Автор Тема: Львів'янин відсудив право на заповнення паспорта виключно українською  (Прочитано 2312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Львів`янин Святослав Літинський виграв справу щодо заповнення українського паспорта виключно державною мовою
Про це передає кореспондент Укрінформу із Окружного адміністративного суду.
«Щойно Львівський окружний адміністративний суд дозволив львів`янину Святославу Літинському видалити із другої сторінки його українського паспорта дубляж інформації про особу російською мовою», - зазначив адвокат позивача Андрій Яцишин.
Сам Літинський про перемогу в суді одразу ж сповістив через Фейсбук https://www.facebook.com/svyatoslav.litynskyy?fref=ts.
«Ураааааа !!!!!!! Суд задовольнив видати мені паспорт українською!!!!!!!!!», - написав користувач і миттєво отримав декілька відгуків на кшалт «Я теж хочу!» та питань «А як отримати іншим громадянам такий паспорт?».
Як повідомляв Укрінформ, львів`янин звернувся із позовом до Державної міграційної служби, яка не погодилася видалити із його паспорта дубляж офіційної інформації про громадянство російською мовою.
Це вже не перша перемога Святослава Літинського у захисті державної мови. Два роки тому він у судовому порядку добився того, щоб пральні машини, які завозяться до України, мали «українські» інструкції.
Крім того, Святослав "змусив" «Приватбанк» надавати виписки українською мовою.
"Я розумію англійську, голландську, німецьку, білоруську, польську, російську, як іноземні мови. А рідною є українська. За течією може пливти навіть мертва риба, а проти течії - людина з хребтом. Просто це вже дістало. Знайшлись і однодумці-юристи, які готові захищати мої інтереси безкоштовно", - сказав Літинський.
Святослав Літинський - старший викладач на факультеті прикладної математики й інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка. Разом із студентами робили відеозвернення до посла США - намагались уже й через нього змусити американські компанії дотримуватися українського законодавства. Раніше через російськомовні чеки разом з дружиною Святослав подавав у суд на дитячий магазин «Антошка». Там ситуацію виправили і тепер він хоче навчити того самого мережу їдалень «Пузата Хата». Втім, зазначає, що більшість порушень мовних прав вдається вирішити без суду.
----------------------------

я теж хочу!

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.

По большому счету теперь нужно разработать бланк паспорта, где вообще не будет русского текста.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.

По большому счету теперь нужно разработать бланк паспорта, где вообще не будет русского текста.
для білорусі є закордонний паспорт

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
До чого тут поїздки? Це ж не закордонний, а внутрішній.
А взагалі, мені ось теж цікаво завжди було, згідно з яким законом російська мова там є. Тоді давайте вже англійською, так було б логічніше

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.

По большому счету теперь нужно разработать бланк паспорта, где вообще не будет русского текста.
а хіба в біомітричному паспорті це не передбачено? по-моєму ніяких питань...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
До чого тут поїздки? Це ж не закордонний, а внутрішній.
А взагалі, мені ось теж цікаво завжди було, згідно з яким законом російська мова там є. Тоді давайте вже англійською, так було б логічніше

Пока еще есть возможность поездки в Беларусь и Лаптестан по внутреннему паспорту. Но вроде с 1.01.2015 эта лавочка закрывается.
Разве дизайн бланка паспорта описан в законе? Такой дизайн был разработан в 199х году и с тех пор не менялся.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
А моя знайома жінка декілька років тому мала повертатись з одного вокзалу в Москві в Україну. Квиток був зворотній українською (правила дозволяли). Ну так що? З неї на вокзалі посміялись, не пустили на потяг, довели до сліз. Жінка просила менеджера відпустити її але ні, її заставили придбати новий. І це не байка якщо хтось не повірить. Ще якби це була молода дівчина то мала б енергію з ними "побитись", а у цієї жінки був страшенний стрес так-як  вона такого просто не чекала. От такі бувають покидьки, а не люди.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр 1-й

спочатку перейдіть на державну мову на українському форумі, чи інтелектуальний рівень не дозволяє спілкуватись державною мовою?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.
Не згоден. Побільше б таких "вишиватників". Щоби нас не спіткала доля ірландців, коли вже після набуття незалежності їхня рідна мова і далі витіснялася з вжитку мовою сусідньої держави.
... і хай Росія згине як держава

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.

chesthunt писав, що Александр 1-й - патріот, а не вата. Він помилявся. Такі, як Александр, не можуть жити без виключного статусу для всього російського. Для них Україна - виключно географічне поняття, а власний комфорт важливіший за такі абстрактні речі, як повага до україномовних співгромадян та історичної традиції України. Такі собі організми, які живуть виключно в одній площині і зневажають і дратуються через все, що зовні.

Offline Адам2

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.
Не згоден. Побільше б таких "вишиватників". Щоби нас не спіткала доля ірландців, коли вже після набуття незалежності їхня рідна мова і далі витіснялася з вжитку мовою сусідньої держави.

   Несчастные ирландцы !!!  Им только нашего сочувствия не хватает для полного счастья

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.
Не згоден. Побільше б таких "вишиватників". Щоби нас не спіткала доля ірландців, коли вже після набуття незалежності їхня рідна мова і далі витіснялася з вжитку мовою сусідньої держави.
Выживает более жизнеспособный язык, который имеет большую применимость в мире. В случае с ирландией - это английский. Это если естественным путем. Однако можно способствовать успешности и более слабого языка, с помощью государственной поддержки. Что и делалось более или менее успешно все эти 23 года (наверное более успешно на западе/центре, менее - но тоже успешно - на востоке).
Черновцы в мою бытность там были на 99% русскоязычным городом. Сейчас - он украиноязычный более чем на 50%. И это хорошо. И я считаю это правильно. Медленно, постепенно, плавно. Мягко воспитывать детей, чтобы они любили язык. Моя племянница выросшая в русскоязычной среде (в семье все говорили по русски) - украиноязычна. И это хорошо.
Но любой индивид, который будет мне указывать "какою мовою мени треба розмовляты на украиноязычному форуме" - сразу идет нахуй, без вариантов. В жизни - идет еще дальше, иногда вприпрыжку.
Это - моя позиция. Если вышиватникам что-то в ней не нравится, и они "не считают меня патриотом" - я мненью ихнему вращенье придавал, и осью был мой детородный орган.

Offline Адам2

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.
Не згоден. Побільше б таких "вишиватників". Щоби нас не спіткала доля ірландців, коли вже після набуття незалежності їхня рідна мова і далі витіснялася з вжитку мовою сусідньої держави.
Выживает более жизнеспособный язык, который имеет большую применимость в мире. В случае с ирландией - это английский. Это если естественным путем. Однако можно способствовать успешности и более слабого языка, с помощью государственной поддержки. Что и делалось более или менее успешно все эти 23 года (наверное более успешно на западе/центре, менее - но тоже успешно - на востоке).
Черновцы в мою бытность там были на 99% русскоязычным городом. Сейчас - он украиноязычный более чем на 50%. И это хорошо. И я считаю это правильно. Медленно, постепенно, плавно. Мягко воспитывать детей, чтобы они любили язык. Моя племянница выросшая в русскоязычной среде (в семье все говорили по русски) - украиноязычна. И это хорошо.
Но любой индивид, который будет мне указывать "какою мовою мени треба розмовляты на украиноязычному форуме" - сразу идет нахуй, без вариантов. В жизни - идет еще дальше, иногда вприпрыжку.
Это - моя позиция. Если вышиватникам что-то в ней не нравится, и они "не считают меня патриотом" - я мненью ихнему вращенье придавал, и осью был мой детородный орган.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Вопрос, будет ли такой паспорт действителен например для поездки в Беларусь. Погранцы могут устроить полоскание мозга.
Львовянин Святослав - типичный вышиватник. Это к вопросу в теме "кто же они такие - вышиватники". Впрочем если львовянину Святославу никуда дальше Львова и Речи Посполитой ездить не надо - то можно и повые...ся
Другой вопрос, что в Россию с 2015-го вроде только по загранам? Тогда только Белорусь остается, не? Или и туда тоже, как к члену таежного союза? Тогда и правда русский в паспорте может уже и не быть.
Но в любом случае - вышиватникус-типикус, без вариантов.

Хєрні не поріть, ага. Ще раз кажу - якщо говорити про другу мову в паспорті з точки зору поширеності і корисності, то це має бути англійська, але аж ніяк не російська. А взагалі, ідеально було б, щоб громадянин сам вирішував, яку другу мову він хоче бачити у своєму паспорті. І мене особисто дещо коробить присутність російської у моєму паспорті, хоча і не так сильно, щоб іти судитися. Мене теж у вишиватніки запишете?
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:05:32 18:05 від Matvik »

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
То ли в 2015-м, то ли в 2016-м начнут выдавать новые внутренние паспорта - биометрические. Если бы вышеупомянутый львовянин был нормальным патриотом, а не вышиватником, то он бы пошел на прием к своему депутату, дабы тот подал запрос, чтобы В НОВЫХ паспортах по всей Украине были надписи на украинском и английском. Без русского.
Это - разумный и правильный патриот.
А пойти посутяжничать в судах, чтобы в его паспорт старого образца не занесли "ненависну российску" - это вышиватник.
Почувствуйте разницу.
Тупой пи-ар и самоудовлетворение. Без какой-либо внешней пользы. Разновидность интеллектуального онанизма.
ЗЫ Меня надписи в паспорте на русском не напрягают. Часть городов как минимум - двуязычны, часть деловой документации ведется на русском. Иногда и данные с паспорта записываются именно с русских страниц. Закон о языках который попытались "очень вовремя" похерить два другие вышиватника, великолепно сыгравших на руку москалям действует и сейчас. И будет действовать и в дальнейшем. Европейская Хартия, господа, вы хоть через жопу перекрутитесь, а ориентируясь на ЕС - БУДЕТЕ ее выполнять, хер куда денетесь.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:15:50 18:15 від Александр 1-й »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Выживает более жизнеспособный язык, который имеет большую применимость в мире. В случае с ирландией - это английский. Это если естественным путем. Однако можно способствовать успешности и более слабого языка, с помощью государственной поддержки. Что и делалось более или менее успешно все эти 23 года (наверное более успешно на западе/центре, менее - но тоже успешно - на востоке).

Рідкісна хуйня, але дуже популярна серед фанів статус-кво на користь російської. Виживає не розвинена-перспективна-ще-хуй-зна-яка мова, а та, що має підтримку держави і якої чіпко тримається здоровий і з повноцінною структурою народ. Англійська вживаніша у світі не тільки від ірландської, але й від датської або фламандської, чому ж вони не щезли? А тому, що ірландців цілеспрямовано товкли англійці, аж до вбивства вчителів мови, до знищення еліти, до зубожіння носіїв ірландської культури.

Польська мова - не бозна-яка перспективна у світі, але за саму ідею поступитися нею на теренах Польщі на користь іншої поляк наб'є писок, і правильно зробить. Російська імперія захищала російську мову - правильно, бо це її зміцнювало. Українська держава для свого зміцнення повинна поширювати українську, причому за державний кошт, і за кошт Александра - теж, хоче він того чи ні. Ніхто ж не питає, чи хоче він давати податки на танки або дороги? Хто цього не розуміє - або гальмо, або провокатор. І не треба триндіти про "не указывайте мне, на каком языке говорить" - всім нас..ти, на каком єзиґє говорить Александр, але хай не береться сортувати українців по тому, як вони ставляться до свого спадку. Він принципово хоче бути українцем limited version, то питання мови хай його не колишуть.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:14:59 18:14 від convex »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От цікаво, за те, що я не хочу мати в своєму паспорті написи мовою окупанта, мене записують у вишиватники?
А як же демократія, свобода вибору? Чи те все повинно бути лише для руского язика і ніяк не для української мови?

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
А я хочу иметь надписи в паспорте и на украинском, и на родном. Во всяком случае в существующем паспорте. Или на украинском и английском. Более того, я говорю на "мови оккупанта" и не собираюсь от нее отказываться.
86% ирландцев говорят на "мови оккупанта", но это не мешает им жечь английские БТРы.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:22:08 18:22 від Александр 1-й »

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
То ли в 2015-м, то ли в 2016-м начнут выдавать новые внутренние паспорта - биометрические. Если бы вышеупомянутый львовянин был нормальным патриотом, а не вышиватником, то он бы пошел на прием к своему депутату, дабы тот подал запрос, чтобы В НОВЫХ паспортах по всей Украине были надписи на украинском и английском. Без русского.
Это - разумный и правильный патриот.
А пойти посутяжничать в судах, чтобы в его паспорт старого образца не занесли "ненависну российску" - это вышиватник.
Почувствуйте разницу.
Тупой пи-ар и самоудовлетворение. Без какой-либо внешней пользы. Разновидность интеллектуального онанизма.



Вот прототип внутреннего биометрического паспорта. ФИО на русском не дублируется, но названия полей кроме русского дублируются еще на английском и французском. Не могу утверждать, что это окончательная версия и что именно так будут выглядеть реальные паспорта.

Обратиться в суд - неотъемлемое право любого гражданина. Просто с выполнением данного решения суда могут быть неувязки. Любая организация, требующая паспорт, может заявить такой доумент поддельный, если не заполнена 2-я страница на русском.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Ну вот и будет вышивата бегать "с решением суда" по всем инстанциям. Флаг ему в руки, шлях бы йо трафив.
А прототип паспорта - очень нра. Наконец то не будет разночтений - как моя фамилие интерпретируется в загране/правах/кредитках, а то у мну уже 4 варианта написания есть - каждый дрочит, как он хочет.
Кстати, раз остается ТОЛЬКО украинское написание - сразу готов идти в суд. Я Александр, а не Олександр. Нехуй создавать Сашко Гарматных, как бы это не было противно некоторым окружающим.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:26:45 18:26 від Александр 1-й »

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
А я хочу иметь надписи в паспорте и на украинском, и на родном.

А как, в таком случае, быть полякам, грекам, румынам, молдаванам и т.д? Может, им тоже хочется иметь запись на родном языке? Что делать будем?
Уже ответил выше. Меня устраивает украино/английский вариант. С одним "но". Я именно Александр, через А, а не через О - это принципиально.
ЗЫ Хотя шо-то мне подсказывает, что моя хохлушка в постели меня переубедит  :laugh:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А я хочу иметь надписи в паспорте и на украинском, и на родном. Во всяком случае в существующем паспорте. Или на украинском и английском. Более того, я говорю на "мови оккупанта" и не собираюсь от нее отказываться.
86% ирландцев говорят на "мови оккупанта", но это не мешает им жечь английские БТРы.
Це ваше право, що не відміняє мого права.
Але я, на відміну від вас, не розкидаюсь ярликами.
І не проти, щоб у вас висів портретик Пушкіна в "красном углу"...це ваше право.
Взагалі, чому у вас стільки ненависті до української мови? Ваші дописи аж іскрять ненавистю і презирством до українського. Від вас ніхто не вимагає говорити ненависною вам українською мовою. Може не варто бути таким агресивним?..
На СУПі є багато російськомовних адекватних дописувачів, ні від кого не відчула стільки ненависті.
Ігнор.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
А я хочу иметь надписи в паспорте и на украинском, и на родном.

А как, в таком случае, быть полякам, грекам, румынам, молдаванам и т.д? Может, им тоже хочется иметь запись на родном языке? Что делать будем?
Уже ответил выше. Меня устраивает украино/английский вариант. С одним "но". Я именно Александр, через А, а не через О - это принципиально.
ЗЫ Хотя шо-то мне подсказывает, что моя хохлушка в постели меня переубедит  :laugh:
А вам що, хтось забороняє ім"я собі прописати, як подобається? Перший раз чую проблеми з цим.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Ну в этой же теме меня попросили "перейти на державну мову на украинському форуми", не? Я только на это и ответил. Не терплю когда какой то хуй с бугра рассказывает мне, что мне надо делать - обычно я автоматом объясняю ему, куда ему идти.
Впрочем игнор - так игнор, и как я переживу отсутствие общения с таким светочем мысли :laugh:

А вам що, хтось забороняє ім"я собі прописати, як подобається? Перший раз чую проблеми з цим.
Зра ма радость. Обычный ответ - у нас компьютерная программа интерпретирует правильность написания с украинского паспорта, так что как напишем - так и будет.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2014, 06:35:20 18:35 від Александр 1-й »

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Ну в этой же теме меня попросили "перейти на державну мову на украинському форуми", не? Я только на это и ответил. Не терплю когда какой то хуй с бугра рассказывает мне, что мне надо делать - обычно я автоматом объясняю ему, куда ему идти.
Впрочем игнор - так игнор, и как я переживу отсутствие общения с таким светочем мысли :laugh:
Якби Ви вишиватниками всіх підряд не називали, вам би мовою не притикнули, повірте

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А я хочу иметь надписи в паспорте и на украинском, и на родном.

А как, в таком случае, быть полякам, грекам, румынам, молдаванам и т.д? Может, им тоже хочется иметь запись на родном языке? Что делать будем?
Уже ответил выше. Меня устраивает украино/английский вариант. С одним "но". Я именно Александр, через А, а не через О - это принципиально.
ЗЫ Хотя шо-то мне подсказывает, что моя хохлушка в постели меня переубедит  :laugh:
А вам що, хтось забороняє ім"я собі прописати, як подобається? Перший раз чую проблеми з цим.
Бо їх немає. Тепер в Україні, як і у цілому світі (крім дикої Московії), імена не перекладаються, а транскрибуються - як от Владімір Путін, а не Володимир Путин.

UPD для темних - якщо не влаштовує, як транскрибує програма, пишеться заява і все.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Ну в этой же теме меня попросили "перейти на державну мову на украинському форуми", не? Я только на это и ответил. Не терплю когда какой то хуй с бугра рассказывает мне, что мне надо делать - обычно я автоматом объясняю ему, куда ему идти.
Впрочем игнор - так игнор, и как я переживу отсутствие общения с таким светочем мысли :laugh:
Якби Ви вишиватниками всіх підряд не називали, вам би мовою не притикнули, повірте
Всех подряд я и не называл. Я просто как иллюстрацию к теме "Кто такие вышиватники", привел пример львовского Станислава. С аргументами.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Кстати, раз остается ТОЛЬКО украинское написание - сразу готов идти в суд. Я Александр, а не Олександр. Нехуй создавать Сашко Гарматных, как бы это не было противно некоторым окружающим.

В анкете на получение биометрического паспорта укажите, что вы именно Александр. Если что, в Украине нет проблем с изменением имени.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Спасибо. Именно так и сделаю.