Автор Тема: ХО-ХО!!! Москаль: батальйон "Київ-2" втік з зони АТО  (Прочитано 3059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
я знаю, что я пишу. а ты нет. Киев-1 и Киев-2 созданы при ГУ МВД Киевской области.

Тоді по Вашій логіці Азов і Донбас - теж мусора, бо оформлені при МВС. Дебілоїд чи що?
Судячи з усього, таки не знаєш.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
в эту когорту следует добавить также мусарские тербаты Харьков-1 и Харьков-2.

Нє нє нєт нєтскій ..... Це маданці , афганці , кампучійці і добровольці . Як таке можна казати  :weep:

Це тіпа як місто Комсомольск на Амурі, збудували комсомольці, ну а Піонєрск, відповідно піонери.

А паспорт громадянина України, виданий громадянину ГУ МВС   - мусарской  :gigi:
детсад

А дєтсад це там , де діти ростуть на деревах .
Бугуага , якИй я  довтепний фінлі  :gigi:  :lol:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
я знаю, что я пишу. а ты нет. Киев-1 и Киев-2 созданы при ГУ МВД Киевской области.

Тоді по Вашій логіці Азов і Донбас - теж мусора, бо оформлені при МВС. Дебілоїд чи що?
Судячи з усього, таки не знаєш.

А Піонерск построїли піонери .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я знаю, что я пишу. а ты нет. Киев-1 и Киев-2 созданы при ГУ МВД Киевской области.

Тоді по Вашій логіці Азов і Донбас - теж мусора, бо оформлені при МВС. Дебілоїд чи що?
Судячи з усього, таки не знаєш.
дебилоид или что?

"Азов" и "Донбасс" оформлены в структуре МВД уже после их создания.
инициировали их создание объединение граждан и общественная организация, никакого отношения к МВД не имеющие

"Киев-1", "Киев-2", "Харьков-1", "Харьков-2", "Полтава", "Сумы" созданы при ГУ МВД изначально. инициаторами их создания выступало МВД

учи матчасть, философ
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2014, 12:51:14 12:51 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А взагалі, щось останні тижні дуже багато інформації про дезертирство серед наших бійців... :shuffle:
Складається враження, що українці масово відмовляються воювати.
Якби не наші кіборги, то було б дуже сумно... :smilie2:
Або це справді так впав моральний дух у бійців, або це комусь потрібно...от цікаво, що насправді?...

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
А взагалі, щось останні тижні дуже багато інформації про дезертирство серед наших бійців... :shuffle:
Складається враження, що українці масово відмовляються воювати.
Якби не наші кіборги, то було б дуже сумно... :smilie2:
Або це справді так впав моральний дух у бійців, або це комусь потрібно...от цікаво, що насправді?...

Може, бійці нарешті повірили, що "генерали всіх зливають"?

Для цього всюди у ЗМІ та інеті була проведена відповідна робота.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
А взагалі, щось останні тижні дуже багато інформації про дезертирство серед наших бійців... :shuffle:
Складається враження, що українці масово відмовляються воювати.
Якби не наші кіборги, то було б дуже сумно... :smilie2:
Або це справді так впав моральний дух у бійців, або це комусь потрібно...от цікаво, що насправді?...

Я ж казав вище , що про " насправді " ми взнаємо незабаром ( зокрема про Київ-2 )
Бо якщо нам буде аваков чєсати , що це була спланована операція сдачі Дебальцево , то тут можна певно говорити , що Київ -2 - дезертири . Бо навіть Квант знає , що з початку виводяться основні підрозділи з " котла" , а потім флангові на місце виведених , а виведені утримують коридор . Якщо ж в Чернухіно була спланована ротація , то мудаком однозначно буде Москаль . От і вся аріхметика .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП