Автор Тема: На 32 блокпосту хєрово  (Прочитано 5175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #30 : Жовтня 27, 2014, 11:32:37 23:32 »
Взагалi на кожен обстрiл треба вiдповiдати тим самим
Око за око

Непогано було б навчитися виробляти мiнi-томагавки

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #31 : Жовтня 27, 2014, 11:36:38 23:36 »
А тепер накрити артою блок-пост сепарів - і наш 32-й, і той новий що вони збудували. Просто для профілактики.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #32 : Жовтня 27, 2014, 11:48:49 23:48 »
Сепари там свої блок-пости поставили. Треба робити з ними те ж саме - обстрілювати, блокувати. Не зважаючи на перемир'я. Мовляв, в принципі перемир'я є, але ми трішки "пошалілі".

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #33 : Жовтня 28, 2014, 12:12:30 00:12 »
Тупим салдафонством з примітивним виконанням домовленостей цієї війни не виграти. Необхідно залучати хитрість та підлість.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #34 : Жовтня 28, 2014, 12:26:50 00:26 »
А ще треба щоденно публiкувати данi розвiдки - скiльки одиниць технiки нагнав лаптэстан, якоi, скiльки було випущено боезапасу за час перемир'я.

Щоб у тупого схiдного люмпена почалися якiсь розумовi процеси, звiдки воно та скiльки його 

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #35 : Жовтня 28, 2014, 10:22:13 10:22 »
2-ГО БЛОКПОСТА БОЛЬШЕ НЕТ НА КАРТЕ. РЕБЯТА ВЫШЛИ С ОРУЖИЕМ И ОСТАТКАМИ ТЕХНИКИ
32 блокпост. Его больше нет на карте АТО. Парни вышли. С оружием, с остатками техники. Обезвоженные, больные, уставшие... Вышли. Я рад за них. Но мне стыдно за генералов. Стыдно за командование, СНБО и его "спикеров", которые полтора месяца откровенно врали, стыдно за президента, у которого, якобы, ситуация "была на контроле"...

Больше сотни бойцов - наших сыновей, мужей, братьев - живы. Они в безопасности. Но это не заслуга "первого", "второго" или "третьего" военачальника. Наше командование ни черта не сделало для спасения бойцов. Сепары поставили ультиматум - покинуть блокпост до полуночи. Слава богу, командиры им разрешили уйти... Источник: http://censor.net.ua/r309234
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #36 : Жовтня 28, 2014, 10:27:37 10:27 »
2-ГО БЛОКПОСТА БОЛЬШЕ НЕТ НА КАРТЕ. РЕБЯТА ВЫШЛИ С ОРУЖИЕМ И ОСТАТКАМИ ТЕХНИКИ
32 блокпост. Его больше нет на карте АТО. Парни вышли. С оружием, с остатками техники. Обезвоженные, больные, уставшие... Вышли. Я рад за них. Но мне стыдно за генералов. Стыдно за командование, СНБО и его "спикеров", которые полтора месяца откровенно врали, стыдно за президента, у которого, якобы, ситуация "была на контроле"...

Больше сотни бойцов - наших сыновей, мужей, братьев - живы. Они в безопасности. Но это не заслуга "первого", "второго" или "третьего" военачальника. Наше командование ни черта не сделало для спасения бойцов. Сепары поставили ультиматум - покинуть блокпост до полуночи. Слава богу, командиры им разрешили уйти... Источник: http://censor.net.ua/r309234

Це в принципі привід для того, щоби розмочити тих сепарів в хлам з усього, що можна.
... і хай Росія згине як держава

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #37 : Жовтня 28, 2014, 11:33:23 11:33 »
2-ГО БЛОКПОСТА БОЛЬШЕ НЕТ НА КАРТЕ. РЕБЯТА ВЫШЛИ С ОРУЖИЕМ И ОСТАТКАМИ ТЕХНИКИ
32 блокпост. Его больше нет на карте АТО. Парни вышли. С оружием, с остатками техники. Обезвоженные, больные, уставшие... Вышли. Я рад за них. Но мне стыдно за генералов. Стыдно за командование, СНБО и его "спикеров", которые полтора месяца откровенно врали, стыдно за президента, у которого, якобы, ситуация "была на контроле"...

Больше сотни бойцов - наших сыновей, мужей, братьев - живы. Они в безопасности. Но это не заслуга "первого", "второго" или "третьего" военачальника. Наше командование ни черта не сделало для спасения бойцов. Сепары поставили ультиматум - покинуть блокпост до полуночи. Слава богу, командиры им разрешили уйти... Источник: http://censor.net.ua/r309234

Це в принципі привід для того, щоби розмочити тих сепарів в хлам з усього, що можна.

Але розмочили не сепоров, а наших....

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #38 : Жовтня 28, 2014, 10:58:35 22:58 »
2-ГО БЛОКПОСТА БОЛЬШЕ НЕТ НА КАРТЕ. РЕБЯТА ВЫШЛИ С ОРУЖИЕМ И ОСТАТКАМИ ТЕХНИКИ
32 блокпост. Его больше нет на карте АТО. Парни вышли. С оружием, с остатками техники. Обезвоженные, больные, уставшие... Вышли. Я рад за них. Но мне стыдно за генералов. Стыдно за командование, СНБО и его "спикеров", которые полтора месяца откровенно врали, стыдно за президента, у которого, якобы, ситуация "была на контроле"...

Больше сотни бойцов - наших сыновей, мужей, братьев - живы. Они в безопасности. Но это не заслуга "первого", "второго" или "третьего" военачальника. Наше командование ни черта не сделало для спасения бойцов. Сепары поставили ультиматум - покинуть блокпост до полуночи. Слава богу, командиры им разрешили уйти... Источник: http://censor.net.ua/r309234

Це в принципі привід для того, щоби розмочити тих сепарів в хлам з усього, що можна.

Це ганьба чергова для всіх(від Порошенка до генералів з генштабу) за чергову дурну операцію. Ворогу не дякують на війні, але я їх вчинок оцінив позитивно.


Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #39 : Жовтня 28, 2014, 11:06:31 23:06 »
ігнор Квант

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #40 : Жовтня 28, 2014, 11:22:43 23:22 »

пипец оказуется приказа отходить не было.... еще и крайними сделают.., бля шо за нах...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #41 : Жовтня 28, 2014, 11:27:08 23:27 »


це називається "грьобане пєрєміріє"
... і хай Росія згине як держава

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #42 : Жовтня 28, 2014, 11:33:07 23:33 »
відходити не можна , стріляти з арти не можна,.. проте треба сидіти під обстрілом, без їжі і води.
Суспільство мабуть має само зрозуміти, що це капітуляція, але поступова з повільним віджимом території ?  Бо якось буде негарно про таке напряму сказати

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #43 : Жовтня 28, 2014, 11:44:39 23:44 »
відходити не можна , стріляти з арти не можна,.. проте треба сидіти під обстрілом, без їжі і води.
Суспільство мабуть має само зрозуміти, що це капітуляція, але поступова з повільним віджимом території ?  Бо якось буде негарно про таке напряму сказати
бля меня другое убивают вата по вата тв  ж говорит стреляем потому что укропы перемирие не соблюдает, так что нашим мешает так же говорить и стрелять?..., накрыли бы тех пидаров там и по всем каналам: " была атака ваты ее отбили" и все...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #44 : Жовтня 28, 2014, 11:58:46 23:58 »
відходити не можна , стріляти з арти не можна,.. проте треба сидіти під обстрілом, без їжі і води.
Суспільство мабуть має само зрозуміти, що це капітуляція, але поступова з повільним віджимом території ?  Бо якось буде негарно про таке напряму сказати
бля меня другое убивают вата по вата тв  ж говорит стреляем потому что укропы перемирие не соблюдает, так что нашим мешает так же говорить и стрелять?..., накрыли бы тех пидаров там и по всем каналам: " была атака ваты ее отбили" и все...

ну так може там нічим накривати - нема там артиилерії нашої. Не взагалі нема - можливо десь шось стоїть в тих краях. Але відчувається що той край зливають потрохи. До яких меж неясно поки що. Напротивагу берем дон аеропорт, який держуть  реально. хоча можливо що нема резервів тримати такий довгий фронт і десь прийдеться віддати щось. Але нах тоді угрохати стільки людей і техніки?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #45 : Жовтня 29, 2014, 12:01:02 00:01 »
справедливости ради хочу заметить , что (мне показалось?) в том ролике  боец немного "для храбрости"
ігнор Квант

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #46 : Жовтня 29, 2014, 12:05:43 00:05 »
відходити не можна , стріляти з арти не можна,.. проте треба сидіти під обстрілом, без їжі і води.
Суспільство мабуть має само зрозуміти, що це капітуляція, але поступова з повільним віджимом території ?  Бо якось буде негарно про таке напряму сказати
бля меня другое убивают вата по вата тв  ж говорит стреляем потому что укропы перемирие не соблюдает, так что нашим мешает так же говорить и стрелять?..., накрыли бы тех пидаров там и по всем каналам: " была атака ваты ее отбили" и все...

ну так може там нічим накривати - нема там артиилерії нашої. Не взагалі нема - можливо десь шось стоїть в тих краях. Але відчувається що той край зливають потрохи. До яких меж неясно поки що. Напротивагу берем дон аеропорт, який держуть  реально. хоча можливо що нема резервів тримати такий довгий фронт і десь прийдеться віддати щось. Але нах тоді угрохати стільки людей і техніки?
да техніки і озброєння мало тому і нема підтримки...

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #47 : Жовтня 29, 2014, 12:06:32 00:06 »
справедливости ради хочу заметить , что (мне показалось?) в том ролике  боец немного "для храбрости"

по любому.... я б после такого наверно и на ногах не стоял бы...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #48 : Жовтня 29, 2014, 12:08:18 00:08 »
справедливости ради хочу заметить , что (мне показалось?) в том ролике  боец немного "для храбрости"

по любому.... я б после такого наверно и на ногах не стоял бы...
потому я бы  :smilie3: учла его информацию тасязять с коэффициентом
ігнор Квант

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #49 : Жовтня 29, 2014, 12:10:37 00:10 »
Есть сообщения о том, что вслед за 32-м блокпостом украинской армии у трассы Бахмутка ополчение взялось за 29-й, 30-й и 31-й блокпосты. 
Цитувати
После окончания эпопеи с 32-м блокпостом взялись за 31 и 30-й  (около пос. Нижнее-Светличное, там где паромная переправа). И даже - 29-й. Его также накрыли.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #50 : Жовтня 29, 2014, 12:15:52 00:15 »
Есть сообщения о том, что вслед за 32-м блокпостом украинской армии у трассы Бахмутка ополчение взялось за 29-й, 30-й и 31-й блокпосты.
Цитувати
После окончания эпопеи с 32-м блокпостом взялись за 31 и 30-й  (около пос. Нижнее-Светличное, там где паромная переправа). И даже - 29-й. Его также накрыли.

Что и требовалось доказать .
Эта зараза показала как они будут действовать дальше..... опыт Крыма ... и бандитов ...
ігнор Квант

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #51 : Жовтня 29, 2014, 12:25:01 00:25 »
Есть сообщения о том, что вслед за 32-м блокпостом украинской армии у трассы Бахмутка ополчение взялось за 29-й, 30-й и 31-й блокпосты.
Цитувати
После окончания эпопеи с 32-м блокпостом взялись за 31 и 30-й  (около пос. Нижнее-Светличное, там где паромная переправа). И даже - 29-й. Его также накрыли.

Что и требовалось доказать .
Эта зараза показала как они будут действовать дальше..... опыт Крыма ... и бандитов ...

Там від Нижнього до Лисичанська 20 км по прямій.  Так що поки буде кааліціяда тривати, то русо-бойовики можуть і до Лисичанська дійти.

Offline tyv

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #52 : Жовтня 29, 2014, 08:47:27 08:47 »
Вийшли зі зброєю і технікою кажете ... залишили новий БТР 4 з боєкомплектом !
http://youtu.be/ltEs7jZfqsY

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #53 : Жовтня 29, 2014, 09:15:42 09:15 »
Больше сотни бойцов - наших сыновей, мужей, братьев - живы. Они в безопасности. Но это не заслуга "первого", "второго" или "третьего" военачальника. Наше командование ни черта не сделало для спасения бойцов.

Складывается впечатление, что где-то на уровне третьего-четвертого военначальника был саботаж/предательство, в результате чего блокпост пришлось оставить.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #54 : Жовтня 29, 2014, 09:59:58 09:59 »
Я так зрозумів, що попередній командир блок-поста дозволив сепарам оточити себе з усіх сторін і звалив по ротації, а цей підрозділ завели фактично в мішок ...  :smilie2:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #55 : Жовтня 29, 2014, 04:46:01 16:46 »
Мда... Прикро, якщо це правда...

Цитувати
Ухожу в подполье
@Sergei291974

@forest_brother не могу больше молчать!Есть надежная инфа что это договорняк!БТР сдали за денюшку!До этого наши бойцы жрали водку с сепарами

https://twitter.com/Sergei291974/status/527481488812814337

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #56 : Жовтня 29, 2014, 04:50:47 16:50 »
Если бы жрали водку, то не сидели бы без воды. Гон 100%

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #57 : Жовтня 29, 2014, 10:15:39 22:15 »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: На 32 блокпосту хєрово
« Reply #58 : Жовтня 29, 2014, 10:21:43 22:21 »


Який розкішна варіація стокгольмського синдрому: "жополченці такі класні, генерали такі хуйові"...