Автор Тема: Объяснили стопятьсотый раз, почему нельзя вводить военное положение.  (Прочитано 10549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
аргументи звелися до того, що ти - ніхто і звати тебе - Ніяк. ти - анонімний дописувач з іншої держави, без освіти, без жодних спецдопусків до інформації, мухльожник з невідомою, але зрозумілою кінцевою метою. і ти вимагаєш "військовий" стан, видаючи комендантську годину за панацею від усього. отже компетентні люди, обрані народом, правильно роблять, що не ведуться на цю вашу маячню. зрозуміло пояснив позицію?

Argumentum ad hominem? ("це пизда по німецьки"(с)) Скушна, дєвушки.

Ми тут обидва аноніми, стосовно держави ти попав пальцем у сраку, а спецдопусків до інформації у тебе теж немає ніякої. І бути не може, судячи з тієї ювенальної хуйні, котру ти тут постиш. "Такіх нє бєрут в кацманавти"(с). Мета моя дуже проста: спростувати хуйню, котру ви тут із златою нагородили. Ну не подобаєтья мені, коли пишуть алогічну хуйню.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
я втомився від тролінга і матів, і попросив модератора оцінити все це.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
я втомився від тролінга і матів, і попросив модератора оцінити все це.
:gigi:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
я втомився від тролінга і матів, і попросив модератора оцінити все це.
:gigi:

 :weep:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Пане Медвед, припиняйте спамити своїми доповідями з матюкливими і беззмістовними коментарями.
Або повідомляйте по ділу, або це буде розцінене як флуд.
Те саме в цій гілці та інших, правила про використання мату ніхто не відміняв.
« Останнє редагування: Листопада 05, 2014, 09:12:26 09:12 від Askold »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Пане Медвед, припиняйте спамити своїми доповідями з матюкливими і беззмістовними коментарями.
Або повідомляйте по ділу, або це буде розцінене як флуд.
Те саме в цій гілці та інших, правила про використання мату ніхто не відміняв.


Пане Askold,  рекомендую зайти осьо-сьо сюди http://ukrpravda.net/index.php?topic=25234.0  та припинити ватне неподобство. Що те хуйло взагалі робе на супі?  також  рекомендую почитать ватні висєри ромчика й задацця тим самим питанням.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…