Автор Тема: Це Сашко Білий, а не Аваков скинув владу бандитів...  (Прочитано 16457 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Вшанування Сашка Білого: Рівне зупинилося (ВІДЕО+ФОТО)

http://charivne.info/news/Vshanuvannya-Sashka-Biloho-Rivne-zupinilosya-VIDEOFOTO

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
"Аваков, ти сволота, ти вбив Сашка", - "Правий Сектор"

"Правий Сектор" у Рівному зробив заяву стосовно вбивства Сашка Білого.

Сьогодні на похорони Олександра Музичка з`їхались сотні бійців "Правого сектору". Серед них, і лідер організації Дмитро Ярош. 

У вбивстві Сашка Білого "Правий сектор" звинувачує   міністра МВС  Авакова.

-  Сашко Білий належав до тих людей, які прагнули змінити систему. він хотів жити, мати родину, а найбільше- мати дітей.  Аваков, ти сволота, ти вбив Сашка. Він знав, що ти його  будеш вбивати. Ти віддав цей злочииний наказ, а міг зупинитись. Тому, ти будеш нести за віддповідальність. Ти, Аваков і командир спецпідрозділу який віддав наказ стріляти будете сидіти у тюрмі, - заявив представник "Правого сектору" Олександр Пантюхов.

http://charivne.info/news/Avakov-ti-svolota-ti-vbiv-Sashka---Praviy-Sektor

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Дмитро Ярош не захотів піаритись на похороні Сашка Білого

Щоб вшанувати свого побратима у Рівне приїхав Дмитро Ярош.

Лідера "Правого сектору" постійно охороняли бійці зі зброєю. Окрім цього в місто з`їхалися представники організації з усіх куточків України.



На прощальній церемонії ймовірний кандидат у Президенти не промовив ні слова. В свою чергу журналісти планували почути від Яроша заяву стосовно вбивства Сашка Білого. Однак лідер "Правого сектору" відмовився будь-що коментувати. Сказавши, що "не буде піаритися на похороні друга".

Нагадаємо, що сьогодні тисячі рівнян проводжали в останню путь Олександра Музичко. Його похорони відбудуться на кладовищі "Молодіжне", де поховані герої "Небесної сотні".


Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Абсолютно ідіотську думка, імхо
аргументируйте

По життю безбашені і в бою будуть безбашеними. Так що, давайте випустимо з тюрем всіх, хто зможе ефективно боротися з кацапами у якості партизанів ?




Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
у пацана чеченская и афган, че ты тут горбатого лепишь?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
не зовсім так, я голосував і буду голосувати за свободу, звичайно з відео дурість, я б без камери заставив написати передсмерту записку і скинув з 10 поверху. Це я як учасник подій 18-20 січня 18-20 лютого в києві кажу...

З одного боку, ти правий. А з іншого боку - такої наволочі, як Аваков, в Україні тисячами. Тому всіх скидати - замахаємося.
ТОму Білий і зняв відео - щоб сучари зрозуміли, що їх час закінчився і буде їм непереливки.
Навзаєм сучари вирішили грохнути Білого. І це для них смертельна помилка - далі буде.

Offline Hohey

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Да... походу-Аннушка пролила масло.... :smilie2:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Мирон такий мирон цікавий, я зі свободи в мене свої питання до ПС. Але вбивство, нагле, безспринципне з елементами залякування?!
Аваков іде на йух...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
"Правий сектор" вимагає до четверга віддати під трибунал Авакова і Тенюха
Середа, 26 березня 2014, 16:16

"Правий сектор" вимагає відправити під трибунал главу МВС Арсена Авакова та екс-міністра оборони Ігоря Тенюха.
Про це зі сцени на Майдані Незалежності заявив член політради "Правого сектора" Олег Однороженко, повідомляють Українські новини.
Перед цим активісти партії провели молебень за вбитим під час затримання координатором "Правого сектора" Олександром Музичком (прізвисько "Сашко Білий").
"Сашко Білий був не тільки воїном, Сашко Білий був одним з основних організаторів Майдану, одним з основних діячів сьогоднішнього політичного процесу", - заявив Однороженко.
Однороженко вважає, що Аваков винен не тільки у вбивстві Музичка, а й разом з Тенюхом у здачі Криму Росії.
"Наша вимога, наш ультиматум - не просто зняття з посад міністрів, які призвели до втрати територіальної цілісності України ... а підведення їх під трибунал  Такі діячі як Тенюх і Аваков повинні бути віддані під трибунал!", - озвучив Однороженко позицію "Правого сектора".
Партія дала новій владі час на виконання цих вимог до 19:00 27 березня, коли на Майдані Незалежності планується провести віче, присвячене Олександру Музичку.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Однороженко йде нахрен з своїми фантазіями.
Авакову треба відстрілити бошку - чи арештувати-судити. Отака вимога - одна-єдина, не треба розмазувати.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Наступне Віче на Майдані може стати знаковою подією...

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Мирон такий мирон цікавий, я зі свободи в мене свої питання до ПС. Але вбивство, нагле, безспринципне з елементами залякування?!
Аваков іде на йух...

Крім декількох ментів, які гналися за Сашком, ніхто обставин вбивства достеменно не може знати. І я б не поспішав з висновками про "нагле, безспринципне з елементами залякування" вбивство.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
або силовики зовсім розучились працювати - що ставить під питання їхню професійну здатність!!! або це вбивство нагле і безпринципне. Ну не буває таких співпадінь - не буває!!!!! Якщо айкю хватає розклади ситуацію по принципу скальпеля оккамма.
Коротше - кому вигідно - Авакову і іншій піздобратії - залякати людей, щоб здали зброю, щоб потім так само як овоч давити протести. Турчинову який взагалі хотів розігнати майдан... "моск" включи якщо є
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Мирон такий мирон цікавий, я зі свободи в мене свої питання до ПС. Але вбивство, нагле, безспринципне з елементами залякування?!
Аваков іде на йух...

Крім декількох ментів, які гналися за Сашком, ніхто обставин вбивства достеменно не може знати. І я б не поспішав з висновками про "нагле, безспринципне з елементами залякування" вбивство.
нех горбатого лепить, еще раз говорю. вот это - достоверно:

что это за милиция, которая тремя выстрелами в грудь убив подозреваемого, бросает его тело в кустах, не составляет протокола, не вызывает машину для доставки тела в морг, скрывается с места убийства, а потом устами официальных представителей озвучивает три противоречащих друг другу версии происшедшего - убийство при бандитской разборке, при задержании и, наконец, самоубийство. и исполняет всё это "Сокол", ещё вчера работавший против евромайдана. за это погибла Небесная сотня?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Коротше - кому вигідно - Авакову і іншій піздобратії - залякати людей, щоб здали зброю, щоб потім так само як овоч давити протести. Турчинову який взагалі хотів розігнати майдан... "моск" включи якщо є

У них нема варіантів. Тому вбили одного - "в назіданіє іншим". Але не сподівалися на такий резонанс. Здуру чи з умислом "Москалів на підмогу зватимемо" - хтозна :(
Потім жидки а-ля Турчинов гавкатимуть "Ми здали Україну по Дніпру, бо ви ж нашіх міністров абіжалі" :(

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Коротше - кому вигідно - Авакову і іншій піздобратії - залякати людей, щоб здали зброю, щоб потім так само як овоч давити протести. Турчинову який взагалі хотів розігнати майдан... "моск" включи якщо є

У них нема варіантів. Тому вбили одного - "в назіданіє іншим". Але не сподівалися на такий резонанс. Здуру чи з умислом "Москалів на підмогу зватимемо" - хтозна :(
Потім жидки а-ля Турчинов гавкатимуть "Ми здали Україну по Дніпру, бо ви ж нашіх міністров абіжалі" :(

Вія, ти вже трохи задрали зі своїми "жидами". не маю до цієї нації жодного відношення, але єврей Бєня заправив армію в 5-раз більше, ніж всі українці скинулися для армії разом взяті.
А з генпрокурором, фракцією і армією не мати влади може тільки "Свобода".
Не кажучи вже про "подвиги" типу в друкарні 16-го січня, колі цілою фракцією друк законів спинити не могли.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Коротше - кому вигідно - Авакову і іншій піздобратії - залякати людей, щоб здали зброю, щоб потім так само як овоч давити протести. Турчинову який взагалі хотів розігнати майдан... "моск" включи якщо є

У них нема варіантів. Тому вбили одного - "в назіданіє іншим". Але не сподівалися на такий резонанс. Здуру чи з умислом "Москалів на підмогу зватимемо" - хтозна :(
Потім жидки а-ля Турчинов гавкатимуть "Ми здали Україну по Дніпру, бо ви ж нашіх міністров абіжалі" :(

В загостренні положення всередині країні та зростанні загрози вторгнення зовні явно спостерігається координація, а отже діє єдиний план.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Мирон такий мирон цікавий, я зі свободи в мене свої питання до ПС. Але вбивство, нагле, безспринципне з елементами залякування?!
Аваков іде на йух...

Крім декількох ментів, які гналися за Сашком, ніхто обставин вбивства достеменно не може знати. І я б не поспішав з висновками про "нагле, безспринципне з елементами залякування" вбивство.
нех горбатого лепить, еще раз говорю. вот это - достоверно:

что это за милиция, которая тремя выстрелами в грудь убив подозреваемого, бросает его тело в кустах, не составляет протокола, не вызывает машину для доставки тела в морг, скрывается с места убийства, а потом устами официальных представителей озвучивает три противоречащих друг другу версии происшедшего - убийство при бандитской разборке, при задержании и, наконец, самоубийство. и исполняет всё это "Сокол", ещё вчера работавший против евромайдана. за это погибла Небесная сотня?

По поводу 3-х пострілів у груди - не робіть поспішних висновків. У вас для цього немає жодних підстав, крім власного бачення. Щодо обставин чому Сокіл поїхав вже було написано у їх поясненні. І Аваков, і командир Соколу не долбойоби щоб давати наказ на знищення Сашка.
 
І ще. Сокол це УБОЗ, вони затриманих майданівців не дубасили і не катували. По крайній мірі я такого не пам'ятаю.
До цього часу багато хто не вірить у самогубство Кравченко, а даремно.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Мирон в ігнор, не годуйте тролляку. По його логіці Титанік сам себе втопив, а всі динозаври закінчили життя самогубством.
Люди ви хоч елементарну логіку включайте. КОМУ ЦЕ ВИГІДНО!!!!!!!??????????
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
У вас для цього немає жодних підстав, крім власного бачення
НЛП свое в жопу засунь, "украиномовный патриот". видели мы таких вас и на фупе, и на ФБ, и много еще где. :smiley23:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
я не прихильник Білого, але так джонні ти ідеш куди тобі сказали вище...
абсолютно верно. дело не в личности убитого. с тем, что он был поморозком, никто даже не спорит.
вопрос в том, что этот поморозок в случае агрессии РФ был бы одним из лучших и продуктивных полевых командиров, поскольку имеет богатый опыт вооруженной борьбы с вероятным противником - непосредственно с армией РФ. знает ее слабые места, знает ее тактику и может предугадывать их действия в вооруженном противостоянии.

имеют ли такой опыт спецподразделения "Сокол" или даже армия Украины? - вот в чем вопрос.

Я бы даже задался вопросом, на чьей именно стороне будет "Сокол"?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
КОМУ ЦЕ ВИГІДНО!!!!!!!??????????

Ну как бы многим, увы  :smilie2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
группа ликвидаторов Музычко была бюторасно-аваковской :love:. так что "кому это выгодно?" - вопрос не стоит.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
группа ликвидаторов Музычко была бюторасно-аваковской :love:. так что "кому это выгодно?" - вопрос не стоит.

Группа ликвидаторов была МВД-шная.
А вот кому выгодно, действительно, очень многим...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Звернення Олександра Музичка, керівника «Правого сектору Захід».

Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняли рішення про моє фізичне знищення, або захопленні і видачі мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спец загін. Ми володіємо 100% достовірною інформацією.

Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України.

Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живими не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу.

Посмотреть перевод

около 2 нед. назад
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Звернення Олександра Музичка, керівника «Правого сектору Захід».

Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняли рішення про моє фізичне знищення, або захопленні і видачі мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спец загін. Ми володіємо 100% достовірною інформацією.

Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України.

Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живими не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу.

Посмотреть перевод

около 2 нед. назад

ну, как-то не сильно пытаются свалить на "спецслужбы России"

интересно, была ли реакция СБУ?

мутная история  :smilie2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
никто и не валит. аваков сразу сказал: это мы замочили. :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
ну, ок, не хочется в теме о гибели человека устраивать срач

Р.И.П.


Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693