Автор Тема: Когда вы слышите о "непопулярных реформах", знайте, вас обманывают  (Прочитано 8429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
1. З точки зору підприємства при 30% накрутки - 5% з обороту більше за 20% ПДВ,
а при 5% накрутки - у п'ять раз більше, тобто який податок кращий для підприємства зрозуміло і школяру.
2. Ну так і що не так з дозволами які і повинні видаватись у випадку відповідності Генплану і нормативам.
3. Якщо будувати можуть тільки ті хто будував тоді нових будівельних компаній не може існувати.
1.Можливо у вас з математикою труднощі? Чи зі сприйняттям тексту?
Податок з купівлі це не податок з обороту, тому що обраховується лише на суму купівлі підприємством товару. А податок з обороту обраховується на суму купівлі + сума накрутки.
2. Для чого сам факт походу до чиновника, який може дати дозвіл, а може не дати?
Це додатковий варіант можливості брати хабарі, це зайве витрачання часу підприємця, який виробляє ВВП (чиновник такого ВВП не виробляє), це додаткове множення паперів і додаткове множення чиновників, які ці папери обробляють, а ці помножені чиновники вимагають собі зарплату, яка береться з бюджету, а збільшення витрат бюджету на оплату чиновників зменшує витрати з бюджету на фінансування соціально незабезпечених громадян (пенсія буде меншою, наприклад).
3. Що б тобі довірили збудувати, щось велике, збудуй щось мале й завоюй тим собі гарну репутацію та необхідний досвід для побудови чогось більшого.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Що б тобі довірили збудувати, щось велике, збудуй щось мале й завоюй тим собі гарну репутацію та необхідний досвід для побудови чогось більшого.

по суті так
якщо ХТОСЬ наймає БУДЬ-КОГО то він мабуть повинен поцікавитесь РЕПУТАЦІЄЮ
чи то будвельник чи то швець чи то зубний лікар

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Встречный вопрос топикстартеру - А бывают популярные реформы?
Ведь любая реформа - это изменение в каких-то привычных делах, даже если они несут кучу плюсов, какое-то время прийдется перестраиваться и менять сложившиеся привычки и уклад жизни.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
1. З точки зору підприємства при 30% накрутки - 5% з обороту більше за 20% ПДВ,
а при 5% накрутки - у п'ять раз більше, тобто який податок кращий для підприємства зрозуміло і школяру.
2. Ну так і що не так з дозволами які і повинні видаватись у випадку відповідності Генплану і нормативам.
3. Якщо будувати можуть тільки ті хто будував тоді нових будівельних компаній не може існувати.
1.Можливо у вас з математикою труднощі? Чи зі сприйняттям тексту?
Податок з купівлі це не податок з обороту, тому що обраховується лише на суму купівлі підприємством товару. А податок з обороту обраховується на суму купівлі + сума накрутки.
2. Для чого сам факт походу до чиновника, який може дати дозвіл, а може не дати?
Це додатковий варіант можливості брати хабарі, це зайве витрачання часу підприємця, який виробляє ВВП (чиновник такого ВВП не виробляє), це додаткове множення паперів і додаткове множення чиновників, які ці папери обробляють, а ці помножені чиновники вимагають собі зарплату, яка береться з бюджету, а збільшення витрат бюджету на оплату чиновників зменшує витрати з бюджету на фінансування соціально незабезпечених громадян (пенсія буде меншою, наприклад).
3. Що б тобі довірили збудувати, щось велике, збудуй щось мале й завоюй тим собі гарну репутацію та необхідний досвід для побудови чогось більшого.

у мене з податками проблеми, що за податок з купівлі, як він обраховується для мене загадка, я не знаю про що ви пишете
мабуть знов тре до Балашова йти ви щось, з нього десь узяли, мабуть 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
"правительство, которое больше всех ничего не делало, гордо наименовало себя "правительством камикадзе". То есть оно не просто ничего не делало (в смысле "непопулярных реформ", конечно), а оно ничего не делало с криком "банзай!""

 :smiley24: найлаконічніший і найточніший опис реформ від Яценюка  :gigi:
:smiley24: :lol:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Встречный вопрос топикстартеру - А бывают популярные реформы?
взять всьо і подєліть (с) НАШ ГАС, НАШИ ДЄНЬГІ, НАШУ ЗЕМЛЮ :Prapor2: :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
у мене з податками проблеми, що за податок з купівлі, як він обраховується для мене загадка, я не знаю про що ви пишете
Податок з купівлі платить покупець.
Продавець виставляє, наприклад, свою ціну в 100 грн. Покупець же платить ці 100 грн та податок з купівлі + 5 грн. Всього покупець сплачує 105 грн. З яких продавець бере собі 100 грн, а 5 грн перераховує в бюджет у вигляді податку з купівлі.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Встречный вопрос топикстартеру - А бывают популярные реформы?
Ведь любая реформа - это изменение в каких-то привычных делах, даже если они несут кучу плюсов, какое-то время прийдется перестраиваться и менять сложившиеся привычки и уклад жизни.
За такою логікою і збільшення зарплати, чи зменшення цін на комунальні послуги теж сприймаються негативно?
Явно ж маячня.
Тому й реформи, які підвищують купівельний потенціал громадян та їх рівень свободи не можуть громадянами сприйматися негативно, такі реформи можуть сприйматися негативно лише соціальними паразитами, які живилися за рахунок громадян.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Встречный вопрос топикстартеру - А бывают популярные реформы?
Ведь любая реформа - это изменение в каких-то привычных делах, даже если они несут кучу плюсов, какое-то время прийдется перестраиваться и менять сложившиеся привычки и уклад жизни.
За такою логікою і збільшення зарплати, чи зменшення цін на комунальні послуги теж сприймаються негативно?
Явно ж маячня.
Это что - реформы?
Цитувати
Тому й реформи, які підвищують купівельний потенціал громадян та їх рівень свободи не можуть громадянами сприйматися негативно, такі реформи можуть сприйматися негативно лише соціальними паразитами, які живилися за рахунок громадян.

О, как на 40 лет назад вернулся, на занятия по политэкономии социализма

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Цитувати
За такою логікою і збільшення зарплати, чи зменшення цін на комунальні послуги теж сприймаються негативно?
Явно ж маячня.
Это что - реформы?
Це наслідки реформ.
Людям потрібні не реформи самі по собі, а наслідки реформ, які вимірюються товщиною власного гаманця.

О, как на 40 лет назад вернулся, на занятия по политэкономии социализма
Це в окрему тему - "Спогади старпьоров"  :smilie5:
« Останнє редагування: Листопада 26, 2014, 11:05:38 23:05 від VikS »

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Податок з купівлі це не податок з обороту, тому що обраховується лише на суму купівлі підприємством товару. А податок з обороту обраховується на суму купівлі + сума накрутки.
Ні.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sales_tax
http://en.wikipedia.org/wiki/Turnover_tax
З продажу - збирається тільки в рітейлі, в цьому вся різниця. Тобто є види діяльності, з яких береться податок (де кінцеві продажі).
Я голосував за Балашова, бо хотів, щоб "його" (насправді лібертаріанськи) ідеї почули. Але його 5%, судячи з пояснень (там нема ніякого рітейлу і окремих видів) - це податок з обороту, він дуже поганий. І Балашов морозиться, коли йому про це кажеш.
Насправді якщо був би 5% з продажу (або навіть 10, і це я кажу як людина, що принципово проти податків), то було б дуже гарно для економіки, але пенсам, мабуть, хана. Але якось більше хвилююсь за майбутнє дітей, вибачте (хоч моїх батьків, звичайно, прогодую).
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Податок з купівлі це не податок з обороту, тому що обраховується лише на суму купівлі підприємством товару. А податок з обороту обраховується на суму купівлі + сума накрутки.
Ні.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sales_tax
http://en.wikipedia.org/wiki/Turnover_tax
З продажу - збирається тільки в рітейлі, в цьому вся різниця. Тобто є види діяльності, з яких береться податок (де кінцеві продажі).
Я голосував за Балашова, бо хотів, щоб "його" (насправді лібертаріанськи) ідеї почули. Але його 5%, судячи з пояснень (там нема ніякого рітейлу і окремих видів) - це податок з обороту, він дуже поганий. І Балашов морозиться, коли йому про це кажеш.
Насправді якщо був би 5% з продажу (або навіть 10, і це я кажу як людина, що принципово проти податків), то було б дуже гарно для економіки, але пенсам, мабуть, хана. Але якось більше хвилююсь за майбутнє дітей, вибачте (хоч моїх батьків, звичайно, прогодую).
Чому люди не можуть сприймати сказане так, як воно сказано?
Адже я кажу про податок з купівлі, а не з продажу, чи тим більше з обороту. Балашов з десяток раз за кожен свій виступ каже буквально наступне: "Покупаешь - платишь".
Все ж просто - хто купує - той й платить 5% від ціни покупки. І не має значення, чи це роздрібна торгівля, чи оптова - всім однакові умови, все максимально просто - купуєш - платиш.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Адже я кажу про податок з купівлі, а не з продажу, чи тим більше з обороту. Балашов з десяток раз за кожен свій виступ каже буквально наступне: "Покупаешь - платишь".
Все ж просто - хто купує - той й платить 5% від ціни покупки. І не має значення, чи це роздрібна торгівля, чи оптова - всім однакові умови, все максимально просто - купуєш - платиш.
Нема такого податку, як "податок з купівлі". І не треба розповідати, що Балашов щось винайшов. Самі не бачите, що написали про те, що при купівлі йогурту у магазині, ви, як покупець, повинні сплатити податок? Як ви це уявляєте, за касою буде налогова стояти?  :weep:
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Нема такого податку, як "податок з купівлі". І не треба розповідати, що Балашов щось винайшов. Самі не бачите, що написали про те, що при купівлі йогурту у магазині, ви, як покупець, повинні сплатити податок? Як ви це уявляєте, за касою буде налогова стояти?  :weep:
А як ви зараз платите ПДВ? Теж шукаєте податківця біля каси? :-)

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
А як ви зараз платите ПДВ? Теж шукаєте податківця біля каси? :-)
Ніяк. Покупці не платять ПДВ. Продавець додає вартість та платить з неї податок, не я. Треба регатись у податковій, щоб його платити.
Ну гаразд, будемо вважати, що хоч я даю гроші магазину та саме він робить відрахування до податкової через його рахунки та касу, але це плачу саме я. Будемо вважати "податок з купівлі" новим геніальним винаходом (хоч Балашов його чогось податком з продажу називає - http://510.com.ua/about/whatis510/).
Що від цього по грошах зміниться?  :gigi:
Бо вище там у прикладі вашому якесь наркоманство, коли перша ланка нічого не платить (олігархи з повним циклом нічого не платять) і у мене в чеку буде зазначено, зі скільки той магазин купив йогурт... або не йогурт, а продукти, тару, електрику та бозна що ще, з чого він зробив йогурт... Який непростий податок ви вигадали =))) Але насправді податок з оберту дійсно дуже простий, бо тої фігні нема, тупо від суми продажу рахується відсоток.
« Останнє редагування: Листопада 27, 2014, 02:20:51 02:20 від Who is John Galt? »
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
А як ви зараз платите ПДВ? Теж шукаєте податківця біля каси? :-)
Ніяк. Покупці не платять ПДВ. Продавець додає вартість та платить з неї податок, не я. Треба регатись у податковій, щоб його платити.
Ну гаразд, будемо вважати, що хоч я даю гроші магазину та саме він робить відрахування до податкової через його рахунки та касу, але це плачу саме я. Будемо вважати "податок з купівлі" новим геніальним винаходом.
Що від цього по грошах зміниться?  :gigi:
Покупці самостійно не перераховують ПДВ до бюджету, але вони його оплачують при  покупці.
Так само й з податком на купівлю - покупець оплачує цей податок в момент купівлі, а перераховує цю оплату податку до бюджету продавець.
По грошах зменшиться податковий тиск на підприємства, що дозволить їм випускати більше, якісніші та дешевші товари, що вигідно звичайним громадянам. Тому що кінцева ціна буде менша на - ПДВ - мита - дозволіи - ліцензії - узгодження - хабарі.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Бо вище там у прикладі вашому якесь наркоманство, коли перша ланка нічого не платить (олігархи з повним циклом нічого не платять)
Якщо до добування сировини олігархами (перша ланка) то вони теж за це добування платять власнику цієї сировини - народу України. Виглядає це, як збір за користування надрами і йде цей збір до Пенсійного фонду.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Покупці самостійно не перераховують ПДВ до бюджету, але вони його оплачують при  покупці.

це стосується майже БУДЬ-ЯКОГО податку (ну окрім податку на нерухомість чи доходи фізичних осіб) бо якщо покупець не спалтить гроші то звідки їх взяти для ПЕРЕРАХУВАННЯ податку до бюджету?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
у мене з податками проблеми, що за податок з купівлі, як він обраховується для мене загадка, я не знаю про що ви пишете
Податок з купівлі платить покупець.
Продавець виставляє, наприклад, свою ціну в 100 грн. Покупець же платить ці 100 грн та податок з купівлі + 5 грн. Всього покупець сплачує 105 грн. З яких продавець бере собі 100 грн, а 5 грн перераховує в бюджет у вигляді податку з купівлі.

хм... досі в цій темі він називався податок з продажу тепер уже податок з купівлі по суті і те і друге є податком на оборот
на те і розраховує Балашов коли читає свої лекції - на те що слухачі нетямущі
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Astronaut

  • Гість
Я бачу "чукча нє чітатель, чукча пісатель" — жодного коментаря від автора теми :smilie7:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Я бачу "чукча нє чітатель, чукча пісатель" — жодного коментаря від автора теми :smilie7:

автор любить теми створювати, а не обговорювати - для цього достатньо вміти копіювати  :smilie1:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
хм... досі в цій темі він називався податок з продажу тепер уже податок з купівлі по суті і те і друге є податком на оборот на те і розраховує Балашов коли читає свої лекції - на те що слухачі нетямущі
Різниця в тому, хто платить цей податок.
Якби це був податок з обороту, то платив би продавець (виробник). А якби він платив, то його витрати б збільшувалися, а доходи зменшувалися і тому продавець (виробник) вимушений був би збільшувати ціну, що тягло б за собою таке ж зростання цін в інших галузях економіки. Що в свою чергу негативно б позначалося на купівельній спроможності громадян та низькій конкурентноздатності.
Тому замість податку з обороту запропоновано застосовувати податок з продажу (з купівлі по суті), дія якого стосується покупця, бо він платить повну ціну товара (ціна купівлі сировини+ціна виробничих витрат+ціна прибутку), а продавець (виробник) платить лише ціну купівлі сировини. І тому виробнику задля збільшення прибутку вигідно зменшувати ціну виробничих витрат та є широкий коридор для регулювання ціни свого прибутку. Що різко підвищує його конкурентноздатність й зменшує загальний рівень цін в економіці.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я бачу "чукча нє чітатель, чукча пісатель" — жодного коментаря від автора теми :smilie7:
А я бачу, що ти дряхлий, зарозумілий, матюкливий тролль, який намагається розвалити СУП.
Я не є прихильницею ідей пана пана Балашова, але ,якщо люди вважають, що він пропонує раціональне зерно, нехай розумні люди обговорюють.

Мені, особисто, подобається ідея, якою пан Балашов гіпнотизує громадян : ,,Деньги лежат везде,  нужно уметь их поднять''. :smilie5: ( написала не для тебе, матюкливий тролляка, а для шановного панства).
« Останнє редагування: Листопада 28, 2014, 12:41:55 12:41 від злата »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
хм... досі в цій темі він називався податок з продажу тепер уже податок з купівлі по суті і те і друге є податком на оборот на те і розраховує Балашов коли читає свої лекції - на те що слухачі нетямущі
Різниця в тому, хто платить цей податок.
Якби це був податок з обороту, то платив би продавець (виробник). А якби він платив, то його витрати б збільшувалися, а доходи зменшувалися і тому продавець (виробник) вимушений був би збільшувати ціну, що тягло б за собою таке ж зростання цін в інших галузях економіки. Що в свою чергу негативно б позначалося на купівельній спроможності громадян та низькій конкурентноздатності.
Тому замість податку з обороту запропоновано застосовувати податок з продажу (з купівлі по суті), дія якого стосується покупця, бо він платить повну ціну товара (ціна купівлі сировини+ціна виробничих витрат+ціна прибутку), а продавець (виробник) платить лише ціну купівлі сировини. І тому виробнику задля збільшення прибутку вигідно зменшувати ціну виробничих витрат та є широкий коридор для регулювання ціни свого прибутку. Що різко підвищує його конкурентноздатність й зменшує загальний рівень цін в економіці.

ні, для мене це вище моїх сил і мого розуміння, це якийсь винос мозку...
всі три назви, що з обороту що з продажу що з купівлі мають на увазі одну і ту ж схему -
об'єктом оподаткування є ціна продажу, платником покупець, а податковим агентом продавець,
все, крім назви нічого не змінюється, як можна там знайти відмінність
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
всі три назви, що з обороту що з продажу що з купівлі мають на увазі одну і ту ж схему -
об'єктом оподаткування є ціна продажу, платником покупець, а податковим агентом продавець,
Ні. Трохи не так.
При податку з обороту податок платять обидва - і покупець, і продавець.
А при податку з продажу (купівлі) - лише покупець.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
всі три назви, що з обороту що з продажу що з купівлі мають на увазі одну і ту ж схему -
об'єктом оподаткування є ціна продажу, платником покупець, а податковим агентом продавець,
Ні. Трохи не так.
При податку з обороту податок платять обидва - і покупець, і продавець.
А при податку з продажу (купівлі) - лише покупець.

як?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
як?
При податку з обороту:
100 грн сировина + 20 грн виробничі витрати + 20 грн прибутку = 140 грн
При продажу податок з обороту в 5% складає 7 грн, які продавець перераховує в бюджет.
Таким чином продавець (підприємство) витратило 100 грн сировина + 20 грн виробничі витрати + 7 грн податку = 127 грн
Отримало з продажу 140 грн.
Різниця 140-127=13 грн чистого прибутку.

-----------------------

А при податку з продажу (купівлі):
100 грн сировина + 20 грн виробничі витрати + 20 грн прибутку = 140 грн
При продажу податок з продажу в 5% складає 6.67 грн, які продавець перераховує в бюджет.
Таким чином продавець (підприємство) витратило 100 грн сировина + 20 грн виробничі витрати + 6.67 грн податку = 126.67 грн
Отримало з продажу 140 грн.
Різниця 140-126.67=13.33 грн чистого прибутку.

Таким чином при однаковій ставці від податку на продаж продавець (підприємство) отримує збільшення чистого прибутку в 2,54%  ніж від податку з обороту.
При мільйонному обороті (рівень приватного підприємця) додатковий дохід складає 25'400 грн на рік.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Звідки взялось 6.67 грн.?

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Звідки взялось 6.67 грн.?
133,33 (100%) + 6.67 (5%) = 140 (105%)

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Звідки взялось 6.67 грн.?
133,33 (100%) + 6.67 (5%) = 140 (105%)

100 грн сировина =100 грн.
+ 20 грн виробничі витрати =120 грн.
+ 20 грн прибутку = 140 грн

де тут база з якої взято 5%? звідки взялось 133,33 = 100%
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!