Автор Тема: Олег Тягнибок заявив, що фракція "Свободи" припиняє свою роботу у Раді  (Прочитано 5987 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
14 жовтня 2014 р.
© Голос Свободи

 :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну кагбе вчера и так было последнее заседание, а в новую Раду они не попадают. Так что все правильно сказал.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ну кагбе вчера и так было последнее заседание, а в новую Раду они не попадают. Так что все правильно сказал.
а если вдруг попадут?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну кагбе вчера и так было последнее заседание, а в новую Раду они не попадают. Так что все правильно сказал.
а если вдруг попадут?

не верю я в чудеса. надо было политруководство менять и с ПС объединять.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
а если вдруг попадут?

Сказав в морг - значить в морг припиняють - значить припиняють!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Ну кагбе вчера и так было последнее заседание, а в новую Раду они не попадают. Так что все правильно сказал.
а если вдруг попадут?

не верю я в чудеса. надо было политруководство менять и с ПС объединять.
щасс, поменяют они.  :gigi:

Там рейтинги такие, шо может пройти или не пройти кто угодно: они, самопомич, рыги, тигибка, грицацуй, даже Сеня.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
не верю я в чудеса. надо было политруководство менять и с ПС объединять.

А ПС спросили?  :gigi:

Как вообще можно объеденить политических барыг из ФСБ-шного политпроэкта с участием Вовы-Морды  :bd и пассионариев-максималистов  :upa?

Думаю, здоровая часть "Свободы" (рядовые члены и бОльшая часть электората) и так отойдет к ПС.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
а если вдруг попадут?

Сказав в морг - значить в морг припиняють - значить припиняють!
ну якщо вони обіцяють...  :gigi:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Там рейтинги такие, шо может пройти или не пройти кто угодно: они, самопомич, рыги, тигибка, грицацуй, даже Сеня.

Угу - у всех 4-5% при погрешности в 2%.

І будь мудрий...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А ПС спросили?  :gigi:

Как вообще можно объеденить политических барыг из ФСБ-шного политпроэкта с участием Вовы-Морды  :bd и пассионариев-максималистов  :upa?

Думаю, здоровая часть "Свободы" (рядовые члены и бОльшая часть электората) и так отойдет к ПС.

я про рядовую плоскость, не вижу никаких разногласий между свободовцами и ПС. и назвать все это Воля. Если б так сделали, получили бы свои 7-8% в Раде. Я бы даже бабло не снял за идею.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
членство в Свободі - це вовчий білет, бо така людина або падлюка-барига або баран.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Там рейтинги такие, шо может пройти или не пройти кто угодно: они, самопомич, рыги, тигибка, грицацуй, даже Сеня.

Угу - у всех 4-5% при погрешности в 2%.

І будь мудрий...

Треба просто не голосувати за непотріб з БПП і розподілити між іншими партіями з цього списку (без ригів з тігіпком звісно.) Тоді всі пройдуть і БПП буде поменше.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
членство в Свободі - це вовчий білет, бо така людина або падлюка-барига або баран.

не, разве что в руководстве. всех, кого знаю - отличные ребята и патриоты. баранами иногда бывают, когда объясняешь за фарион и пана олежу.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours


Треба просто не голосувати за непотріб з БПП і розподілити між іншими партіями з цього списку (без ригів з тігіпком звісно.) Тоді всі пройдуть і БПП буде поменше.

кому что, а Игорю БПП печет :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
членство в Свободі - це вовчий білет, бо така людина або падлюка-барига або баран.
Вы сейчас сказали, что на Майдане погибли бараны

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123


Треба просто не голосувати за непотріб з БПП і розподілити між іншими партіями з цього списку (без ригів з тігіпком звісно.) Тоді всі пройдуть і БПП буде поменше.

кому что, а Игорю БПП печет :lol:

Мені так раніше ПР пекли. Я завжди знаю де реальна небезпека.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Треба просто не голосувати за непотріб з БПП і розподілити між іншими партіями з цього списку (без ригів з тігіпком звісно.) Тоді всі пройдуть і БПП буде поменше.

Я на цих виборах буду ризикувати - голосувати за одну з партій "в зоні ризику".

Подивимось, хотілось щоб пройшли, бо свіжої крові у ВР ой як треба!

Хм... Як в переносному сенсі, а якщо не виде - то тоді може і у прямому...  :shuffle:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
не, разве что в руководстве. всех, кого знаю - отличные ребята и патриоты. баранами иногда бывают, когда объясняешь за фарион и пана олежу.
а де ці хороші рєбята і патріоти були коли їх партія займалася провокаціями і рейдерством громадський акцій протесту. або коли в києві несистемних націоналістів менти напрягали - або ходите під прапорами свободи або  не ходите нікуди.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
членство в Свободі - це вовчий білет, бо така людина або падлюка-барига або баран.
Вы сейчас сказали, что на Майдане погибли бараны

який відсоток свободівців загинув?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

не верю я в чудеса. надо было политруководство менять и с ПС объединять.

Ідеологічно Свободу треба об'єднувати з КПУ , а не ПС . Що спільного в буржуазних націоналістів з хунвейбінами у вишиванках .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Мені так раніше ПР пекли. Я завжди знаю де реальна небезпека.

Реальна небезпека счас в Кремле. Ваш КЭП.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

а де ці хороші рєбята і патріоти були коли їх партія займалася провокаціями і рейдерством громадський акцій протесту. або коли в києві несистемних націоналістів менти напрягали - або ходите під прапорами свободи або  не ходите нікуди.

я не отслеживаю их перемещения по городу, я говорю о тех, кого знаю лично. и погибло на майдане много ребят. так что не нужно так упорото всех под одну гребенку.
I always tell the truth. Even when I lie.

Чупс

  • Гість
який відсоток свободівців загинув?

Из примерно ста человек - примерно 60-80 - свободовцы.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Хм... Як в переносному сенсі, а якщо не виде - то тоді може і у прямому...  :shuffle:
на шо це ви, шановний, натякаєте, га?  :gigi:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
який відсоток свободівців загинув?

Из примерно ста человек - примерно 60-80 - свободовцы.
та ну.

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
який відсоток свободівців загинув?

В Небесній сотні дуже багато, більш ніж будь-якої іншої політ сили. Рядові члени або керівники осередків.

Чупс

  • Гість

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
та ну.

Та не ну, а так и есть.
Тягнибок на майдане говорил про 20 с чем-то. Сразу, когда были похороны. Если бы 80 из 100, то это было в любой их  агитке.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Свобода добре показала себе на Майдані. І досить відповідально поводила себе як влада. Назріли певні зміни в керівництві. І на це їм буде вказано. Hадал, Фаріон, Тягнибок мусять піти після поразки.

  • Гість
Тягнибок на майдане говорил про 20 с чем-то. Сразу, когда были похороны. Если бы 80 из 100, то это было в любой их  агитке.

Ну ок, пусть 20. Тоже много. Но по-моему больше... но какая разница.