Автор Тема: Прошу дати оцінку!  (Прочитано 5633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #60 : Листопада 20, 2014, 05:42:49 17:42 »

Рижак Володимир ("Доктор") 24 года
 Обставини загибелі: Батальйоном "Шахтарськ" ліквідована диверсійна група терористів у Докучаєвську (Донецька область). Володимир загинув, захищаючи свого товариша в бою.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #61 : Листопада 20, 2014, 05:44:40 17:44 »
Ви поясніть мені, як потім ці емігранти, будуть дивитись в очі дітям, що скажуть синові, коли той спитає

Батьку, а де був ти, коли відстоювали незалежність України?
Чому ти втік з України?

чи може вони так будуть виховувати дітей, що ті не зададуть таких питань?

ще раз для всіх

УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ
ВОЛЯ, АБО СМЕРТЬ

а щурі, хай тікають
« Останнє редагування: Листопада 20, 2014, 05:47:21 17:47 від Nik02121971 »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #62 : Листопада 20, 2014, 05:48:04 17:48 »


Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #63 : Листопада 20, 2014, 05:48:21 17:48 »
Договорились.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #64 : Листопада 20, 2014, 05:49:03 17:49 »

Сегодня утром, я потерял отца, который уже 2 раз поехал в АТО. погиб с товарищем в Луганске, с сослуживцем (92 бригада), проверяя "зеленку".

 Герои не умирают!

 Тяжело теперь станет жить, став в 20 лет главой семьи. Я буду следовать его примеру! Ведь хочу стать таким же, как он, мужественным героем Украины! Слава Украине!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #65 : Листопада 20, 2014, 05:50:04 17:50 »

33-річний Федір Коломієць народився в Алчевську. Пройшов весь Майдан з хлопцями з Тернополя. А коли почалась війна на сході пішов з ними у добровольчий батальйон «Айдар». Нещодавно він загинув, але похорон відбувся у Тернополі, а не у нього вдома, оскільки матір від нього відмовилась.
 - Його привезли додому, то матір сказала, що син-«бандера» їй не потрібен і закрила двері. Він хотів, що наші діти жили краще, ніж ми. Це і спонукало Федора на боротьбу, – розповідає його побратим Максим Мясніков.
 Патріота України разом з нашим Андрієм Юркевичем поховали поруч. Він та Андрій – з числа тих п’яти розстріляних бійців добровольчого батальйону, яких вдалось опізнати. Решта загиблих тоді досі не опізнані.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #66 : Листопада 20, 2014, 05:51:24 17:51 »

Знаєте, що таке подвиг? Це коли 19-річний хлопець, майже дитина ще вважає своїм обовязком захищати рідну Україну та віддає своє життя за неї... У 19 років. Ви чуєте? у 19-років!!! Його ніхто не вишукував по військоматах, йому ніхто не приносив повістки, йому ніхто не платив гроші... Просто 19-річий хлопчина для себе давно вирішив, що Україну він любить більше ніж дівчину, мати та родину...І він віддав життя за свою рідну, любу та єдину Україну...
 За те, щоб в кожного з нас була хоча б надія на те, що Україна буде незалежною віж ворогів...
 І залишилася в нього родина, звичайна сільська українська родина, 3 брати - один від одного менший та мати, яка вже сива від горя та тягне на своїх плечах всіх....

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #67 : Листопада 20, 2014, 05:52:36 17:52 »

Погиб Балу- погиб Игорь Багиров -Командир розвідувальної групи . Славный и отважный Балу. Былинный герой 11го батальона "Киевская Русь". Тот самый, который запрыгнув в танк, пошел на врага и отбил казалось потерянный блок-пост. Балу погиб смертью храброго. Где-то в районе Дебальцево. Вместе с тремя товарищами пошел в разведку. Подорвал себя крайней гранатой. Точнее последней... По предварительным данным, забрал с собой несколько тварей - российских морпехов, которые не оставили Балу выбора - или в плен или на небеса. В плен он не мог. Не тот человек.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #68 : Листопада 20, 2014, 05:53:38 17:53 »

93-й механизированной бригады. В составе сводной роты 93-й бригады Алексей защищал аэропорт Донецка. Все, кто боялся - удрали, а они, самые лучшие и самые смелые - остались, и в том числе Алексей. Потому что не только о себе думают эти парни... 28 сентября, в самый разгар "перемирия", при отражении атаки российских войск, наш БТР получил прямое попадание танкового снаряда и вспыхнул как свеча... Алексея было невозможно спасти...
 Женщина слева - мама Алексея, судья Апелляционного суда Днепропетровска Ирина Тыщик. Сын был хорошо воспитан - он всегда говорил маме, что у него все безопасно, он не просил его забрать. У мамы большие связи, но она не стала "отмазывать" Алексея от опасности.
 30 сентября Ирина Тыщик покончила с собой.
 Вечная слава и память ГЕРОЯМ!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #69 : Листопада 20, 2014, 05:55:35 17:55 »

В зоні АТО загинув Роман Ільяшенко - МСУ, чинний володар Кубку України з ФРІ-ФАЙТУ !!!. Не тільки на килимі, але й в АТО за правду, за віру, за Україну Ромко боровся до кінця! Уклін батькам - за правильного сина України!

 Мамо, я живий, лиш закриті очі....І серце не б`ється, не вирує кров...Ти тільки не плач, знай - всі дні і ночіЯ буду поруч - в грудях, де живе любов!Ти пробач мене, мамо, за гіркії сльози,За ту біль, і той жаль, що я наробив.Я ж хотів лише миру, добра і свободи...А мене за це ворог безжалісно вбив.Не жалій, моя нене, що я не вернуся.Не кляни ворогів! Нехай судить їх Бог!Я для тебе сьогодні з небес посміхнуся,Ти лишень свої очі здійми до зірок! СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ!!!! Вічна пам"ять тобі...
 Тернопільська обл. м.Чортків

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #70 : Листопада 20, 2014, 05:59:26 17:59 »

Александр Мельников родился 20 мая 1980 года, окончил СШ 39, и техникум Электрификации Днепропетровского государственного Агроуниверситета. Студент МАУП.

 Александр Мельников 25 марта добровольцем ушел в АТО. Служил в 25 Бригаде ВДВ., 8 рота. Погиб в бою вчера в 21:00 под Углегорском.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #71 : Листопада 20, 2014, 06:02:07 18:02 »

У Миколаєві у неділю, 10 серпня, попрощалися із героєм Максимом Алдошиним, який ціною власного життя рятував двох товаришів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

 Досвічений контрактник військової служби правопорядку в зону АТО поїхав добровольцем. УАЗик, яким він керував, потрапив у засідку терористів. Попри тяжкі поранення, Максим не кинув керма і зміг вивести машину у безпечне місце, врятувавши і її, і життя своїх пасажирів.

 "Він отримав поранення важкі. Після цього він ще керував автомобілем, два рази втрачав свідомість, два рази приходив до тями. Хлопці живі, сумують разом з нами про втрату нашого бойового товариша", - розповів керівник миколаївського відділу військової служби правопорядку Андрій Тимошенко.
 Вояк помер у шпиталі. Місяць тому хлопцю виповнилось 23 роки.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #72 : Листопада 20, 2014, 06:03:07 18:03 »

У Радивилові Рівненської області поховали 33-річного Ігоря Черняка. В зону бойових дій на схід поїхав добровольцем і вступив у батальйон "Донбас"

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #73 : Листопада 20, 2014, 06:03:49 18:03 »

А в Рівному всім містом прощалися з Ігорем Волошиним. Йому було 28. Служив у батальйоні територіальної оборони "Дніпро-2". Загинув Ігор від вибуху на блокпості уселі Кам'янка на Донеччині

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #74 : Листопада 20, 2014, 06:04:52 18:04 »

У Кам'янці-Подільському, що на Хмельниччині, прощались із загиблим на Луганщині Павлом Стрельчуком. Він не дожив до свого сорокаліття менше двох тижнів. Усю зиму чоловік стояв за справедливість на столичному Євромайдані, а в червні добровольцем вирушив на східний фронт, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 Висококваліфікований інженер, киянин Павло Стрельчук покинув роботу, з грудня захищав Євромайдан, де був у спецпідрозділі "Яструб", охороняв Парубія.

 Під час прощання на труні лежав блакитний берет, а навколо майоріли українські стяги. Із побратимом прощалися, як із героєм України. Згорьована мати раз по раз утрачала свідомість.

 Батьки навіть не здогадувалися, що син усе літо пробув на фронті. Він обіцяв батькам приїхати в рідний Кам'янець, щоб відзначити своє сорокаліття разом із ними на початку серпня. Натомість рідним привезли труну із сином.

 А ще нещодавно загиблого викликали до військкомату, хоча чоловік уже більше місяця як служив у добровольчому батальйоні "Айдар", де віддав свій бронежилет молодшому військовому.

 У чоловіка залишилося двоє неповнолітніх дітей, його поховали на алеї слави на кам'янецькому кладовищі. Батьки обіцяють посадити на його могилі бузок, який син так любив.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #75 : Листопада 20, 2014, 06:05:48 18:05 »

Максим Кочура, молодой парень, студент, с оружием в руках защищавший Родину в составе 40-го батальона территориальной обороны "Кривбасс".

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #76 : Листопада 20, 2014, 06:06:51 18:06 »

Труну з бійцем батальйону "Азов" супроводжували колоною через усе місто. 32-річного гранометника із позивним "Світляк" під Іловайськом поранив у ногу снайпер. Андрія тут же кинувся рятувати чоловік активістки і журналістки Тетяни Чорновол Микола Березовий. Обидва потрапили під шквальний вогонь терористів і загинули.

 Обох поховають у середу: Андрія - у рідному селі на Тернопільщині. Миколу Березового - на Київщині.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #77 : Листопада 20, 2014, 06:07:36 18:07 »

На Львівщині поховали 21-річного героя, який прикривав відступ 51-ї бригади
Село Суховоля, що на Львівщині, провело в останню путь 21-річного Івана Сироватку,

 Хлопець загинув в бою біля села Червоний Яр, що на Луганщині, коли прикривав бійців 51-ї бригади, що відступали. До ротації Іван не дожив кілька днів. Поховали героя на цвинтарі рідного села.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #78 : Листопада 20, 2014, 06:08:57 18:08 »

22-х летний активист Майдана Василий Билык погиб в ходе АТО. 
 Вчера в ходе Антитеррористической операции погиб один из активистов Майдана, боец батальона "Айдар"  Василий Билык (Дикий Гуцул).

  В своем сообщении она отмечает: "Дикий Гуцул (Василий Билык), который спустился с Карпатских гор могучих сначала на революцию, а затем перекочевал на войну. Буквально вчера его не стало. Мы помним, как он доблестно защищал второй этаж Профсоюзов, затем принимал активное участие во всех боях на Майдане, был в 3 сотне, потом 11. Его обожали все мои девушки. Всегда улыбчивый, внимательный он поинтересуется как настроение. А потом позовет замуж и будет заманивать домашним сыром, отарой овец и врожденной хозяйственностью. Он прочитал кучу литературы, "отжал" у сепаратистов огромное количество оружия. У него остались родители, дочь и друзья в памяти которых он будет жить дальше. Вечная память".

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #79 : Листопада 20, 2014, 06:10:08 18:10 »

«В полон не здаватись»! Оточений терористами, боєць «Білий» загинув сам і забрав з собою на той світ чотирьох ворогів

 Сьогодні Львів прощався із бійцем «Правого сектора»Володимиром Статієм, на прізьвисько «Білий». Провести героя в останню путь прийшли рідні, друзі, побратими-правосекторівці та прості мешканці мікрорайону Рясне-1 в якому мешкав загиблий. Як виявилось, вояк загинув від вибуху гранати. Не бажаючи опинитись в полоні, він підірвав чотирьох терористів, які його оточили. Разом з ними, поклав життя і сам.

 «Володя був справжнім героєм і гасло у нього було: «В полон не здаватись». Він часто не одягав бронежилет і носив із собою гранати. Казав, що в бронежилеті йому важко і душно і ще казав – якщо йти з життя, то забирати із собою всіх, хто по нас прийшов. Напад був неочікуваний, у період, коли ми відпочивали. Це сталося о 12 годині дня.

 «Білий» підірвав чотирьох терористів, разом із ними загинув і сам

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #80 : Листопада 20, 2014, 06:11:03 18:11 »

Еще один никопольский герой теперь не умрет в нашей памяти. 24 июля погиб Игорь Берестенко. Месяц не дожил парень до свого 24-летия.

 Это случилось близ села Новолуганское, Донецкой области. Он, вместе с двумя криворожанами, принял бой. Группа террористов подъехала на газели и начала атаку. Наши ответили. Убили двоих противников. Все наши ребята погибли. У Игоря были полностью изрешечены ноги и пробита пулей шея выше бронежелета.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #81 : Листопада 20, 2014, 06:11:44 18:11 »

27 липня 2014 року під час проведення АТО в бою під
 м. Торез загинув наш земляк, житель м. Корсуня-Шевченківського
Білоушенко Сергій Олександрович.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #82 : Листопада 20, 2014, 06:12:17 18:12 »
кожен шукає та знаходить власні мотиви воювати/не воювати...
і у минулому, і зараз простіше знайти приклади того, що ті, хто віддав життя/здоров'я за країну в подальшому залишається сам на сам зі своїми проблемами...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #83 : Листопада 20, 2014, 06:17:51 18:17 »
для MakYury

бо декому комфорт власної сраки дорожчий за країну
мотиви знаходить кожен і виправдання своєму страху і зраді знаходить кожен
тільки, що потім скажете дітям?

коли буде, років через 10-12, урок історії, будуть вчити про Майдан, про війну і виникне питання, а де дітки були Ваші батьки,
встане мій, достане з кишені кулю (чи залишки бойової, чи гумову), достане фото і відео і з гордістю скаже, мій батько був там і там, а що скаже Ваш?
чи тих, хто втік з країни?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #84 : Листопада 20, 2014, 06:20:27 18:20 »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #85 : Листопада 20, 2014, 06:22:17 18:22 »
я знаю тільки одни метод, як навчити дитину любити Україну - власний приклад

можна міліон раз повторити - Україна понад усе
і не буде результату,
а можна один раз показати, що
УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #86 : Листопада 20, 2014, 06:22:55 18:22 »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #87 : Листопада 20, 2014, 06:23:30 18:23 »

Сегодня утром в результате минометного обстрела КПП "Новоазовск" погиб старший механик отдела связи Пограничной Службы Украины мл. сержант Пресняков Владимир Николаевич, 1988 г. р. . У него остались жена и двое детей.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #88 : Листопада 20, 2014, 06:29:22 18:29 »
Цікаво, чи можна буде знайти цю тему через 10 років...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу дати оцінку!
« Reply #89 : Листопада 20, 2014, 06:32:15 18:32 »
для MakYury

бо декому комфорт власної сраки дорожчий за країну
мотиви знаходить кожен і виправдання своєму страху і зраді знаходить кожен
тільки, що потім скажете дітям?

коли буде, років через 10-12, урок історії, будуть вчити про Майдан, про війну і виникне питання, а де дітки були Ваші батьки,
встане мій, достане з кишені кулю (чи залишки бойової, чи гумову), достане фото і відео і з гордістю скаже, мій батько був там і там, а що скаже Ваш?
чи тих, хто втік з країни?

розумієте, стадію слабо-не слабо проходять ще у школі і з того моменту мало що змінюється...
я і своїх дітей вчу спочатку думати, а лише потім робити те, що є доцільним в даних умовах...
уроки патріотизму у школах були та будуть, уроків доцільності, відповідальності - годі чекати...
вважаю, лише байдужа та безвідповідальна людина може взяти у свій підрозділ 18-20річних хлопців...