Автор Тема: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців  (Прочитано 2690 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #30 : Листопада 02, 2014, 07:17:00 19:17 »
Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

незвичайного дійсно нічого - ЗВИЧАЙНЕ хамство

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #31 : Листопада 02, 2014, 07:17:29 19:17 »
Зміг розпустити стару Раду і огранізувати вибори нової.
Склад нової по при всі його недоліки, таки значно краще старого.
В надзвичайно складних умовх зробив все можливе і неможливе для видбиття агресії на сході, і для організациї дуже потужного міжнародного тиску на арессора.

атланти не зможуть тримати небо на своїх руках завжди...

Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

Можуть. Якщо для них метою існування форуму є умне спілкування однодумців, а не арифметична накрутка кількості постів, навіть від відверто гигочущих ує..нів.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #32 : Листопада 02, 2014, 07:28:47 19:28 »
не треба перекручувати мої слова - я не писав що все пропало! кщо не зрозуміли поясню ще раз. Градус напруги в суспільстві мало того, що не впав він піднімається, просто на тлі війни це не так видно. Властолюбці-можновладці вперто цього не хочуть помічати. Наступаючи на граблі овоча і пасічника. Ще один натяк - організувати калаш або свд, або муху зараз без проблем було б бажання. Далі питання будуть?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #33 : Листопада 02, 2014, 07:36:39 19:36 »
не треба перекручувати мої слова - я не писав що все пропало! кщо не зрозуміли поясню ще раз. Градус напруги в суспільстві мало того, що не впав він піднімається, просто на тлі війни це не так видно. Властолюбці-можновладці вперто цього не хочуть помічати. Наступаючи на граблі овоча і пасічника. Ще один натяк - організувати калаш або свд, або муху зараз без проблем було б бажання. Далі питання будуть?
Ну якщо чинуш почнуть відстрілювати, то буде як з музичком - рейди маски-шоу янукович-стайл, ментовська вендетта. Влада нітрохи не змінилася, просто більше лайна у вуха закидує.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #34 : Листопада 02, 2014, 07:38:39 19:38 »
Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

незвичайного дійсно нічого - ЗВИЧАЙНЕ хамство

Так. Але країну майже привчили. я це мав на увазі. Люди - як барани. Не те, щоби похрєнєнков погана людина. він просто не зрозумів "а чіто я сдєлал ні так, что хахли кіпєшуют". він реально не розуміє... "всє ж так дєлают"  :at

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #35 : Листопада 02, 2014, 08:31:04 20:31 »
це якщо люди будуть афішуватись, коли падла не буде  знати звідки прилетить бо його крові хочуть багато людей тоді буде весело. Мотив - у багатьох є. Можливості - у багатьох є. Бажання - у багатьох є. Багато замовних відкрили? Кого шукати? далі продовжувати?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #36 : Листопада 02, 2014, 08:44:35 20:44 »
Зміг розпустити стару Раду і огранізувати вибори нової.
Склад нової по при всі його недоліки, таки значно краще старого.
В надзвичайно складних умовх зробив все можливе і неможливе для видбиття агресії на сході, і для організациї дуже потужного міжнародного тиску на арессора.

атланти не зможуть тримати небо на своїх руках завжди...

Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

Таки буду, бо, я не дикун.
Навіть якщо це слово застосовувати до юльків.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #37 : Листопада 02, 2014, 08:47:02 20:47 »
Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

незвичайного дійсно нічого - ЗВИЧАЙНЕ хамство

Так. Але країну майже привчили. я це мав на увазі. Люди - як барани. Не те, щоби похрєнєнков погана людина. він просто не зрозумів "а чіто я сдєлал ні так, что хахли кіпєшуют". він реально не розуміє... "всє ж так дєлают"  :at

Таке воно є цей пореченков, нерозвинута людина.
Цілком можливо що він має не такий вже і низький інтеллект, але тим не менше значно ближчий до тварин ніж до людей.
Бо розум і мудрість це зовсім різні речі.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Досягнення Прєзідєнту за 5 місяців
« Reply #38 : Листопада 02, 2014, 08:54:45 20:54 »
Зміг розпустити стару Раду і огранізувати вибори нової.
Склад нової по при всі його недоліки, таки значно краще старого.
В надзвичайно складних умовх зробив все можливе і неможливе для видбиття агресії на сході, і для організациї дуже потужного міжнародного тиску на арессора.

атланти не зможуть тримати небо на своїх руках завжди...

Настане час і ви, як дрейк,  не будете вбачати нічого незвичайного у використанні слова "дрищі"...

Таки буду, бо, я не дикун.
Навіть якщо це слово застосовувати до юльків.

Дякую.
Я саме це і мав на увазі.
Не кожен витримує тиск середовища.
А окрім тиску середовища ще бажано помятати, що  є ще і мрії/намір, до яких потрбіно йти...