Автор Тема: Написала людина з Алчевська  (Прочитано 1936 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Написала людина з Алчевська
« : Листопада 04, 2014, 01:52:49 01:52 »
4 hrs · Kyiv · Edited ·
Я стараюсь не покупать российских товаров. Особенно еду. Не потому, что верю в то, что мои 100-200 гривен в месяц приведут к падению империи. Причина в другом.
Просто живо представляю себе, как толстые бабы в вязанных крупным крючком шапках, стоят у конвейера. Рассыпают суетливо мороженные комочки пельменей по пластиковым прямоугольным кулькам и говорят обо мне. Говорят, что я и мои знакомые фашисты. Что наркоманы и предатели. Что мы уроды и что нам не стоило бы жить. Им бы, бабам в шапках, от этого было бы легче. А вокруг баб - завод с пыльным от муки воздухом, бетонный забор, а за ним до горизонта Тверь или Волгоград.
Я представляю себе, как в желтой от слепой лампочки курилке, какой-нибудь слесарь аккуратно держит губой сигарету Winston и обсуждает меня со своим другом электриком. И они тоже хотят, чтобы мне жилось хуже и хуже, и желают мне, моей стране, моим друзьям и моему президенту смерти, холода, голода и еще раз смерти. И смеются пуская дым вверх, в лампочку. А над ними грохочут вереницы бутылок с пивом «Белый медведь» или «Клинское», где-нибудь на окраине Петербурга, и вокруг них такой же завод и бетонный забор такой же.
И так по всей стране, во множестве бетонных клеток, серые люди производят еду и ненависть.
И я не могу этого не чувствовать. Снимаю бутылку или упаковку с полки, Россия, ставлю на место и инстинктивно вытираю руки об джинсы.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #1 : Листопада 04, 2014, 01:55:28 01:55 »
Отлично изложено! :smiley24:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #2 : Листопада 04, 2014, 02:46:09 02:46 »
 :smiley24:

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #3 : Листопада 04, 2014, 03:37:02 03:37 »
В точку

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #4 : Листопада 04, 2014, 06:54:27 06:54 »
4 hrs · Kyiv · Edited ·
Я стараюсь не покупать российских товаров. Особенно еду. Не потому, что верю в то, что мои 100-200 гривен в месяц приведут к падению империи. Причина в другом.
Просто живо представляю себе, как толстые бабы в вязанных крупным крючком шапках, стоят у конвейера. Рассыпают суетливо мороженные комочки пельменей по пластиковым прямоугольным кулькам и говорят обо мне. Говорят, что я и мои знакомые фашисты. Что наркоманы и предатели. Что мы уроды и что нам не стоило бы жить. Им бы, бабам в шапках, от этого было бы легче. А вокруг баб - завод с пыльным от муки воздухом, бетонный забор, а за ним до горизонта Тверь или Волгоград.
Я представляю себе, как в желтой от слепой лампочки курилке, какой-нибудь слесарь аккуратно держит губой сигарету Winston и обсуждает меня со своим другом электриком. И они тоже хотят, чтобы мне жилось хуже и хуже, и желают мне, моей стране, моим друзьям и моему президенту смерти, холода, голода и еще раз смерти. И смеются пуская дым вверх, в лампочку. А над ними грохочут вереницы бутылок с пивом «Белый медведь» или «Клинское», где-нибудь на окраине Петербурга, и вокруг них такой же завод и бетонный забор такой же.
И так по всей стране, во множестве бетонных клеток, серые люди производят еду и ненависть.
И я не могу этого не чувствовать. Снимаю бутылку или упаковку с полки, Россия, ставлю на место и инстинктивно вытираю руки об джинсы.
... i експортують свою продукцiю разом iз ненавистю до всього свiту.
Хоча насправдi:
«Я бы бойкотировал российские товары, однако не могу вспомнить, что они делают, кроме того, как вгоняют остальной мир в депрессию»
(С) Хью Лорi
Джерело

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #5 : Листопада 04, 2014, 07:00:17 07:00 »
Сюрр!  :smiley24:

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #6 : Листопада 04, 2014, 07:08:24 07:08 »
Понравилось  :smiley24:

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #7 : Листопада 04, 2014, 07:38:55 07:38 »

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #8 : Листопада 04, 2014, 07:43:28 07:43 »
 :smiley24:

+1
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #9 : Листопада 04, 2014, 08:04:17 08:04 »
4 hrs · Kyiv · Edited ·
Я стараюсь не покупать российских товаров. Особенно еду. Не потому, что верю в то, что мои 100-200 гривен в месяц приведут к падению империи. Причина в другом.
...
И так по всей стране, во множестве бетонных клеток, серые люди производят еду и ненависть.
И я не могу этого не чувствовать. Снимаю бутылку или упаковку с полки, Россия, ставлю на место и инстинктивно вытираю руки об джинсы.
Рашевский пищепром сам по себе говно. Даже закрыв глаза на политические мотивы, как можно всерьез рассуждать об их пиве, пельменях и т.п.?  :smiley16:
А их пивные "бренды" у нас ЕМНИП "варят" Сармат (Эфес) и Славутич (Карлсберг). 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #10 : Листопада 04, 2014, 11:39:15 11:39 »
Фдыдочку!

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #11 : Листопада 04, 2014, 11:42:39 11:42 »
Хоча насправдi:
«Я бы бойкотировал российские товары, однако не могу вспомнить, что они делают, кроме того, как вгоняют остальной мир в депрессию»
(С) Хью Лорi

Ага, сам сразу вспомнил :smiley24:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #12 : Листопада 04, 2014, 11:44:41 11:44 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.
Пригадала лише чай Ліптон. Вже давно перейшла на класний чай нашої розфасовки.
А більше нічого і не купувала наче... :shuffle:

А так, не можу знайти Поліроль не російську. Завжди купувала від Джонсон, поки не розгледіла, що виготовляється в росії.
Тепер роблю домашню Поліроль, натурпродукт.   :smiley25:

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #13 : Листопада 04, 2014, 11:51:15 11:51 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.

В Росії роблять жуйки і шоколадні батончики. Вже пів-року снікерсів та орбітів не вживаю...  :weep:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #14 : Листопада 04, 2014, 12:03:20 12:03 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.

В Росії роблять жуйки і шоколадні батончики. Вже пів-року снікерсів та орбітів не вживаю...  :weep:
Краще купуйте рошенівський шоколад. Реально класний, особливо з кавою.... :smilie1:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #15 : Листопада 04, 2014, 12:10:49 12:10 »
Браво
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #16 : Листопада 04, 2014, 12:17:50 12:17 »
клас. + в карму :smilie1:
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #17 : Листопада 04, 2014, 12:19:07 12:19 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.

В Росії роблять жуйки і шоколадні батончики. Вже пів-року снікерсів та орбітів не вживаю...  :weep:

Так само. Наша сім'я обожнює під каву баунті. Але вже забули його смак.
... і хай Росія згине як держава

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #18 : Листопада 04, 2014, 12:24:18 12:24 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.

В Росії роблять жуйки і шоколадні батончики. Вже пів-року снікерсів та орбітів не вживаю...  :weep:

Так само. Наша сім'я обожнює під каву баунті. Але вже забули його смак.

насправді рос. товарів, що нас оточуть ще безліч..

і ті самі пасти зубні, і пральні порошки (Тайди\Аріелі\Лоски і тп), і шампуні і ще купа-купа всього.

ЗІ: особливо дотошні, можуть поставити(я поставив), застосунок на Андроїд "Бойкот окупантів"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #19 : Листопада 04, 2014, 12:30:20 12:30 »
Спробувала пригадати, які російські продукти я купувала раніше.

В Росії роблять жуйки і шоколадні батончики. Вже пів-року снікерсів та орбітів не вживаю...  :weep:

Так само. Наша сім'я обожнює під каву баунті. Але вже забули його смак.

насправді рос. товарів, що нас оточуть ще безліч..

і ті самі пасти зубні, і пральні порошки (Тайди\Аріелі\Лоски і тп), і шампуні і ще купа-купа всього.

ЗІ: особливо дотошні, можуть поставити(я поставив), застосунок на Андроїд "Бойкот окупантів"

Так, але Тайди\Аріелі та інші колгейти вже стали з'являтись Європейські. У Ватсонсі принаймі, минулого тижня звернув увагу, що пральний порошок, який раніше вироблявся на потужностях якогось російського заводу, тепер фасують у східній Європі (зараз не пам'ятаю, чи Польша, чи Словакія)
... і хай Росія згине як держава

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #20 : Листопада 04, 2014, 12:32:22 12:32 »
Так, але Тайди\Аріелі та інші колгейти вже стали з'являтись Європейські. У Ватсонсі принаймі, минулого тижня звернув увагу, що пральний порошок, який раніше вироблявся на потужностях якогось російського заводу, тепер фасують у східній Європі (зараз не пам'ятаю, чи Польша, чи Словакія)

є таке. Польща ніби.

там додається буківка до якогось коду. По дій літері можна дізнатись де вироблено(роблять також і в Дніпропетровську, якщо склероз мені не зраджує).


ЗІ: я замість колгейту беру Сенсодин (словатчина) або Лакалут (німетчина?). В них навіть обкладинка україномовна(якщо ні - мейд ін раша).
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #21 : Листопада 04, 2014, 02:37:33 14:37 »
Ой, как душевно написано! Респект автору!  :smiley24:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #22 : Листопада 04, 2014, 04:56:13 16:56 »
Респект автору. Принципово не купую російського перейшов на аналоги, я краще куплю австрійський шоколад ні ж снікерс, (ціна практично таж сама) з хімією те саме.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Написала людина з Алчевська
« Reply #23 : Листопада 04, 2014, 05:06:19 17:06 »
Гарний приклад талановитої пропаганди.