Автор Тема: Я в акуе  (Прочитано 19529 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Я в акуе
« Reply #150 : Листопада 07, 2014, 12:33:24 12:33 »
Ще раз повторю. Ви всі чомусь покладаєте відповідальність за розв`язання конфлікта виключно на акина. Забуваючи що у його жінки є свої забов`язання перед чоловіком і дочкою. Якщо їй на це насрати то родини там вже давно нема.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Я в акуе
« Reply #151 : Листопада 07, 2014, 12:33:47 12:33 »
Акын

Дай тестю в рыло.
Постарайся что б сильно и больно.

Будет два варианта
мене вероятный - мозги станут на место
более - перестанут ездить

Вариант "снимут побои и отправят зятя на кичу" не рассматривается? :smilie11:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #152 : Листопада 07, 2014, 12:35:24 12:35 »
Я боюсь, что у нее там сердце или еще что...80 лет все-таки. Поэтому бегу к трубке. У нее бывали проблемы с сердцем. Она вызывает по 10-15 скорых помощей, выматывает мед.бригады, вызывает меня, всех соседей, короче, когда ей плохо, на улице вереница из Скорых Помощей, весь дом соседей и я. Потом она отказывается ехать в больницу, потому как там сквозняки и лекарств нет, потом она сама себя называет паникершей и трусихой и сразу заставляет меня делать ей уколы. Я хожу и делаю ей уколы. И во всем этом действе я остаюсь Человеком, Хорошо Ставящим Уколы и Сыном-Сволочью. Потом она выздоравливает и "понеслось по новому кругу".

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я в акуе
« Reply #153 : Листопада 07, 2014, 12:39:21 12:39 »
Гео, простите еще раз за неуместные вопросы, маме пришлось вас одной растить?

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Я в акуе
« Reply #154 : Листопада 07, 2014, 12:39:38 12:39 »

Боже, какая жесть! :smilie10:  Может, Вам все это собрать... и написать книгу? :smilie3: В самом деле, ведь получится круче чем "Похороните меня за плинтусом". Да и абстрагироваться от происходящего будет проще, если слушая очередную речь, мысленно укладывать ее в канву повествования.
не издевайтесь над человеком, ему и так плохо. Им обоим плохо.

И в мыслях не было издеваться. Я тут сижу и буквально цепенею от ужаса. И эта книга Санаева не случайно вспомнилась - примерно такое же впечатление было, когда читал. А если моя идея покажется Гео глупой, надеюсь, он меня простит.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #155 : Листопада 07, 2014, 12:41:31 12:41 »
Гео, простите еще раз за неуместные вопросы, маме пришлось вас одной растить?

В совокупности с двумя (по очередности, понятно) мужьями она прожила года четыре. В среднем по 2 года на брак. Кто ее выдержит, кроме меня?

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Я в акуе
« Reply #156 : Листопада 07, 2014, 12:42:04 12:42 »
Ех, хлопці-дівчата. Ви що не розумієте що Акина кожного дня просто тупо тероризують? І морально і фізично. А ви роздаєте терапевтичні поради. Терпи, старайся, домовляйся. Якщо він вже знайшов за потрібне таке сюди вивалити варіант один - бити. Що б теща нахєр звалила. 


До речі у жінки там теж є відповідальність за дочку, якщо не хоче залишити дочку без батька хай думає тупа курка.

Бити когось - це слабість. Мої батьки абсолютно у протилежному кінці від вати. Моїм я раджу тримати свою думку при зятєві при собі. Але якби мій чоловік ударив їх то нашим відносинам був би кінець. Не треба нікого бити. Будьте добрішими. Це допомогає.

Якщо жінка не приймає сторону чоловіка їй дійсно краще жити з мамою і не морочити мужику голову.

Ви і ще декілька дописувачів чомусь весь час забуваєте про доньку.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Я в акуе
« Reply #157 : Листопада 07, 2014, 12:45:36 12:45 »
Ні я якраз підкреслюю що жінка мусить розуміти чому донці потрібно двоє батьків. Хоче зберегти родину - мусить думати головою. Мені здається до неї зараз просто не доходить що вона на порозі втрати чоловіка.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Я в акуе
« Reply #158 : Листопада 07, 2014, 12:45:45 12:45 »
Я боюсь, что у нее там сердце или еще что...80 лет все-таки. Поэтому бегу к трубке. У нее бывали проблемы с сердцем. Она вызывает по 10-15 скорых помощей, выматывает мед.бригады, вызывает меня, всех соседей, короче, когда ей плохо, на улице вереница из Скорых Помощей, весь дом соседей и я. Потом она отказывается ехать в больницу, потому как там сквозняки и лекарств нет, потом она сама себя называет паникершей и трусихой и сразу заставляет меня делать ей уколы. Я хожу и делаю ей уколы. И во всем этом действе я остаюсь Человеком, Хорошо Ставящим Уколы и Сыном-Сволочью. Потом она выздоравливает и "понеслось по новому кругу".

Може у неї і є проблеми з серцем але беручи до уваги як вона з вас смокче соки я думаю вона панікьорша. Є такі люди яким постійно потрібна увага. Синдром чогось, не пам’ятаю. Але ж зарання ви їй можете сказати, що мамо якщо ти мені подзвониш і я не бери трубку то ти не "хвилюйся" бо я буду там і там. Передзвоню обов’язково. І обов’язково передзвонюйте. Мамо я знайшов роботу. Допомогаю у будинку для пристарілих.  :laugh: Придумайте щось але не піднімайте трубку кожного разу. Вона вже звикла і іншого не знає. Вдачі!
Цгекаємо коли прокинеться з бодуна Акін.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #159 : Листопада 07, 2014, 12:51:31 12:51 »

Може у неї і є проблеми з серцем але беручи до уваги як вона з вас смокче соки я думаю вона панікьорша. Є такі люди яким постійно потрібна увага. Синдром чогось, не пам’ятаю. Але ж зарання ви їй можете сказати, що мамо якщо ти мені подзвониш і я не бери трубку то ти не "хвилюйся" бо я буду там і там. Передзвоню обов’язково. І обов’язково передзвонюйте. Мамо я знайшов роботу. Допомогаю у будинку для пристарілих.  :laugh: Придумайте щось але не піднімайте трубку кожного разу. Вона вже звикла і іншого не знає. Вдачі!
Цгекаємо коли прокинеться з бодуна Акін.

Она в детстве единственная, кто меня постоянно позорила на улице. Мы бегаем в "сыщики-разбойники", понятное дело, что не по только двору, а по всему кварталу...единственная мама в доме, которая с жутким воем и слезами бегала по всему околотку с криком "Гоооорииииик!!!!" в поисках меня, потому, как я опоздал на обед ровно на 10 минут...это моя МАМА. Весь двор ржал. Она меня за четверки лупила в школе, не говоря, как я выгребал за тройки. Ибо "ее сын должен быть лучшим, ибо она на меня жизнь положила!"

Короче...этот суровый капец был еще с детства. Можете представить, что она вытворяла, когда я учился в военном училище....Ее на КПП с ее кульками, сумками и авоськами все генералы знали.
« Останнє редагування: Листопада 07, 2014, 12:53:08 12:53 від Geo »

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Я в акуе
« Reply #160 : Листопада 07, 2014, 12:52:48 12:52 »
Ех, хлопці-дівчата. Ви що не розумієте що Акина кожного дня просто тупо тероризують? І морально і фізично. А ви роздаєте терапевтичні поради. Терпи, старайся, домовляйся. Якщо він вже знайшов за потрібне таке сюди вивалити варіант один - бити. Що б теща нахєр звалила. 


До речі у жінки там теж є відповідальність за дочку, якщо не хоче залишити дочку без батька хай думає тупа курка.

Бити когось - це слабість. Мої батьки абсолютно у протилежному кінці від вати. Моїм я раджу тримати свою думку при зятєві при собі. Але якби мій чоловік ударив їх то нашим відносинам був би кінець. Не треба нікого бити. Будьте добрішими. Це допомогає.

Якщо жінка не приймає сторону чоловіка їй дійсно краще жити з мамою і не морочити мужику голову.

Ви і ще декілька дописувачів чомусь весь час забуваєте про доньку.


Акіну треба порозмовляти з дружиною і про все домовитись. Воно і так не завжди легко коли чиїсь батьки дома в незалежності від їхніх політичних поглядів. Постійно як під прицілом.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Я в акуе
« Reply #161 : Листопада 07, 2014, 12:53:25 12:53 »

Може вам віночок з часнику на голову натягувати при розмові і кільце навколо себе намалювати як у фільмі Вій?  :laugh: А ще треба казати: "все погане, що у тебе на думках, забери собі". І тоді щиро посміхнись.

Чеснок не поможет. Она может позвонить, именно в тот момент, когда я на унитазе или на стремянке закручиваю шуруп, или только что пришел и даже ботинки не снял...она почему-то именно в такие моменты звонит и кричит: а ты сейчас видел по телевизору, как эти сволочи сеператисты сделали то-то и то-то? Потом через 20 минут звонит и говорит: а ты слушал, как по телевизору эти сволочи националюги сказали то-то и то-то? Или, что Янукович сам по себе Хоррррроший Мужик, потому как с Донбасса, а на Донбассе живут исключительно хорошие люди, но вот его СВИТА (хотя свита тоже с Донбасса)....Поэтому она будет голосовать за Тигипко. Ну, уж никак за сволочь Яценюка и подонка Тягныбока. Потом звонит и говорит: ты слышал? Тягныбок у Шустера...все правильно сказал! А Ленкабандаренка какая молодец? Ты слышал?

Ребята...у меня едет крыша. Моя маман с легкостью раздваивается и обратно сдваивается....превращаясь опять просто в СОВКА. Это она называет феноменом "Близнецов". Она очень гордится тем, что она "близнецы" и у нее на каждый вопрос есть 10 взаимоисключающих ответов.

Я иногда хочу застрелиться.  :laugh:

твоїй мамі, НМД, просто потрібна увага.
хіба важко вислухати, попіддакувати в потрібний момент, м"яко заспокоїти, частіше навідувати стареньку, допомагати їй?
навіть якщо її слова деруть твою душу.
змінити ти її вже не зможеш, а от зробити залишок її життя легше - так. хай там як, але це все таки твоя мама...
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Я в акуе
« Reply #162 : Листопада 07, 2014, 12:53:43 12:53 »
Ні я якраз підкреслюю що жінка мусить розуміти чому донці потрібно двоє батьків. Хоче зберегти родину - мусить думати головою. Мені здається до неї зараз просто не доходить що вона на порозі втрати чоловіка.

А що як їй просто пох?

Життя показує, що серед жінок вистачає таких, які абсолютно не усвідомлюють речей, про які Ви пишете. Навіть після розлучення не усвідомлюють.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Я в акуе
« Reply #163 : Листопада 07, 2014, 12:55:15 12:55 »
Ні я якраз підкреслюю що жінка мусить розуміти чому донці потрібно двоє батьків. Хоче зберегти родину - мусить думати головою. Мені здається до неї зараз просто не доходить що вона на порозі втрати чоловіка.

А що як їй просто пох?

Життя показує, що серед жінок вистачає таких, які абсолютно не усвідомлюють речей, про які Ви пишете. Навіть після розлучення не усвідомлюють.

Значить треба міняти жінку. Толку не буде.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #164 : Листопада 07, 2014, 12:56:18 12:56 »

твоїй мамі, НМД, просто потрібна увага.
хіба важко вислухати, попіддакувати в потрібний момент, м"яко заспокоїти, частіше навідувати стареньку, допомагати їй?
навіть якщо її слова деруть твою душу.
змінити ти її вже не зможеш, а от зробити залишок її життя легше - так. хай там як, але це все таки твоя мама...

Не всегда получается...Она у меня не "старушечка-божий одуванчик", понимаете? Она как "пригреет словом"...так хочется бежать за горизонт.

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Я в акуе
« Reply #165 : Листопада 07, 2014, 12:56:44 12:56 »
Я боюсь, что у нее там сердце или еще что...80 лет все-таки. Поэтому бегу к трубке. У нее бывали проблемы с сердцем. Она вызывает по 10-15 скорых помощей, выматывает мед.бригады, вызывает меня, всех соседей, короче, когда ей плохо, на улице вереница из Скорых Помощей, весь дом соседей и я. Потом она отказывается ехать в больницу, потому как там сквозняки и лекарств нет, потом она сама себя называет паникершей и трусихой и сразу заставляет меня делать ей уколы. Я хожу и делаю ей уколы. И во всем этом действе я остаюсь Человеком, Хорошо Ставящим Уколы и Сыном-Сволочью. Потом она выздоравливает и "понеслось по новому кругу".

Гео, ну так что так... Вот у нас бабушке 97...

Она просто не помнит, что было вчера... Мы ее мыли, вызывали врачей, одевали, помогали погулять час по хорошей погоде.. убирали и стирали... Все воскресенье...

В понедельник она звонит и говорит - а почему вы пришли и ушли и даже 10 минут не поговорили.. Злые вы...

Она просто ничего не помнит. Мы будем такие же, если доживем

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я в акуе
« Reply #166 : Листопада 07, 2014, 12:57:29 12:57 »
Гео, простите еще раз за неуместные вопросы, маме пришлось вас одной растить?

В совокупности с двумя (по очередности, понятно) мужьями она прожила года четыре. В среднем по 2 года на брак. Кто ее выдержит, кроме меня?
вам медаль надо давать. Или молоко, за вредность.  :gigi:

Ну, смотрите. Я вас щас тут напридумываю.

Раз надо было здорового лба поднимать одной, то у нее вся жизнь все время вокруг вас крутилась, и прокладки на кранах самой, и мужчин в доме нету. Сын - центр вселенной. Возможно, она еще считает, что ради вас ей пришлось пожертвовать своим женским счастьем (не говорила она такого, часом?). Вот, вся жизнь на это положена, сыночек вырос, большой и здоровый, слава богу. Можно почивать на лаврах и пожинать плоды усилий в виде вечной благодарности. И тут произошел жуткий п..ц. Сын женился и ушел из дому. А? Что? А я? У человека пропал смысл жизни. Она вас так отпустить и не может, хотя вы семью явно не год назад завели. Цепляется, цепляется, вас изводит, сама мучается. Чем больше вы от нее прячетесь, тем хуже она вас изводит. (нехилая у мну фантазия).

Я это все к чему. Послушайте Таратайку, она хороший совет дает.


Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Я в акуе
« Reply #167 : Листопада 07, 2014, 12:58:32 12:58 »

Може у неї і є проблеми з серцем але беручи до уваги як вона з вас смокче соки я думаю вона панікьорша. Є такі люди яким постійно потрібна увага. Синдром чогось, не пам’ятаю. Але ж зарання ви їй можете сказати, що мамо якщо ти мені подзвониш і я не бери трубку то ти не "хвилюйся" бо я буду там і там. Передзвоню обов’язково. І обов’язково передзвонюйте. Мамо я знайшов роботу. Допомогаю у будинку для пристарілих.  :laugh: Придумайте щось але не піднімайте трубку кожного разу. Вона вже звикла і іншого не знає. Вдачі!
Цгекаємо коли прокинеться з бодуна Акін.

Она в детстве единственная, кто меня постоянно позорила на улице. Мы бегаем в "сыщики-разбойники", понятное дело, что не по только двору, а по всему кварталу...единственная мама в доме, которая с жутким воем и слезами бегала по всему околотку с криком "Гоооорииииик!!!!" в поисках меня, потому, как я опоздал на обед ровно на 10 минут...это моя МАМА. Весь двор ржал. Она меня за четверки лупила в школе, не говоря, как я выгребал за тройки. Ибо "ее сын должен быть лучшим, ибо она на меня жизнь положила!"

Короче...этот суровый капец был еще с детства. Можете представить, что она вытворяла, когда я учился в военном училище....Ее на КПП с ее кульками, сумками и авоськами все генералы знали.

Співчуваю. Токсичні у вас відносини. У вас є шанс все взяти у свої руки. В армії ваша мама була б дідом. Я у вас вірю. :smiley15:

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Я в акуе
« Reply #168 : Листопада 07, 2014, 01:00:50 13:00 »
Я боюсь, что у нее там сердце или еще что...80 лет все-таки. Поэтому бегу к трубке. У нее бывали проблемы с сердцем. Она вызывает по 10-15 скорых помощей, выматывает мед.бригады, вызывает меня, всех соседей, короче, когда ей плохо, на улице вереница из Скорых Помощей, весь дом соседей и я. Потом она отказывается ехать в больницу, потому как там сквозняки и лекарств нет, потом она сама себя называет паникершей и трусихой и сразу заставляет меня делать ей уколы. Я хожу и делаю ей уколы. И во всем этом действе я остаюсь Человеком, Хорошо Ставящим Уколы и Сыном-Сволочью. Потом она выздоравливает и "понеслось по новому кругу".

Гео, ну так что так... Вот у нас бабушке 97...

Она просто не помнит, что было вчера... Мы ее мыли, вызывали врачей, одевали, помогали погулять час по хорошей погоде.. убирали и стирали... Все воскресенье...

В понедельник она звонит и говорит - а почему вы пришли и ушли и даже 10 минут не поговорили.. Злые вы...

Она просто ничего не помнит. Мы будем такие же, если доживем

Дементія.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Я в акуе
« Reply #169 : Листопада 07, 2014, 01:01:42 13:01 »
Значить треба міняти жінку. Толку не буде.

Поміняти жінку - практично втратити доньку. Варіант "недільний тато", наскільки я розумію, Акина не влаштовує.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Я в акуе
« Reply #170 : Листопада 07, 2014, 01:01:48 13:01 »

твоїй мамі, НМД, просто потрібна увага.
хіба важко вислухати, попіддакувати в потрібний момент, м"яко заспокоїти, частіше навідувати стареньку, допомагати їй?
навіть якщо її слова деруть твою душу.
змінити ти її вже не зможеш, а от зробити залишок її життя легше - так. хай там як, але це все таки твоя мама...

Не всегда получается...Она у меня не "старушечка-божий одуванчик", понимаете? Она как "пригреет словом"...так хочется бежать за горизонт.

та в мене бабуся така була. її "сто чортів тобі в печінку" і "щоб тобі очі повилазили" я запам"ятав на все життя. але треба робити скидку на старість нагадувати собі, що в глибині душі ця людина все одно любить тебе. і неважливо, які слова вона говорить.

ЗІ. хтось тут писав про зміну свідомості, сприйняття навколишнього світу. це саме воно. більше позитивних думок і світ дивовижним чином зміниться навколо тебе.
« Останнє редагування: Листопада 07, 2014, 01:03:56 13:03 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline ser)I(

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Re: Я в акуе
« Reply #171 : Листопада 07, 2014, 01:07:24 13:07 »
 Шкода хлопця, поки ще молоді ще поки ще пристрасть плюс дочку любить буде терпіти. Жінку треба ізолювати від батьків. Інакше пропала сім"я.Плюс нерухомість оформлена немудро.Ситуація складна залишусь песимістом. Пройде пристрасть підросте дочка и терпець урвеця. У мене у двоюрідної сестри чоловик непробиваємий кацап. Сам війсковий , син російского офіцера з далекого сходу який на пенсію осів у Краматорську. Причому працює у МО(!). Його пряма мова " єто америка воюет с россией до последнего украинца , майдан єто происки запада против россии" проживають у Киеві уже багато років. Сестра і її дочка українськомовні , поїхала дитина у Крам до його родини а там на неї почали шипіти " а что єто она на єтой мове" дитина була шокована. В мовному питанні я людина абсолютно ліберальна я свято поважаю право наших російськомовних громадян розмовляти на тій мові яка їм зручна. Нажаль у нас деяка частина населення просто є паталогічно українофобською.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Я в акуе
« Reply #172 : Листопада 07, 2014, 01:12:00 13:12 »
Значить треба міняти жінку. Толку не буде.

Поміняти жінку - практично втратити доньку. Варіант "недільний тато", наскільки я розумію, Акина не влаштовує.
Здати тестя в СБУ як терориста не вийде?

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Я в акуе
« Reply #173 : Листопада 07, 2014, 01:19:15 13:19 »
до акина

не треба руйнувати сім"ю через політику.
теща як приїхала, так і поїде. а тобі з дружино і донькою жити далі.
і ти не Че Гевара і не Ленін, щоб у тебе неодмінно дружина була ідеологічно ідентична до тебе.
у житті є мільйон більш важливих речей. і якщо ти свою дружину кохаєш і вона тебе також, плюнь на її політичні погляди і на її родичів і живи собі далі.
а якщо ні - то розлучись і не мучся, бо це все одно станеться рано чи пізно.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Lily_was_here

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5515
  • Стать: Жіноча
  • uk_ua
Re: Я в акуе
« Reply #174 : Листопада 07, 2014, 01:26:43 13:26 »
теща як приїхала, так і поїде.
He поедет она взад на Донбасс, еще и тесть приедет. От этого легче не станет.
Морок минет и многие прозреют. (sic!)

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Я в акуе
« Reply #175 : Листопада 07, 2014, 01:46:27 13:46 »
теща як приїхала, так і поїде.
He поедет она взад на Донбасс, еще и тесть приедет. От этого легче не станет.

ну, начебто мова була, що вона приїхала депозит переоформити. я так зрозумів, що є надія, що все-таки поїде взад. а тесть приїде, якщо смажений півень в сраку клюне.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Я в акуе
« Reply #176 : Листопада 07, 2014, 01:49:29 13:49 »
Значить треба міняти жінку. Толку не буде.

Поміняти жінку - практично втратити доньку. Варіант "недільний тато", наскільки я розумію, Акина не влаштовує.

Не знаю. Може і влаштовує. Принаймі я б чітко дав жінці зрозуміти до чого йде - до ситуації матері-одиначки. З усіма витікаючими.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Я в акуе
« Reply #177 : Листопада 07, 2014, 01:56:48 13:56 »
Так хочется просить у outsider-а, скольких жен он уже сменил, но стесняюсь  :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #178 : Листопада 07, 2014, 01:57:22 13:57 »
Гео, простите еще раз за неуместные вопросы, маме пришлось вас одной растить?

В совокупности с двумя (по очередности, понятно) мужьями она прожила года четыре. В среднем по 2 года на брак. Кто ее выдержит, кроме меня?
вам медаль надо давать. Или молоко, за вредность.  :gigi:

Ну, смотрите. Я вас щас тут напридумываю.

Раз надо было здорового лба поднимать одной, то у нее вся жизнь все время вокруг вас крутилась, и прокладки на кранах самой, и мужчин в доме нету. Сын - центр вселенной. Возможно, она еще считает, что ради вас ей пришлось пожертвовать своим женским счастьем (не говорила она такого, часом?). Вот, вся жизнь на это положена, сыночек вырос, большой и здоровый, слава богу. Можно почивать на лаврах и пожинать плоды усилий в виде вечной благодарности. И тут произошел жуткий п..ц. Сын женился и ушел из дому. А? Что? А я? У человека пропал смысл жизни. Она вас так отпустить и не может, хотя вы семью явно не год назад завели. Цепляется, цепляется, вас изводит, сама мучается. Чем больше вы от нее прячетесь, тем хуже она вас изводит. (нехилая у мну фантазия).

Я это все к чему. Послушайте Таратайку, она хороший совет дает.

Да. И снова - да. Именно так. Я это все понимаю. (но мне от этого не легче :)  ) Я же говорю...Это - судьба. Родные и близкие это судьба.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Я в акуе
« Reply #179 : Листопада 07, 2014, 02:07:33 14:07 »

Гео, ну так что так... Вот у нас бабушке 97...

Она просто не помнит, что было вчера... Мы ее мыли, вызывали врачей, одевали, помогали погулять час по хорошей погоде.. убирали и стирали... Все воскресенье...

В понедельник она звонит и говорит - а почему вы пришли и ушли и даже 10 минут не поговорили.. Злые вы...

Она просто ничего не помнит. Мы будем такие же, если доживем

Согласен...

Вообще тема интересная про родичей. Сложно все с одной стороны, а вроде и простые решения тоже, как бы логичны.  :shuffle: Не знаю...нет у меня рецептов не то, что для других, а даже для себя.