Автор Тема: поощрение дезертирства ведет только к еще большему дезертирсву... еще одни ..  (Прочитано 2048 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
http://elise.com.ua/?p=45737

Батальон МВД «Киев-2″ сбежал из зоны проведения антитеррористической операции. Об этом заявил глава Луганской облгосадминистрации Геннадий Москаль



Сводные отряды УМВД из Полтавской и Сумской областей, а также батальон МВД «Киев-2″, которых раньше прикомандировали к батальону «Киевская Русь» вблизи Чорнухиного, просто сбежали отсюда, пояснив, что они якобы подчиняются МВД, а не Минобороны. Кто выдержал неделю, а кто-то убежал и через сутки, оставив рации и другое снаряжение



це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
срань
вшива срань



по мнению многих форумчан это герои потому что они добровольно взяли оружие... значит уже герои .. а то что сбежали так то не сбежали .. то они героически сохранили свои жизни ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

по мнению многих форумчан это герои потому что они добровольно взяли оружие... значит уже герои .. а то что сбежали так то не сбежали .. то они героически сохранили свои жизни ..

Ніякі це не добровольці . Всі ці батальони сформовані з мусоріл . Результати цілком передбачувані . Мусоряччє отрод'я таки треба утилізувати через розстріли . Сподіваюсь після виборів Порох таки роздуплиться на військовий стан і військово- польові суди почнуть діяти .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213

по мнению многих форумчан это герои потому что они добровольно взяли оружие... значит уже герои .. а то что сбежали так то не сбежали .. то они героически сохранили свои жизни ..

Ніякі це не добровольці . Всі ці батальони сформовані з мусоріл . Результати цілком передбачувані . Мусоряччє отрод'я таки треба утилізувати через розстріли . Сподіваюсь після виборів Порох таки роздуплиться на військовий стан і військово- польові суди почнуть діяти .

Думайте, що пишете!  :Ganba:

Offline St_Pepper

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 205
Наскільки мені відомо, з кожного райвідділу міліції в добровільно-примусовому порядку в зону АТО відправляють групи по 10-15 чоловік, залежно від чисельності особового складу райвідділу. Зрозуміло, що переважна кількість "мобілізованих" не має бажання відправлятись туди. Тому не слід дивуватись дезертирству. Як з цим боротись, не знаю. Якби був воєнний стан та смертна кара, пара-трійка розстрілів певно охолодили б бажаючих втекти додому. А, з іншого боку, воювати з-під палки людину не примусиш.
Сорок пачок "Верховини"
Мило, маєтки i майка
Шапка, чоботи, фуфайка
I з начосом калiсони

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

по мнению многих форумчан это герои потому что они добровольно взяли оружие... значит уже герои .. а то что сбежали так то не сбежали .. то они героически сохранили свои жизни ..

Ніякі це не добровольці . Всі ці батальони сформовані з мусоріл . Результати цілком передбачувані . Мусоряччє отрод'я таки треба утилізувати через розстріли . Сподіваюсь після виборів Порох таки роздуплиться на військовий стан і військово- польові суди почнуть діяти .


Батальон Киев 2 – сформирован полностью из добровольцев. Ядро батальона - самооборона Майдана, в т.ч. много людей из афганской сотни.

https://twitter.com/BOPKyiv2

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Наскільки мені відомо, з кожного райвідділу міліції в добровільно-примусовому порядку в зону АТО відправляють групи по 10-15 чоловік, залежно від чисельності особового складу райвідділу. Зрозуміло, що переважна кількість "мобілізованих" не має бажання відправлятись туди. Тому не слід дивуватись дезертирству. Як з цим боротись, не знаю. Якби був воєнний стан та смертна кара, пара-трійка розстрілів певно охолодили б бажаючих втекти додому. А, з іншого боку, воювати з-під палки людину не примусиш.

той факт що в міліції СЛУЖАТЬ і ЗОБОВ"ЯЗАНІ виконуватии накази видно їх не хвилює

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Думайте, що пишете!  :Ganba:

Я думаю . Батальон патрульно постової служби міліції особливого призначення , це хто по Вашому , Royal Gurkhas ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Москаль звернувся до Генпрокуратури з проханням дати правову оцінку події.

Москаль заявив, що батальйон особливого призначення «Київ-2» втік із зони АТО.

Батальйон спеціального призначення при МВС "Київ-2" втік із зони АТО, пояснивши, що вони нібито підпорядковані МВС, а не Міноборони. Про це заявив голова Луганської обласної держадміністрації Геннадій Москаль. Про це повідомляє прес-служба передає Луганської ОДА..

"Зведені загони УМВС з Полтавської та Сумської областей, а також батальйон МВС "Київ-2", яких раніше відрядили до батальйону "Київська Русь" поблизу Чорнухине, просто втекли звідси" ,- повідомив він.

За словами Москаля, хтось із бійців витримав всього тиждень, а хтось втік і через добу, залишивши спорядження", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з ситуацією, що голова Луганської ОДА звернувся до генпрокурора України Віталія Яреми з проханням дати правову оцінку діям вказаних осіб, та притягнути їх до відповідальності.

http://dt.ua/UKRAINE/batalyon-mvs-kiyiv-2-dezertiruvav-z-parasolki-ato-moskal-153359_.html

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

по мнению многих форумчан это герои потому что они добровольно взяли оружие... значит уже герои .. а то что сбежали так то не сбежали .. то они героически сохранили свои жизни ..

Ніякі це не добровольці . Всі ці батальони сформовані з мусоріл . Результати цілком передбачувані . Мусоряччє отрод'я таки треба утилізувати через розстріли . Сподіваюсь після виборів Порох таки роздуплиться на військовий стан і військово- польові суди почнуть діяти .

Думайте, що пишете!  :Ganba:

Щира правда. "Київ-2" - це мєнтівський батальон.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Батальон Киев 2 – сформирован полностью из добровольцев. Ядро батальона - самооборона Майдана, в т.ч. много людей из афганской сотни.


Вони про себе можуть писати все що завгодно . Все це наслідки популярної в народі теми мусорячої люстраціі- зона АТО . Але виходить " как всєгда" не тільки в Росії.
Як тільки починаються завивання в медіа , то набої не такі , то масло в пайку не тієї жирності , то БТР немодно пофарбований , одразу стає зрозумілою ціна таких " добровольців " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

Батальон Киев 2 – сформирован полностью из добровольцев. Ядро батальона - самооборона Майдана, в т.ч. много людей из афганской сотни.


Вони про себе можуть писати все що завгодно . Все це наслідки популярної в народі теми мусорячої люстраціі- зона АТО . Але виходить " как всєгда" не тільки в Росії.
Як тільки починаються завивання в медіа , то набої не такі , то масло в пайку не тієї жирності , то БТР немодно пофарбований , одразу стає зрозумілою ціна таких " добровольців " .

Втекли - то треба було б отримати з того хоч якийсь плюс: всіх під суд, компандирів посадити, решту звільнити з органів, а на їх місце наступну порцію люстрованих. Хто знає, закон дозволяє їх посадити на серйозний строк?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Які звільнення з органів...у добровольчому баті?

Шо ви мелете? :fp2

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
це капець ..Ви осліпли? Зформований з добровольців
 у минулому військових, мусорів, майданівців


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Які звільнення з органів...у добровольчому баті?

Шо ви мелете? :fp2
если речь про "Киев-2" или "Полтава", то это не добровольческие батальоны, а клуб по интересам, где основной интерес - это закосить от призыва в армию :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
це капець ..Ви осліпли? Зформований з добровольців
 у минулому військових, мусорів, майданівців
майдановцев там минимум и их оттуда выдавливают. там у них своя атмосфера :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Втекли - то треба було б отримати з того хоч якийсь плюс: всіх під суд, компандирів посадити, решту звільнити з органів, а на їх місце наступну порцію люстрованих. Хто знає, закон дозволяє їх посадити на серйозний строк?

Я про те , що метод люстрації досить ефективний , тільки не продумані механізми покарання люстрованих мудаків під присягою . А це вже трошки інше , ніж хабарник в ЖЕКу .
Були побоювання , що мусорів не треба чіпати , бо вони втечуть в Лугандон і будуть воювати проти нас ..... марні побоювання , цей непотреб на таке не здатний .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Які звільнення з органів...у добровольчому баті?

Шо ви мелете? :fp2

Який нах "добровольчий бат"? Реально добровольчий хіба ДУК ПС, а "Київ-2" - це  добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений у квітні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Київській області.

"Хамить не надо. По телефону интернету" (с)


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Які звільнення з органів...у добровольчому баті?

Шо ви мелете? :fp2

Який нах "добровольчий бат"? Реально добровольчий хіба ДУК ПС, а "Київ-2" - це  добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений у квітні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Київській області.

"Хамить не надо. По телефону интернету" (с)


Ти ідіот Да? :smilie9:
Батальйон «Донбас» — спеціальний підрозділ МВС України.сформований у квітні 2014 з добровольців для виконання завдань протидиверсійного і антитерористичного характеру на території Донецької і Луганської областей

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ви спочатку розберіться хто на ком стоїть...

Аби ляпнути ...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Батальйон «Азов», створений 4 травня 2014 року у Бердянську, як і інші батальйони патрульної служби міліції особливого призначення (БПСМОП) МВС

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Які звільнення з органів...у добровольчому баті?

Шо ви мелете? :fp2

Який нах "добровольчий бат"? Реально добровольчий хіба ДУК ПС, а "Київ-2" - це  добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений у квітні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Київській області.

"Хамить не надо. По телефону интернету" (с)


Ти ідіот Да? :smilie9:
Батальйон «Донбас» — спеціальний підрозділ МВС України.сформований у квітні 2014 з добровольців для виконання завдань протидиверсійного і антитерористичного характеру на території Донецької і Луганської областей
чувак, если не шаришь, зачем оскорбляешь тех, кто шарит?

тебе же четко написали, выделили жирным крупным шрифтом - ГУ МВС!

если ты не можешь разобраться в отличиях, то ты сам недостаточно разумен, мягко говоря :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
народ

да какая разница кто там??

до тех пор пока люди будут оправдывать дезертиров тем что генералы пузатые .. что их слили .. что они добровольцы .. что молодцы - сохранали жизни ... что у них гранаты не той конструкции .. что еще какая хрень


до тех пор будут дезертировать


а вот когда дезертирам как минимум презрение ... когда это будет НЕОПРАВДЫВАЕМЫМ поступком В ПРИНЦИПЕ ..

вот тогда уже можно будет и за генералов браться .. потому что до тех пор пока такие дибилы фронт разваливают до тех пор любой генерал оправдает себя тем что ему всю задумку дезертиры поламали ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Батальйон «Азов», створений 4 травня 2014 року у Бердянську, як і інші батальйони патрульної служби міліції особливого призначення (БПСМОП) МВС
он создан при ГУ МВС Запорожской области?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
мусарскіє.....?
именно. те которые создавались при ГУ МВД областей - чисто мусарские.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
народ

да какая разница кто там??

до тех пор пока люди будут оправдывать дезертиров тем что генералы пузатые .. что их слили .. что они добровольцы .. что молодцы - сохранали жизни ... что у них гранаты не той конструкции .. что еще какая хрень


до тех пор будут дезертировать


а вот когда дезертирам как минимум презрение ... когда это будет НЕОПРАВДЫВАЕМЫМ поступком В ПРИНЦИПЕ ..

вот тогда уже можно будет и за генералов браться .. потому что до тех пор пока такие дибилы фронт разваливают до тех пор любой генерал оправдает себя тем что ему всю задумку дезертиры поламали ..
разница есть.

и допустим, в данном случае я где-то хоть одно слово в оправдание в адрес "Полтава", "Сумы", "Киев-2" написал? кто-то заметил?
я наоборот радуюсь, что Москаль ущипнул неслабо Авакова и Ярему  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force