Автор Тема: WOW!!! Los Angeles Times(!), фоторепортаж про наших "кіборгів" в донецькому АП  (Прочитано 4051 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Надеюсь, у наших в АП оружие получше есть и его просто запретили фотографировать.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Максим там дуже корисна штука, він кучно б'є на велику відстань (більше 1 км), і дуже надійний за рахунок масивності деталей.
В обороні дуже зручний, от наступати з ним важко. Я ще десь бачив відео, що в ночі хлопці чіпляють до нього ПНБ, тоді це взагалі бомба  :gigi:

Да "Максим" в статичной обороне, с его водяным охлаждением, превосходная штука.

Offline myth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
Максим там дуже корисна штука, він кучно б'є на велику відстань (більше 1 км), і дуже надійний за рахунок масивності деталей.
В обороні дуже зручний, от наступати з ним важко. Я ще десь бачив відео, що в ночі хлопці чіпляють до нього ПНБ, тоді це взагалі бомба  :gigi:

Да "Максим" в статичной обороне, с его водяным охлаждением, превосходная штука.
Ага, доти фінські згадалися.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Отличные фотки

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
ага, я як бачу ті максими (ще десь фотка Коханівського з таким же була) - теж весь час той б.. Брат2 згадую.

Ну та чо - якраз в тему, бо він там якраз теж москалів на банаш крошив!  :smilie7: А пісня - взагалі забойна, під таку тільки і воювати.
От пісні там дійсно класні. а сам фільм антиукраїнський і прокацапський, тому фтопку, хоча Бодров мені подобався. Шкода, що загинув.

х.з. а мени  зовсим не шкода

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Для пулеметчиков прошлого века, в зимнее время , большой проблемой было водяное охлаждение. Воду приходилось сливать, что-бы не разорвало кожух, и каждый раз наливать, перед применением.

Сегодня эту проблему снимает, изобретенный позже, автомобильный антифриз.

Киборгам в аэропорт , для "Максимов", нужно антифриз завести, что-бы их оборонительное вооружение было всегда готово к применению.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2014, 09:11:13 09:11 від Южанин »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
х.з. а мени  зовсим не шкода
Ну, він загинув задовго до цієї війни, в антиукраїнських настроях (окрім цього ідіотського фільму) помічений не був, і таких негативних емоцій у мене не викликає. Але якщо виявиться, що він щось десь проти України був таки ляпнув, то, звичайно, мені теж не буде його шкода.

пи.си. живі кацапи зараз мають автоматично зараховуватися до підхуйловців, хіба що вони своїми висловлюваннями доводять зворотнє.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Модеры, вы че, охуели?
Стартопик был про что?!! А закончился чем?! Слепые,  блять?!!

Можливо ви і праві на на рахунок бана.
Але тоді почати потрібно саме з вас.
Пречитайте ще раз гілку без ємоций.
Вважайте цей пост попередженням.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941

Можливо ви і праві на на рахунок бана.
Але тоді почати потрібно саме з вас.
Пречитайте ще раз гілку без ємоций.
Вважайте цей пост попередженням.


Вже не хотів це лайно ворушити, але спеціально повернувся на форум тільки у цю гілку, коли побачив пост Askold-а.

Вже скільки раз цей навіжений у багатьтох гілках, майже кожної ночі (виглядає - як добряче нап'ється) "обкладає х*ями" усіх форумчан, хто йому підвернеться. До речі - воно і на форумі з'явилось саме у такий спосіб, відразу "зайшов" новачком з  "х*ями". Тоді, у перший же день Ви, Askold, його забанили (здається на місяць) і пообіцяли мені особисто у приваті, що будети тримати цього кадра "на оці".

З того часу "поросеночек вырос", став "цінним учасником форуму" для Дрейк (за її особистим визнанням), вона взагалі вперто відмовляється реагувати на його художества. Не знаю, можливо для неї "московський хуєсос" - це звучить еротично і вона просто тащиться від таких постів. А Ви його лише "попереджаєте" - хоча в Адміністартивному відділі про цього дебіла вже цілу гілку вам люди накатали зі скаргами та конкретними лінками лише на малу частину його "перлів" і конкретно для цього є прописаний пункт в правилах Форуму.

Я вам вже писав - я себе поруч з такими свинями не хочу бачити. 
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2014, 06:43:01 18:43 від Ronin »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Классный репортаж.
Есть уникальные - по ракурсу и кадровке - фото...
Супер!
Вот где американцы еще такое бы сняли?
По сути... как ни печально - но в Европе, пока что... это единственное место для настоящего военного репортажа.
 :smiley14:
  :smiley15:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Щодо фоторепортажу та пов'язаного з ним ДУЖЕ ЦІКАВОГО відеоінтерв'ю з автором (посилання були вище) на сайті "Еха Москви" - на "Ехо Москви" наїхала москальска прокуратура за цю передачу. Якщо ще не бачили цього інтерв'ю (і якщо воно ще доступне) - дуже раджу його переглянути.

Лише один цікавий момент з того інтерв'ю - на фотографії з "Максимом" з нього стріляє боєць "Правого сектора" російськомовний етнічний єврей - Валерій Чудновський. Лише цей єдиний факт рве бОшку ваті та її стереотипи про "українських фашистів з Правого Сектора".

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Лише один цікавий момент з того інтерв'ю - на фотографії з "Максимом" з нього стріляє боєць "Правого сектора" російськомовний етнічний єврей - Валерій Чудновський. Лише цей єдиний факт рве бОшку ваті та її стереотипи про "українських фашистів з Правого Сектора".

Чудновський хіба в ПС? Це ж депутат, чи я його з кимось плутаю? У нього ще роман з Льовочкіною був. А для рвання стереотипів про ПС ще добре Береза підходить, з тих же міркувань.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Интервью и правда получилось не менее сильное, чем фоторепортаж. Ведущий, по-моему, аж скис слегка по ходу дела - видимо, уже тогда почуствовал задницей, что будут неприятности. Так старался хоть немного пафос сбить дурацкими комментариями слушателей - и не получилось.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
на "Ехо Москви" наїхала москальска прокуратура за цю передачу

Alexey Venediktov @aavst  ·  4 ч. 4 часа назад
Прокуратура, МЧС , Роскомнадзор... За последнюю неделю

----------------------------
Эта передача стоит таких проблем :smiley24:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Чудновський хіба в ПС? Це ж депутат, чи я його з кимось плутаю? У нього ще роман з Льовочкіною був. А для рвання стереотипів про ПС ще добре Береза підходить, з тих же міркувань.

 :fp3

Ви фото бачили? Підпис (автора!) бачили - з ім'ям та прізвищем людини на кадрі? Який депутат? В Україні мало людей з прізвищем "Чудновський"?! Серед них є і порядні - не лише депутати...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Последние (РКН), посмотрев материал Лойко,... дали предписание Р/С "Эхо Москвы"... в течении 10 суток убрать материал с сервера (эфира).  :moskali:

Добре що сказали, думаю вони і фотографії заберуть - треба доки ще можна перекласти лінки на інший сервер...

P.S. Пофіксав. Тепер можуть терти...  :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2014, 07:58:11 19:58 від Ronin »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Последние (РКН), посмотрев материал Лойко,... дали предписание Р/С "Эхо Москвы"... в течении 10 суток убрать материал с сервера (эфира).  :moskali:

Добре що сказали, думаю вони і фотографії заберуть - треба доки ще можна перекласти лінки на інший сервер...
Я токо что удалил коммент...- об чем речь - не тот ли материал Лойко, который Мотя Ганапольский PR у себя в эфире РВ?.. :super:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Можливо ви і праві на на рахунок бана.
Але тоді почати потрібно саме з вас.
Пречитайте ще раз гілку без ємоций.
Вважайте цей пост попередженням.


Вже не хотів це лайно ворушити, але спеціально повернувся на форум тільки у цю гілку, коли побачив пост Askold-а.

Вже скільки раз цей навіжений у багатьтох гілках, майже кожної ночі (виглядає - як добряче нап'ється) "обкладає х*ями" усіх форумчан, хто йому підвернеться. До речі - воно і на форумі з'явилось саме у такий спосіб, відразу "зайшов" новачком з  "х*ями". Тоді, у перший же день Ви, Askold, його забанили (здається на місяць) і пообіцяли мені особисто у приваті, що будети тримати цього кадра "на оці".

З того часу "поросеночек вырос", став "цінним учасником форуму" для Дрейк (за її особистим визнанням), вона взагалі вперто відмовляється реагувати на його художества. Не знаю, можливо для неї "московський хуєсос" - це звучить еротично і вона просто тащиться від таких постів. А Ви його лише "попереджаєте" - хоча в Адміністартивному відділі про цього дебіла вже цілу гілку вам люди накатали зі скаргами та конкретними лінками лише на малу частину його "перлів" і конкретно для цього є прописаний пункт в правилах Форуму.

Я вам вже писав - я себе поруч з такими свинями не хочу бачити.

Та він ніби нормальний пацан, але останім часом йому щось заходить.
Дуже шкода, але якщо він не почує цього попредження, заради інших форумчан прийдеься його банити.
Поки не зрозуміє, що правила написані виключно для того, що би на форумі можна було комфортно спілкуватись самим різним людям.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941



Дякую за розуміння!

На скільки вже я неконфліктна людина, але всьому ж є межа - а особливо швидко вона досягається в питаннях власної гідності...
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2014, 07:38:06 19:38 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Чудновський хіба в ПС? Це ж депутат, чи я його з кимось плутаю? У нього ще роман з Льовочкіною був. А для рвання стереотипів про ПС ще добре Береза підходить, з тих же міркувань.

 :fp3

Ви фото бачили? Підпис (автора!) бачили - з ім'ям та прізвищем людини на кадрі? Який депутат? В Україні мало людей з прізвищем "Чудновський"?! Серед них є і порядні - не лише депутати...

Ви думаєте, я знаю як той депутат Чудновський виглядає чи як його імя? Про нього відомо, що він воював в АТО, але мені здавалося що в Айдарі, а не в ПС. Ну не депутат на знімку, лише прізвище співпало - добре. Значить воює як мінімум два Чудновських.