Автор Тема: Українська держава за межами традиційних етнічних територій.  (Прочитано 2273 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Не хотів створювати теми поки в Україні все не заспокоїться. Але вибори пройшли, виграли партії миру. Україна успішно торгує з Росією і решта отщепенцями. Відповідно виходить, що більшість населення вважає, що вже все нормально. Відповідно наступні думки.

Ізраіль став успішною державою завдяки тому, що туди їхали не всі євреї, а ті, які мали ідею - створення власної єврейської держави. Вони не їхали туди через те, що то мала бути друга франція мали бути вищі жири в маслі і тд...  Ті хто дбав про власний добробут і був просто населенням залишились у розсіянні.

Тепер до України. Українська нація і культура зараз локалізовані в одній державі. І відповідно, якщо з Україною щось станеться, то це може знищити українську культуру як таку. Приклад. Якщо Західна Україна не була під Польщею до 39-го коли на сході проводили голодомор, то у 91-му швидше за все розпад СРСР обмежився відходом прибалтики. Одним словом. Треба робити резервну копію. Так званий бекап десь в надійному місці. Причому робити бекап не населення, а ідейної частини населення. Тої яка згодна себе обмежити в певних матеріальних благах, заради якоїсь ідеї. Звідси є 2 питання:
1) Опис і кристалізація цієї самої ідеї - в двох словах, збереження основних націаональних характеристик як прагнення до особистої свободи і мова/культура/традиції.
2) Вибір місця реалізації.

По другому питанню роблю опитування.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Хочу в РиоАвстралию, там Риф...
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Одна з найбільших проблем Астралії, повна відсутність бази на даному етапі. Тобто фактично там відсутня українська діаспора. Тисяча чи дві пенсіонерів, які ще здатні говорити Українською не рахується. Відповідно тереба довго готувати переїзд необхідної кількості людей.

Але мені теж здається цей варіант як один з найоптимальніших. Зокрема через клімат.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Почали плодити гілки на тему:

"ПАРА ВАЛИТЬ ИЗ СТРАНbI"

цей вже українською настрочив.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
"ПАРА ВАЛИТЬ ИЗ СТРАНbI"
Я би це назвав - "Імперія починається з колоній")

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Українці живуть   вздовж 50 паралелі
про антиподів не говорю  (не досліджував) австралія ,уругвай , парагвай, чілі,аргентина...
пустині також треба виключити (Монголія , Африка)

Це я не  до того щоб куди поїхати  - просто  де живуть  українці  не в Україні.
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Почали плодити гілки на тему:

"ПАРА ВАЛИТЬ ИЗ СТРАНbI"

цей вже українською настрочив.
Как говориться - если звезды зажигаються....... . Готовят нас потихоньку что нужно смириться с потерей Крыма и Донбаса и " во имя сохранения нации" -  сісти на Говерлі, наварити вареників тай їсти, і буде щастя.
Батя, мы стараемся ...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Автору - "+" - за наличие пункта "дурна тема" )

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Українці живуть   вздовж 50 паралелі
Я би скоріше сказав від 40 до 50. Але в принципі чув що і на Флориді непогано почуваються.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Автору - "+" - за наличие пункта "дурна тема" )
Я передбачаю що цей пункт отримає 90% голосів. Але і 10% від 40млн це вже 4 млн)

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Автору - "+" - за наличие пункта "дурна тема" )
:smiley24: :laugh:
Міркую, шо тіки цей пунк і треба було залишити.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Але і 10% від 40млн це вже 4 млн)

Еще 15 лет нас было 50 млн. Я бы сказала, что мы и так достаточно успешно справляется с "растеканием" украинцев по карте мира.

P.S. Последний пункт хорошо бы сделать традиционным для форума.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Еще 15 лет нас было 50 млн. Я бы сказала, что мы и так достаточно успешно справляется с "растеканием" украинцев по карте мира.
Якраз мова про те щоб перетворити "розтікання" в "перетікання". Відповідно можливо частина діаспори з Європи і Північної Америки схоче попробувати пожити в Новій Жмеринці, замість Ню Йорку.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Бачу голоси за Північну Америку і Океанію. По північній Америці, як вам
Pelee Island, Ontario, Canada?
По Австралії, Тасманія чи щось північніше? чи дивитись острови що не входять до "союзу"

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Підніму темку якби так хто підвечір підійшов.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Ну, мо, хоч іммігранти тему підтримають?

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Бачу голоси за Північну Америку і Океанію. По північній Америці, як вам
Pelee Island, Ontario, Canada?
По Австралії, Тасманія чи щось північніше? чи дивитись острови що не входять до "союзу"

:smilie11:

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Тема стьобна, в принципі. Проголосував за Австралію-Океанію. Тому що холоду не люблю. А під час перехідного періоду (він же має бути?) можна туди на осінь-зиму кататися. Один неприємний момент: 500 тисяч австралійських баксів нема і навряд чи буде. Тому залишається Океанія, і невідомо, чи вдасться знайти спільну мову з тамошніми аборигенами.  :smilie3:
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Народ бачу явно за Австралію. Треба якось переглянути їхні імміграційної квоти. Може і дійсно там колонію робити.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Народ бачу явно за Австралію. Треба якось переглянути їхні імміграційної квоти. Може і дійсно там колонію робити.
В тамошних местах  и водах много всяких гадов ядовитых  :smilie1:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
желательно на 50-й параллели :smilie5:
создавать "украинский пояс "
ігнор Квант

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Поза Європою, нема гольстріму, і відповідно в більшості випадків вже достатньо холодно на 50-й паралелі

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
В тамошних местах  и водах много всяких гадов ядовитых  :smilie1:
З теплих місць, помойму, тільки на Кубі нема нічого небезпечного для людини.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
От це я подумав, Кубань вона ж не за межами етнічних територій, правильно? А Владивосток?