Автор Тема: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)  (Прочитано 4903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
На 01.11.2014 р.
класичний цуцванг, що не роби буде гірше

для хуйла - єдиний вихід спробувати вискочити по методу Єльцина, призначити наступника під особисті гарантії, оцінюю шанси, як 50/50, прожити спокійно на пенсії ще пару років, або потрапити під суд, чи померти від канделябра. Дам від 1-3 місяців, з кожним днем шанси вижити будуть падати.

для російської еліти (московської) - єдиний шанс зберегти країну в кордонах 01.01.2014 р., зберегти більшість награбованого і владу, терміново (1-3 місяці) усунути хуйла (бажано фізично), повернути Крим, вивести війська з України, офіційно вибачитись, признати виплату збитків, реформа держави (реальна федерація, як мінімум по німецькому зразку, а можливо і по швейцарському), з метою утримати регіональні еліти від спроб створити незалежні держави. Дам до 6-ти місяців, з кожним днем буде зростати кількість повноважень, які доведеться віддати місцевим елітам, фінансові збитки, і буде різко зростати шанс на російський бунт

для місцевих еліт - вичікування (до4-6-ти місяців), далі очолити невдоволення населення, звалити все на центр і спробувати оголосити незалежність. Думаю першими будуть далекий схід, татарстан, башкиртостан, якутій, ханти-мансійський ао, тобто ті, хто можуть жити краще чим зараз без центру.

армійська еліта (силові структури) - думаю вони прекрасно розуміють, що шансів у великій війні у них немає, можливі спроби взяти владу у свої руки. Далі можлива здача лугандону і спроба домовитись про Крим, знаючи, які з вояк економісти, далі все піде по сценарію місцевих еліт, тим більше, що будь-який генерал, зможе стати міністром оборони, а може і президентом нової держави

десь так, критикуйте, пропонуйте свої варіанти

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #1 : Листопада 01, 2014, 07:14:10 19:14 »
варіант війни = швидке самогубство країни

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #2 : Листопада 01, 2014, 07:19:13 19:19 »
думаю, слухи о болезни Хуйла (а может и не слухи, а утечка) растиражировали те, кто хочет его убрать. Совсем скоро на ваших экранах: После долгой и продолжительной болезни...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #3 : Листопада 01, 2014, 07:19:29 19:19 »
Залізний варіант утримати владу - самоізоляція по прикладу півн. Кореі.

Невдовольство народу подавлять по зразку 37 року, лапті мають багато технологій

В короткому терміну це дасть змогу зберегти награблене та владу

В довгостроковому періоді - це ослабить економіку лаптів шляхом тотального зубожіння та падіння продуктивності праці.

За 20 років або лапті отямляться, або іх скупить китай, у якого нема ніяких санкцій та гальм для розвитку

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #4 : Листопада 01, 2014, 07:24:09 19:24 »
для Sergius

занадто неоднорідна і велика країна

чи захоче Далекий Схід ізолюватись і підпорядковуватись, якщо достатньо взяти під контроль 2 мости і пару тунелів?

а чим платити Кадирову?
а весь Кавказ готовий?

світ і швидкості змінились, це совок витримав 12 років після введення військ в Афганістан, рашка не має такого запасу
рівень життя вже почав сипатись

не вийде, занадто потужні сили розривають рашку

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #5 : Листопада 01, 2014, 07:26:26 19:26 »
чи захоче Далекий Схід ізолюватись і підпорядковуватись, якщо достатньо взяти під контроль 2 мости і пару тунелів?

Авіаціі у лаптів вдосталь

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #6 : Листопада 01, 2014, 07:30:02 19:30 »
з обох сторін

думаю командуючи округом вибере посаду міністра оборони, а не перспективу 37-го року

це громадянська війна
а ще поруч Китай, який надасть допомогу молодій державі
і ЯЗ буде по обидві сторони конфлікту
а ще є тихоокеанський флот
теж питання, яке рішення прийме адмірал, не зараз, а коли жерти буде нічого, а в Москві почнуть саджати

полетить в Москву з ризиком арешту чи пошле Москву в сраку опираючись на дивізію АПЛ

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #7 : Листопада 01, 2014, 07:32:58 19:32 »
з обох сторін

думаю командуючи округом вибере посаду міністра оборони, а не перспективу 37-го року

це громадянська війна
а ще поруч Китай, який надасть допомогу молодій державі
і ЯЗ буде по обидві сторони конфлікту
а ще є тихоокеанський флот
теж питання, яке рішення прийме адмірал, не зараз, а коли жерти буде нічого, а в Москві почнуть саджати



полетить в Москву з ризиком арешту чи пошле Москву в сраку опираючись на дивізію АПЛ

Цікавий варіант  :smiley15:

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #8 : Листопада 01, 2014, 07:37:06 19:37 »
Я не вижу для Раиси и Пу таких кардинальных причин к действиям. Самоотгораживание а-ля Северная Корея - та аж бегом. И не надо рассказывать, что страна большая и будут центробежные тенденции. Ни х.я не будет! Будут за хлебом по карточкам стоять, а Кисель-ТВ будем им рассказывать, что это весь мир ополчился на нашу великую и необъятную Империю Добра. И надо немного потерпеть, но зато не стать на колени перед западом.
Кадыровцев и прочих отлученных от "большой кормушки" недовольных - будут мочить вместе с новоотстроенными городами (собачатина вместе с будкой), благо опыт покорения целых народов - есть.
Единственная надежда может быть именно на переворот в верхушке власти, из тех кто уже отвык жить а-ля СССР, и которым есть что терять на счетах за бугром. А на народ - вы зря надеетесь. Уровень промытия мозгов у того народа - просто поражает воображение.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #9 : Листопада 01, 2014, 07:39:38 19:39 »
з обох сторін

думаю командуючи округом вибере посаду міністра оборони, а не перспективу 37-го року

А хіба хуйло не замінило нещодавно всіх недостатньо лояльних військових начальників?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #10 : Листопада 01, 2014, 07:39:55 19:39 »
На жаль це оптимістичний сценарій. Все буде довше і важче. Для початку повинен пройти імперіалістичний угар.
Навіть, якщо зараз еліти і стогнуть від політики хуйла, пояснити одурілому від пропаганди народу таку різку зміну політики не наважаться.
Бо вся ця скажена лють повернеться на них.
Хуйло це знає, тому веде себе так нагло. Маховик розкручений, зразу не зупиниться.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #11 : Листопада 01, 2014, 07:44:18 19:44 »
На мою думку поворотним моментом стан втрата 2/3 золото валютних резервів

Після цього москалі почнуть думати головою а не сідницею

Можливо, знаючи як в них рахують, цей день вже не за горами

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #12 : Листопада 01, 2014, 07:46:06 19:46 »
Та х*й їх знає. Вони ж там йобнуті на голову майже всі - "Вєрім путіну!"
Поки пересічні орки хочуть з нами воювати, хуйлу нема про що турбуватись. Поки що малувато вбитих і покалічених кацапів, щоб змінилась суспільна думка.
 На подальші дії вплине лише успішність або провал наступальної операції російсько -терористичних військ. Вистоїть наша армія - хуйлу пиздець. Не встоїть - нам пиздець. Точніше країна Україна буде окупована с часом повністю.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #13 : Листопада 01, 2014, 07:51:28 19:51 »
для Александр 1-й

мені здається, що вся верхушка Башкиртостану вже звикла до нафтодолларів і шопінгу у Європі
але головне тримає гроші у банках Європи і США, і не готова їх втратити, а перспектива вимальовується, польоти бомбардувальників, визнання виборів, курс вилітає
а знизу починають тиснути невдоволенні маси

а татарам у Казані взагалі срати на рашку, вони завжди вважали рашку окупантами, а нафта своя є

однією з фундаментальних причин розвалу союзу було бажання перших секретарів республіканських стати незалежними президентами

не треба недооцінуювати ці фактори

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #14 : Листопада 01, 2014, 07:52:48 19:52 »
На мою думку поворотним моментом стан втрата 2/3 золото валютних резервів
Після цього москалі почнуть думати головою а не сідницею
Можливо, знаючи як в них рахують, цей день вже не за горами

Это может произойти как через 3, так и через 6 или 12 мес. Зависит от того какие шаги будет предпринимать ВВХ.

Как я говорил ранее, в рукаве все еще есть пару козырей: запрет досрочного снятия вкладов, лимиты на платежи, запрет иностранной валюты (полный или частичный). Например запрет валюты подадут так, что мол есть валютные барыги, которые своими спекуляциями обвалили рубль.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #15 : Листопада 01, 2014, 07:53:46 19:53 »
На жаль це оптимістичний сценарій. Все буде довше і важче. Для початку повинен пройти імперіалістичний угар.
Навіть, якщо зараз еліти і стогнуть від політики хуйла, пояснити одурілому від пропаганди народу таку різку зміну політики не наважаться.
Бо вся ця скажена лють повернеться на них.
Хуйло це знає, тому веде себе так нагло. Маховик розкручений, зразу не зупиниться.

Саме так. Хочу лише додати, що за майже 15 років правління хуйла російський народ не лише проти "жидобандерівців" накрутили, а й проти таких фундаментальних концепцій як демократія та лібералізм. Йопне будь здоров! :smilie10:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #16 : Листопада 01, 2014, 07:58:55 19:58 »
вікно для проведення широкомасштабних операцій закривається
і не тільки метеріологічно

повірте, що ці півтора місяці Україна не втратила, а йшла щоденна робота по зміцненню обороноздатності

4-го листопада проміжні вибори у сенат США
республіканці можуть значно підсилитись
а це вже інша пісня

санкції діють і бізнес еліти починають тиснути на владу

чекаємо наступного рівня санкцій після завтрішнього фарсу

а там зима, вже зрозуміло, що Україна перезимує
зрозуміло, що Крим і лугандон можуть не перезимувати
а можуть бути голодні бунти

широкомасштабна військова операція = швидке самогубство
немає хуйло ні сил, ні можливості виграти
а от десятки тисяч 200-х ми забезпечимо

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #17 : Листопада 01, 2014, 08:04:19 20:04 »
для BlackCat

все, що ви перерахували, це шлях до дуже швидкого кінця цього режиму

можливо глубинка і готова жити у КНДР, можливо вона навіть не дуже сильно помітить перехід, але є Москва, Санкт-Петербург і ще пару міліонників, які вже звикли жити за європейськими стандартами (ну декілька міліонів чоловік точно), є чиновники (весь клас бюрократії) яким дуже добре і які заради збереження статусу кво продадуть не тільки хуйла, але і рашку (згадайте союз, перші-другі секретарі обкомів партії чи комсомолу здали систему без спротиву)

не вірю, що в рашці можилвий варіант КНДР, це не вигідно ні бюрократам ні силовикам ні оточенню президента

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #18 : Листопада 01, 2014, 08:26:23 20:26 »
На 01.11.2014 р.
класичний цуцванг, що не роби буде гірше

для хуйла - єдиний вихід спробувати вискочити по методу Єльцина, призначити наступника під особисті гарантії, оцінюю шанси, як 50/50, прожити спокійно на пенсії ще пару років, або потрапити під суд, чи померти від канделябра. Дам від 1-3 місяців, з кожним днем шанси вижити будуть падати.

Сомнительный вариант. Проигравшего Путина разорвут свои же, он слишком много знает. Лучше тогда бежать в другую страну или вести Россию по пути Северной Кореи с перспективой удержания власти до смерти.

Цитувати
для російської еліти (московської) - єдиний шанс зберегти країну в кордонах 01.01.2014 р., зберегти більшість награбованого і владу, терміново (1-3 місяці) усунути хуйла (бажано фізично), повернути Крим, вивести війська з України, офіційно вибачитись, признати виплату збитків, реформа держави (реальна федерація, як мінімум по німецькому зразку, а можливо і по швейцарському), з метою утримати регіональні еліти від спроб створити незалежні держави. Дам до 6-ти місяців, з кожним днем буде зростати кількість повноважень, які доведеться віддати місцевим елітам, фінансові збитки, і буде різко зростати шанс на російський бунт

Это очень сложно реализовать, учитывая, что общество люмпенизировано. Нужно пройти между молотом и наковальней. В условиях резкого падения уровня жизни бунты сметут эту элиту с большой степенью вероятности.

Цитувати
для місцевих еліт - вичікування (до4-6-ти місяців), далі очолити невдоволення населення, звалити все на центр і спробувати оголосити незалежність. Думаю першими будуть далекий схід, татарстан, башкиртостан, якутій, ханти-мансійський ао, тобто ті, хто можуть жити краще чим зараз без центру.

Да. Это реально. Власть сама готовится упасть в руки региональных национальных лидеров. Им нужно просто ничего не делать, подождав пока труп российской государственности проплывет мимо. Агрессия населения направляется на бывшее центральное руководство.

Цитувати
армійська еліта (силові структури) - думаю вони прекрасно розуміють, що шансів у великій війні у них немає, можливі спроби взяти владу у свої руки. Далі можлива здача лугандону і спроба домовитись про Крим, знаючи, які з вояк економісти, далі все піде по сценарію місцевих еліт, тим більше, що будь-який генерал, зможе стати міністром оборони, а може і президентом нової держави

Тоже возможно. В тоталитарном государстве небольшая организованная группировка вполне может захватить власть. Дальнейшее существование может идти как по пути военного коммунизма (экономически провальная диктатура), так и по пути Пиночета (экономически успешная диктатура) в зависимости от личных качеств диктатора.

Цитувати
десь так, критикуйте, пропонуйте свої варіанти

Про северокорейский вариант уже писали. Сворачивание гражданских прав и свобод и самоизоляция. Путин сейчас движется по этому пути, как основному, поскольку он дает наибольшие гарантии личной безопасности, и параллельно готовит пути к бегству на случай непредвиденного развития ситуации (вывод капиталов за рубеж). Самым большим риском является нехватка времени: если закручивать гайки слишком быстро, может быть революция, а если слишком медленно, то коллапс экономики опять же приведет к революции. Думаю, что не успеет.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #19 : Листопада 01, 2014, 08:30:49 20:30 »
не вірю, що в рашці можилвий варіант КНДР, це не вигідно ні бюрократам ні силовикам ні оточенню президента
Вы очень оптимистичны, и очень верите в быстроту санкций.
Иран давили 12 лет.  Да, наверное там нет таких ПОТЕНЦИАЛЬНЫХ центробежных тенденций, как в России, но тем не менее. Все эти первые/вторые секретари при желании объявляются "врагами народа". Если будет "кореизация", да возобновление "троек" - то аж бегом.
И счастливый люмпен РАДОСТНО будет стрелять "зажравшихся москвичей продавшихся коварному западному врагу". Так что все может быть намного хуже и страшнее. Опять же в этом варианте тормозов в плане "залить кровью всю Украину" уже тоже не будет. Будет уже все пох..й.
Так что я не настроен так оптимистично на схлопывание путинизма в силу действия санкций животворящих. :smilie2:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #20 : Листопада 01, 2014, 08:31:21 20:31 »
для Старина Z

дякую
я вважаю, що неможливо проскочити в КНДР саме з наведених Вами причин

про хуйла,
інша країна відпадає, ніхто не надасть гарантій
можливо по стану здоров*я і тиснути на те, що жити залишилось пару місяців, а там устаканиться
хоча більше 50% я йому не дам, сьогодні, якщо визнають фарс у лугандоні і домбабве, стане 25% вискочити живим

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #21 : Листопада 01, 2014, 08:33:53 20:33 »
для Александр 1-й

Іран - релігійно і національно фактично монолітна держава, під керівництвом релігійних лідерів
без місцевих незалежних еліт
і ще без багато чого

аналогія некоректна

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #22 : Листопада 01, 2014, 08:37:56 20:37 »
для Александр 1-й

Іран - релігійно і національно фактично монолітна держава, під керівництвом релігійних лідерів
без місцевих незалежних еліт
і ще без багато чого

аналогія некоректна
Я вам уже написал выше, вы склонны переоценивать силу центробежных тенденций в тоталитарном государстве.
Те же самые тенденции были и в СССР, и чем оно мешало Сталину? Создай спецкомиссии, вооружи нечерноземский люмпен, дай животворящую идею о зажравшихся и продавшихся москвичах с питерцами, и запроданцах-татарах и все эти "отделительные тенденции" потопят в крови аж бегом. Правда тут есть одно но - это если у Пу пороху в пороховницах хватит.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #23 : Листопада 01, 2014, 08:38:32 20:38 »
для Александр 1-й

як тільки почнуть стріляти москвичів
армії і державі стане не до України, як тільки почнуть шукати ворогів народу, бюрократія, як клас, з*їсть хуйла з всіма наближеними, це у Сталіна була партія, ідея і НКВД
а ФСБ це бізнес контора, яка товче бабло і хоче тратити його в Європі, їм простіше хуйло закопати

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #24 : Листопада 01, 2014, 08:41:18 20:41 »
для Александр 1-й

як тільки почнуть стріляти москвичів
армії і державі стане не до України, як тільки почнуть шукати ворогів народу, бюрократія, як клас, з*їсть хуйла з всіма наближеними, це у Сталіна була партія, ідея і НКВД
а ФСБ це бізнес контора, яка товче бабло і хоче тратити його в Європі, їм простіше хуйло закопати
Мне кажется, что вы все же оптимист. Ну ладно, предположим пойдет по вашему, теперь обсудим другой возможный вариант - запад НЕ БУДЕТ усиливать санкции (а возможно и ослабит их), в силу чисто своих шкурно-экономических интересов, да скажет - йух с ней, с той Украиной, оставим ее Хуйлу на поругание. Тогда как?
Вы понимаете, что нынешний уровень санкций в принципе для масс ТЕРПИМЫЙ. Ну отпустят рубель в свободное плавание, ну станет доллар 60. Ну упадет уровень жизни элиты московской раза в 1.5, и начнут они вместо Таити летать в Турцию по 3-4 раза в год отдыхать. Вы считаете, что это может привести к революции? Нет, только усиление санкций на порядок, может к такому привести, когда РЕАЛЬНО речь пойдет о физиологическом выживании, а не о смене курорта для отдыха на менее престижный.

Плохо, когда выживание нашей страны строится только на доброй воле зарубежных дядек.
« Останнє редагування: Листопада 01, 2014, 08:43:52 20:43 від Александр 1-й »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #25 : Листопада 01, 2014, 08:43:23 20:43 »
для Александр 1-й

зовсім ні
рашці до повноцінного тоталітаризму ще дуже далеко
це хуйло думає, що контролює все і всіх
боюсь його чекає велике розчарування
сформувались дуже потужні бюрократичні бізнес структури в тісній співпраці з силовими структурами, які будуть воювати за своє право жити довго і щасливо, а це міліони бюрократів

я просто бачу саме цей клас, як основу спротиву шляху до КНДР

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #26 : Листопада 01, 2014, 08:44:21 20:44 »
Почитайте, я дополнил последний текст.

Вы понимаете, что нынешний уровень санкций в принципе для масс ТЕРПИМЫЙ. Ну отпустят рубель в свободное плавание, ну станет доллар 60. Ну упадет уровень жизни элиты московской раза в 1.5, и начнут они вместо Таити летать в Турцию по 3-4 раза в год отдыхать. Вы считаете, что это может привести к революции? Нет, только усиление санкций на порядок, может к такому привести, когда РЕАЛЬНО речь пойдет о физиологическом выживании, а не о смене курорта для отдыха на менее престижный.

Вы говорите о ГИПОТЕТИЧЕСКОМ зажиме кислорода властьимущим западом (аресты счетов, тотальная отмена виз, и.т.д.), но пока этого нет и близко, и не факт!!! что даже при захвате ВСЕЙ Украины будет. Для этого Хуйлу надо залезть чуть ли не в старую Европу.
« Останнє редагування: Листопада 01, 2014, 08:46:04 20:46 від Александр 1-й »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #27 : Листопада 01, 2014, 08:49:39 20:49 »

Я вам уже написал выше, вы склонны переоценивать силу центробежных тенденций в тоталитарном государстве.
Те же самые тенденции были и в СССР, и чем оно мешало Сталину? Создай спецкомиссии, вооружи нечерноземский люмпен, дай животворящую идею о зажравшихся и продавшихся москвичах с питерцами, и запроданцах-татарах и все эти "отделительные тенденции" потопят в крови аж бегом. Правда тут есть одно но - это если у Пу пороху в пороховницах хватит.

1. У Сталина ушло несколько лет, чтобы уничтожить основных своих политических оппонентов и согнать народ в колхозы до 1929 года. И потом все равно пришлось устраивать голод, чтобы подавить волю украинцев к жизни.
2. Сейчас мир значительно более глобализован и в плане информации, и в плане экономики.
3. При Сталине не было олигархов, равно как их нет и в Северной Корее. Они обладают значительным ресурсом, который нужен будет государству. Могут сопротивляться. Проанализируйте роль недовольных украинских олигархов в украинских событиях годичной давности.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #28 : Листопада 01, 2014, 08:52:17 20:52 »
для Александр 1-й

для мас вже не дуже терпимий

все що ви пишете мало б місце при умові
відсутності
Криму і донбасу

якщо бахне в Криму чи на донбасі?
а якщо озброєні банди побіжать в рашку бо на донбасі зменшилась харчова база

а будь-яка дія потягне наступні санкції, або розчарування всередині країни

і тут часу немає
зима на носі

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Вихід з ситуації для хуйла та рашки (моє бачення)
« Reply #29 : Листопада 01, 2014, 09:01:07 21:01 »
Почему они побегут в более вооруженную/оснащенную Рашку, а не дальше в Украину? Тем более в сильном присутствии регулярных войск этой самой Рашки в составе банд?
Ответьте себе на этот вопрос для начала.

ЗЫ А для простого рассеянского манюпаса уровень санкций не то что терпимый, а вообще - малозаметный. Они и раньше то не жировали уж очень сильно. Я с ними общаюсь время от времени с более-менее вменяемыми - так, временные трудности, несопоставимые допустим с дефолтом 98 года.
« Останнє редагування: Листопада 01, 2014, 09:03:01 21:03 від Александр 1-й »