Автор Тема: Коли я остаточно переконався, що на ФУПі діє організована бригада кацапотролів  (Прочитано 3487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Причому не просто бригада, а частина організованої глобальної бригади з багатьох тисяч, якщо не десятків тисяч тролів. Реальні масштаби зрозумів з наступного випадку. Якось придумав і вжив на ФУПі термін "підкацапник". Придумав його на основі грибів підберезовиків та підосиновиків. Тобто росте дерево береза чи осина, і під ним грибочок-холуйчик. Там же одразу на ФУПі хтось з кацапотролів в піку мені вжив термін "підпіндосник". Тобто він взяв мій щойнопридуманий термін "підкацапник" і на основі нього сформував свій термін "підпіндосник". ФУП - це суто український форум. Яке ж було моє здивування, коли я через кілька днів зустрів цей термін на якомусь російському форумі. Здійснив пошук в інтернеті - сотні вживань цього слова на різних російських форумах. Перевірив по датах - всі вживання були після першого вживання на ФУПі, і це буквально через кілька днів після першої появи цього слова. Охренів.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
говорят при союзе анекдокт распространялся на 1-2км за один час.

в наше время всё это ещё быстрее происходит...



Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Я так зрозумів, що цей свіжопридуманий термін потрапив їм в методички, і тому так моментально пішов гуляти по просторам інтернету. Інакше пояснити таке стрімке поширення неможливо. Ну нехай за кілька місяців якийсь інтернет-мем розповсюдиться. Але ж не за кілька днів?

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Шапочку из фольги пора покупать

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Якось придумав і вжив на ФУПі термін "підкацапник". Придумав його на основі грибів підберезовиків та підосиновиків. Тобто росте дерево береза чи осина, і під ним грибочок-холуйчик. Там же одразу на ФУПі хтось з кацапотролів в піку мені вжив термін "підпіндосник".

"Подкулачников" все изучали в курсе истории КПСС. Да и "подголосок" давно использовался в таком же смысле. Так что "подкацапник" - не единственный возможный оригинал. 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Шапочку из фольги пора покупать
але бригади все ж таки діють. на ютубі аж гай шумить.
вконтакті.
наприклад йде комент, а через десять секунд йому лайк.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 01:54:54 01:54 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Причому не просто бригада, а частина організованої глобальної бригади з багатьох тисяч, якщо не десятків тисяч тролів. Реальні масштаби зрозумів з наступного випадку. Якось придумав і вжив на ФУПі термін "підкацапник". Придумав його на основі грибів підберезовиків та підосиновиків. Тобто росте дерево береза чи осина, і під ним грибочок-холуйчик. Там же одразу на ФУПі хтось з кацапотролів в піку мені вжив термін "підпіндосник". Тобто він взяв мій щойнопридуманий термін "підкацапник" і на основі нього сформував свій термін "підпіндосник". ФУП - це суто український форум. Яке ж було моє здивування, коли я через кілька днів зустрів цей термін на якомусь російському форумі. Здійснив пошук в інтернеті - сотні вживань цього слова на різних російських форумах. Перевірив по датах - всі вживання були після першого вживання на ФУПі, і це буквально через кілька днів після першої появи цього слова. Охренів.
Все так і є. Йде війна, зондербригади кацапоботів воюють на інтернетфронтах.
Пригадую як на ЦУГ привалила бригада кацапоботів та почала планомірно засирати форум, видавлюючи з нього нормальних людей. Коли почали бити тривогу, Руккі відмахнувся, що не може такого бути, мовляв ніхто не стане платити з дописування на такому невеличкому форумі. Але з початком російської військової агресії стало очевидно, що платили. Під час другої Світової війни кошти витрачались на друкування та розкидання з літаків агіт-листівок, зараз ті листівки перетворились на кацапоботів.

До речі, не сумніваюсь, що й на СУПі кацапоботи працюють. Візьміть цугівських кацапоботів, які непогано знають українську мову, тих же Афу чи Квіточку. Зрозуміло, що ефективність їх пропаганди на ЦУЗі зараз практично нульова. Їх треба переправляти на форуми, де спілкуються українці. От і приходить така Квіточка на СУП, стає квіточкою Шалфеєм (умовно кажучи) та починає непомітно мислевіруси розповсюджувати:
- дезертирство - це правильний та єдиний вихід,
- нас злили,
- а давайте здамо Донецький аеропорт, бо там наші солдати гинуть,
- а давайте колективно затравимо неугодного форумчанина,
- а давайте модера змінимо та кацапобота поставимо...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Підпіндосник - це старий термін

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
немає там ніякої бригади

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Підпіндосник - це старий термін
не, это как раз новенькое.

Чупс

  • Гість
svo1973, коли ти переконався? дивно. адже термін "бригадасру" виник ще у 2004-2005 роках, вже тоді там організовано діяла бригада фсботів.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Шапочку из фольги пора покупать

Зробіть собі самі, якщо вам для чогось потрібна така шапочка.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Шапочку из фольги пора покупать
але бригади все ж таки діють. на ютубі аж гай шумить.
вконтакті.
наприклад йде комент, а через десять секунд йому лайк.

Давно діють десь з нульових років, їх стало помітно дуже явно і виразно.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Подскажите, а имеют ли хоть какое-то воздействие на народные массы высеры рашистских бригадников форумах и в каментах под статьями? Мне кажется это пустая трата времени, каждый итак при своем мнении останется.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
мори,но слово пидкацапник було задовго до твоего рождения
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
svo1973, коли ти переконався? дивно. адже термін "бригадасру" виник ще у 2004-2005 роках, вже тоді там організовано діяла бригада фсботів.

Ну до того це було на рівні слухів, а то вже чітке підтвердження було.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Підпіндосник - це старий термін

Так, йому вже десь років з вісім. І пішов цей термін з ФУПу.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 12:40:23 12:40 від svo1973 »

Чупс

  • Гість
Ну до того це було на рівні слухів, а то вже чітке підтвердження було.

Ще тоді публікувалися якісь матерілаи щодо організації роботи, методів, засобів та інше.


Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
А ось ще один запущений мною інтернет-мем  :shuffle:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=484730.msg7319592#msg7319592

Як добре, що новий ФУП отримав нормальний пошук  :super:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
при всій повазі, не спростовуючи те, що може існувати організована банда тролів. Але ще за радянських часів моя тітка могла сказати про когось "та він десь з під кацапів" (тобто наче й не з Росії, але якийсь і не українець).
І взагалі у нас в місті було багато росіян ("кацапів"), так от тих, хто був начебто українцем, але з усіх сил намагався бути як росіянин за очі називали "підкацапник", тобто той хто піддакує їм та підлабузничає до "кацапів" 
... і хай Росія згине як держава

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
О, Чупа, а це ж ти за мене заступився в цій гілці?  :smilie8:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=484730.msg7319592#msg7319592
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 01:26:39 13:26 від svo1973 »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
при всій повазі, не спростовуючи те, що може існувати організована банда тролів. Але ще за радянських часів моя тітка могла сказати про когось "та він десь з під кацапів" (тобто наче й не з Росії, але якийсь і не українець).
І взагалі у нас в місті було багато росіян ("кацапів"), так от тих, хто був начебто українцем, але з усіх сил намагався бути як росіянин за очі називали "підкацапник", тобто той хто піддакує їм та підлабузничає до "кацапів"

Я цих слів ніколи раніше не зустрічав, як і чому придумав написав, навіть знайшов ті теми завдяки новому пошуку ФУПу  :smiley24:, і саме після того ці слова почали крутитися спочатку на ФУПі, а потім в цілому інтернеті.

  • Гість
О, Чупа, а це ж ти за мене заступився в цій гілці?  :smilie8:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=484730.msg7319592#msg7319592

Та я ж  :shuffle:

До речі, мої тодішні напрацювання зараз лягли в основу взаємодії з срушниками:

 :smilie5:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
О, Чупа, а це ж ти за мене заступився в цій гілці?  :smilie8:

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=484730.msg7319592#msg7319592

Та я ж  :shuffle:

До речі, мої тодішні напрацювання зараз лягли в основу взаємодії з срушниками:

 :smilie5:

Дякую! (Через 4 роки. Ніколи не пізно подякувати  :smilie5:)