Автор Тема: Украина договорилась с оккупантами  (Прочитано 2921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Украина договорилась с оккупантами
« Reply #60 : Жовтня 31, 2014, 11:44:37 11:44 »
Терпіла, але не стрималась.
"народ і влада єдині" кажете? Повна нісенітниця. Звісно,якщо народ - судді, прокурори, депутати і високоосадовці.
Зранку спілкувалась з чоловіком, який приїхав на 1 день з передової. Їде після поранення на фронт знову. додму заїхав за теплими речами, на фронті наші бійці, не добровольці, а ЗСУ, воюють у літній одежі. А, якщо не помиляюсь, Яценюк ще тиждень тому звітувався, що військові забезпечені зимовим одягом.
Так от, ми всією вулицею збирали гроші на теплий одяг для бійців, на скількох вистачить.
А тепер так, правильно, тепло в будинках повинне бути, заводи олігархів повинні працювати, як же, робочі місця...
Але, чому одні повинні класти життя голі і босі, а інші будуть турбуватись про тепло в квартирах. Домовляючись з тими, хто відбирає життя українців і наші території. От не можу я таке сприймати спокійно.
Якщо війна, то війна...ой, вибачте, АТО... :smilie2:
Всі повинні відчувати війну, тільки тоді буде гідний спротив окупантові...
Не розумію, що це за потік обурення.
Хачу все і сразу! Шоб і кацапов усіх зразу повбивали й проблем з газом не було і взагалі, щоб нікого не вбили на війні, не поранили, щоб тільки кацапи гинули і т. д.
Це війна! Це страшно, жахливо, але так є  і з цим треба жити й намагатись вижити з таким неадекватним сусідом.
я закликаю всіх поважати один одного, влада теж люди.
Вже ж і нову раду вибрали (до речі, тішуся, що Гаврилюк, за якого я голосувала - пройшов) й військо українське повстало з нічого і міжнародна ізоляція потихеньку душить ВВХ.
та все ж нам не так. Кругом зрадники, все погано, життя - відстій!
тримайте ж себе якось в руках. згадайте, що багатьом людям зараз гірше ніж вам, тому ми просто не маємо право на істерики.


 

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина договорилась с оккупантами
« Reply #61 : Жовтня 31, 2014, 04:15:53 16:15 »
Цитувати
Влада нас сліла
Генерали - зрадники
Олігархи крадуть
За шо кров проливали
От така от нехітра мантра дешевого провокатора....

 :smiley24: Как все просто оказывается...



убєрітє єто хуйло нахуй

Наразі попередження, якщо не дослухаєтесь буде бан.