Автор Тема: Газ для Лугандона  (Прочитано 2571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #30 : Жовтня 31, 2014, 08:51:22 20:51 »
тут Сєня не враховує того факту, що коли вони почнуть там масово мерзнути - вони масово ж ломануться звідти до цивілізації. Утримувати сотні тисяч біженців може виявитися дорожче, ніж постачати туди газ безоплатно.
Та хай п.здують, може воювать не буде кому.
Пиздують, пиздують, вони ж не в рашу пиздують, а до нас. Вам треба 50 тищ злих бездомних лугадонців у вашому місті? Їх же назад потім не заженеш.
А шо, бездомним тут тепліше? Чого їм сюди пертись? В нас в місті живуть біженці, не чув щоб були проблеми.
скільки їх у вас зараз? Як ломанеться пів-Лугандону - гаси світло.

Якщо шо, то я за то, щоб їм нафіг усе відрізати, а по периметру поставити заградзагони з кулеметами, щоб ані одна ватна душа не проскочила. Але раз вже загони не вийде, то най та зараза сидить за місцем проживання, а не на шиї у нормальних людей.
Так, їх не багато, але я не вважаю, що ті що лишилися можуть поперти як навала. Нас, в кожному окремому місті, буде більшість, і впоратися з ними буде легше ніж зараз. Якщо не давати їм усе готове, то їм доведеться себе годувати якось. Головне не пускати озброєних. Оце проблема. Якось потрібно змусити працювати міліцію.
Хтось грозився про колючу проволоку і патрулі з собаками.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #31 : Жовтня 31, 2014, 08:55:50 20:55 »
Причому підорва он стріляла, перебила газ. Так блядь зараз під обстілами поженуть ремонтувати газ сепаратистам. Швиденько-швиденько, а то ще раптом сепаратисти образяться. ЩО ЦЕ БЛЯДЬ ЗА КОМПЛЕКС ЖЕРТВИ???

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #32 : Жовтня 31, 2014, 09:02:27 21:02 »
Перебили суки газ - закриваємо вентиль, форс-мажор, і все, далі для вас немає газу. Пиздуйте нахуй блядь. Хочете газу - звільняйте місто, або тягніть собі з Росії. Так же само з водою та електроенергією.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Газ для Лугандона
« Reply #33 : Жовтня 31, 2014, 09:03:51 21:03 »
тут Сєня не враховує того факту, що коли вони почнуть там масово мерзнути - вони масово ж ломануться звідти до цивілізації. Утримувати сотні тисяч біженців може виявитися дорожче, ніж постачати туди газ безоплатно.

Ярые ненавистники Украины ломанутся скорее в лаптестан. В Украину побегут пофигисты, которым все равно под кем, лишь бы не было войны.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Газ для Лугандона
« Reply #34 : Жовтня 31, 2014, 09:05:40 21:05 »
тут Сєня не враховує того факту, що коли вони почнуть там масово мерзнути - вони масово ж ломануться звідти до цивілізації. Утримувати сотні тисяч біженців може виявитися дорожче, ніж постачати туди газ безоплатно.

Ярые ненавистники Украины ломанутся скорее в лаптестан. В Украину побегут пофигисты, которым все равно под кем, лишь бы не было войны.
ага. кацапы их не пустят, шо они с этой толпой будут делать. А в Украину и сейчас ломится немало ваты. Потом флаги ДНР в Полтавской области вывешивают. Ну и огребают за это.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Газ для Лугандона
« Reply #35 : Жовтня 31, 2014, 09:06:22 21:06 »
Перебили суки газ - закриваємо вентиль, форс-мажор, і все, далі для вас немає газу. Пиздуйте нахуй блядь. Хочете газу - звільняйте місто, або тягніть собі з Росії. Так же само з водою та електроенергією.

 :laugh: як писав один Donchanin : " отето почитаєшь такоє і подумаєшь , а зачєм я тут за Украіну жопу рву ? "  :weep:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #36 : Жовтня 31, 2014, 09:09:08 21:09 »
Перебили суки газ - закриваємо вентиль, форс-мажор, і все, далі для вас немає газу. Пиздуйте нахуй блядь. Хочете газу - звільняйте місто, або тягніть собі з Росії. Так же само з водою та електроенергією.

 :laugh: як писав один Donchanin : " отето почитаєшь такоє і подумаєшь , а зачєм я тут за Украіну жопу рву ? "  :weep:

А в чому полягає його "рвання жопи"? Хоч копійку якусь на армію перерахував? Замочив сепара? Постачав розвідінфу? Чи просто пиздьож? Он Крам бетери обшивав - це реальні справи.

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Газ для Лугандона
« Reply #37 : Жовтня 31, 2014, 09:20:48 21:20 »
Перебили суки газ - закриваємо вентиль, форс-мажор, і все, далі для вас немає газу. Пиздуйте нахуй блядь. Хочете газу - звільняйте місто, або тягніть собі з Росії. Так же само з водою та електроенергією.

 :laugh: як писав один Donchanin : " отето почитаєшь такоє і подумаєшь , а зачєм я тут за Украіну жопу рву ? "  :weep:

Значит, я тоже могу не платить, а прийдут отключать - начинать орать, что "патриоты замерзнут"????

Отличная технология.


Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #38 : Жовтня 31, 2014, 09:20:56 21:20 »
Перебили суки газ - закриваємо вентиль, форс-мажор, і все, далі для вас немає газу. Пиздуйте нахуй блядь. Хочете газу - звільняйте місто, або тягніть собі з Росії. Так же само з водою та електроенергією.

 :laugh: як писав один Donchanin : " отето почитаєшь такоє і подумаєшь , а зачєм я тут за Украіну жопу рву ? "  :weep:
А йому не треба жопу рвати, нехай символіку новоросії зразу закупляє. Бо кількість патріотів(невідомо якого пошибу) в лугандонії десь на рівні статистичної похибки. Ніхто не буде заради них полки ложити. Якщо він такий патріот, хай пакує манатки і тікає звідти доки можна.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Газ для Лугандона
« Reply #39 : Жовтня 31, 2014, 09:24:54 21:24 »

А в чому полягає його "рвання жопи"? Хоч копійку якусь на армію перерахував? Замочив сепара? Постачав розвідінфу? Чи просто пиздьож? Он Крам бетери обшивав - це реальні справи.

А на ФУПі цілими днями  ти супостат за нього будеш  сидіти ?  :weep:Разві єто нє рвання жопи за Украіну ?
Але якщо серйозно , то після лугандонських виборів всім " бєжєнцям " в пашпорт на першу сторінку херячити велику печатку " переміщена особа " після " решета " ( фільтраційного табору ) . За спроби вивішення там різних прапорів , агітацію ітд позбавляти громадянства , вивозити в нейтральну зону і там викидати нахуй .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #40 : Жовтня 31, 2014, 09:37:55 21:37 »
Простая математика.
Очень грубо.
Население Донбасса 6,5 млн,в зоне АТО примерно 1/3 это 2.16 млн (я думаю что больше,так как там самая густонаселенная часть).
Число переселенцев из Донбасса и Крыма в Украину превысило 420 тыс человек (считаем вместе с Крымом).
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Украины зафиксировала 121 633 жителя Донецкой и Луганской областей, которые вернулись домой, по состоянию на 20 октября.
http://news.liga.net/news/society/3753112-chislo_pereselentsev_iz_donbassa_i_kryma_prevysilo_420_tys_chelovek.htm
420 - 121.6 = 298.4 тыс
2.16 млн - 298.4тыс = 1.826 тыс
По разным данным минимум 20 -30 % всегда были за Украину,итого имеем 372000 - 548000 населения лояльного к Украине.
Вы готовы их уничтожить?
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Газ для Лугандона
« Reply #41 : Жовтня 31, 2014, 09:40:20 21:40 »
Простая математика.
Очень грубо.
Население Донбасса 6,5 млн,в зоне АТО примерно 1/3 это 2.16 млн (я думаю что больше,так как там самая густонаселенная часть).
Число переселенцев из Донбасса и Крыма в Украину превысило 420 тыс человек (считаем вместе с Крымом).
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Украины зафиксировала 121 633 жителя Донецкой и Луганской областей, которые вернулись домой, по состоянию на 20 октября.
http://news.liga.net/news/society/3753112-chislo_pereselentsev_iz_donbassa_i_kryma_prevysilo_420_tys_chelovek.htm
420 - 121.6 = 298.4 тыс
2.16 млн - 298.4тыс = 1.826 тыс
По разным данным минимум 20 -30 % всегда были за Украину,итого имеем 372000 - 548000 населения лояльного к Украине.
Вы готовы их уничтожить?

Мы готовы дать им 48 часов на покидание территории, и уничтожить все оставшееся.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Газ для Лугандона
« Reply #42 : Жовтня 31, 2014, 09:41:03 21:41 »
Простая математика.
Очень грубо.
Население Донбасса 6,5 млн,в зоне АТО примерно 1/3 это 2.16 млн (я думаю что больше,так как там самая густонаселенная часть).
Число переселенцев из Донбасса и Крыма в Украину превысило 420 тыс человек (считаем вместе с Крымом).
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Украины зафиксировала 121 633 жителя Донецкой и Луганской областей, которые вернулись домой, по состоянию на 20 октября.
http://news.liga.net/news/society/3753112-chislo_pereselentsev_iz_donbassa_i_kryma_prevysilo_420_tys_chelovek.htm
420 - 121.6 = 298.4 тыс
2.16 млн - 298.4тыс = 1.826 тыс
По разным данным минимум 20 -30 % всегда были за Украину,итого имеем 372000 - 548000 населения лояльного к Украине.
Вы готовы их уничтожить?

Мы готовы дать им 48 часов на покидание территории, и уничтожить все оставшееся.

Вы это кто Серенька?  :laugh:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #43 : Жовтня 31, 2014, 09:45:44 21:45 »
Он сам лично примет полмиллиона беженцев,всех накормит и обогреет.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Газ для Лугандона
« Reply #44 : Жовтня 31, 2014, 10:07:14 22:07 »
У меня для Сени и Пети  созрело предложение :smilie8:
надо предложить дыркам , чтобы они обратились за гумпомощью к пуке
пусть через наши трубы прогонит нужный для них объем газа
А то как из военторга камазы грузить , так пожалуйста, а согревать кто должен?
ну и, канешн, гумгаз - бесплатный :rotate:
ігнор Квант

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Газ для Лугандона
« Reply #45 : Жовтня 31, 2014, 10:16:09 22:16 »
У меня для Сени и Пети  созрело предложение :smilie8:
надо предложить дыркам , чтобы они обратились за гумпомощью к пуке
пусть через наши трубы прогонит нужный для них объем газа
А то как из военторга камазы грузить , так пожалуйста, а согревать кто должен?
ну и, канешн, гумгаз - бесплатный :rotate:
Ага он так на 5 охулиардов Приднестровью накачал уже. Теперь Молдову троллит, скотина.
Ник зарезервирован

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Газ для Лугандона
« Reply #46 : Жовтня 31, 2014, 10:47:19 22:47 »
Простая математика.
Очень грубо.
Население Донбасса 6,5 млн,в зоне АТО примерно 1/3 это 2.16 млн (я думаю что больше,так как там самая густонаселенная часть).
Число переселенцев из Донбасса и Крыма в Украину превысило 420 тыс человек (считаем вместе с Крымом).
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям Украины зафиксировала 121 633 жителя Донецкой и Луганской областей, которые вернулись домой, по состоянию на 20 октября.
http://news.liga.net/news/society/3753112-chislo_pereselentsev_iz_donbassa_i_kryma_prevysilo_420_tys_chelovek.htm
420 - 121.6 = 298.4 тыс
2.16 млн - 298.4тыс = 1.826 тыс
По разным данным минимум 20 -30 % всегда были за Украину,итого имеем 372000 - 548000 населения лояльного к Украине.
Вы готовы их уничтожить?

Це все дуже прикро , але є одне суттєве " але" . Я не просто так згадав  вибори в Лугандоні .
вони оберуть вже "легітимну " раду і уряд і оголосять загальну мобілізацію . Так що з Дончанином буде те про що я йому казав колись , або він забиває на ремонт і відїздить на Донбас з Лугандону , або йому дадуть дрин і погонять на позиції " Азову " з осетинами в заград загонах . Він тоді казав , " танунах" , а тепер ми подивимся " танунах " чи " ну ніфуяж сібє "
Так от за таких розкладів жування гуманістичних соплів мусить бути винесено за межі опціональних .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #47 : Жовтня 31, 2014, 11:00:42 23:00 »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #48 : Листопада 01, 2014, 08:46:38 20:46 »
Если власти Киева примут решение отключить газ юго-востоку, ДНР сможет прожить на собственном газе всего 15 дней. Об этом заявил первый вице-премьер ДНР Андрей Пургин в интервью радиостанции "Говорит Москва".

"Ситуация серьезная… Нашего газа нам хватит на 15-16 дней. Сейчас он у нас не потребляется в промышленности, а в основном потребляется населением. То есть, отключая газ, Киев будет отключать жилые кварталы и фактически квартиры и дома… Я думаю, настанет та гуманитарная ситуация, когда должны будут вмешаться ООН, Россия и по факту весь мир", — сказал Пургин.

Также по словам Пургина, на переговоры по поставкам газа власти Украины не идут.

"Я, например, лично тысячи раз говорил, что мы готовы к контактам по экономическим, социокультурным и прочим вопросам", — добавил Пургин.


http://www.dialog.ua/news/25904_1414849418

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Газ для Лугандона
« Reply #49 : Листопада 01, 2014, 09:04:06 21:04 »
Не знаю чи дійсно газогон в Маріуполь їде через Донецьк (точніше через території днр)?  Якщо це так, то тоді ясно чому луганді не закрили вентіль.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Газ для Лугандона
« Reply #50 : Листопада 01, 2014, 09:10:14 21:10 »
"Я, например, лично тысячи раз говорил, что мы готовы к контактам по экономическим, социокультурным и прочим вопросам", — добавил Пургин.[/i]

Лично я считаю, что эта говорящая голова ничего не решает. Может правда громкие заявления делать, да.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #51 : Листопада 01, 2014, 09:12:50 21:12 »
Не знаю чи дійсно газогон в Маріуполь їде через Донецьк (точніше через території днр)?  Якщо це так, то тоді ясно чому луганді не закрили вентіль.

там є обхідний газогін, може він і є ціллю концентрації кацаповійськ


« Останнє редагування: Листопада 01, 2014, 09:16:53 21:16 від wind »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Газ для Лугандона
« Reply #52 : Листопада 02, 2014, 12:33:49 00:33 »
народний фронт бля, куля в лоб разом з парубієм і іншими особи нетрадиційної сексуальної орієнтації.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Газ для Лугандона
« Reply #53 : Листопада 02, 2014, 08:16:53 08:16 »
 Ukraine   
 Олена Гарная  @OGarnaya     ·  12 год. 12 годин тому   

Сегодня общалась с беженкой из Луганска. Радостная домой возвращается.Топят, говорит, за тепло платить не нужно. Отключите тварям газ

ігнор Квант

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #54 : Листопада 02, 2014, 11:34:10 11:34 »
Дело в том,что народ всегда платил за все как и везде по стране,но есть момент,пенсии не получали начиная с июля,банки и почты не работают,теперь вопрос:как вы предлагаете народу платить,где,и чем?
Это простой народ не хочет платить или как?
И насчет тварей,твари сидят в Киеве,которые сдали и Крым и Донбасс,твари делят портфели,а не занимаются страной,твари подписывают минские договорняки и свято их выполняют в одностороннем порядке,твари организовывают котлы и бегут с поля боя впереди всех и т.д по списку. :smilie9:

переважна більшість того простого даунбаського народу безпросвітна вата, яка ненавидить україну. без газу і електрики може трішки порозумнішають.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #55 : Листопада 02, 2014, 11:35:17 11:35 »
Перестаньте им платить пенсии,плять.
Газ и свет это второстепенно,основная вата это пенсы,вот их и учить надо,ну или на кладбище.
« Останнє редагування: Листопада 02, 2014, 11:36:54 11:36 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Газ для Лугандона
« Reply #56 : Листопада 02, 2014, 02:37:03 14:37 »
 Ukraine   
 Олена Гарная  @OGarnaya     ·  12 год. 12 годин тому   

Сегодня общалась с беженкой из Луганска. Радостная домой возвращается.Топят, говорит, за тепло платить не нужно. Отключите тварям газ

Брехня.
Платить нужно, "простили" старые долги до 15 октября.
Требовали всем сдать показания счетчиков до этого времени.
Опубликовали тарифы - +/- те что были в прошлом году.
Другой вопрос - куда эти деньги пойдут и как платить, если банковская система разрушена.
Кроме того, сам Луганск не отапливается практически - пишут, что запустили какие-то котельные, но, судя по всему, - это мелкие котельные, что обслуживают несколько домов, да и те отапливают только ближайшие дома.
Обычно, из-за отсутствия нормального электроснаьжения невозможно накачать воду и в индивидуальные печки в квартирах, а у нас в последние годы строили дома сразу с индивидуальным отоплением.

А, самое главное, давайте помнить, то, что говорил Поршенко и прочие вменяемые политики - победу в Донбассе и Крыму можно завоевать, только одержав победу в головах их жителей.

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
Re: Газ для Лугандона
« Reply #57 : Листопада 02, 2014, 03:05:23 15:05 »
Ещё в тему.
Зачем туда до сих пор ГСМ поставляется?


Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Газ для Лугандона
« Reply #58 : Листопада 02, 2014, 03:13:34 15:13 »
Ещё в тему.
Зачем туда до сих пор ГСМ поставляется?

У меня возникал такой вопрос еще пару месяцев назад.
Возможно это некий договорняк бензо-трейдеров и сепаров, чтоб не грабили заправки и не стреляли по бензовозам. Украина не имеет контроля на лугандонией, соответственно АЗС могут продавать топливо втридорога и при этом не платить налогов. Также туда могут сбывать "левую" горючку, от которой прибыль еще больше.
Высокая цена горючки - компенсация за сопутствующие риски.