Автор Тема: Я что-то пропустил?  (Прочитано 4917 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я что-то пропустил?
« : Листопада 12, 2014, 08:55:10 08:55 »
Советник президента Украины Юрий Бирюков, возглавляющий волонтерское движение помощи армии, заявил, что у него пропала воля к борьбе. Причиной, по словам Бирюкова, стали заявления радикальных киевских политиков будто всех русскоязычных жителей страны надо считать предателями.

«У меня опустились руки. По утверждению партии «Свобода», я поддерживаю оккупантов, разговаривая на русском языке… А ведь «Свобода» лишила меня свободы выбора языка: оказывается, я теперь за Россию, да? И мои пацаны, 79-я Николаевская аэромобильная бригада – они в большинстве своем русскоязычные… И десантники 25-й воздушно-десантной. Оказывается, все мы поддерживаем оккупантов. И многие миллионы русскоязычных – мы все, по решению «Свободы», поддерживаем оккупантов», – написал в своем блоге Бирюков.
Читайте далее: http://svpressa.ru/society/article/103709/

--------------------

Що  це було? Что там опять "Свобода" отчибучила?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #1 : Листопада 12, 2014, 08:57:29 08:57 »
Та це не Свобода (вона як завжди стабільна, чубуче постійно) це вже в Бірюкова мабудь нерви здали, або комусь підіграє.
Батя, мы стараемся ...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #2 : Листопада 12, 2014, 08:58:34 08:58 »
Блядь...


а що з цього приводу думає Кісєльов Діма, відчуваю, що пропустив щось
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #3 : Листопада 12, 2014, 09:00:21 09:00 »
та стандартный вышиватный наезд пошел на Бирюкова, что патриотом он быть не может, потому что говорит по русски. Тут на форуме сколько уже таких веток было, вышивата изголялась. А Юра вот не оценил и обидился, правда, быстро убрал этот пост.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #4 : Листопада 12, 2014, 09:02:56 09:02 »
Советник президента Украины Юрий Бирюков, возглавляющий волонтерское движение помощи армии, заявил, что у него пропала воля к борьбе. Причиной, по словам Бирюкова, стали заявления радикальных киевских политиков будто всех русскоязычных жителей страны надо считать предателями.

«У меня опустились руки. По утверждению партии «Свобода», я поддерживаю оккупантов, разговаривая на русском языке… А ведь «Свобода» лишила меня свободы выбора языка: оказывается, я теперь за Россию, да? И мои пацаны, 79-я Николаевская аэромобильная бригада – они в большинстве своем русскоязычные… И десантники 25-й воздушно-десантной. Оказывается, все мы поддерживаем оккупантов. И многие миллионы русскоязычных – мы все, по решению «Свободы», поддерживаем оккупантов», – написал в своем блоге Бирюков.
Читайте далее: http://svpressa.ru/society/article/103709/

--------------------
Що  це було? Что там опять "Свобода" отчибучила?
Ну опустились руки, потом поднялись и у.бали по зубам. А если не можешь, дай имя.
И не нужно заявления отдельных @#$ов экстраполировать на всё объединение. ИМХО
Ник зарезервирован

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #5 : Листопада 12, 2014, 09:09:32 09:09 »
Та це не Свобода (вона як завжди стабільна, чубуче постійно) це вже в Бірюкова мабудь нерви здали, або комусь підіграє.
От робити йому нічого, окрім як у вільний від розгрібання гівна МО і подорожей до кіборгів час, комусь там десь підігравати. А Свобода так і не второпала, що живе в іншій країні.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #6 : Листопада 12, 2014, 09:14:58 09:14 »
Цитувати
От робити йому нічого, окрім як у вільний від розгрібання гівна МО і подорожей до кіборгів час, комусь там десь підігравати. А Свобода так і не второпала, що живе в іншій країні.
Тому й здивований, що людина розгрібаюча гівна Мо і подорожуюча до кіборгів звертає увагу на дурників зі Свободи.
Батя, мы стараемся ...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #7 : Листопада 12, 2014, 09:25:16 09:25 »
Цитувати
От робити йому нічого, окрім як у вільний від розгрібання гівна МО і подорожей до кіборгів час, комусь там десь підігравати. А Свобода так і не второпала, що живе в іншій країні.
Тому й здивований, що людина розгрібаюча гівна Мо і подорожуюча до кіборгів звертає увагу на дурників зі Свободи.

Можливо і зірвався (я не здивуюсь, оскілки можна лише уявити нервове напруження людини, яка розрібає авгієви конюшні МО(мені достатньо було послухати знайомих програмерів, які трохи працювали на МО, щоб зрозуміти рівень тотального піздєца)). Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #8 : Листопада 12, 2014, 09:34:34 09:34 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #9 : Листопада 12, 2014, 09:37:06 09:37 »
идёт волна на волонтёров и батальоны.
в твиттере у ледокоинГетьмана пару недель был срач по поводу "честности".
некоторым постоянные угрозы по телефону (армияSOS), комуто блокировка счета карточки для проверки-выяснения.
когото (как Бирюкова) пытаются вывести из себя.

хуйло "создаёт" однополярный мир.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #10 : Листопада 12, 2014, 09:38:53 09:38 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.

Рядовим свободівцям варто задуматись, а верхівка не впевнений, що не знає кому підігрує :) ...
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #11 : Листопада 12, 2014, 09:39:49 09:39 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.
Свобода взагалі дивна партія. ІМХО.
Таке враження, що за вірними гаслами стоїть елементарне бажання зрубити бабла. Ну, і влади хочеться по- більше! В принципі це притаманно всім політпроектам, які "не вийшли з народу".

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #12 : Листопада 12, 2014, 09:43:11 09:43 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.
Свобода взагалі дивна партія. ІМХО.
Таке враження, що за вірними гаслами стоїть елементарне бажання зрубити бабла. Ну, і влади хочеться по- більше! В принципі це притаманно всім політпроектам, які "не вийшли з народу".

У Свободи з цією війною розвалилася наніц основа ідеології. Виявилося, що за Україну готові вмирати не лише канонічні україномовні етнічні українці. А вони цього зрозуміти не можуть (або розуміють і бісяться з цього приводу).

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #13 : Листопада 12, 2014, 09:45:57 09:45 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.
Свобода взагалі дивна партія. ІМХО.
Таке враження, що за вірними гаслами стоїть елементарне бажання зрубити бабла. Ну, і влади хочеться по- більше! В принципі це притаманно всім політпроектам, які "не вийшли з народу".

У Свободи з цією війною розвалилася наніц основа ідеології. Виявилося, що за Україну готові вмирати не лише канонічні україномовні етнічні українці. А вони цього зрозуміти не можуть (або розуміють і бісяться з цього приводу).
:smiley24: Не в бровь, а в глаз!

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #14 : Листопада 12, 2014, 10:00:36 10:00 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.

А мысль о том, что они как раз прекрасно понимают, что делают, за годы публичной активности Свободы Вам никогда в голову не приходила?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #15 : Листопада 12, 2014, 10:07:42 10:07 »
Інша справа, що не варто це розповсюджувати. Вистачить ватників, які зараз направо і наліво розказують про цю історію в різних модифікаціях.
Може б то Свободі зрозуміти, що вони ватникам підіграють? І так нехило підіграють.

А мысль о том, что они как раз прекрасно понимают, что делают, за годы публичной активности Свободы Вам никогда в голову не приходила?
ээээ, приходила. Но всегда хочется верить в лучшее, в данном случае в глупость, а не злой умысел. Benefit of the doubt.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #16 : Листопада 12, 2014, 10:09:40 10:09 »
Що  це було? Что там опять "Свобода" отчибучила?

Плакат надрукувала до дня мови.



Не дивлячись на те, що належу до електорату Свободи, і останні 3 тижні маю достатньо часу (на жаль), щоб слідкувати за новинами,  цей плакат тільки от щойно вдалось знайти. З трудом.
А от Бірюков, який вєсь в трудах, акі пчєла, уже давно в курсі, встиг образитись і навалять чергове випорожнення повідомлення в ФБ. Має чоловік час. Коли вперше довелось побачити його фізію, відразу чомусь  подумалось: о, Сьома-Костя-Гріша №2! Того шахрая мені вдалось розкусити на першій же фразі, не дивлячись на балаклаву. Але цей хитріший. Чи підготовка краща... :shuffle:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #17 : Листопада 12, 2014, 10:12:00 10:12 »

Не дивлячись на те, що належу до електорату Свободи

с таким электоратом и врагов не надо
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #18 : Листопада 12, 2014, 10:16:27 10:16 »
Квант що нік змінив?
Батя, мы стараемся ...

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #19 : Листопада 12, 2014, 10:18:39 10:18 »
Але цей хитріший. Чи підготовка краща... :shuffle:

Крім власних зовнішніх несумісностей з даною людиною у вас є якісь докази про його шахрайства?

Offline AVI

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 183
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #20 : Листопада 12, 2014, 10:26:49 10:26 »
Обсуждение вброса - наше фсё!

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #21 : Листопада 12, 2014, 10:29:05 10:29 »
Чомусь згадався отприсок Авакова:
"Ну чє ви, как прідуркі, на мовє разгаваріваєтє? Гаварітє на нармальнам язикє."

Але там просто тупувата, але щира дитина, добре знаючи, хто такі ПС, висловила своє непідробне здивування.

А от волонтьор із волонтьорів, судячи з усього, при ісполнєнії.

 

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #22 : Листопада 12, 2014, 10:33:35 10:33 »
Чомусь згадався отприсок Авакова:
"Ну чє ви, как прідуркі, на мовє разгаваріваєтє? Гаварітє на нармальнам язикє."

Але там просто тупувата, але щира дитина, добре знаючи, хто такі ПС, висловила своє непідробне здивування.

А от волонтьор із волонтьорів, судячи з усього, при ісполнєнії.
вы обвинили человека в шахрайстве
потрудитесь привести доказательства?

нужен не поток слов или ваши фантазии\галлюцинации а факты.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9463
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #23 : Листопада 12, 2014, 10:38:09 10:38 »
Тю...якийсь він слабонервовий. А послати Свободу куди подалі слабо?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #24 : Листопада 12, 2014, 10:38:44 10:38 »
Що  це було? Что там опять "Свобода" отчибучила?

Плакат надрукувала до дня мови.





Чудовий плакат :smiley24:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #25 : Листопада 12, 2014, 10:48:33 10:48 »
А где ,Тягнибок? Он уже вроде не обременен обязанностями депутата, но что-то на фронте его не видно.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #26 : Листопада 12, 2014, 10:52:37 10:52 »
А где ,Тягнибок? Он уже вроде не обременен обязанностями депутата, но что-то на фронте его не видно.
ну если Тягныбок на Майдане - "да вы что? нас же могут посадить".

а тут война -"да вы что? там же могут убить.... "
 :smilie1:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #27 : Листопада 12, 2014, 10:55:11 10:55 »

ну если Тягныбок на Майдане - "да вы что? нас же могут посадить".

а тут война -"да вы что? там же могут убить.... "
 :smilie1:

та ну, у чувака такая тойота прикольная, хатынка, какая война, вы о чем.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #28 : Листопада 12, 2014, 10:59:18 10:59 »
Свобода просто никак не может врубиться, что мовне питання втратило актуальность полностью.

Они бы легко прошли в Раду, исключив Фарион из партии с формулировкой "за долбоебизм"...

Увы...


Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #29 : Листопада 12, 2014, 11:01:44 11:01 »
Х@евый Каменец
‏@hugowow1
ООО. пошла волна на Бирюкова. Типа нечестный бизнес. финансовые пирамиды и тд. через месяц в фб и тви его будет ненавидеть как счас Гришина