Автор Тема: А в цей час у славному місті Львові - таможня дайот добро!  (Прочитано 1989 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Шавлія, ні до кого я не чіпляюсь, прсто перш ніж щось писати, або говорити, потрібнотдумати головою.Одні вже кричали, расія-расія, а зараз наші найкращі люди гинуть.
Заспокойтесь, не гарячкуйте, всі ми можемо помилятись. На форумах ще не таке пишуть.
Не вірю я, що україночка 15 - ворог, через якого гинутимуть наші люди.
Тим більше вона вибачилась, так?  :smilie1:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Та що ви причепились до україночки 15?.. :shuffle:..ну трохи не так написала...
Я коли побуду пару днів в Києві, теж радуюсь українській мові, якщо десь почую. Набридло в деяких українських містах, тим більше в столиці, відчувати себе іноземкою.
Це залежить від вас а не від оточуючих. Я в Києві спокійно спілкуюся українською, і абсолютно не відчуваю себе іноземцем, скоріше навпаки. :Prapor2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Шавлія, ні до кого я не чіпляюсь, прсто перш ніж щось писати, або говорити, потрібнотдумати головою.Одні вже кричали, расія-расія, а зараз наші найкращі люди гинуть.
Заспокойтесь, не гарячкуйте, всі ми можемо помилятись. На форумах ще не таке пишуть.
Не вірю я, що україночка 15 - ворог, через якого гинутимуть наші люди.
Тим більше вона вибачилась, так?  :smilie1:

У вибаченні тому власне і був поставлений досить неприємний акцент.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.