Автор Тема: Пожалуй проголосую завтра за БПП  (Прочитано 9170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #60 : Жовтня 25, 2014, 07:21:53 19:21 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента. Чтоб не возникало экстримов и всё договоривалрсь.

повна херня..Законодавча противагою виконавчій.

Бредь.

+1

Вже наїлися того "добра" донесхочу :smilie2:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #61 : Жовтня 25, 2014, 07:26:01 19:26 »
Мій вибір:
Партійні списки-БПП
Мажоритарка-ПС.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #62 : Жовтня 25, 2014, 07:31:34 19:31 »
Мій вибір:
Партійні списки-БПП
Мажоритарка-ПС.

 :smiley24:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #63 : Жовтня 25, 2014, 07:35:23 19:35 »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #64 : Жовтня 25, 2014, 07:37:45 19:37 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента. Чтоб не возникало экстримов и всё договоривалрсь.

повна херня..Законодавча противагою виконавчій.

Бредь.
:smiley24:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #65 : Жовтня 25, 2014, 07:40:18 19:40 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента. Чтоб не возникало экстримов и всё договоривалрсь.

Читаю на гнусному ватніковському ресурсі kp.ru "аналітику" стосовно наших виборів. "Експерт"  "директор Института политических исследований Сергей Марков" гостро критикує "партії війни" (НФ, ПС, Батьківщина, Самопоміч"), а БПП у нього - партія миру. І висновок взагалі якийсь парадоксальний
"Наверняка Порошенко создаст коалицию с радикалом Олегом Ляшко. Он уже предложил Ляшко пост спикера Рады, хотя тот требует пост премьера. Думаю, что Ляшко будет все-таки спикером, а премьером назначат компромиссную фигуру".

Що це таке - черговий "брєд псевдоексперта" чи справді бачення Росією наших подій?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #66 : Жовтня 25, 2014, 07:41:00 19:41 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента. Чтоб не возникало экстримов и всё договоривалрсь.
Путлєр не лише одобряє цей пост, він ще й фінансує розповсюдження таких мислевірусів.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #67 : Жовтня 25, 2014, 07:45:51 19:45 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента. Чтоб не возникало экстримов и всё договоривалрсь.

Читаю на гнусному ватніковському ресурсі kp.ru "аналітику" стосовно наших виборів. "Експерт"  "директор Института политических исследований Сергей Марков" гостро критикує "партії війни" (НФ, ПС, Батьківщина, Самопоміч"), а БПП у нього - партія миру. І висновок взагалі якийсь парадоксальний
"Наверняка Порошенко создаст коалицию с радикалом Олегом Ляшко. Он уже предложил Ляшко пост спикера Рады, хотя тот требует пост премьера. Думаю, что Ляшко будет все-таки спикером, а премьером назначат компромиссную фигуру".

Що це таке - черговий "брєд псевдоексперта" чи справді бачення Росією наших подій?
Поки що брєд, але подивимось на результати виборів. Нині виглядає так, що народ може й за різних відморожених придурків , типу Юльки, Ляшка, Тігіпка, проголосувати. Хоча навіть в таких розкладах я не можу уявити Ляшка прем"єром чи головою ВР.
« Останнє редагування: Жовтня 25, 2014, 07:50:27 19:50 від borderlander »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #68 : Жовтня 25, 2014, 07:49:04 19:49 »
БПП це такий собі конгломерат олігархічних кланів. Там є групи Порошенка(очевидно), Коломойського, Фірташа-Льовочкіна (в першу чергу через УДАР), Пінчука і окремі представники деяких менш впливових фігур.

Основне завдання для БПП в парламенті - збереження чинної олігархічної системи та захист і деяке врівноваження інтересів найбільших олігархів.

Тож якщо ви дуже любите наших олігархів і створену ними олігархічну економіку ви зобовязані голосувати за БПП.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #69 : Жовтня 25, 2014, 07:51:30 19:51 »
Мій вибір:
Партійні списки-БПП
Мажоритарка-ПС.

Я тоже так планировала, но мне удобней было открепиться.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #70 : Жовтня 25, 2014, 07:57:09 19:57 »
Если в ВР сделают коалицию и болшинство БПП с кем то, тогда вы в опе. ВР должна быть противовесом президента.

Глубокое заблуждение. Противостояние президента и парламента ничем хорошим не заканчивается (особенно если вспомнить Рашку 1993 год)
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #71 : Жовтня 25, 2014, 08:10:26 20:10 »
БПП це такий собі конгломерат олігархічних кланів. Там є групи Порошенка(очевидно), Коломойського, Фірташа-Льовочкіна (в першу чергу через УДАР), Пінчука і окремі представники деяких менш впливових фігур.

Основне завдання для БПП в парламенті - збереження чинної олігархічної системи та захист і деяке врівноваження інтересів найбільших олігархів.

Тож якщо ви дуже любите наших олігархів і створену ними олігархічну економіку ви зобовязані голосувати за БПП.

Лєвацька маячня .Не краща за ту, яку зараз вішають на вуха ідіотам  в ДНР.


Зі.Нам потрібні реформи в промисловості, виходи на світові ринки. Іноземний інвестиційний капітал.ЄСівськи можливості.І там не чекають революційних солдатів і матросів, там чекають бізнесменів і юристів..



Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #72 : Жовтня 25, 2014, 08:16:52 20:16 »
Вейдер, что ты знаешь "плохого" про Д. Дробота?

У меня выбор ну Очень ограниченный: Святаш, Родзинский и так, мелкота. Одна надежда на этого Дробота.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/544a4077ce078/

У вересні харківський Євромайдан висунув своїх кандидатів у семи округах Харкова. Надія Савинська йде по 170-му округу. Хто проти неї – все той же янучарський морок – Дмитро Святаш.

Будь ласка, не зважайте на кількість реклами від різних кандидатів і попередні рейтинги. Все одно залежить лише відкожного з вас. Нехай справдиться наша Надія! Нехай Савинська стане і вашою надією у Верховній Раді України.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #73 : Жовтня 25, 2014, 08:17:17 20:17 »
Скажу так - разложив карты с блоками и фамилиями лидеров, сделал для себя выводы.
Папа - его сила в его таланте.
Он, конечно, может и расстрелять Раду, но без нее - никуда.
Так что Папин блок... больше в плюсах, чем в минусах.
Кроме того, с Папой считается ЕС и США, которые, хоть и не сильно дают бабло, но все же готовы хотя бы прислушаться к нашим проблемам.
Сеня и его НФ. - бред бредовый, созданый лично под вождя, что бы на него Папа не сильно шипел и не имел претензий.
Сеня с Пастором понимают, что им нужна "своя" Рада, которая будет голосовать "свои" законы и принимать те указы, которые им выгодны и на которые у оппозиции всю жизнь была аллергия.
Мамочка-красавочка и ее Б-на. Ну, это для тех, кто готов поменять иконы и образы на портреты Воной. 
Ни каких реальных дел не будет:сплошной трёп, торг, амбиции и эмоции.
Если не сольется в экстазе с НФ.
Тут у мамочки... есть шанс противостоять оппозиции, но и не трогать Папин блок.
Партия дядьки с вилами... если и наберет проценты, то со скрипом.
Ихний фюрер... порядком поднадоел: оно уже не знает, что бы еще такого придумать...
Может войти в Раду... голым? Для понту...
Оппозиция - это наше позавчера.
Врядли этот кошмар... наберет много голосов.

Остальные партии и движения - как Млечный путь: видеть то их можно, но токо в биноколь.
Ибо все оно настолько далеко (от народа), что сырость их быстрого рождения может стать причиной быстрой деформации. :upa
« Останнє редагування: Жовтня 25, 2014, 08:19:26 20:19 від Бувалий »

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #74 : Жовтня 25, 2014, 08:18:12 20:18 »
Вейдер, что ты знаешь "плохого" про Д. Дробота?

У меня выбор ну Очень ограниченный: Святаш, Родзинский и так, мелкота. Одна надежда на этого Дробота.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/544a4077ce078/

У вересні харківський Євромайдан висунув своїх кандидатів у семи округах Харкова. Надія Савинська йде по 170-му округу. Хто проти неї – все той же янучарський морок – Дмитро Святаш.

Будь ласка, не зважайте на кількість реклами від різних кандидатів і попередні рейтинги. Все одно залежить лише відкожного з вас. Нехай справдиться наша Надія! Нехай Савинська стане і вашою надією у Верховній Раді України.
кто такая Савинская и чем она примечательна? почему о ней ничего не известно?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #75 : Жовтня 25, 2014, 08:18:59 20:18 »
Список - БПП, мажоритарка - Сєнін хронтовик (йде узгодженим).  :smilie7:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #76 : Жовтня 25, 2014, 08:19:45 20:19 »
Цитувати
Он уже предложил Ляшко пост спикера Рады, хотя тот требует пост премьера

Не, спикером Ляшко не сможет - у него с Президиумом Рады плохие воспоминания связаны )))

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #77 : Жовтня 25, 2014, 08:20:31 20:20 »
Darth Vader:
почитайте по ссылке

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #78 : Жовтня 25, 2014, 08:22:06 20:22 »
жлоболонь Білецький
хоча ма-ть пройде столар...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #79 : Жовтня 25, 2014, 08:25:53 20:25 »
БПП це такий собі конгломерат олігархічних кланів. Там є групи Порошенка(очевидно), Коломойського, Фірташа-Льовочкіна (в першу чергу через УДАР), Пінчука і окремі представники деяких менш впливових фігур.

Основне завдання для БПП в парламенті - збереження чинної олігархічної системи та захист і деяке врівноваження інтересів найбільших олігархів.

Тож якщо ви дуже любите наших олігархів і створену ними олігархічну економіку ви зобовязані голосувати за БПП.

Лєвацька маячня .Не краща за ту, яку зараз вішають на вуха ідіотам  в ДНР.
Зі.Нам потрібні реформи в промисловості, виходи на світові ринки. Іноземний інвестиційний капітал.ЄСівськи можливості. І там не чекають революційних солдатів і матросів, там чекають бізнесменів і юристів.

Єдиний, на мою думку, реалістичний шлях реальних позитивних реформ в Україні це польський шлях де першочергове значення має розвиток малого та середнього бізнесу.
Натомість в нас великий олігархічний бізнес роками займається лише створенням перешкод для малого та середнього бізнесу. Є мало сумнівів, що олігархічна партія БПП продовжуватиме роботу в цьому напрямку. Про які реформи тут може йти мова?

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #80 : Жовтня 25, 2014, 08:34:00 20:34 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #81 : Жовтня 25, 2014, 08:50:05 20:50 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Гриценко відверто слабкий менеджер. Погано проявив себе на посту МО. За три роки нічого не зробив корисного для армії. Я вважаю, що він уже був при владі і давати йому ще один шанс - сенсу цілий НУЛЬ.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #82 : Жовтня 25, 2014, 08:53:48 20:53 »
За "Самопоміч"  :super:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #83 : Жовтня 25, 2014, 09:06:46 21:06 »
Мій вибір:
Партійні списки-БПП
Мажоритарка-ПС.

Я тоже так планировала, но мне удобней было открепиться.

Ну я за Петра, щоб совість була чиста, за ПС, бо шкода дуже буде, якщо вони не пройдуть, виблюдкам відрижним, які пролізуть і бютошоблі, пики комусь потрібно буде товкти.Голосувати буду дома, перший раз за останні 9 років, в 2005, в 3 турі голосував за Юща, після того, під час всіх виборів був відсутній в Україні.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #84 : Жовтня 25, 2014, 09:31:52 21:31 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Не сприйміть як антиагітацію, але, Гриць звичайнісінький балабол.Окрім того, за його перебування міністром оборони при Ющенко, продавалась зброя в країни на які було накладено ембарго в цьому плані, не питайте звідкіля знаю, просто повіте, якщо зможете.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #85 : Жовтня 25, 2014, 09:39:25 21:39 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Не сприйміть як антиагітацію, але, Гриць звичайнісінький балабол.Окрім того, за його перебування міністром оборони при Ющенко, продавалась зброя в країни на які було накладено ембарго в цьому плані, не питайте звідкіля знаю, просто повіте, якщо зможете.

МО не имеет никакого отношения к продаже оружия. Все вопросы — к Укрспецэкспорту. Ну, а раз Квант против Гриценко, значит, надо за него голосовать. Тем более, что там ДемАльянс с ним.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #86 : Жовтня 25, 2014, 09:42:02 21:42 »
сегодня уже второй раз слушаю прямые включения Пороха в день тишины  :smiley24: :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #87 : Жовтня 25, 2014, 09:53:23 21:53 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Не сприйміть як антиагітацію, але, Гриць звичайнісінький балабол.Окрім того, за його перебування міністром оборони при Ющенко, продавалась зброя в країни на які було накладено ембарго в цьому плані, не питайте звідкіля знаю, просто повіте, якщо зможете.

МО не имеет никакого отношения к продаже оружия. Все вопросы — к Укрспецэкспорту. Ну, а раз Квант против Гриценко, значит, надо за него голосовать. Тем более, что там ДемАльянс с ним.

Зброя продавалась бушна зі складів МО.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #88 : Жовтня 25, 2014, 09:55:43 21:55 »
Буду голосовать за ГП,не потому,что мне Гриценко нравится,а потому,что ГП по опросам набирает 4,8%. Если им немного добавить,то они пройдут и число депутатов в коалиции возрастет на 2,5%.

Не сприйміть як антиагітацію, але, Гриць звичайнісінький балабол.Окрім того, за його перебування міністром оборони при Ющенко, продавалась зброя в країни на які було накладено ембарго в цьому плані, не питайте звідкіля знаю, просто повіте, якщо зможете.
он торговал не только оружием, но недвижимой собственностью МО.
да, все проходило официально, деньги шли в бюджет. и это не была его инициатива. была команда торговать.
но то, что продавалось по мутным схемам, о которых он знал и наверняка имел гешефт - это факт.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Пожалуй проголосую завтра за БПП
« Reply #89 : Жовтня 25, 2014, 09:58:52 21:58 »
сегодня уже второй раз слушаю прямые включения Пороха в день тишины  :smiley24: :gigi:

Це правда. Постійні включення в "день тиші" людини, ім'ям якої названо одну з партій і яка є реальним лідером цієї партії якось не дуже узгоджується з забороною агітації. В лідерів інших партій такої можливості немає.
Формально все ніби законно але методи досить брудненькі. А як імідж європейського демократичного політика?