Автор Тема: Чи згодні ви зі своїх грошей(податків) кормити лугандон?  (Прочитано 1718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я категорично проти - і при спробах крілика з петьою кормити лугандон піду в тінь.
ні копійки, ні скоринки хліба, ні куба газу, ні ватта енергії - нічого асолютно!
1. У нас нема пенсіонерів які за межою бідності?
2. Чому з моїх податків будуть кормити виблядків? (будь яка інформацію про кормління Лугандону іду в тінь по максимуму)
3. Допомогу треба заслужити(ми вийшли на майдани- вони блокували наші війська, або сиділи на диванах)
4. Допомогу розкрадуть те що лишиться скажуть - що це росія.
5. Навіть якщо щось і дійде - то ми хунта(он солдатам що з ними діляться - бажають смерті, та ж історія з пенсіями).
Вистачить? чи ще наводити?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
и снова история идет по спирали. вспомним конго, сомали и вообще, Африку. там было тоже самое. гуманитарка разворовывалась атаманами и продавалась другим странам налево. т.е., тут речь идет даже не о желании, но о целесообразности этой гуманитарки и пенсий.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
На можна давати жодного шматка хліба на неконтрольовану територію. Повна блокада.
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Категорически не согласен кормить лугандонию!
Часть предприятий работают как ни в чем не бывало, а значит еда есть, не могут же люди ходить на работу и ничего не есть.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
всі незгодні
що взагалі то цілком зрозуміло з самого початку

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Правильно сформулированный вопрос содержит 50% ответа.
Судя по результатам, вопрос был сформулирован настолько правильно, что содержал все 100% ответа  :smilie5:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Правильно сформулированный вопрос содержит 50% ответа.
Судя по результатам, вопрос был сформулирован настолько правильно, что содержал все 100% ответа  :smilie5:

 :smiley24:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Якби я був в чудовому фінансовому стані, я би ще так подумав, а чи не проявити гуманізмус. Але фінансовий стан хреновий, плачу всі податки плюс додатково на армію через волонтерів. Для лугандонів у мене вже тупо нічого немає. Думаю, так по всій країні зараз.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Якби я був в чудовому фінансовому стані, я би ще так подумав, а чи не проявити гуманізмус. Але фінансовий стан хреновий, плачу всі податки плюс додатково на армію через волонтерів. Для лугандонів у мене вже тупо нічого немає. Думаю, так по всій країні зараз.
Абсолютно така ж ситуація.
Ми вже економимо на чому лише можна, бо хочеться хоч щось передавати на потреби бійців (в основному на поранених висилаю).
І годувати тих, хто закликав війну в нашу країну, не хочеться.

Між іншим, вже чула не від одного підприємця, що якщо влада вирішить годувати окупований Схід, підуть в тінь.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Якби я був в чудовому фінансовому стані, я би ще так подумав, а чи не проявити гуманізмус. Але фінансовий стан хреновий, плачу всі податки плюс додатково на армію через волонтерів. Для лугандонів у мене вже тупо нічого немає. Думаю, так по всій країні зараз.

Не згідна їм платити, не залежно від фінансового стану. Напевно, я не гуманна.
При чудовому фінансовому стані більше б перераховувала волонтерам і на допомогу пораненим, але ні копійки Лугандону.



Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Уходить в тень имхо не совсем правильно в случае несогласия. Скорее всего лишатся этих налогов местные пенсионеры или бюджетники.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я з чорного налу краще допомагати буду більше армії і волонтерам, а податки хай крілик платить 2 ляма зелених на фільм найшов і ще найде...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Здесь еще нужно смотреть на момент, планируем ли мы вернуть себе эти территории. Если планируем, то отключать газ и электричество нельзя, потому что смысл возвращать полностью уничтоженную за зиму инфраструктуру, на восстановление которой не хватит денег ни у кого.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Здесь еще нужно смотреть на момент, планируем ли мы вернуть себе эти территории. Если планируем, то отключать газ и электричество нельзя, потому что смысл возвращать полностью уничтоженную за зиму инфраструктуру, на восстановление которой не хватит денег ни у кого.
так никто ж и не собирается им отключать газ со светом, речь о выплатах пока идет. Тут есть еще опасность, шоб они от холода не ломанулись в цивилизацию, как тараканы, потом назад фиг загонишь.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
знищити міста, райони, села, шахти рекультивувати землю, влаштувати робочі табори для оброблення землі щоб вирощувати продукти харчування...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
так никто ж и не собирается им отключать газ со светом, речь о выплатах пока идет. Тут есть еще опасность, шоб они от холода не ломанулись в цивилизацию, как тараканы, потом назад фиг загонишь.

Те, кто хочет назад в совок и просто ненавистники Украины, ломанутся в расеюшку.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

так никто ж и не собирается им отключать газ со светом, речь о выплатах пока идет. Тут есть еще опасность, шоб они от холода не ломанулись в цивилизацию, как тараканы, потом назад фиг загонишь.

Ты ТС внимательно читал?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
так никто ж и не собирается им отключать газ со светом, речь о выплатах пока идет. Тут есть еще опасность, шоб они от холода не ломанулись в цивилизацию, как тараканы, потом назад фиг загонишь.

Те, кто хочет назад в совок и просто ненавистники Украины, ломанутся в расеюшку.
не факт. уже вон скока ваты понаехало и все им должны. а в расеюшке могут отправить в мордовию в коровники или в солнечный магадан. прецеденты уже были. и ничего не потребуешь.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
я з чорного налу краще допомагати буду більше армії і волонтерам, а податки хай крілик платить 2 ляма зелених на фільм найшов і ще найде...
Можно подробности с этого места?
No money No honey

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Те, кто хочет назад в совок и просто ненавистники Украины, ломанутся в расеюшку.
не факт. уже вон скока ваты понаехало и все им должны. а в расеюшке могут отправить в мордовию в коровники или в солнечный магадан. прецеденты уже были. и ничего не потребуешь.

Ну толку с того что понаехало?
С таким же успехом ленивые жители села могут приехать в Киев и требовать квартиру нашару и работу с оплатой 10 тыщ грн. в месяц.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
крілик дав два ляма на поводиря, гарна справа не спорю а тепер хай кормить лугандон...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна