Автор Тема: Олег Тягнибок заявив, що фракція "Свободи" припиняє свою роботу у Раді  (Прочитано 5976 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Так, на низовому і середньому рівні Свобода цілком нормальна та здорова організація. Їм не пощастило з вищим керівництвом.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Тягнибок на майдане говорил про 20 с чем-то. Сразу, когда были похороны. Если бы 80 из 100, то это было в любой их  агитке.

Я чув про 11.

Але незалежно від кількості, ці люди гинули не за "Свободу" та за сите життя її лідерів, а за Україну і наше майбутнє. І спроби Тягнибока тикати всім в очі списком загиблих, прикривати ним оборутки із земельними ділянками в усіх контрольованих облрадах (любима тема депутатів-"свободівців"!) - оце найбільш і обурює його ж власних виборців.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
членство в Свободі - це вовчий білет, бо така людина або падлюка-барига або баран.

А Юрій Іллєнко?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так, на низовому і середньому рівні Свобода цілком нормальна та здорова організація. Їм не пощастило з вищим керівництвом.

100% правда

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Применшувати роль Свободи в революції теж не варто. І в верховній раді їх поведінка сприяла більш рішучим діям опозиції. Вважаю свою роль вони виконали на тверду четвірку. Хоча й були підстави і провокативні дії на кшталт мордобиття на першому національному. Але біда в тому, що вчасно не перебудувались і не провели внутрішню "люстрацію", звільнившись від явних "засланих козачків" і пристосуванців.   
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Сподіваюсь, що припинили назавжди.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Угу, я не розумію як можна було закрити очі на членкиню КПРС Фаріон. Про земельні маніпуляції навіть мова не йде. Виявилися такі ж як і всі.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Угу, я не розумію як можна було закрити очі на членкиню КПРС Фаріон. Про земельні маніпуляції навіть мова не йде. Виявилися такі ж як і всі.
бля та в 2006 в донецькій організації комуняку з керівництва місцеві ледве зняли, він ще щиро дивувався, "у тягнибока машина є я а чим я гірше, я зароблю  і ви заробите"
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Угу, я не розумію як можна було закрити очі на членкиню КПРС Фаріон. Про земельні маніпуляції навіть мова не йде. Виявилися такі ж як і всі.
Погано, що це все прикривається патріотичними гаслами і вважається, що за це їм можна все пробачити. Але тут виходить навпаки. Від них очікували побачити приклад, якою може бути справді правдива партія, а якщо як усі, то і тоді відношення як до всіх.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Свобода добре показала себе на Майдані. І досить відповідально поводила себе як влада. Назріли певні зміни в керівництві. І на це їм буде вказано. Hадал, Фаріон, Тягнибок мусять піти після поразки.

Свобода - да. А Тягнибок - очень плохо.

Один его диалог был в стиле - а кто тут киевляене??? (Это на Европейской баррикаде)

А второй - нахрен идти к Раде, нас же всех посадят (с перепуганной мордой).

И спорить не нужно - полно свидейтелей и видео этих моментов...


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А хто сперечається? Я так і сказав - після поразки він мусить піти.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
А второй - нахрен идти к Раде, нас же всех посадят (с перепуганной мордой).
тобто загиблі є порушниками партійної дисципліні і повинні бути виключенні з партії
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Цитувати
А второй - нахрен идти к Раде, нас же всех посадят (с перепуганной мордой).
тобто загиблі є порушниками партійної дисципліні і повинні бути виключенні з партії

Фиг его знает.

Его партия - однозначно проект ФСБ, но с другой стороны - там большинство членов - вполне искренние патриоты.

Я подозреваю, что Тягнибоку самому некоторое время было стыдно.

Тем более, работа пана Надаля в Ив. Франковске не впечатляет никого, а во Львове Свободу уже искренне ненавидят.

Просрет он эти выборы, скорее всего... 


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
работа пана Надаля в Ив. Франковске не впечатляет никого

 :fp2
у Тернополі  :pooh_lol:...та і кажуть що не гірший мер за попередніх

Зі. не слухайте байки Слава

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Цитувати
работа пана Надаля в Ив. Франковске не впечатляет никого

 :fp2
у Тернополі  :pooh_lol:...та і кажуть що не гірший мер за попередніх

Зі. не слухайте байки Слава

Блин. Ну ошибся. В Тернополе.  :smilie2:

Извиняюсь.

А не хуже - это уже хорошо. Ну, да.., конечно...


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
та я і сам там не живу...знайомі так кажуть

мопєд нє мой(с)  :shuffle:

Offline Редик

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рабів до раю не пускають
Свобода добре показала себе на Майдані. І досить відповідально поводила себе як влада. Назріли певні зміни в керівництві. І на це їм буде вказано. Hадал, Фаріон, Тягнибок мусять піти після поразки.

Свобода - да. А Тягнибок - очень плохо.

Один его диалог был в стиле - а кто тут киевляене??? (Это на Европейской баррикаде)

А второй - нахрен идти к Раде, нас же всех посадят (с перепуганной мордой).

И спорить не нужно - полно свидейтелей и видео этих моментов...
Підтверджую! Це я йому задав питання, чому не має ніяких рішучій дій, ні планів. А він: "Революційна ситуація ще не визріла, людей мало, кияни взагалі забили болт на Майдан".Це було десь 13 або 20 грудня! Всі почали обурюватись, ну він і ляпнув про киян. І тут відсотків 70% підняли руки. От невдобно Олежці стало!
Це був перший раз, коли я ноачно відчув, що Тягнибок звичайний комсюк, тільки у вишиванці. Ну а Грушевського це пітдвердило. Шкода, був їхнім палким прихильником. Тепер на ПС та Азв вся надія.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Видно пана по халявам так? Шо за морди у списках БПП, НФ, Самопомочі? не муляють? А "Свобода" - підараси? Ви список самопочі по києвраді гляньте. На майдані загинуло 18 свободівців від простих до керівника обласного осередку. Зараз на фронті крім "Січі" від 400 до 1000 свободівців у різних добробатах.
На відміну від вашого сені кроліга який здриснув 18 лютого з майдану разом з парубієм Тягнибок з Іллєнком, кошулинським забирав з автозаків людей. Фаріон разом з сех помагала організовувати медпункт в українському домі. Де були ваші лідери сцуко? закину фоти через півгодини щоб не було всякої піздьожі...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Там рейтинги такие, шо может пройти или не пройти кто угодно: они, самопомич, рыги, тигибка, грицацуй, даже Сеня.

Угу - у всех 4-5% при погрешности в 2%.

І будь мудрий...

погрешность выборки 2% это не 5%+-2% для партии. Это другая погрешность - погрешность в ВЫБОРКЕ людей заданной местности и возраста.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Угу, я не розумію як можна було закрити очі на членкиню КПРС Фаріон. Про земельні маніпуляції навіть мова не йде. Виявилися такі ж як і всі.
Крім Фаріон в "Свободі" мусили би й Махніцького люструвати.
Взагалі то з їх сторони була велика нахабність таку нечисту на руку людину пропонувати на посаду Генпрокурора. Особисто для мене було шоком дізнатись, що генеральний прокурор України задекларував кілька років тому лише 1100 грн. річного доходу  :lol:.

Ну й в питанні сланцевого газу "Свобода" себе агентами Путіна показала. Просто без варіантів.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
а за кого будут голосовать все тут кидающие какашки в свободу??

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
мені до дупи що розказують "експерди" я знаю де було керівнитво моєї партії коли було дуже важко - разом з нами. А де був "куля в лоб"? де був парубій?, Кличко?, де був Садовий? де була "каманда" Порошенка, де був Гриценко?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Так що ви можете поливати нас скільки завгодно, люди які були там знають хто є хто.
без поваги
Боєць 1 волинської сотні.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Правий сектор - це правий сектор свободи?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Цитувати
А второй - нахрен идти к Раде, нас же всех посадят (с перепуганной мордой).
тобто загиблі є порушниками партійної дисципліні і повинні бути виключенні з партії

Фиг его знает.

Его партия - однозначно проект ФСБ, но с другой стороны - там большинство членов - вполне искренние патриоты.

Я подозреваю, что Тягнибоку самому некоторое время было стыдно.

Тем более, работа пана Надаля в Ив. Франковске не впечатляет никого, а во Львове Свободу уже искренне ненавидят.

Просрет он эти выборы, скорее всего...

Пан пропагандист навіть не знає, що Надал (не НадалЬ) - в Тернополі, а не Франківську, але знає, що робота не впєчатляєт.

Це безвідносно до моєї оцінки Свободи, які дійсно не янголи, але не більше лайно за порохню чи яценюківців.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я не знаю про "правий сектор", але коли почалося в січні на Грушевського наші хлопці массово йшли з Жовтневого туди, Сотники нічого не казали, тільки просили щоб партійні посвідчення лишали в жовтневому...
 Охорона сцени, периметру і т. д. Багато хто з хлопців не лишався в жовтневому а йшов жити на майдан...
бордерландерам і іншим вигідно десь взяти "жареного факта" і обливати всіх гімном...
Але десь пропали вони після фотографій, мабуть незручно їм, та я у цьому сумніваюсь зараз знову почнеться а фаріон комуністка а у Тягнибока машина...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Так що, товариш Фаріон нарешті написала заяву про вихід? Цю заяву ще первинна організація за місцем роботи мусить розглянути. Хай звертається до свого парторга - товариша Симоненка.