Автор Тема: Як починалася війна на Луганщині - велика стаття.  (Прочитано 493 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Із початку збройного конфлікту на Донбасі минуло більш ніж півроку. Однак співробітники силових структур і досі офіційно не бажають пояснювати, чому вони не змогли зупинити керованих Росією сепаратистів на самому початку неофіційної війни, коли ті ще не мали систем залпового вогню, танків і бронетехніки.

Про початок конфлікту українські правоохоронці воліють говорити в неофіційних бесідах.

Про те, як починався Луганський сепаратизм, роль у цьому місцевих "еліт" і тактику Росії INSIDER розповів один із офіцерів СБУ, який у той час працював у Луганському обласному відділені СБУ. Редакція не називає ім'я у цілях його особистої безпеки.

Мені заборонено спілкуватися з пресою. Після того, як інтерв’ю з’явиться у ЗМІ, його візьмуть у роботу спеціально навчені люди. Мене буде деанонімізовано та викрито спеціалістами служби внутрішньої безпеки СБУ та спецслужбами сусідньої країни з усіма відповідними наслідками. Тож почнемо?

Назвімо мене, скажімо, "Георгієм".

6 квітня із захоплення в Луганську нашого обласного управління остаточно закрутилося все на Сході. Потім був Слов’янськ, Донецьк. Ми подали поганий приклад, і з нас усе почалось.

Саме тоді я був дві доби на чергуванні. Дві доби не спав, але все виявилося дарма. Ми підготували інформацію про те, як нас будуть захоплювати, і так все і сталось.

За деякий час до 6 квітня

Усе, що відбулося на Донбасі, – це спроба місцевих еліт залишитися при владі, спираючись на підтримку зовнішніх сил. Останні, тобто Росія, при цьому вирішує свої питання.

Наш відділ займався діяльністю ФСБ на нашій території та інформаційною діяльністю Партії регіонів у Луганській області.

Свого часу ми доповіли "нагору": якщо на Луганщині щось і буде відбуватися, то організовувати це буде місцевий осередок Партії регіонів на чолі з Олександром Єфремовим (нардеп, голова фракції ПР у Верховній Раді, - INSIDER). Це людина, яка дуже міцно і впритул контролює усю область. Уся політична еліта й органи влади були "під ним".

Єдине, кого "регіонали" на Луганщині боялися, – це СБУ, тому що ця спецслужба підкоряється безпосередньо президентові.

Міліція ж мало того, що підпорядковується уряду, вона ще й зазвичай працює у тісній зв’язці з місцевою владою, на відміну від СБУ.

Тому, як я розумію, було розроблено план - у першу чергу захоплювати нас, а потім уже всі інші органи влади.

Пішли ці всі Антимайдани, потім "Луганська Гвардія". Ми знаємо цю схему, доволі непогано розбираємося у місцевому політичному бомонді, доповіли, що це все може дуже погано завершитися.

Ще в березні був штурм ОДА. "Регіонали" організували захоплення облдержадміністрації, яку самі ж і очолювали.

У принципі, "регіонали" вирішили відіграти Майдан на 180 градусів. На Заході майданівці захоплювали державні установи, на Луганщині те саме робили люди з Антимайдану.

Далі тут:

http://www.theinsider.ua/politics/54362275bb0d8/

If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Достаточно "мягкая" статья,все было намного паскуднее и грязнее.
Бывалый и Бугага - брехуны!