Автор Тема: А где Дрейк?  (Прочитано 8676 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #30 : Листопада 15, 2014, 09:50:46 21:50 »
Те що Дрейк зараз немає це звичайно сумно.
Але думаю що вона повернеться пізніше.
Хоча маю сподівання що їй буде приємно знати що її пам'ятають і хочуть бачити знову.
Так що думаю що ця гілка була потрібна.

Повідомити модератору   Записаний
Feral Cat

    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 8288
        Перегляд профілю
        Особисте повідомлення (Online)

Re: єто правда ?
« Reply #14 : Сьогодні в 10:21:17 pm »

    Цитувати

Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.  :moskali:
Повідомити модератору   Записаний

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #31 : Листопада 15, 2014, 09:58:06 21:58 »
Те що Дрейк зараз немає це звичайно сумно.
Але думаю що вона повернеться пізніше.
Хоча маю сподівання що їй буде приємно знати що її пам'ятають і хочуть бачити знову.
Так що думаю що ця гілка була потрібна.

Повідомити модератору   Записаний
Feral Cat

    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 8288
        Перегляд профілю
        Особисте повідомлення (Online)

Re: єто правда ?
« Reply #14 : Сьогодні в 10:21:17 pm »

    Цитувати

Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.  :moskali:
Повідомити модератору   Записаний

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

Разместила изречение Feral cat. Вам нравится? Мне - нет.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #32 : Листопада 15, 2014, 10:27:51 22:27 »
Вы, други мои, забываете одно правило, основное в жизни - никогда не оглядывайся назад. Не живи прошлым, только вперед. Дрейк, даже если вернется, уже будeт не та Дрейк, которая была до того. Ничего нельзя вернуть назад, это жизнь. Было время Дрейка - ушло, теперь время другого кого то.
 И в этой ситуации главное - что бы Дрейк сделала правильные выводы, это такой кармический экзамен для нее. :Razom:
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: А где Дрейк?
« Reply #33 : Листопада 15, 2014, 11:26:34 23:26 »
Те що Дрейк зараз немає це звичайно сумно.
Але думаю що вона повернеться пізніше.
Хоча маю сподівання що їй буде приємно знати що її пам'ятають і хочуть бачити знову.
Так що думаю що ця гілка була потрібна.

Повідомити модератору   Записаний
Feral Cat

    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 8288
        Перегляд профілю
        Особисте повідомлення (Online)

Re: єто правда ?
« Reply #14 : Сьогодні в 10:21:17 pm »

    Цитувати

Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.  :moskali:
Повідомити модератору   Записаний

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

А прочитать второе предложение в цитате и понять, что именно Кот хотел этим сказать, Вам образование не позволяет? Зачем же выставлять себя дурочкой...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #34 : Листопада 15, 2014, 11:57:12 23:57 »
Те що Дрейк зараз немає це звичайно сумно.
Але думаю що вона повернеться пізніше.
Хоча маю сподівання що їй буде приємно знати що її пам'ятають і хочуть бачити знову.
Так що думаю що ця гілка була потрібна.

Повідомити модератору   Записаний
Feral Cat

    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 8288
        Перегляд профілю
        Особисте повідомлення (Online)

Re: єто правда ?
« Reply #14 : Сьогодні в 10:21:17 pm »

    Цитувати

Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.  :moskali:
Повідомити модератору   Записаний

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

А прочитать второе предложение в цитате и понять, что именно Кот хотел этим сказать, Вам образование не позволяет? Зачем же выставлять себя дурочкой...


А второе предложение на английском - отмазка, чтобы первое блистало. Ну, читайте и радуйтесь. Я про свой народ и думать так не могу, как пишет этот покруч и упырь.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #35 : Листопада 15, 2014, 11:59:54 23:59 »
Кагда человек хочет добра людям, он, указывая на ошибки , не добавляет то, что добавил этот упырь - перевертыш. 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #36 : Листопада 16, 2014, 12:18:24 00:18 »
Может хватит отсутствующему тут человеку кости перемывать?
 :smilie9:

Шакалы не могут другого. не стоит возмущаться.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #37 : Листопада 16, 2014, 12:19:31 00:19 »
Может хватит отсутствующему тут человеку кости перемывать?
 :smilie9:

Всё, что ты можешь сделать в формате этого форума - это просто передать ей, что она нам нужна.

ИДИ НАХУЙ.

нужна - это нужна. а иди нахуй - это иди нахуй, пардон. разные слова.

ты сказал: иди нахуй. ну, мне так слышиться...

извиняйся, дурень.
« Останнє редагування: Листопада 16, 2014, 12:30:30 00:30 від ВУКЕР »

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: А где Дрейк?
« Reply #38 : Листопада 16, 2014, 12:29:08 00:29 »
Дрейк, я знаю, що ти це читаєш.
І знаю, що твоя людська гідність не дозволить тобі писати тут під своїм ніком.
І це правильно. Я би також не зміг.

Але є інший бік цієї медалі - тепер ти вільна.
Не дозволяй себе розтопати.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #39 : Листопада 16, 2014, 12:33:06 00:33 »
Не дозволяй себе розтопати.
Не любдю эдвайсів... розтоптати чи подарувати - взаглаі чудернацька справа...

« Останнє редагування: Листопада 16, 2014, 12:35:07 00:35 від ВУКЕР »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #40 : Листопада 16, 2014, 12:39:28 00:39 »
Те що Дрейк зараз немає це звичайно сумно.
Але думаю що вона повернеться пізніше.
Хоча маю сподівання що їй буде приємно знати що її пам'ятають і хочуть бачити знову.
Так що думаю що ця гілка була потрібна.

Повідомити модератору   Записаний
Feral Cat

    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 8288
        Перегляд профілю
        Особисте повідомлення (Online)

Re: єто правда ?
« Reply #14 : Сьогодні в 10:21:17 pm »

    Цитувати

Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.  :moskali:
Повідомити модератору   Записаний

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

Дякую. Вам що ще щось не зрозуміло?

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #41 : Листопада 16, 2014, 01:05:33 01:05 »
Якщо  Дрейк  читає, то скажу те що думаю: Вся ця  історія та хєрня з котами це все
дійсно фігня,яка  не варта уваги.
Так що, якщо  хочеш-повертайся, ми на тебе чекаємо. Ми вже  стільки років разом,
як то кажуть зараз таки когось звичного та рідного вже  не вистачає
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #42 : Листопада 16, 2014, 01:08:47 01:08 »
Якщо  Дрейк  читає, то скажу те що думаю: Вся ця  історія та хєрня з котами це все
дійсно фігня,яка  не варта уваги.
Так що, якщо  хочеш-повертайся, ми на тебе чекаємо. Ми вже  стільки років разом,
як то кажуть зараз таки когось звичного та рідного вже  не вистачає
:laugh:

Вы точно помните что к чему происходило?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: А где Дрейк?
« Reply #43 : Листопада 16, 2014, 01:48:33 01:48 »
Да, а Дрейк не повернеться. Вона ще не відчула себе адміном, а лише ображеним модератором. От коли вона перейде цю межу - от тоді може й повернеться. Хотілося б сказати їй це, але доки людина не відчує сама, жодні поради не діють.

Чупс, скажу прямо - Ви на форумі розвели балаган. Дії модерів не можуть обговорюватися. Бан модерів не може зніматися адміном сайту. Якщо людина була на форумі модером, а її зняли, то ясно, що їй тут робити нічого, навіть просто психологічно (коли начальника знімають з посади, то він міняє роботу, навіть на простого працівника, але на іншому підприємстві).
Короче, Ви хотіли срачу і втратили Дрейк. Діло звичайно Ваше, але, на мою думку, Дрейк та Аскольд - хороші модери. Я вже побоюсь, що СУП стане ФУПом. Зграї "бютоголових" кого хочеш "загризуть", бо вони штабні і їх багато.
П.С. Раджу таки на форум поставити рекламу, а також зробити ВЕБ мані для пожертв. Ці гроші мають йти на хостинг форуму та премії для модерів. Робота теж важка і забирає багато часу. На потужних кацапських ресурсах робота модерів оплачується і там навіть на роботу набирають.
« Останнє редагування: Листопада 16, 2014, 01:52:15 01:52 від Kvant »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #44 : Листопада 16, 2014, 01:53:18 01:53 »
Да, а Дрейк не повернеться. Вона ще не відчула себе адміном, а лише ображеним модератором. От коли вона перейде цю межу - от тоді може й повернеться. Хотілося б сказати їй це, але доки людина не відчує сама, жодні поради не діють.

Чупс, скажу прямо - Ви на форумі розвели балаган. Дії модерів не можуть обговорюватися. Бан модерів не може зніматися адміном сайту. Якщо людина була на форумі модером, а її зняли, то ясно, що їй тут робити нічого, навіть просто психологічно.
Короче, Ви хотіли срачу і втратили Дрейк. Діло звичайно Ваше, але, на мою думку, Дрейк та Аскольд - хороші модери. Я вже побоюсь, що СУП стане ФУПом. Зграї "бютоголових" кого хочеш "загризуть", бо вони штабні і їх багато.

конечно станет.  без вариантов.
Я долго молчал... Дрейк заслуживала лучшего отношения... АТО... всех паникеров в бан нахуй... Когда было реально страшно... А теперь кто-то решил, что может развести "хахлов".
Некрасиво чупа сделал. некрасиво.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: А где Дрейк?
« Reply #45 : Листопада 16, 2014, 02:01:30 02:01 »
конечно станет.  без вариантов.
Я долго молчал... Дрейк заслуживала лучшего отношения... АТО... всех паникеров в бан нахуй... Когда было реально страшно... А теперь кто-то решил, что может развести "хахлов".
Некрасиво чупа сделал. некрасиво.

Діло в тому, що на політичному форумі не може бути "демократії". Причина проста, багато форумчан не є "простими форумчанами", а є штабними. Штабні координують свої дії і протистояти їм дуже важко. А якщо зробити тут демократію, то отримаємо ФУП або, що гірше "ватно-вишиванковий заповідник". Надіюсь, що Чупс мене правильно зрозуміє.
« Останнє редагування: Листопада 16, 2014, 02:06:14 02:06 від Kvant »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: А где Дрейк?
« Reply #46 : Листопада 16, 2014, 02:08:13 02:08 »
І ще одне. Перед тим, як "вигнати Дрейк", я помітив, що її активно мінусували. Раніше такого не було. При чому мінусувала велика група людей. Спочатку замінусували, потім "загризли", натиснули на Чупса от і маємо. Технології прості.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #47 : Листопада 16, 2014, 02:12:59 02:12 »
конечно станет.  без вариантов.
Я долго молчал... Дрейк заслуживала лучшего отношения... АТО... всех паникеров в бан нахуй... Когда было реально страшно... А теперь кто-то решил, что может развести "хахлов".
Некрасиво чупа сделал. некрасиво.

Діло в тому, що на політичному форумі не може бути "демократії". Причина проста, багато форумчан не є "простими форумчанами", а є штабними. Штабні координують свої дії і протистояти їм дуже важко. А якщо зробити тут демократію, то отримаємо ФУП або, що гірше "ватно-вишиванковий заповідник". Надіюсь, що Чупс мене правильно зрозуміє.

Та ясноє дєло...

Чупс - не зрозуміє. 

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А где Дрейк?
« Reply #48 : Листопада 16, 2014, 02:14:38 02:14 »
І ще одне. Перед тим, як "вигнати Дрейк", я помітив, що її активно мінусували. Раніше такого не було. При чому мінусувала велика група людей. Спочатку замінусували, потім "загризли", натиснули на Чупса от і маємо. Технології прості.

Дрейк не так легко було "загризти". Тому згризли Чупа (мабудь досі бухає).

Зі: як вважаєте: хто переміг?

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: А где Дрейк?
« Reply #49 : Листопада 16, 2014, 03:08:15 03:08 »
Два дебіла зібрались.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А где Дрейк?
« Reply #50 : Листопада 16, 2014, 03:37:06 03:37 »
Зашла глянуть личку и увидела эту ветку. Скажу честно. Приятно. Приятно что много людей так хорошо обо мне отзываются. Вот ради этих людей, которые мне стали симпатичны за то время, что было проведено тут на форуме я и решила дать некоторые разъяснения.
Могу сказать, что мне тоже Вас не хватает и очень сильно, но переступить через некоторые моменты я не могу. Есть вещи которые делать нельзя просто потому что нельзя. И дело не в кнопке. От которой я уже пару месяцев как сама хотела отказаться. Противная одесситка зайдет и не даст соврать сколько раз я об этом ей говорила по телефону. И во многом благодаря  её уговорам я оставалась тут модератором. Теперь я тут не модератор и была бы счастлива проводить тут время, но находиться на одном форуме с мерзавцем Котом  с которым, извините за грубость, на одном квадратном километре по нужде бы не сходила, просто не могу и не хочу.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46630
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #51 : Листопада 16, 2014, 04:02:22 04:02 »
Дрейк, дуже радий Вас бачити на форумі! Сподіваюся нас не покинете. :smilie7:

Я на жінок ніколи не ображаюся.  :gigi: Я іх люблю. :love:  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #52 : Листопада 16, 2014, 09:30:58 09:30 »
Кот здесь похоже священная корова - гадит где хочет и как хочет.
Если так дальше будет продолжаться, то боюсь, что админам придется выбирать не между теми или иными форумчанами и котом, а между  священной коровой и существованием форума как такового,
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Чупс

  • Гість
Re: А где Дрейк?
« Reply #53 : Листопада 16, 2014, 09:41:56 09:41 »
Теперь я тут не модератор и была бы счастлива проводить тут время, но находиться на одном форуме с мерзавцем Котом  с которым, извините за грубость, на одном квадратном километре по нужде бы не сходила, просто не могу и не хочу.

Его можно забанить например за эту веточку http://ukrpravda.net/index.php?topic=26035.0

Когда я его разбанивал, я не знал что он такой [], да и вообще, разбан был не конкретной личности, а по факту явно затянувшейся игры в бан-извинения-разбан-бан...

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: А где Дрейк?
« Reply #54 : Листопада 16, 2014, 09:51:01 09:51 »
Зашла глянуть личку и увидела эту ветку. Скажу честно. Приятно.

 :smiley15:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #55 : Листопада 16, 2014, 09:58:58 09:58 »
Теперь я тут не модератор и была бы счастлива проводить тут время, но находиться на одном форуме с мерзавцем Котом  с которым, извините за грубость, на одном квадратном километре по нужде бы не сходила, просто не могу и не хочу.

Его можно забанить например за эту веточку http://ukrpravda.net/index.php?topic=26035.0

Когда я его разбанивал, я не знал что он такой [], да и вообще, разбан был не конкретной личности, а по факту явно затянувшейся игры в бан-извинения-разбан-бан...

Формально там причини для бану немає.
Я би не став надто спішити.
Хоча щось надто вже від того Кота тхне антиукраїнським пропагандонством.
Що дуже і дуже зле і може закінчитись тим що він більше не зможе тут писати.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: А где Дрейк?
« Reply #56 : Листопада 16, 2014, 10:00:29 10:00 »
Дрейк, я очень уважаю принципиальніх людей, но в данном случае это как если верующий перестанет ходить в церковь из-за одного поганого попа. (Пардон, за аналогию, конечно, но ничего просто не пришло в голову.)
И главное, не волаю о вашем возвращении, потому что это решать вам, но хочу извиниться - с той кнопочкой была не права.

Чупс

  • Гість
Re: А где Дрейк?
« Reply #57 : Листопада 16, 2014, 10:07:24 10:07 »
Формально там причини для бану немає.
Я би не став надто спішити.
Хоча щось надто вже від того Кота тхне антиукраїнським пропагандонством.
Що дуже і дуже зле і може закінчитись тим що він більше не зможе тут писати.

Я не збираюся цього робити, тим більше то не моя справа. Але просто дуже бридко, я таких завжди відразу перестаю вважати людями.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: А где Дрейк?
« Reply #58 : Листопада 16, 2014, 10:11:14 10:11 »
Дрейк,

тоже присоединяюсь к просьбам вернуться. Насчет Вашего неприятия кота - так у нас в стране столько людей, которых хотелось бы придушить собственными руками, а вместо этого - приходится рядом с ними жить )
Возвращайтесь.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #59 : Листопада 16, 2014, 10:19:26 10:19 »
Есть три легальных способа отреагировать на высказывания, с которыми несогласны.

- Если Вы считаете, что нарушены правила форума (в том числе "2 Українофобія, та інші різновиди ксенофобії та нетерпимоті.") Вы можете воспользоваться кнопкой "Повідомити модератору" и оставить комментарий в сообщении модератору.

- Аргументировано ответить по сути сообщения;

- Воспользоваться функцией "игнор-листа".

Всегда найдутся на форуме пользователи, чья точка зрения и высказывания могут быть для Вас неприемлемы. Но это всего лишь точка зрения конкретного форумчанина, не больше и не меньше.  Вы же, наверняка, пишете не ради конкретного форумчанина, а для всего сообщества. А если все натыкают друг другу дуль и разбегутся, кому от этого станет лучше?

В той ветке, о которой чуть выше говорит Чупс, форумчане привели вполне убедительные контраргументы, это эффективнее и правильнее, чем просто забанить без разговоров, ведь в самом стартовом сообщении нет явного нарушения правил (разве что "Надокучливий флуд та тролінг"). Но вчера в других темах были высказывания, которые с высокой вероятностью можно квалифицировать как нарушения. Давайте отдадим это на откуп модераторам. Свое мнение мы можем сообщить модераторам с помощью кнопки "Повідомити модератору"