Автор Тема: Щось все йде до того, що Свобода може не пройти...  (Прочитано 8165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
іронія в тому, що саме фракція свободи була однією з ініціаторів розвалу коаліції і дострокових виборів.
і в результаті маємо хоч і не досконалий але помітно кращий парламент ніж був

Для кого кращий? Для Моссаду та їхньої філії ФСБ? Безумовно!
Хаббадники ручки потирають.
Навіть брехуна та афериста Грішина проштовхнули.
А , взагалі, десь на планеті ще існує такий едем для них, як тут (включно з рассєєй, звичайно)?
Це проблема йододефіциту населення чи йододефіцит з телебаченням вкупі?
я згоден що склад не досконалий але відсоток антиукраїнських сил менший і саме цим новий парламент для українців кращий стане ніж попередній

От поясніть мені, будь ласка, як парламент, що повністю контролюється неукраїнцями, може бути кращим для українців.
Українців у цьому парламенті, напевно, найменше за всі останні 23 роки. Та й ті - поголовно шабес-гої.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
іронія в тому, що саме фракція свободи була однією з ініціаторів розвалу коаліції і дострокових виборів.
і в результаті маємо хоч і не досконалий але помітно кращий парламент ніж був

Для кого кращий? Для Моссаду та їхньої філії ФСБ? Безумовно!
Хаббадники ручки потирають.
Навіть брехуна та афериста Грішина проштовхнули.
А , взагалі, десь на планеті ще існує такий едем для них, як тут (включно з рассєєй, звичайно)?
Це проблема йододефіциту населення чи йододефіцит з телебаченням вкупі?
я згоден що склад не досконалий але відсоток антиукраїнських сил менший і саме цим новий парламент для українців кращий стане ніж попередній

От поясніть мені, будь ласка, як парламент, що повністю контролюється неукраїнцями, може бути кращим для українців.
Українців у цьому парламенті, напевно, найменше за всі останні 23 роки. Та й ті - поголовно шабес-гої.
хоча ще зарано казати про остаточний склад але схоже що цей парламент уже не зможе зібратися десь у підсобці і голосувати закони на зразок тих які були 16го січня або ратифікувати щось подібне до подовження перебування ЧФ РФ

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Хоча найбільше від електорату Свободи відкусив здається НФ. Принаймні у нас на Львівщині.
думаю що найбільше відкусив Правий Сектор і Самопоміч, не віриться що ті хто голосував за Свободу могли пристати до Яценюка
А Ви подивіться скільки набрала Свобода на Львівщині на минулих виборах, та порівняйте з цифрами, які в нашому регіоны набрали зараз НФ і ПС. 40% Свободи просто не помістяться в результаті Правого Сектору, а от НФ має майже достатньо.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
хоча ще зарано казати про остаточний склад але схоже що цей парламент уже не зможе зібратися десь у підсобці і голосувати закони на зразок тих які були 16го січня або ратифікувати щось подібне до подовження перебування ЧФ РФ

Нащо їм голосувати у підсобці? Вони все це проголосують та ратифікують в залі, причому, одноголосно, а потім вам розкажуть, яке патріотичне та доленосне для процвітання України та демократії в ній рішення вони прийняли. Ви ж повірите Грішину чи Соболєву або Кіршу з Аваковим, цим еталонам цноти та чесності?

І ніхто на цей раз їм не завадить. Всьо будєт чінно, благородно, как у людєй(с).

Приблизно, як з "переможною" ціною на газ по 385 плюс передоплата.