Автор Тема: Новості пєрємірія: Новые поступления военторга. Макеевка сегодня.Спешите видеть  (Прочитано 978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Пацан вовчик так держит свое слово :smiley16:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Такое впечатление что вован решил восстановить совок - и похеру те доллары

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Такое впечатление что вован решил восстановить совок - и похеру те доллары


Может и вправду болен? Я имею ввиду не на голову?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Журналист Петр Шеломовский зафиксировал на восток от Донецка колонну, состоящую из более 60 военных грузовиков. Об этом он написал в Твиттере и выложил фотографию.
"Большой военный конвой ждет на восточном въезде в Донецк", - написал Шеломовський.

По его словам, большинство "КамАЗов" в колонне оборудованы пуленепробиваемым стеклом, также в составе колонны замечены "Грады".
Испанских журналистов, которые фотографировали колонну, попросили удалить фото, сообщает Шеломовський.
Позже в Youtube появилось видео движения колонны российской военной техники по проспекту Ильича в Донецке.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Західні СМІ з цього приводу взагалі нихуя не розказують.?!  Нєінтєрєсно мабуть. :smilie11:

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Західні СМІ з цього приводу взагалі нихуя не розказують.?!  Нєінтєрєсно мабуть. :smilie11:

Вообше нє інтєрєсно.

Я за цим вже давно наблюдаю. Іноді так видають, шо типу будем посмотрєть як воно піде з тим перемир'ям (при чому скрізь його називають "припинення вогню"... типу зараз там ніхто не стріляє).

Зате нон стоп кожні півгодини крутять щось на зразок "400 трупів цивільних, там де була укр армія", або "україна використовує заборонену зброю". Всі посилання на всяких говн'юмен райтс вотч. Тутже находять якогось експєрта з гєрманії, шо каже "пиздець, укр армія порушує... ааа... і це во врєм'я прєкращенія вогня".

От така інформаційна політика бля...

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Західні СМІ з цього приводу взагалі нихуя не розказують.?!  Нєінтєрєсно мабуть. :smilie11:

Вообше нє інтєрєсно.

Я за цим вже давно наблюдаю. Іноді так видають, шо типу будем посмотрєть як воно піде з тим перемир'ям (при чому скрізь його називають "припинення вогню"... типу зараз там ніхто не стріляє).

Зате нон стоп кожні півгодини крутять щось на зразок "400 трупів цивільних, там де була укр армія", або "україна використовує заборонену зброю". Всі посилання на всяких говн'юмен райтс вотч. Тутже находять якогось експєрта з гєрманії, шо каже "пиздець, укр армія порушує... ааа... і це во врєм'я прєкращенія вогня".

От така інформаційна політика бля...
Ну якщо всі кричать шо порушуєм, то реба порушувати. Оказія пропадає.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Thomas C. Theiner‏@noclador
Photo from the unloading of today's #Russia|n "humanitarian convoy" with "food, water, medicine" to #Donetsk...

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Західні СМІ з цього приводу взагалі нихуя не розказують.?!  Нєінтєрєсно мабуть. :smilie11:

Розповідають і цілком коректно:



http://nos.nl/artikel/716783-legerkonvooi-doemt-op-in-donetsk.html