Автор Тема: Так що, Тимошенко зможе заблокувати рішення коаліції?  (Прочитано 339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
І нахрена нам це треба?


Кожна фракція зможе блокувати рішення коаліції

Рішення щодо діяльності коаліції в основному прийматимуться в Раді коаліції, де кожна із фракцій матиме один голос, а рішення прийматимуться консенсусом.
Про це йдеться в парафованому у п'ятницю тексті коаліційної угоди.
Керівними органами коаліції будуть Загальні збори та Рада.
Тільки Загальні збори мають право подавати пропозицію президенту на кандидатуру прем'єра, вносити зміни до коаліційної угоди та припиняти існування коаліції.
Рішення на Загальних зборах приймається двома третинами членів коаліції. Але також передбачений нюанс: рішення вважається прийнятим тільки у разі, якщо за нього проголосували не менш як половина складу кожної із фракцій коаліції.
Решту рішень щодо діяльності коаліції прийматиме Рада коаліції.
Вона складається з трьох представників кожної фракції-члена, при чому до Ради обов'язково входить керівник фракції.
Кожна фракція має один голос при голосуванні, а рішення у Раді приймаються консенсусом.
Передбачили в угоді і форму співпраці з президентом і Кабміном, які матимуть "дорадчий голос".
"У засіданнях Ради коаліції можуть брати участь президент, прем'єр-міністр, члени Кабміну, а також інші запрошені особи з правом дорадчого голосу", - йдеться в документі.
Українська правда

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
і Ляшко теж.

Значить скоро розвалиться та коаліція, лишаться три перші фракції.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ну если хочет вылететь, то может блокировать.
Золотой акции у неё нет...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думаю, здесь вся соль скрыта в нюансах
Цитувати
Рішення щодо діяльності коаліції в основному прийматимуться в Раді коаліції

Что такое "рішення щодо діяльності коаліції"? Это - очень расплывчатая формулировка. Например, она может касаться только организационных моментов по работе коалиции.

Все решения по всем голосованиям консенсусом принимать невозможно, потому что Рада будет недееспособна.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Ну если хочет вылететь, то может блокировать.
Золотой акции у неё нет...
Я вже ставив таке питання і мало хто звернув на це увагу. От якщо вилетить фракція, то це означає, що коаліція розпалась, так?
Значить треба створювати нову, і знов уряд тимчасовий і наступний раунд коаліціади? Це ж триндець, невідомо хто кого буде тримати за яйкі. Так що з приводу золотої акції я б не поспішав з висновками.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Я вже ставив таке питання і мало хто звернув на це увагу. От якщо вилетить фракція, то це означає, що коаліція розпалась, так?
Значить треба створювати нову, і знов уряд тимчасовий і наступний раунд коаліціади? Це ж триндець, невідомо хто кого буде тримати за яйкі. Так що з приводу золотої акції я б не поспішав з висновками.

Все це можливо зробити за один день.
Отже, якщо проблему створює виключно одна з фракцій, то йде вона на йух і все.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ну если хочет вылететь, то может блокировать.
Золотой акции у неё нет...
Я вже ставив таке питання і мало хто звернув на це увагу. От якщо вилетить фракція, то це означає, що коаліція розпалась, так?
Значить треба створювати нову, і знов уряд тимчасовий і наступний раунд коаліціади? Це ж триндець, невідомо хто кого буде тримати за яйкі. Так що з приводу золотої акції я б не поспішав з висновками.
Цього забажали Кролик Сєня з Кривавим Пастором. Так хочуть рехворми проводити, що аж зі штанів вискакують  :weep:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Я вже ставив таке питання і мало хто звернув на це увагу. От якщо вилетить фракція, то це означає, що коаліція розпалась, так?
Значить треба створювати нову, і знов уряд тимчасовий і наступний раунд коаліціади? Це ж триндець, невідомо хто кого буде тримати за яйкі. Так що з приводу золотої акції я б не поспішав з висновками.

Все це можливо зробити за один день.
Отже, якщо проблему створює виключно одна з фракцій, то йде вона на йух і все.
Проблему створює НФ, а йому мудрий український народ мандат довіри видав на найближчі роки. Нікуди ми від Яценюка з Турчиновим і Аваковим не сховаємось.