оказалось ошибочным. Потому что цена ошибки со временем возрастает.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Найбільше питань в мене до Пороха стосовно війни. Загалом видно вже, що мирний план не відбувся і не відбудеться. Відчувається, що потрібно готуватись до довгого протистояння. Буферна зона не створюється, і таким чином реальна зона війни наразі визначається далекобійністю РСЗО - гради, смерчі. Чому про це не каже Президент? Чи правда набагато страшніша, ніж я сказав?

30 км. зона лише вчора ОБСЄ отримала БПЛА
Широкомасштабних бойових дій немає
Обстріли ведуть ХЗ хто ...в лугандоні тих банд з градами, як гною, слухають вони лише свого отамана. Пушиліни  ОБСЄ  РФ Порох їм до жопи.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
И второе - не тянуть с заменой тех, чье назначение оказалось ошибочным

Золоті слова. Чого тягне РАДА з звітом тих хто не впорався?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
все залежить від того, що вважати користю?
ПОП активно розбудовує ЗСУ на свій смак, а саме:
- збільшує держзамовлення оборонпрому, що гуд, проте не видно системної роботи по максимально швидкому розгортанню виробництва найкращих зразків... всім дає можливість заробити, що є і неекономічним, ні правильним з точки зору постачання підходом...
- доручає керівництво МО "своїй людині", а не фахівцю, відповідно роботу по першому пункту робити нема кому...
- вважає реальною альтернативою формуванню професійної, хай і частково добровільній армії, армії призивної, що "традиційно", але давно вже доведено неефективність такого шляху... мені відверто шкода молодь, яка психічно не готова до війни, втрати зростатимуть чи війну заморозять на стані втрат в залежності від сценарію...
- чисельний склад ЗСУ збільшується, але "економно", а не відштовхуючись від реальних завдань, якими безумовно мало б бути збереження територіальної цілісності країни та створення готової до інших викликів армії...

зовнішня політика - швидше гуд, є економічна та політична підтримка... іншого і не реально чекати...

внутрішня політика:
- корупційний генпрокурор напевно добре для спілкування з корупційним істеблішментом та формування з нього "команди", але народ чекає принципово іншого...
- не використовується право законодавчої ініціативи для вирішення завдань реформування економіки та відповідальності народних обранців... звісно, це для "монолітності" з першого пункту, але нащо вона без реформ?
- економічні проблеми наростають... вважаємо розпуск парламенту шляхом вирішення їх... навряд чи таких спроб буде більше однієї...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Да в принципе Порошенко нормально выполняет функции президента.
Конечно, хотелось бы лучше, но идеальных вариантов не бывает.

На международной арене страну представляет хорошо.
Нацию консолидирует.
С другими ветвями власти конструктивно взаимодействует.
Движется в русле цивилизационного развития страны (Ассоциация с ЕС, обновление власти путем перевыборов).

Слабые моменты - кадровая политика (НБУ, МО, генпрокуратура), неважный список кандидатов в депутаты.


лавка запасних закоротка ....

знайдіть бажаючого на посаду відповідального за нашу "тріумфальнульну" економіку або "суперпотужну" армію і бути обісраним вдячними співгромадянами

Порошенко коли йшов у президенти чудово знав, в яке болото він зануриться. Але питання тут в тому - чи вважає він це болото болотом?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Да в принципе Порошенко нормально выполняет функции президента.
Конечно, хотелось бы лучше, но идеальных вариантов не бывает.

На международной арене страну представляет хорошо.
Нацию консолидирует.
С другими ветвями власти конструктивно взаимодействует.
Движется в русле цивилизационного развития страны (Ассоциация с ЕС, обновление власти путем перевыборов).

Слабые моменты - кадровая политика (НБУ, МО, генпрокуратура), неважный список кандидатов в депутаты.


лавка запасних закоротка ....

знайдіть бажаючого на посаду відповідального за нашу "тріумфальнульну" економіку або "суперпотужну" армію і бути обісраним вдячними співгромадянами

Порошенко коли йшов у президенти чудово знав, в яке болото він зануриться. Але питання тут в тому - чи вважає він це болото болотом?

То йому ще дякую треба сказати ..що гребеться там, і тягне ...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Да в принципе Порошенко нормально выполняет функции президента.
Конечно, хотелось бы лучше, но идеальных вариантов не бывает.

На международной арене страну представляет хорошо.
Нацию консолидирует.
С другими ветвями власти конструктивно взаимодействует.
Движется в русле цивилизационного развития страны (Ассоциация с ЕС, обновление власти путем перевыборов).

Слабые моменты - кадровая политика (НБУ, МО, генпрокуратура), неважный список кандидатов в депутаты.


лавка запасних закоротка ....

знайдіть бажаючого на посаду відповідального за нашу "тріумфальнульну" економіку або "суперпотужну" армію і бути обісраним вдячними співгромадянами

Порошенко коли йшов у президенти чудово знав, в яке болото він зануриться. Але питання тут в тому - чи вважає він це болото болотом?

То йому ще дякую треба сказати ..що гребеться там, і тягне ...

так, я поки що дякую... :smilie1:  але прискіпливо придивляюсь

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Найбільше питань в мене до Пороха стосовно війни. Загалом видно вже, що мирний план не відбувся і не відбудеться. Відчувається, що потрібно готуватись до довгого протистояння. Буферна зона не створюється, і таким чином реальна зона війни наразі визначається далекобійністю РСЗО - гради, смерчі. Чому про це не каже Президент? Чи правда набагато страшніша, ніж я сказав?

Стосовно війни відповідь одна: "Ти шо вумний - в окопи"

Мирний план - типу фігура така дипломатична, щоб показати всьому світу, як ми хочемо миру, а вони війни,
правда останнім часом його порушення ОБСЄ фіксує з нашого боку і не фіксує з їх, ми мовчимо - фігура дипломатична-2,
За умовчанням, здається, що як тільки вибори відбудуться на мирний план не зважатимуть і знову відновиться активність.
Але... Європі не потрібна активність вони люблять мир, тому за кредити і допомогу будуть купувати продовження миру.
І Президент піде цим курсом - там йому лояльність важливіша, ніж в середині країни.
"М'яч" на стороні Путіна, захоче пробивати коридор до Криму - повторить операцію за типом Іловайської,
захоче по доброму організує переговори і гуманітарні конвої підуть на Крим і без військ.
За всю війну у нас була ініціатива заледве місяць - коли "антитерористична операція повинна тривати дні, а не місяці",
коли за фактом з'ясувалось, що це не АТО, а війна, вирішили від цього факту сховатись у мирних перемовинах, віддали ініціативу, цим відразу скористались рашисти і створили Іловайськ, як аргумент для переговорів.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
30 км. зона лише вчора ОБСЄ отримала БПЛА
Широкомасштабних бойових дій немає
Обстріли ведуть ХЗ хто ...в лугандоні тих банд з градами, як гною, слухають вони лише свого отамана. Пушиліни  ОБСЄ  РФ Порох їм до жопи.
По этому поводу - уточнение: вокруг Донецкого аэропорта во время "перемирия"  - с 23 сентября - такие боевые действия велись, как никогда раньше. Весь город залпы слышал - били из городской черты по аэропорту из всего что только есть. Об этом нужно было орать во всех инстанциях - в конце концов если плевать на аэропорт (объективно - в международных институциях жертвами среди украинских военных никого не удивишь, как никак война идет, это никого не волнует), нужно было упор делать на ущерб для мирного населения города-миллионника (сейчас тут конечно не миллион, но сотни тысяч жителей), нормально жить ведь, когда у тебя над головой по аэропрту лупят, как то не слишком удобно.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
По этому поводу - уточнение: вокруг Донецкого аэропорта во время "перемирия"  - с 23 сентября - такие боевые действия велись, как никогда раньше. Весь город залпы слышал - били из городской черты по аэропорту из всего что только есть. Об этом нужно было орать во всех инстанциях - в конце концов если плевать на аэропорт (объективно - в международных институциях жертвами среди украинских военных никого не удивишь, как никак война идет, это никого не волнует), нужно было упор делать на ущерб для мирного населения города-миллионника (сейчас тут конечно не миллион, но сотни тысяч жителей), нормально жить ведь, когда у тебя над головой по аэропрту лупят, как то не слишком удобно.

ну невже ти вважаєш що в ІНСТАНЦІЯХ нічого не знають?
та знають краще нашого...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
30 км. зона лише вчора ОБСЄ отримала БПЛА
Широкомасштабних бойових дій немає
Обстріли ведуть ХЗ хто ...в лугандоні тих банд з градами, як гною, слухають вони лише свого отамана. Пушиліни  ОБСЄ  РФ Порох їм до жопи.
По этому поводу - уточнение: вокруг Донецкого аэропорта во время "перемирия"  - с 23 сентября - такие боевые действия велись, как никогда раньше. Весь город залпы слышал - били из городской черты по аэропорту из всего что только есть. Об этом нужно было орать во всех инстанциях - в конце концов если плевать на аэропорт (объективно - в международных институциях жертвами среди украинских военных никого не удивишь, как никак война идет, это никого не волнует), нужно было упор делать на ущерб для мирного населения города-миллионника (сейчас тут конечно не миллион, но сотни тысяч жителей), нормально жить ведь, когда у тебя над головой по аэропрту лупят, как то не слишком удобно.

Згоден.Але тут  таке:

Захід хоче дотиснути хуйла не вводячи нових санкцій.

///Якщо перемир’я офіційно зазнає поразки, Росію чекають посилені економічні санкції, вважає міністр фінансів США Джейкоб Лью.///
"Я сподіваюся, що нинішнє перемир’я, яке останніми днями стало досить крихким, створить можливість для зворотних кроків, у іншому випадку санкції буде посилено, не послаблено", - сказав він./
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2014, 11:19:20 11:19 від finli »

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Знают-знают... Типа весь мир переживает за мексиканский штат Чиапас, например...

А сколько лет там война..
Contra Spem Spero

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Знают-знают... Типа весь мир переживает за мексиканский штат Чиапас, например...

А сколько лет там война..

а що там за війна?
от я про неї навіть не знаю

Offline kolyan68

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
  • Донецк, Украина
ну невже ти вважаєш що в ІНСТАНЦІЯХ нічого не знають?
та знають краще нашого...
Напомнить, показать свою активность перед мировым сообществом - не помешает.
Я не хочу критиковать работу МЗС (уж извините, когда над городом снаряды летают, как то не до последовательной слежки за их действиями было, поэтому вполне мог и что то упустить из их важных шагов  :smilie1:), но есть опасения, что они вот как раз так тоже считают - типа всем и так все ясно, мы правы, Россия не права, а значит и делать больше ничего не надо. А это неверно - делать ак раз надо, постоянно делать, чтобы информация об Украине оставалась на первых полосах иностранной прессы, чтобы население стран-партнеров про нас не забывало за новостями о всяких Ираках и Гонконгах.     

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Знают-знают... Типа весь мир переживает за мексиканский штат Чиапас, например...

А сколько лет там война..

а що там за війна?
от я про неї навіть не знаю

Так отож. Приблизно стількі ж громадянин Аргентини знає про Лугандонію :) 
Contra Spem Spero

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Найбільше питань в мене до Пороха стосовно війни. Загалом видно вже, що мирний план не відбувся і не відбудеться. Відчувається, що потрібно готуватись до довгого протистояння. Буферна зона не створюється, і таким чином реальна зона війни наразі визначається далекобійністю РСЗО - гради, смерчі. Чому про це не каже Президент? Чи правда набагато страшніша, ніж я сказав?

Стосовно війни відповідь одна: "Ти шо вумний - в окопи"

Мирний план - типу фігура така дипломатична, щоб показати всьому світу, як ми хочемо миру, а вони війни,
правда останнім часом його порушення ОБСЄ фіксує з нашого боку і не фіксує з їх, ми мовчимо - фігура дипломатична-2,
За умовчанням, здається, що як тільки вибори відбудуться на мирний план не зважатимуть і знову відновиться активність.
Але... Європі не потрібна активність вони люблять мир, тому за кредити і допомогу будуть купувати продовження миру.
І Президент піде цим курсом - там йому лояльність важливіша, ніж в середині країни.
"М'яч" на стороні Путіна, захоче пробивати коридор до Криму - повторить операцію за типом Іловайської,
захоче по доброму організує переговори і гуманітарні конвої підуть на Крим і без військ.
За всю війну у нас була ініціатива заледве місяць - коли "антитерористична операція повинна тривати дні, а не місяці",
коли за фактом з'ясувалось, що це не АТО, а війна, вирішили від цього факту сховатись у мирних перемовинах, віддали ініціативу, цим відразу скористались рашисти і створили Іловайськ, як аргумент для переговорів.

Про щось подібне я і думав, дякую за коротке формулювання. Виходить, що це така собі капітуляція (тільки полегшена версія)?

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Прочитав гілку, і де про досягнення?
Політик дає обіцянки -- його обирають – він реалізує обіцяне.
Я за нього не голосував, але ж тут повний форум симпатиків Порошенка.
Це ваша гілка --  хваліть його.
Наприклад: обіцяли 1000 грн. в день бійцям АТО.
1000 --  не можемо (грошей нема) але 750 вже виплачуємо.


Чупс

  • Гість
Це ваша гілка --  хваліть його.

Яка наша, ти подівись хто її створив.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Прочитав гілку, і де про досягнення?
Політик дає обіцянки -- його обирають – він реалізує обіцяне.
Я за нього не голосував, але ж тут повний форум симпатиків Порошенка.
Це ваша гілка --  хваліть його.
Наприклад: обіцяли 1000 грн. в день бійцям АТО.
1000 --  не можемо (грошей нема) але 750 вже виплачуємо.

Йдеться про користь (див. назву гілки) до досягнень ще далеко...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Це ваша гілка --  хваліть його.

Яка наша, ти подівись хто її створив.

Я створив її спеціально для прихильників Президента, щоб вони розповіли про його досягнення.
Сам його прихильником не є але завжди готовий змінити думку при наявності серйозних аргументів.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Це ваша гілка --  хваліть його.

Яка наша, ти подівись хто її створив.

Я створив її спеціально для прихильників Президента, щоб вони розповіли про його досягнення.
Сам його прихильником не є але завжди готовий змінити думку при наявності серйозних аргументів.

Угу ..

Ваша доця така блядюга.(с)


Зі. А Ви - спростовуйте. :laugh:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Фінт яким втопили у гівні Юща вже не пройде....