Автор Тема: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека  (Прочитано 4905 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #60 : Листопада 08, 2014, 08:15:41 20:15 »
ущипніть мене. вже думав, що Чупа СУП закрые, тай пішов учора спати, хоч висплюсь. А ви тут добряче усі поспілкувались. Такий позитив на ранок. Велике дякую. :Razom:

Чупа СУП не закриє, бо Чупа відповідає за сотні людей. Може трохи попсіхувати, але ото і усе.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #61 : Листопада 08, 2014, 08:16:29 20:16 »
То що, Дрейк нарешті вигнали з модерів. Тоді я повертаюся, буду дописувати вряди-годи.

Хіба що з-за таких дописів Чупс буде псіхувати. Ні, Вія, Дрейк не виганяли. Тобі цього не зрозуміти.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #62 : Листопада 08, 2014, 08:37:06 20:37 »
То що, Дрейк нарешті вигнали з модерів. Тоді я повертаюся, буду дописувати вряди-годи.

Хіба що з-за таких дописів Чупс буде псіхувати. Ні, Вія, Дрейк не виганяли. Тобі цього не зрозуміти.

Не має значення, яким словом назвати процес - важливий лише результат: Дрейк - не модератор, всі, від кого вона, як могла, чистила форум, повернулись і водять хоровод. "Коровай, коровай! Іван да Марья, налєтай! І ти, Альоша, нє зєвай..." (с) :smilie5:

  • Гість
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #63 : Листопада 08, 2014, 08:41:15 20:41 »
Не має значення, яким словом назвати процес - важливий лише результат: Дрейк - не модератор, всі, від кого вона, як могла, чистила форум, повернулись і водять хоровод. "Коровай, коровай! Іван да Марья, налєтай! І ти, Альоша, нє зєвай..." (с) :smilie5:

Тільки що подумав. Зникнення якоїсь там Вії ніхто не помітить, а зникнення Дрейк помітять усі. Увесь форум, і це влпине на весь форум. Тому, і далеко не тільки тому, я дуже прошу Лєну не йти.

І це, легінь зі складним ніком - Roland Deschain, прошу мене ні в чому не звинувачувати. Це люди, які довкола нас.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #64 : Листопада 08, 2014, 08:45:42 20:45 »
Тому, і далеко не тільки тому, я дуже прошу Лєну не йти.
і я попросив. залишитись із нами, але без тієї ідиотської кнопки, яка все псує. тим більше два модери нам - поза очі.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #65 : Листопада 08, 2014, 09:08:11 21:08 »
Конечно, остаться. Тут двух мнений быть не может. Реально приносить пользу форуму и стране своей проукраинской позицией. Ради тех, кто прислушивается к мнению Дрейк, тех, кто заходит на форум, чтобы прочитать, что она пишет.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #66 : Листопада 08, 2014, 09:25:21 21:25 »
Конечно, остаться. Тут двух мнений быть не может. Реально приносить пользу форуму и стране своей проукраинской позицией. Ради тех, кто прислушивается к мнению Дрейк, тех, кто заходит на форум, чтобы прочитать, что она пишет.
как трогательно... :smilie9:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #67 : Листопада 08, 2014, 09:27:30 21:27 »
Конечно, остаться. Тут двух мнений быть не может. Реально приносить пользу форуму и стране своей проукраинской позицией. Ради тех, кто прислушивается к мнению Дрейк, тех, кто заходит на форум, чтобы прочитать, что она пишет.
как трогательно... :smilie9:

А что не так? Корона с головы упала?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Изменения на СУПе. Памятка СУПчека
« Reply #68 : Листопада 08, 2014, 09:30:48 21:30 »
Конечно, остаться. Тут двух мнений быть не может. Реально приносить пользу форуму и стране своей проукраинской позицией. Ради тех, кто прислушивается к мнению Дрейк, тех, кто заходит на форум, чтобы прочитать, что она пишет.
как трогательно... :smilie9:

А что не так? Корона с головы упала?

вас это не касается, а адресат поймет
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память