Автор Тема: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.  (Прочитано 4410 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« : Листопада 01, 2014, 12:06:41 12:06 »
Вы про это где-нибудь читали? И не прочитаете, потому что это выбивается из генеральной линии юлепутина ,,ющенковор''

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» відкриває у Львові надсучасний діагностичний центр


6 листопада 2014 року у Львові у приміщенні Міської комунальної дитячої клінічної лікарні розпочне роботу новий медичний центр NOVO. У цьому закладі пацієнти отримають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні немає

,, Це і МРТ, завдяки співпраці з Катериною Ющенко і її фондом. Пані Катерина є частий гість і, насправді, свою любов до дітей, до України показує якісною працею.У цей центр інвестовано 50 млн. грн. Це на сьогоднішній день дуже великі кошти. Дякуючи цьому обладнанню, ми врятуємо багато життів наших дітей, зможемо поставити якісні діагнози. Дай Бог, щоби цей принцип співпраці був у нашій державі, щоби наша держава якомога швидше перейшла до змін в медицині. Треба зробити все можливе, щоби ми мали нормальну страхову медицину, щоби люди могли лікуватися. Це обладнання – найвищий світовий рівень. Звичайно, ми підтягуємо і рівень наших лікарів. Вони проходять відповідне навчання, стажування і в Україні, і за кордоном.Якщо подивитись на дитячу лікарню, то все найсучасніше, що потрібно в світі, сьогодні тут є. Наша задача така, щоб ця дитяча лікарня була найкращою в Україні. І ми цю задачу крок за кроком реалізовуємо в життя», – зазначив Андрій Садовий.
http://www.ukraine3000.org.ua/today/todnews/8459.html

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #1 : Листопада 01, 2014, 12:25:45 12:25 »
Я зашла на страничку фонда Катерины Ющенко ,,Україна 3 000".
Новости :
,,Товариство допомоги Україні в Каліфорнії та Фонд «Україна 3000» передали перев’язувальні матеріали для українських військових''
          
,,Фонд «Україна 3000» і Театр імені Марії Заньковецької відправили на відпочинок до Польщі 23 дитини з родин майданівців та бійців АТО''

,,Завдяки Фонду «Україна 3000» 20 дітей постраждалих та загиблих майданівців оздоровилися у Швеції'' и так далее...

Много всего полезного для Украины делает Катерина Ющенко. А где мы про это слышим? Нигде. Вот так и творится настоящее добро настоящей украинкой...тихо, без пафоса, каждый день, ,,роби добро і залучай до цього інших''-  написала пани Ющенко. Спасибо ей. 

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #2 : Листопада 01, 2014, 12:30:29 12:30 »
Спасибо.

Вопрос - так больницу будут строить или нет? Что с участком и теми работами, что там были проведены?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #3 : Листопада 01, 2014, 12:40:37 12:40 »
Больницу построят, обязательно...только во Львове. В Киеве за землю под больницу для простого народа и убить могут.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #4 : Листопада 01, 2014, 12:41:56 12:41 »
Больницу построят, обязательно...только во Львове. В Киеве за землю под больницу для простого народа и убить могут.
:smiley24:

Я только хотел сказать, честно. Если построят - то во львове.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #5 : Листопада 01, 2014, 12:45:43 12:45 »
Катерина Ющенко з родиною вийшла на Євромайдан (фото)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #6 : Листопада 01, 2014, 01:19:36 13:19 »
Из интервью Катерины Ющенко про ,,лікарню майбутнього''

– Було багато неґативної та суперечливої інформації щодо «Дитячої лікарні майбутнього». Що насправді відбулося?

– По-перше, дозвольте мені дещо пояснити, а потім я наведу факти.

Я ініціювала цей проєкт з трьох причин. По-перше, наша друга дитина заразилася небезпечним для життя респіраторним вірусом в лікарні Києва одразу після народження у 2000 році. Таким чином я особисто отримала можливість стикнутися з допотопним обладнанням та страшними умовами лікарні ОХМАТДИТ (скорочення від «Охорони матері і дитини»). Віктор тоді був Прем’єр-міністром, і саме тоді я дала обіцянку, що поліпшення охорони здоров’я для дітей в Україні стане однією з моїх головних цілей.

По-друге, коли мій чоловік став Президентом, до мене негайно почали звертатися усіх боків дуже багаті люди, які запитували, «куди вони мають дати гроші?». Виявляється, існувала практика здійснення платежів на іноземні приватні банківські рахунки ключових політиків та їхніх дружин. Я була приголомшена, але потім вирішила, щоб треба сказати їм: якщо вони бажають, то вони можуть відправити гроші, але не на таємний особистий рахунок, а відкрито, на українські банківські рахунки для створення сучасної дитячої лікарні.

По-третє, лікарня, яку ми хочемо збудувати, не була якоюсь нездійсненою мрію. Це був в основному тип дитячої лікарні, який ви знайдете практично в будь-якому середньому або великому місті в США, Канаді чи Европі. Українські сім’ї витрачають понад 100 мільйонів долярів кожного року на лікування дітей за кордоном. Ми думали, що ці гроші мають бути витрачені в Україні, що Україна повинна мати можливість лікувати своїх власних дітей. У 2005 році я відвідала невелику онкологічну лікарню для дітей, яку Дружина президента Польщі, Йоланта Квасневська, побудувала у Ґданську, і вирішила, що ми могли б зробити те ж саме, але нам потрібно щось маштабніше.

– Чи отримав Ваш амбітний проект підтримку від народу України?

– З проєктом створення лікарні ми звернулися і до українських меценатів, і до простих громадян. Ми провели збір коштів, підписали угоду з урядом, яка передбачала, що наш Фонд працюватиме з Міністерством охорони здоров’я, щоб зробити аналіз потреб, профінансувати архітектурний проект, придбати деяке обладнання та організувати навчання для лікарів і медсестер. Держава надасть землю, здійснить фактичне будівництво та купить іншу частину необхідного обладнання. Коротше кажучи, це було державно-приватне партнерство.

Був створений окремий фонд, щоб зібрані гроші витрачалися цілеспрямовано і прозоро. Ми сформували наглядову раду з головних учасників, спонсорів та представників засобів масової інформації.

Спочатку ми розглядали можливість відремонтувати ОХМАТДИТ. Але західні експерти сказали нам, що буде дешевшим і набагато ефективнішим почати з нуля, а не працювати з руїнами будівлі, якій на той час було майже сторіччя і яка розташована у перевантаженому центрі міста.

Наш конкурс на найкращий архітектурний проєкт транслювався по телебаченню у вигляді відкритого тендеру. Жюрі очолив лікар із Сієтла, до нього увійшли европейські та українські лікарі. Переможцем став британсько-французький консорціум. Їхня конструкція, яка була дуже сучасною та екологічно безпечною, в кінцевому підсумку отримала численні міжнародні нагороди.

Ми також провели відкриті й прозорі тендери на закупівлю обладнання, і наші постачальники відзначили, що вони були найбільш чесними і відкритими з того, що вони бачили в країнах колишнього совєтского блоку.

– Але чому почалися проблеми і які саме?

– Будівництво великої лікарні, зміна стандартів і необхідність працювати із застарілою медичною бюрократією Україні стали справжнім кошмаром.

Наші юристи повинні були отримати більше 300 дозволів і документів на всіх рівнях державного управління. Нас постійно зупиняли листами – що ми, мовляв, плянуємо вирубати занадто багато дерев, що будуємо занадто близько до обсерваторії, що наші палати не відповідають розмірам, передбаченим законодавством 1960 року і таке інше.

Багато людей вважали, що можна просто іґнорувати ці проблеми і що мій чоловік міг запросто вирішити їх за допомогою кількох телефонних дзвінків. Але ми повинні були працювати за правилам і робити все легально. Кожен крок, який ми здійснювали, був під пильною увагою нашої політичної опозиції та упереджених ЗМІ, багато сил і грошей було витрачено, щоб дискредитувати наш проєкт.

У 2008 році Кабінет міністрів не виділив кошти, обіцяні на проєкт. Ми домовилися, що будемо використовувати частину зібраних грошей для початку будівництва, хоча це була не наша роля. А у 2010 році президент Янукович повністю припинив будівництво. Замість цього він виділив величезні державні кошти, щоб відновити ОХМАТДИТ. Як ми й очікували, той проєкт мав величезні перевищення бюджетів, був корумпованим і закритим і на разі залишається незавершеним.

Тим часом ми придбали на 26 млн. гривень діягностичне, хірургічне, неонатальне обладнання та апаратуру для надання невідкладної допомоги для Інституту педіятрії, акушерства та ґінекології, та Інституту раку.

Я знаю, що надсучасна дитяча лікарня необхідна Україні і має бути побудована. Дуже сумно, що все це триває так довго, адже ціною питання є дитячі життя. Я рада, що нинішній Міністр охорони здоров’я говорив про необхідність відновити наш проєкт і заявив, що хотів би залучити до нього – знову ж таки, іти шляхом державно-приватного партнерства.

– Мабуть, дуже боляче бути звинуваченим у незаконному привласненні коштів?

– Ви не можете собі уявити, як прикро чути, що люди звинувачують нас у привласненні коштів, коли наш фонд витратив на цей проєкт так багато часу і доклав стільки зусиль, і коли насправді я витратила багато моїх власних грошей на цей проєкт. Усі перевірки, через які ми пройшли, усі журналістичні дослідження довели, що жодна копійка коштів не пропала.
http://z-gazette.com/mazurkevych-yuschenko/

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #7 : Листопада 01, 2014, 01:21:24 13:21 »
 :fp2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #8 : Листопада 01, 2014, 01:58:34 13:58 »
Злата, скажите пожалуйста зачем вы устроили бенефис семьи Ющенко? Вполне можно было все свести в одной ветке и не постить одни и те же фото многократно.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #9 : Листопада 01, 2014, 06:29:48 18:29 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #10 : Листопада 01, 2014, 06:42:01 18:42 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:
А что предлагаешь ЛИЧНО ты? Сколько уже купил(а) диагностических приборов и сколько инвестировал(а) миллионов гривен в медицину? :shuffle:
sine ira et studio

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #11 : Листопада 01, 2014, 06:42:10 18:42 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:

Доказательства кражи есть?
ну и ладно...

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #12 : Листопада 02, 2014, 06:15:28 06:15 »
Больницу построят, обязательно...только во Львове. В Киеве за землю под больницу для простого народа и убить могут.

Так замля давно была выделена, огорожена и даже что то там копали и картинки выставляли?

Это просто так, шутки были?


Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #13 : Листопада 02, 2014, 06:18:48 06:18 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:

Доказательства кражи есть?

Не видно результатов за 270 млн грн и 10 лет. Указанное в стартпосте тянет на 10%, не больше

Зато сотрудники фонда, очевидно, 10 лет получали зарплату. Очевидно, из пожертвований.

Возможно, юридически это не кража, но фактически - таки да. Ну + съезд с заявленой темы - мошенничество.

Можно было изначально про больницу не трындеть. 

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #14 : Листопада 02, 2014, 06:20:01 06:20 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:
А что предлагаешь ЛИЧНО ты? Сколько уже купил(а) диагностических приборов и сколько инвестировал(а) миллионов гривен в медицину? :shuffle:

А чего она должна что то покупать, она собирала на это деньги с населения?  :Ganba:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #15 : Листопада 02, 2014, 07:12:27 07:12 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:
А что предлагаешь ЛИЧНО ты? Сколько уже купил(а) диагностических приборов и сколько инвестировал(а) миллионов гривен в медицину? :shuffle:

А чего она должна что то покупать, она собирала на это деньги с населения?  :Ganba:

Зібрала і використала. Шо не так?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #16 : Листопада 02, 2014, 07:25:39 07:25 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:
А что предлагаешь ЛИЧНО ты? Сколько уже купил(а) диагностических приборов и сколько инвестировал(а) миллионов гривен в медицину? :shuffle:

А чего она должна что то покупать, она собирала на это деньги с населения?  :Ganba:
Юльки, які від самого початку зробили все, щоб лікарня не була збудована, досі сруть кірпічами  :lol:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #17 : Листопада 02, 2014, 09:01:43 09:01 »
Я зашла на страничку фонда Катерины Ющенко ,,Україна 3 000".          
,,Фонд «Україна 3000» і Театр імені Марії Заньковецької відправили на відпочинок до Польщі 23 дитини з родин майданівців та бійців АТО''

,,Завдяки Фонду «Україна 3000» 20 дітей постраждалих та загиблих майданівців оздоровилися у Швеції'' и так далее...

Много всего полезного для Украины делает Катерина Ющенко. А где мы про это слышим? Нигде. Вот так и творится настоящее добро настоящей украинкой...тихо, без пафоса, каждый день, ,,роби добро і залучай до цього інших''-  написала пани Ющенко. Спасибо ей.

Один простой и одновременно дурной вопрос. А что, Польша и Швеция - курортные страны? И нельзя было оздоровить детей под Одессой или Бердянском, причем количество их было бы в несколько раз бОльшим?

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #18 : Листопада 02, 2014, 09:13:41 09:13 »
т.е. из украденных денег вместо целой больницы Катька-сучка предлагает несколько диагностических приборов. А дрыщи аж прослезились от радости  :smiley14:

Доказательства кражи есть?

Есть!

Согласно отчету Катькиного фонда, на проектные и изыскательские работы было потрачено 55 703 894,78 грн. Это по ценам, когда 5 грн/долл! И тут есть два аспекта.
Во-первых, огромное завышение стоимости проектирования. Я в те годы гуглил этот вопрос, вот какая картина тогда была на рынке Украины. Расценки на проектирование (включающие все — и архитектуру, и коммуникации) —  около 160 грн/м2 (примерно такие цены предлагало куча всяких проектных фирмочек). Ну пусть учтем понты всякие — пусть будет 300 грн/м2. Заявленная площадь ликарни — 40000 кв. м. Умножаем 300 х 40000 = 12 млн грн. Где остальные 43 млн?
Во-вторых, самое интересное... Даже проектной документации за эти баснословные деньги нет! Ее никто не видел. Все, что показывали — это грубо отрендеренные картинки фасада больницы из Архикада, которые сделает любой студент. Вы представляете себе, что такое проектная документация? Это, грубо говоря, килограмм 10 бумажек, взяв которые, строитель может построить объект с нуля до конца. Где расписаны все размеры, все расходники, вся технологическая цепочка (что за чем монтировать, заливать, варить и т.д.), где есть все сметы на стройматериалы, прописана логистика и т.д.

Это не доказательство кражи?

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #19 : Листопада 02, 2014, 09:24:01 09:24 »
Ну че, дрыщи поховались? Ап сюда и слизывайте. Доказательств вам мало... Это ж какой падлой надо быть...


Таки треба вам відопочити дня три  в бані, првила почитати.
« Останнє редагування: Листопада 02, 2014, 10:13:49 10:13 від Askold »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #20 : Листопада 02, 2014, 09:24:15 09:24 »
Голий новий  томограф з растаможкою коштує приблизно 1 млн баксів.
І це без приміщення, установки, обслуговування.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #21 : Листопада 02, 2014, 09:27:11 09:27 »
Ну че, дрыщи поховались? Ап сюда и слизывайте. Доказательств вам мало... Это ж какой падлой надо быть...


Угу, падла ти первостатєйна...

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #22 : Листопада 02, 2014, 09:28:08 09:28 »
Голий новий  томограф з растаможкою коштує приблизно 1 млн баксів.
І це без приміщення, установки, обслуговування.

Всего-то 1 млн баксов. Где остальные деньги?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #23 : Листопада 02, 2014, 09:29:45 09:29 »
Голий новий  томограф з растаможкою коштує приблизно 1 млн баксів.
І це без приміщення, установки, обслуговування.

Всего-то 1 млн баксов. Где остальные деньги?

на рахунках фонду, в інших проектах

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #24 : Листопада 02, 2014, 09:30:22 09:30 »
Ну че, дрыщи поховались? Ап сюда и слизывайте. Доказательств вам мало... Это ж какой падлой надо быть...


160 за метр это проектирование стандартное по существующим ДБНам жилых зданий а тут здание не жилое и проектирование экспериментальное.

так что ваш анализ говно полное

....

да я имею опыт в строительной сфере.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #25 : Листопада 02, 2014, 09:30:25 09:30 »
Ну че, дрыщи поховались? Ап сюда и слизывайте. Доказательств вам мало... Это ж какой падлой надо быть...


Угу, падла ти первостатєйна...

Ты урод ответь на то, что я написал. Где я привел цифры и факты. Вы, кодла дрыщавая, хотели доказы. Я их вам просто так, навскидку дал. Там уже на пожизненное хватает. А копнуть, так этих доказов там буде ого-го.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #26 : Листопада 02, 2014, 09:30:41 09:30 »
Ти скільки дав у фонд?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #27 : Листопада 02, 2014, 09:31:03 09:31 »
Хавало закрий тварь.

Цифри ти придумав походу...з голови.А Фонд на відміну від тебе - форумного гівномаза, надає регулярні звіти.

////Следует признать, что Фонд "Украина 3000" на своем сайте регулярно публикует отчеты о проделанной работе. Регулярно публикуется и финансовая информация. В том числе, отчеты о том, что Фонд неоднократно подвергался проверкам прокуратуры, налоговой инспекции, СБУ и так далее, и в его деятельности не было выявлено ничего противозаконного.////УП 2010

А тепер є і практичні втілення ... але не в Києві.
« Останнє редагування: Листопада 02, 2014, 09:43:32 09:43 від finli »

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #28 : Листопада 02, 2014, 09:32:19 09:32 »
Ну че, дрыщи поховались? Ап сюда и слизывайте. Доказательств вам мало... Это ж какой падлой надо быть...


160 за метр это проектирование стандартное по существующим ДБНам жилых зданий а тут здание не жилое и проектирование экспериментальное.

так что ваш анализ говно полное

....

да я имею опыт в строительной сфере.

Я накинул вдвое, если ты не заметил. Специально для таких с понтами как ты. Там цифра 300 грн/м2. Мало? Или ты хочешь сказать, что спроектировать больницу в три этажа сложнее, чем жилое сдание?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Благодійний фонд ,,лікарня майбутнього''.
« Reply #29 : Листопада 02, 2014, 09:35:11 09:35 »


Я накинул вдвое, если ты не заметил. Специально для таких с понтами как ты. Там цифра 300 грн/м2. Мало? Или ты хочешь сказать, что спроектировать больницу в три этажа сложнее, чем жилое сдание?


учитывая что в больнице будет стоять радиоактивнонебезопасное оборудование подумай сам сложнее ли ...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.