Автор Тема: Хто за те, щоб позбавити Дрейк повноважень модератора?  (Прочитано 5315 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Хто за те, щоб позбавити Дрейк повноважень модератора?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
за какие грехи, если можно по пунктам
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
за какие грехи, если можно по пунктам

Ну не нравлюсь я тут многим. Что поделаешь. То не по правилам действую. То по правилам. Никак определиться не могут.:)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
за какие грехи, если можно по пунктам

Волюнтаризм, самовільне трактування правил, високий рівень конфліктності. Через неї пішло надто багато дописувачів, які робили цей форум живішим.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Жесть.

 :bu

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
за какие грехи, если можно по пунктам

Волюнтаризм, самовільне трактування правил, високий рівень конфліктності. Через неї пішло надто багато дописувачів, які робили цей форум живішим.

Сво
Допысувачи через свою дурь пошли и не больше. Дрейк тут не при чом.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Я не знаю Дрейк то нехай вирішують інші. Їм видніше. Але хотіла додати дещо бо попередня тема вже заблокована.
Хотілось додати, що форум і є для того, щоб мати дискусії. Щось одне проходить, а інше не проходить. Чомусь гомофобія проходить, расизм також проскакує та і ксенофобія не рідко. І скільки можна дегенератів називати даунами? Це ж також дискримінація щодо людини з народженними відхиленнями. Мабуть ті які це слово часто вживають не знають, що поміж тими у кого є даун синдром є кандидати наук, актори. Чому коли тут на форумі сміються з росіян ображають монголів, фіно-угриків та інші народності?  От вам і ксенофобія. Ладно вживати москалі, вата, кацапи бо то відображає особливий менталітет росіян  які проти нас воюють, а для чого обзивати інші народи.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
за какие грехи, если можно по пунктам

Волюнтаризм, самовільне трактування правил, високий рівень конфліктності. Через неї пішло надто багато дописувачів, які робили цей форум живішим.

Правила повинні бути чіткими без недоліків. Якщо є якісь недоліки їх потрібно узгоджувати з користувачами форума.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Модераторство повинно бути чітким по правилам форуму.
А тут особисті симпатії та антипатії модератора визначають бани та приниження модератором інших дописувачів.
Як людина Дрейк цікава особистість, а як модер - занадто піддається емоціям.

Чупс

  • Гість
Я думаю, что если перевес будет 1-2 голоса в ту или иную сторону, то это будет просто соц. опрос, без последствий.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
позбавити, для неї є рівні і рівніші, тема з квантом у мене три бани а за розпалювання ворожнечі і обрози добробатів кванту ніфіга...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Я думаю, что если перевес будет 1-2 голоса в ту или иную сторону, то это будет просто соц. опрос, без последствий.

Якщо голосів за позбавлення буде більше третини-четвертини - це вже підстави для наслідків. Це значить що конфліктність модератора дістала значну частину дописувачів. Модераторство - це технічна посада, а не ярлик на княжіння. А навіть про правителів китайська народна мудрість говорить, що самий найкращий правитель той, про якого народ знає, що він десь є.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Ну короче Дрейк завернула. Це був самий гірший варіант розвитку подій і вона ним скористалась.

Это реально все выглядит со стороны вот так - Что??? Ах так?! Ах так!! Ну вот вам блядь! Получайте и не жалуйтесь!

Абсолютно солидарен со Старина Z, счас есть реальный шанс форум прибить таким образом.
+1

+2

+3
+4

+5

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
моє ІМХО з приводу. і не важливо хто цей модератор.
1. модератор в першу чергу має бути не упередженим
2. модератор не може сприймати бан, як міру, яка регулює відносини на форумі - тільки в крайному випадку...
3. модератор не розводить срач...


поки що я цього в діючих модерах не побачив... крім крайньої баришні, але вона модерувала день і поночі...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Я думаю, что если перевес будет 1-2 голоса в ту или иную сторону, то это будет просто соц. опрос, без последствий.

Если хочешь с последствиями, то открываешь ветку, в которую приглашаешь всех активных участников форума (от тыщи постов допустим), и там все открыто говорят да или нет. По итогу результаты. (эт чтоб запасные ники исключить)
I always tell the truth. Even when I lie.

Чупс

  • Гість
Якщо голосів за позбавлення буде більше третини-четвертини - це вже підстави для наслідків. Це значить що конфліктність модератора дістала значну частину дописувачів. Модераторство - це технічна посада, а не ярлик на княжіння. А навіть про правителів китайська народна мудрість говорить, що самий найкращий правитель той, про якого народ знає, що він десь є.

Ну от якщо буде третина, то тоді буде інша справа.

Але голосувати запасними ніками також не треба.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
моє ІМХО з приводу. і не важливо хто цей модератор.
1. модератор в першу чергу має бути не упередженим
2. модератор не може сприймати бан, як міру, яка регулює відносини на форумі - тільки в крайному випадку...
3. модератор не розводить срач...


поки що я цього в діючих модерах не побачив... крім крайньої баришні, але вона модерувала день і поночі...

да тут походу за Элси все высказались после красивого удаления Турча сотоварищи без лишних соплей.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
моє ІМХО з приводу. і не важливо хто цей модератор.
1. модератор в першу чергу має бути не упередженим
2. модератор не може сприймати бан, як міру, яка регулює відносини на форумі - тільки в крайному випадку...
3. модератор не розводить срач...


поки що я цього в діючих модерах не побачив... крім крайньої баришні, але вона модерувала день і поночі...

да тут походу за Элси все высказались после красивого удаления Турча сотоварищи без лишних соплей.
да. Отличный модератор.

Чупс

  • Гість
да тут походу за Элси все высказались после красивого удаления Турча сотоварищи без лишних соплей.

Эх, блин где же Ронин и тот второй парень со сложным ником. Я даже не в курсе, что Турч в бане  :weep:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Я думаю, что если перевес будет 1-2 голоса в ту или иную сторону, то это будет просто соц. опрос, без последствий.

 Ну если ссылку на ФУП закинуть, куда жаловаться предлагалось , вопрос будет закрыт ...  :smiley16:

Кинешь ссылку?  :smilie1:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Чупс

  • Гість
Я думаю, что если перевес будет 1-2 голоса в ту или иную сторону, то это будет просто соц. опрос, без последствий.

 Ну если ссылку на ФУП закинуть, куда жаловаться предлагалось , вопрос будет закрыт ...  :smiley16:

Кинешь ссылку?  :smilie1:

Нафиг надо.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
да тут походу за Элси все высказались после красивого удаления Турча сотоварищи без лишних соплей.

Эх, блин где же Ронин и тот второй парень со сложным ником. Я даже не в курсе, что Турч в бане  :weep:

Не переживай, это только на 1 день в воспитательных целях. Очень полезно, кстати.
Если ты хочешь потерять Elsewhere как модератора, самый простой и быстрый способ - разбанить Турчиноффа.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Эх, блин где же Ронин и тот второй парень со сложным ником. Я даже не в курсе, что Турч в бане  :weep:

Да тут я! И ты так и не понял, что вопрос не в том, что Турчиноффа наконец удалили (за что честь и хвала Єлси!). Я-то в курсе, что его удалили!

В своей ветке я писал, что весь вопрос в том, почему его раньше не удалили - "принципиальная" Дрейк и даже Аскольд ?

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.
ну и ладно...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.

А как можно отомстить, не нарушая правил?
Будут мстить - будут в бане.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.
може ми придумаємо собі раду форуму? Чол 5 поважних і шанованих усім форумом людей, для розрулювання отаких ліваруційних ситуацій.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.

А как можно отомстить, не нарушая правил?
Будут мстить - будут в бане.

мстить будут сегодняшним голосованием.
почему его раньше не удалили - "принципиальная" Дрейк и даже Аскольд ?

Потому что над ним невидимая длань админа.
Который, наверное, считает себя обязанным ему.
ну и ладно...

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.
може ми придумаємо собі раду форуму? Чол 5 поважних і шанованих усім форумом людей, для розрулювання отаких ліваруційних ситуацій.

Не впевнений, що це потрібно.
Безумовно, такі люди є, але форумний досвід підказує,
що це рідко працює, оскільки це зв*язує адміна і модерів.
ну и ладно...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
може ми придумаємо собі раду форуму? Чол 5 поважних і шанованих усім форумом людей, для розрулювання отаких ліваруційних ситуацій.

"А судьи кто ?"  :gigi:

Хто обере тих "поважних і шанованих усім форумом людей" - та ще і цілих 5? На кожного "шанованого" тут же знадуться люди, які будуть казати, що він ніфіга не шанований! Це ж Україна!  :shuffle:

В мене лише ОДНА кандидатура - "Старина Z", проти якої я певен ніхто не буде запаречувати.

P.S. Так! І ще проблема - як їх вмовити "сісти на ці галєри" ?  :gigi:
« Останнє редагування: Листопада 06, 2014, 04:14:53 16:14 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Конечно, голосовалке надо хотя бы сутки, не меньше повисеть,
чтобы все желающие могли проголосовать...

Прошу только учесть, что Дрейк очень многих банила по делу.
И теперь невинно (по их мнению) зобаненные,
в том числе, юльки и вата,
будут мстить.

Надеюсь, к завтрашнему дню все протрезвеют.
може ми придумаємо собі раду форуму? Чол 5 поважних і шанованих усім форумом людей, для розрулювання отаких ліваруційних ситуацій.

Не впевнений, що це потрібно.
Безумовно, такі люди є, але форумний досвід підказує,
що це рідко працює, оскільки це зв*язує адміна і модерів.
та я теж, не дуже. А шо робити? Зараз тут набіжить половина фупу, реєстрація то відкрита, і буде вам голосування...