Автор Тема: 10-й місяць війни з Росією, наша зброя зараз мала би бути найдорожча на ринку.  (Прочитано 1923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Уявляєте яка це реклама на ринку країн Африки і Азії. Після війни всі типи озброїть, що показали себе на АТО будуть розлітатись як пиріжки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Згоден. Точка “У“, “Бук“, БТРи, танки...
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Уявляєте яка це реклама на ринку країн Африки і Азії. Після війни всі типи озброїть, що показали себе на АТО будуть розлітатись як пиріжки.


Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Оце блін аксакал знайшовся)

Astronaut

  • Гість
Згоден. Точка “У“, “Бук“, БТРи, танки...
Облізлий, відповів би для початку на свій коментар про співпрацю з Пакистаном в гілці про ДАП :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Ой, бля...
Вы сначала узнайте где, обещанные кулявлобом БТР-4 в огромном количестве?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Я не кажу, що Україна на тому заробить чи щось в тому роді. Я про то що люди будуть цікавитись. Оружейні барони точно вже крутяться. Може навіть з бойового дежурства будуть знімати.

Astronaut

  • Гість
Ой, бля...
Вы сначала узнайте где, обещанные кулявлобом БТР-4 в огромном количестве?
Ніколи, в Канаді багато інших справ.  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Я не кажу, що Україна на тому заробить чи щось в тому роді. Я про то що люди будуть цікавитись. Оружейні барони точно вже крутяться. Може навіть з бойового дежурства будуть знімати.
А тебе що, терміново призначили на "дежурство" — мову не встиг вивчити?  :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Ніколи, в Канаді багато інших справ.  :smilie7:
Звичайно, що купа. Літаки грузимо)

Astronaut

  • Гість
Ніколи, в Канаді багато інших справ.  :smilie7:
Звичайно, що купа. Літаки грузимо)
Та ти шо? Особисто? Респект. Бачу вуха відморозив по самий мозок  :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
А тебе що, терміново призначили на "дежурство" — мову не встиг вивчити?  :smilie7:
Пішов нафіг, мене за мову строїти. Моя мова, які хочу слова ті і вживаю.

Astronaut

  • Гість
А тебе що, терміново призначили на "дежурство" — мову не встиг вивчити?  :smilie7:
Пішов нафіг, мене за мову строїти. Моя мова, які хочу слова ті і вживаю.
То ти шо, ненастоящій діаспорянин, я не поняв?  :gigi:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Та хз кого ви там до справжніх зараховуєте, дехто каже що як в аеропорту паспортний контроль пройшов, то вже відрізана гілочка, а другий ще з 46-го року всіх кругом баняками називає.

Astronaut

  • Гість
Та хз кого ви там до справжніх зараховуєте, дехто каже що як в аеропорту паспортний контроль пройшов, то вже відрізана гілочка, а другий ще з 46-го року всіх кругом баняками називає.
Ти хоч сам второпав що сказав?  :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
До якого куска фрази непонятки?

Astronaut

  • Гість
До якого куска фрази непонятки?
Не до шматка, а до всього тексту. Що сказати хотів? До чого тут баняки, як що ти ніхуя не українець? :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
До якого куска фрази непонятки?

Пане резіденте, не морочтеся з тим кацманавтом - запишіть його в собі в ігнор список. І все буде ОК. Хай собі фекаліями кудається...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Баняк, то так нові україноканадці називають старих україноканадців. Причому не має значення наскільки ти старий україноканадець, по любому знайдеш когось хто більший баняк. Смисл в тому, що навіть ті що можуть сказати тільки борщ і пироги по українськи, все ще себе вважають українцями. Хоча в Україні всі хто перебуває за межами канонічної території вже всьо, зрадники батьківщини. Так що незнам-незнам. От така я недодіаспора.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Пане резіденте, не морочтеся з тим кацманавтом - запишіть його в собі в ігнор список. І все буде ОК. Хай собі фекаліями кудається...  :gigi:
Та от маю час і натхнення. Чекаю поки пробка розсосеться, щоб додому їхати.

Astronaut

  • Гість
До якого куска фрази непонятки?
Не до шматка, а до всього тексту. Що сказати хотів? До чого тут баняки, як що ти ніхуя не українець? :smilie7:
а це що за Гурвінек?
Каже шо настоящій канадієць-діаспорянин і грузить нам самальоти на марозі  :smilie5:
« Останнє редагування: Грудня 04, 2014, 12:20:11 00:20 від Astronaut »

Astronaut

  • Гість
Пане резіденте, не морочтеся з тим кацманавтом - запишіть його в собі в ігнор список. І все буде ОК. Хай собі фекаліями кудається...  :gigi:
Та от маю час і натхнення. Чекаю поки пробка розсосеться, щоб додому їхати.
Тобто you suck if you did not beat the rush hour?  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Баняк, то так нові україноканадці називають старих україноканадців. Причому не має значення наскільки ти старий україноканадець, по любому знайдеш когось хто більший баняк. Смисл в тому, що навіть ті що можуть сказати тільки борщ і пироги по українськи, все ще себе вважають українцями. Хоча в Україні всі хто перебуває за межами канонічної території вже всьо, зрадники батьківщини. Так що незнам-незнам. От така я недодіаспора.
Категорично погоджуюсь с останнім. Все інше — маячня. Не рівняй себе з усіма  :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Ну наскільки я поняв з ваших дописів, те що Україна дає москалям просратись на імідж її як поставщику зброї на світовому ринку не впливає?

Astronaut

  • Гість
Ну наскільки я поняв з ваших дописів, те що Україна дає москалям просратись на імідж її як поставщику зброї на світовому ринку не впливає?
Ти вже дістався до хати? Пробкі рассосаліс? Ну я збагоєн. Піду спати. Відповідь на твоє запитання — ні, не впливає. Ті, хто купує зброю, срали на імідж постачальника. Їм потрібна краща зброя за гарну ціну. От якби вони купували наших вояк, то можливо була б інша справа. Добраніч, баняче :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Тобто вояки без зброї там воюють.
Наприклад гуляла історія як чуваки з БТРу танк замочили, хіба це не йде на користь іміджу того БТРу?

Astronaut

  • Гість
Тобто вояки без зброї там воюють.
Наприклад гуляла історія як чуваки з БТРу танк замочили, хіба це не йде на користь іміджу того БТРу?
Якщо "гуляла історія", то це йде на користь лише професіонализму пиздунів, баняче  :smilie7: